| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 7:42 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Технічні питання » Ваші питання і пропозиції по роботі форума » Негаразди, скарги, збій налаштувань тощо (про всі негаразди, пов"язані з роботою форума і сайта, пишем)
Негаразди, скарги, збій налаштувань тощо
BulletДата: Четвер, 2010-08-12, 11:34 AM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Увага! Виникла проблема зі збоєм налаштувань прав доступа користувачів нашого форума!

Ось наочний приклад:

Quote

Проблема з доступом до бібліотеки (jmiyushk)
Вітаю! В мене існує проблема з доступом до бібліотеки. Якщо я захожу під своїм іменем, то отримую напис "Ви входите до групи користувачів, яким заборонено здійснювати дану дію. З питаннями звертайтеся до адміністратора сайту." Для того щоб зайти в бібліотеку мені доводиться виходити зі свого профіля та заходити як гість. Якщо це можна якось виправити, то дуже прошу мені допомогти.
З повагою, Юля.

Дякую, Що написала, Юля!
Жодних обмежень я не накладала, це все результати нововведень самого Укоз"а. Твій статус був не просто перевірений користувач, а *Переможець великоднього конкурсу-2009. Я прописувала властивості груп переможців як такі, що повністю повторюють дії і права доступа перевірених користувачів. Ймовірно, Укоз ввів якісь нові обмеження (напевно таки пов"язані зі спамерами), і частина налаштувань збилась.

Я перевела тебе до групи Перевірених користувачів (тепер зник під аватаркою підпис *Переможець...*) і ти знов маєш усі права і доступ як і раніше!

Дякую, що пишеш про це, а не мовчки ображаєшся, як інші smile

З повагою,
Ліза
п.с. т.як ця проблем а не одинична, з твого дозволу я вивішу нашу саме цю переписку у форум.
******************************
******************************

Якщо у вас схожа проблема, прошу в цій темі лишати повідомлення, я розгляну кожний випадок, і спробую перевести вас вручну в статус перевірених користувачів, і надати доступ до бібліотек і вв-кодів "централізовано" smile
Вибачте за тимчасові незручності, все вирішується )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
StasiaДата: Четвер, 2010-08-19, 3:59 PM | Повідомлення # 2
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня!
Прошу обратить внимание, что при попытке зарегестрироваться на форуме возникают трудности с капчей. Ее просто невозможно прочитать, угадала с десятого раза.
 
BulletДата: Середа, 2010-09-29, 6:27 PM | Повідомлення # 3
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Stasia)
Прошу обратить внимание, что при попытке зарегестрироваться на форуме возникают трудности с капчей. Ее просто невозможно прочитать, угадала с десятого раза.

претензії до http://www.ucoz.ua/ , не до нас.

Приймаю пропозиції про боротьбу з явними порушниками правил і хамством.

Ще одна вивішена світлина і допис мені в приват про те, що я неправа і всякі там ображені *бувайте*, *ну і сидіть на вашому форумі самі* призведуть до тотального бана по ай-пі.
Не обговорюється.

Обговорюється:

як розказати лінивим новачкам про необхідність читати правила???

Дівчата, мене ситуації з образами користувачів приводять до сказу, чесне слово. І підштовхують до продажу сайта. Це не шатнаж, просто я хочу зберегти свої нерви.

Невже я насправді нічого хорошого не роблю, що дехто дозволяє собі "образи" на мене ?? sad



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
УкраїнкаДата: Середа, 2010-09-29, 7:43 PM | Повідомлення # 4
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
Bullet,Лізо,хочу вас підтримати.Це ваш особистий проект,який забирає ваш час,кошти та нерви sad Звісно нам,користувачам, цей ресурс виявляється дуже-дуже приємним ,ми тут "живемо",дружимо,спільно творимо,і хотілося б і продовжувати так під вашим керівництвом.Звісно,підтримка словами "не звертайте уваги на непослух,недотримання правил та хамство" не зовсім те,але все таки-бережіть себе smile
Я не пам"ятаю чи при реєстрації пропонується прочитати правила та та поставити галочку згоди у відповідному віконці?І ще-правила викладання фото це окрема тема.Може додати посилання на неї в загальні правила,червоним шрифтом?Бо в рядочку з кнопками користувачів особисті повідомлення-нові повідомлення-учасники... є лінк на правила,навіть не треба в форумі їх шукати,читайте собі і не порушуйте-дуже зручно ))
Щодо листів в приват-я не розумію людей.Виявляти своє незадоволення сайтом,правилами та "незручностями" у викладенні фото(особисто мені незручностей немає,навпаки радікал рулить )) це те саме що прийти в гості до людини та казати-як у вас все незручно.таке планування невдале biggrin Хочеться сказати таким особам-інтернет великий,створіть свій сайт,завдайте на ньому які хочете правила,або взагалі без правил,все по вашому уподобанню
Лізо,ми з вами



