| | Вхід у форум

Понеділок, 2024-05-13, 2:49 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Технічні питання » Ваші питання і пропозиції по роботі форума » Пропозиції по роботі сайту і форуму.
Пропозиції по роботі сайту і форуму.
nosiknataДата: Середа, 2009-12-02, 6:59 PM | Повідомлення # 101
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
зараз нормально(зверху) такий вигляд чату як був мені теж прийнятний, але менше білого простору і внизу кинути, там де нові відповіді.


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
Chere6nyaДата: Четвер, 2009-12-03, 6:06 PM | Повідомлення # 102
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
чат - це було б супер!
 
СвітланкаДата: Четвер, 2009-12-03, 6:14 PM | Повідомлення # 103
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
а де дівся чат?


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
BulletДата: Четвер, 2009-12-03, 11:04 PM | Повідомлення # 104
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Світланка)
а де дівся чат?

прибрала, бо був нерегульовано високий. У мене монітор 17", але не у всіх такий великий і, як виявилось, чат приховав форум у полі зору, з"явилась необхідність прокручувати сторінку вниз, щоб форум читати. Це незручно. Тому я зняла чат звідти. А поставити його на окрему сторінку ЧОМУСЬ поки що не можу. Я ждумаю над цим питанням. Зроблю найближчим часом.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2009-12-25, 4:04 PM | Повідомлення # 105
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Прошу дописувати ваші побажання щодо стиснення тематики форума. В сенсі, якісь теми, можливо, знаходяться не в відповідній гілці, то прошу просто в цю тему (сюди) писати назву теми, посилання на неї та розділ/гілку, куди на вашу думку, її краще перенести. А то у нас такий розгул на форумі, поки знайдеш щось, - зістаришся smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: П`ятниця, 2009-12-25, 5:12 PM | Повідомлення # 106
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
щодо тем - повністю згідна! треба навести порядок, але чи є на це час??
я читаю від сили 10 тем які постійно дописуються.
Конкурси можна ущільнити, напириклад голосування по старих конкурсах взагалі прибрати, просто вивісивши галерею конкурсних робіт, а обговорення і подяки видалити. Наприклад - великодній конкурс - приймали участь ..., переможці..... і все!
те ж саме щодо минулорічних конкурсів 2008 року.
Щодо новачків - відправляти в відповідний розділ даючи лінк - а то пишу в приват, раджу щось - не розуміють!... Я сама така була, але тоді і форум був менший. cool



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"


Повідомлення відредагував nosiknata - П`ятниця, 2009-12-25, 5:12 PM
 
ОлькаДата: П`ятниця, 2009-12-25, 5:30 PM | Повідомлення # 107
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
у нас в "Альтанке" много одинаковых тем касательно праздников. можно все поздравления с днями рождениями переместить в темку "Сьогодні свято у... ", а в темку "Зі святом!" собрать все сообщения по поводу различных праздников
 
BulletДата: П`ятниця, 2009-12-25, 7:42 PM | Повідомлення # 108
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Олька)
у нас в "Альтанке" много одинаковых тем касательно праздников. можно все поздравления с днями рождениями переместить в темку "Сьогодні свято у... ", а в темку "Зі святом!" собрать все сообщения по поводу различных праздников

супер-пропозиція. Згодна на всі 100. Дякую, буду працювати над цим.

Quote (nosiknata)
Конкурси можна ущільнити, напириклад голосування по старих конкурсах взагалі прибрати, просто вивісивши галерею конкурсних робіт, а обговорення і подяки видалити. Наприклад - великодній конкурс - приймали участь ..., переможці..... і все! те ж саме щодо минулорічних конкурсів 2008 року.

Старі теми минулих конкурсів треба позакривати, щоб не дописували, і хай собі висять. А от подяки видаляти - не факт,зщо це сприймуть добре учасники конкурсів. Комусь приємно читати, що його роботою надихаються інші.

Quote (nosiknata)
Щодо новачків - відправляти в відповідний розділ даючи лінк - а то пишу в приват, раджу щось - не розуміють!... Я сама така була, але тоді і форум був менший.