"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2010-09-29, 8:04 PM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Цілком підтримую! Не хочете спілкуватися згідно правил-" Допобачення"! В кожній сім"ї є свої прпвила і кожна сім"я живе згідно якихось правил і норм... Їсти ми готуємо в кухні, а не в вітальні.І нема чого ображатися, а треба вчитися! А хто не хоче вчитися нашим правилам...., а тільки нервувати нашого адміністратора....., дійсно зробіть свій сайт зі своїми правилами і тоді ми подивимося, яка буде реакція на порушників!
Лізо! Єлизавето- ти наша- ми з тобою!!!! wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: Середа, 2010-09-29, 8:55 PM | Повідомлення # 6
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
+1. З розширенням сайту відповідальність адміністрації зростає, роботи більшає, і кількість нечемних користувачів, нажаль, теж. Але ж хороших людей все одно більше.На інших форумах банять і видаляють повідомлення без попередження, якщо вони суперечать правилам. Бережімо себе. Ліза, навіть не думай про продаж......дуже прошу!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Середа, 2010-09-29, 9:09 PM | Повідомлення # 7
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Українка, дякую за посилання в ПП, так і зроблю! Це можна зробити.
Відповідаю на питання: при реєстрації я поки що не можу зробити так, щоб людина обов"язково прочитала правила.
Крім того, на головній сторінці сайта (відкрийте!) справа в самому верху є 2 лінки на правила і розділ для новачків.

Dmutrik09, Tana, да, хороших людей більше, просто іноді накладається емоція на емоцію - і виходить неприємний псих. Може людина нічого і не хзотіла поганого сказати мені, але 2 листи про нехороше = 1 нервовий збій і всьо, я в нєрвах.

Все гаразд, дякую за підтримку. Правда-правда, дуже допомогли smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТМКДата: Середа, 2010-09-29, 9:11 PM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Цілком згідна! А ще пропоную не чекати доки модератор чи адміністратор зробить зауваження(вони можуть і не зайти в той день на сайт). Якщо користувач порушує правила, то потрібно не відповідати на його питання, чи хвалити за гарні роботи, а звернути увагу на порушення. Робити це чемно але безапеляційно, або все згідно правил, або, вибачте, спілкуватися з вами ніхто не буде. Бо то ж ніякі нерви не витримають. Ніхто не народився зі знанням комп"ютера, і всі ми вчилися і вчимося, але ж треба поважати людей навколо себе. До слова, я ще не бачила щоб на Вишиванці хтось відмовив у допомозі.

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
lady-vДата: Четвер, 2010-09-30, 2:10 PM | Повідомлення # 9
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Невже я насправді нічого хорошого не роблю, що дехто дозволяє собі "образи" на мене ??

Цей сайт сам по собі є самим хорошим в неті по вишивці, а Ваша постійна участь і турбота про цивілізоване спілкування просто вражає, не продавайте нас - ми Вас любим , і напевне згоджусь з ТМК:
Quote (ТМК)
А ще пропоную не чекати доки модератор чи адміністратор зробить зауваження(вони можуть і не зайти в той день на сайт). Якщо користувач порушує правила, то потрібно не відповідати на його питання, чи хвалити за гарні роботи, а звернути увагу на порушення

хоча сама чесно кажучи в першому моєму повідомленні порушила правила, але якщо корректно виправити людину (навіть не модераторам), то не буде образ ні з чийогось боку.


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012


Повідомлення відредагував lady-v - Четвер, 2010-09-30, 2:11 PM
 
сяняДата: Четвер, 2010-09-30, 2:24 PM | Повідомлення # 10
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
Лізо, не беріть тяжкого в руки, а дурного в голову. На все нервів не вистарчить. І нійсно, кому не підходить - шукає щось собі інше. А сайт дуже цікавий і потрібний.
 
algoДата: П`ятниця, 2010-10-01, 8:12 PM | Повідомлення # 11
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 0
Репутація: 67
Статус: Offline
Маю таку проблему: заходжу на форум, чуть голове повідомлення " new private mesage", повідомлення світяться червоним , а реально його немає!

Хом"як це не просто м"яке хутро, а й 10-20 Гб різних схем!
Якщо руки золоті, то не важливо звідки вони ростуть.


Повідомлення відредагував algo - П`ятниця, 2010-10-01, 8:12 PM
 
BulletДата: П`ятниця, 2010-10-01, 9:59 PM | Повідомлення # 12
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (algo)
Маю таку проблему: заходжу на форум, чуть голове повідомлення " new private mesage", повідомлення світяться червоним , а реально його немає!

маю таке час від часу. Рішення одне: чистити кукіси. smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
algoДата: П`ятниця, 2010-10-01, 11:46 PM | Повідомлення # 13
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 0
Репутація: 67
Статус: Offline
Quote (Bullet)
чистити кукіси.

ок.прийде чоловік най чистить!!


Хом"як це не просто м"яке хутро, а й 10-20 Гб різних схем!
Якщо руки золоті, то не важливо звідки вони ростуть.
 
JasjkaДата: Середа, 2011-01-05, 5:46 PM | Повідомлення # 14
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Хочу поділитись новиною,на яку випадково натрапила.Не знаю куди вписати,це стосується маленького секрету dump.ruІноді буває що файл залитий на дампі застарів і комп'ютер видає наприклад таке http://dump.ru:8080/file/old/n/n235647950/ і пише що сервіс недоступний і бла-бла-бла. Так от у рядку броузера потрібно стерти частину ": 8080" і знову натиснути enter клавішу і можливо перенаправлення на той же файл, але більш свіжий, який можна завантажити. Щоправда таке можливо не завжди, але часто спрацьовує

Творча майстерня

Повідомлення відредагував Jasjka - Середа, 2011-01-05, 5:46 PM
 
olimpiaДата: Середа, 2011-01-26, 6:55 PM | Повідомлення # 15
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Дівчата, частина моїх фото зникла радікалі і, звичайно, автоматом на форумі. Може підскажите в чому причина?

Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
BulletДата: Середа, 2011-01-26, 7:14 PM | Повідомлення # 16
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (olimpia)
Дівчата, частина моїх фото зникла радікалі і, звичайно, автоматом на форумі. Може підскажите в чому причина?

подібні питання до адміністрації радікал.ру.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
УкраїнкаДата: Середа, 2011-06-01, 11:54 PM | Повідомлення # 17
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
маю питання
http://vyshyvanka.ucoz.ru/photo/ в галереї схем бачу 5 квадратиків замість фото з надписом "Доступ заборонено" wacko А чому? redface Натискаю-Ви входите до групи користувачів, яким заборонено здійснювати дану дію.
З питаннями звертайтеся до адміністратора сайту.

звертаюсь.Мені не дуже важливо що я не можу бачити якусь сорочку,просто цікаво-навіщо така "прихована" схема,яку можна просто розмістити в модераторському розділі-якщо її лише адмінсклад повинен бачити? biggrin



"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"


Повідомлення відредагував Українка - Середа, 2011-06-01, 11:57 PM
 
ЮлияДата: Четвер, 2011-06-02, 0:09 AM | Повідомлення # 18
побратим
Група: Заблоковані
Повідомлень: 406
Нагороди: 0
Репутація: 195
Статус: Offline
Так, мені за Іриним посиланням пише таке ж: доступ заборонено... Цікаво, чому? Я й навіть не знала, що існують такі "дефіцитні" схеми, які тільки адмінсклад має бачити...

Навіть чорні полоси мого життя зроблені з шоколаду!
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2011-06-02, 0:37 AM | Повідомлення # 19
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Дівчата В мене на разі таких проблем немає. Тричі заходила. Напису " Доступ заборонено" немає.

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ЯгаДата: П`ятниця, 2011-06-03, 12:12 PM | Повідомлення # 20
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Я теж там весь час бачила "Доступ заборонено". Тепер бачу гарненькі сумочку і сорочечку з маками. Добре, що виправили smile

мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Технічні питання » Ваші питання і пропозиції по роботі форума » Негаразди, скарги, збій налаштувань тощо (про всі негаразди, пов"язані з роботою форума і сайта, пишем)
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.