Так, маєш рацію! Але новачки не слухаються. Із-за відсутності можливості використовувати тут на форумі джава-скрипти, я не можу зробити так, щоб новим форумчанам спливали спеціальні повідомлення-підказки з направленнями на теми для ознайомлень. Та навіть самі ФАКи новачки не просто не знаходять, а і не шукають. Доводиться вручну кожному писати в приват або додавати зауваження (помітила, що це більш дієво).
В зв"язку з цим виникла думка залучити до роботи спокійну форумчанку, що працюватиме з новачками, писатиме їм листи, фіксуватиме їх порушення, щоб вони спілкувались на тому ж рівні, що і старожили, щоб не комплексували, що чогось не можуть знайти, тощо. Такий собі, форумчанин-вихователь. Але ж хіба хтось на таку посаду зголоситься?...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ganzyaДата: Субота, 2009-12-26, 7:57 AM | Повідомлення # 109
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Новенькие разные бывают, я одной больше пяти писем написала приват, я ей и ссылки отсылала, и письма, а она извините, развернулась, и еще нас виноватыми сделала. Думаю нужно для новеньких отдельную тему и так написать пока не освоятся все вопросы туда, а мы ответим. А так труда жалко и времени, ведь вопросы повторяются.

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
BulletДата: Субота, 2009-12-26, 9:44 PM | Повідомлення # 110
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (ganzya)
Новенькие разные бывают, я одной больше пяти писем написала приват, я ей и ссылки отсылала, и письма, а она извините, развернулась, и еще нас виноватыми сделала. Думаю нужно для новеньких отдельную тему и так написать пока не освоятся все вопросы туда, а мы ответим. А так труда жалко и времени, ведь вопросы повторяются.

Знайома поведінка.... Дійсно, часу і енергії в таких випадках шкода!
З іншого боку, якщо подивитись, то виходить, що зайшла нова людина в дім, і ні ноги не витерла, ні "добридень" не сказала, але звинуватила, що не постелили на печі smile Я не маю взагалі нікого зараз на увазі.

Тему для новачка теоретично створити можу, але у мене одна біда - брак часу. Соромно, але правду ж кажу...

Дівчата, хтось візьметься за створення такого розділу? Я створю розділ, а ви б наповнили його?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Неділя, 2009-12-27, 11:04 AM | Повідомлення # 111
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Я можу взяти на себе координацію новачків( звісно в межах моїх можливостей!), а то як почую про нову тему - дурно робиться!!
У нас в "Альтанці" і в "Пропозиціях по роботі форуму" дуже всього багато.

потрібні новачкам теми вже існують, просто їх важко знайти ( як мені здалося).
тому першоважливою задачею вважаю "прибирання" форуму.
Я, чим зможу - допоможу!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
shtynkaДата: Неділя, 2009-12-27, 5:30 PM | Повідомлення # 112
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
nosiknata, молодець! Ми будемо підтримувати чим зможемо!
Я не напрошувалась на подібну посаду "вихователя", бо мені в реалі вистачає такої роботи... Працювати в нашій освіті треба не абиякий запас нервів мати wink

А от "прибирати" на форумі мені до душі - люблю в усьому порядок і організацію!


Моя майстерня
 
LudmilaДата: П`ятниця, 2010-01-01, 2:52 PM | Повідомлення # 113
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
На одному форумі бачита темку яка називалася "ОФФТОП рукодільний!" і туди модератори переносили усі повідомлення, що не стосувалися теми де були написані, а за неправильне розміщення фото чи постійний оффтоп давали картку, що забороняла користувачеві на деякий час спілкуватися на форумі, що в свою чергу змушує новачків звертатися до теми навчання


 
BulletДата: П`ятниця, 2010-01-01, 3:43 PM | Повідомлення # 114
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Я можу взяти на себе координацію новачків( звісно в межах моїх можливостей!), а то як почую про нову тему - дурно робиться!! У нас в "Альтанці" і в "Пропозиціях по роботі форуму" дуже всього багато. потрібні новачкам теми вже існують, просто їх важко знайти ( як мені здалося). тому першоважливою задачею вважаю "прибирання" форуму. Я, чим зможу - допоможу!

дуже дуже дуже дуже дякую!
Ната, що тобі написати під аватаркою? У мене є кілька варіацій:
дресирувальник :)))
вихователь
помічник новачка

або твій варіант:)

Quote (Ludmila)
На одному форумі бачита темку яка називалася "ОФФТОП рукодільний!" і туди модератори переносили усі повідомлення, що не стосувалися теми де були написані, а за неправильне розміщення фото чи постійний оффтоп давали картку, що забороняла користувачеві на деякий час спілкуватися на форумі, що в свою чергу змушує новачків звертатися до теми навчання

Людо, точно знаю, що таке штрафування призведе до поганої репутації форума в мережі sad Повірте, я іноді отримую неприємні листи від ноачків вже лише за те, що дописую їм в профіль зауваження з вказанням, що правильніше зробити. І навіть вставляння смайликів не допомагає. Люди ображаються, що не пишу їм в приват.. І як поясниш людині, що в добі лише 24 годи ни і у мене купа інших справ і ресурсів, і писати в приват - довше, ніж натиснути на джава-скрипт зауваження....?

Щодо незручності пошука тем у форумі - погоджуюсь, але без вашоїх допомоги (тикайте мене носом!) нічого не можу вдіяти...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Субота, 2010-01-02, 10:45 AM | Повідомлення # 115
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дівчата, зараз не можу взяти на ""виховання" новачків, а ось прибирати в кількох темах і вести конкурси можу. Давайте розвантажемо адміністратора)

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Субота, 2010-01-02, 11:50 AM | Повідомлення # 116
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana, дяку4ю, Таня.
Тож, визначимось з правами і справами модераторів:

Модератор
- має право редагувати свої і чужі повідомлення в гілках, куди він прикріплений до модерування (видно в списку гілок форума)
- має право сигналізувати адміністратору про *погане* повідомлення/коментар в усіх гілках форума.
- може додавати новини в усіх сторінках сайта, не лише форума
- має відкритий доступ до додавання картинок в каталог схем, без згоди адміністратор
- має право видаляти флейм, флуд і офф-топ (флейм - розпалювання ворожнечі, розпалювання розмови на якусб зациклену тему тощо; флуд - сміття, див. флейм; офф-топ - повідомлення не по темі... звісно, ми всі люди і любимо потеревенити, тож, думаю, не варто сильно зачищати офф-топ, бо форум, в першу чергу, для людей. Та якщо офф-топ більше 5-ти повідомлень поспіль в одній темі - варто задуматись)
У нас 5 модераторів.

Модератор-писар:
- всі вище викладені права +
+ ведення колонки новин і інтервью.
У нас один писар - ВікаХо.

Модератор-помічник новачків:
- всі вищевикладені права
+ спілкування з новачками в приваті
відслідковування неправильних кроків новачків і коректне роз"яснення їм правильних тем і рішень.
У нас поки що один модератор-помічник новачків, це НосікНата.

smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2010-01-03, 6:57 PM | Повідомлення # 117
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Оновлення:
перенесено теми форума у відповідні гілки, бо були курйози.
+
Всі теми про вишитий одяг, чоловічий, жіночий, дитячий, стилізованиц етс. - пернесено в перший розділ форума: Вишивана традиція - підрозділ Вишиваний одяг (може ліпше Вишитий?)
+
об"єднано дві теми про символіку народного одягу - в одну (в кожній темі - повтори і по 3 - 5 повідомлень)
+
редагувала назву теми Етнічна вишивка (по регіонах України) і Вберуся, заквітчаюсь... (наші фото в укр. строї) (підкреслене додано мною для уточнення теми)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2010-01-14, 10:25 AM | Повідомлення # 118
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Трішки поприбириємо. Пропоную виділити тему Ляльки (як окремий напрямок) в розділі "Українська традиція", бо в нас вже достатньо тем лялькових розкиданих, і інтерес форумчан великий до цього питання. Як думаєте?

Перенесла Шляхетний одяг і Одяг від Мокши в розділ "Досвід учасників форуму", де в нас напрацьовані адреси магазинів, що, де, в яку ціну тощо.

Посилання на книжки і журнали по вишиванню. перенесла в розділ "Журнали по рукоділлю"


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012


Повідомлення відредагував Tana - Четвер, 2010-01-14, 10:31 AM
 
nosiknataДата: Четвер, 2010-01-14, 10:34 AM | Повідомлення # 119
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
ТАНА, ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ!!!!
І де той час береться???? Дякую велике за "чистку"!!!
І з Василем та Маланкою!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
TanaДата: Четвер, 2010-01-14, 12:18 PM | Повідомлення # 120
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дякую! Навзаєм... усе, що ми задумали, щоб нам уродилось,
щоб життя лише радістю колосилось!
Хай встеляється шлях квітом-рястом!
З Новим роком! З новим щастям!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Технічні питання » Ваші питання і пропозиції по роботі форума » Пропозиції по роботі сайту і форуму.
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.