| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 2:14 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Модератор форуму: Tana, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Техніка вишивання » Ниточка шовкова (Чим вишиваємо. Як "лягає" нитка)
Ниточка шовкова
malvinkaДата: Неділя, 2008-02-17, 2:12 PM | Повідомлення # 21
відвідувач
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Ще не називали Madeira. Окремо не бачила, тільки у наборах. Гарно лягають. Одна ниточка паралельно іншій.
 
K_MarinaДата: Четвер, 2008-06-05, 6:20 PM | Повідомлення # 22
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Вставлю свої п'ять копійок. Коли я вишила свого першого рушника , то шила Кіровськими нитками, ще радянського походження. Під час прання з'ясувалося, що вони дуже ліняють (особливо червоні). Але я прала холодною водою. Багато разів прополаскала, і коли вода вже втратила рожевий колір, додала десь 100 мл. оцту. Після цього прала його вже двічі, начібто більш не ліняє.
Відносто металіку можу сказати таке. Для цього дракона використовивала ДМС. Дівчата! яка це морока! По-перше треба брати дуже коротеньку ниточку - металева частинка весь час обривается. Коли розмовляла с більш досвіченими майстринями (це був мій перший досвід з металіком від ДМС), то вони мені порадили брати турецьки нитки. В магазинах я на них подивилась - є такі, які зовсім не відрізняютс від крейника! А виробник рекомендувал саме крейник чи ДМС. Тому, якщо в вас є вибір - беріть яку завгодно металізовану нитку, але не ДМС.
 
fishka_87Дата: П`ятниця, 2008-08-01, 8:08 PM | Повідомлення # 23
відвідувач
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (K_Marina)
використовивала ДМС. Дівчата! яка це морока!

Так! Дмс металік то тихий жах. Якщо є можливість то слід заміняти на крейнік. В нього нитка дуже м"яка, не рветься і не крутиться. Ціна правда значно відрізняється, але то того варте
 
BulletДата: Субота, 2008-08-02, 8:25 AM | Повідомлення # 24
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Питання до тих, хто вишиває гладдю:

Шановні. чи не має хто досвіду вишивання нитками селекційного фарбування (10 см одного, а потім 10 см іншого кольору нитка пофарбована, такий гарний ефект на тканині виходить)? (у нас вони чомусь називаються меланж, хоча насправді меланж то коли скручено в 1 нитку кілька кольорових ниточок)

Мене саме цікавлять нитки (?віскоза?) в катушках великих (12 - 14 см заввишки), продаються на Старовокзальній в Києві.

Цікавить чи вони не крутяться при вишиванні, бо я хочу вишити машинною каймою серветки такими нитками, а для експериментів вони дорогі. Дякуватиму за досвід.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
fishka_87Дата: Субота, 2008-08-02, 10:12 AM | Повідомлення # 25
відвідувач
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Bullet, я бачила вишиті сама гладдю і саме такими нитками вироби - дуже гарно, переходи дуже плавні. Але нажаль на рахунок якості нічого сказати не можу. ДМС нормальні, а от більше меланжевих ниток не бачила
 
КсеніяДата: Середа, 2008-09-10, 3:03 PM | Повідомлення # 26
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 355
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Вишиваю отакими:

Коштують дві гривні і не линяють - перевіряла smile Назва, здається, Пупетс (якась дивна))). І ще, при вишивці хрестиком відділяю зразу три нитки муліне - тоді хрестиків і проміжків між ними майже не видно, вишивка ніби оксамитова - дуже цупка і переливається на світлі


Полтава, Огнівка
 
MalenaДата: Неділя, 2008-09-21, 8:51 PM | Повідомлення # 27
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 57
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Чи можуть шановні майстрині порадити щось, що стосується шовкових ниток? Якусь марку тощо smile
 
TanaДата: Понеділок, 2008-09-22, 10:56 AM | Повідомлення # 28
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Malena, всі поради і весь досвід у цій темі.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Неділя, 2009-04-26, 3:06 PM | Повідомлення # 29
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Купила Гамму_секційного фарбування: звісно, довишиваю, але навряд чи ці нитки будут у мене в фаворитах. Шершаві, так би мовити, лягають нерівно; ну, як на ціну, якість відповідна cool Ось такий досвід, можливо, комусь стане в нагоді.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ModДата: Неділя, 2009-04-26, 5:17 PM | Повідомлення # 30
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 298
Нагороди: 1
Репутація: 126
Статус: Offline
вишивала тільки муліне і акриловими. Коли вишиваєш акриловими, то нитку треба брати не довгу, бо вона в процесі вишивки наче "стирається" і стає тоншою. Мої улюблені з муліне - китайські, ними добре вишивати гладдю (з досвіду мами), не линяють - старі запаси китайських ниток навіть хлорка не брала. А взагалі я можу насмикати ниток і з самої тканини і вишивать ними - це в мережках

 
TanaДата: Неділя, 2009-04-26, 6:56 PM | Повідомлення # 31
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Для мережки часом то найкращий варіант -- нитки основи, сама так роблю.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
LudmilaДата: Понеділок, 2009-05-04, 4:16 PM | Повідомлення # 32
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Нещодавно спробувала нитки металік фірми Гамма. Розкручуються під час роботи і лягають не рівно.

Хочу вишити сорочку для чоловіковіка на сірому льоні сірими нитками. Підкажіть, будь-ласка, якими нитками її вишивати (шовковими чи віскозою)? Чи можливо іншими які дають гарний блиск?
Продавці пропонували шовкові нитки для декоративної строчки в котушках, але сумніваюся чи ці нитки підходять для ручної вишивки.



 
ModДата: Вівторок, 2009-05-05, 0:49 AM | Повідомлення # 33
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 298
Нагороди: 1
Репутація: 126
Статус: Offline
Ludmila, А Ви вишийте невеликий зразок і побачите якими краще вишивать. На останню свою вишивку (рушник) я взагалі не могла знайти ниток, всі не підходили, тому купила нитки для в*язання розкрутила їх (там одна була зкручена з 4 ) і вишивала ними

 
LudmilaДата: Вівторок, 2009-05-05, 11:12 AM | Повідомлення # 34
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Mod, Справа в тім, що для того щоб тільки спопробувати ці нитки буде дорого купувати кожну з них тому питаю поради у форумчан.
Можливо вже хтось пробував і зможе поділитися досвідом.



 
VikahoДата: Середа, 2009-05-13, 8:38 PM | Повідомлення # 35
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Зазвичай я вишиваю нитками "з запасів", тому у своїй більшості це кіровські нитки. Серед сучасних найбільш подобаються DMC, хоча нитки багатьох фірм я ще просто не пробувала (знову ж таки через запаси smile ). Тьху-тьху, ще жодного разу не було, щоби нитки линяли.

Дівчата, підкажіть, чи є зараз якийсь український виробник ниток муліне? Хочеться підтримувати вітчизняного виробника...

Додано (2009-05-13, 8:38 Pm)
---------------------------------------------
Попорпалася у своїх раритетних запасах та знайшла декілька українських виробників муліне. Щоправда, нитки старі, тож надії на те, що ці комбінати працюють і зараз, небагато.

Чернівці, Глухів та щось невідоме, але з надписом "УРСР". Ще знайшла харківську етикетку, якої немає на фотографії.
Як бонус, навіть виявила у себе грузинські нітки smile



Повідомлення відредагував Vikaho - Середа, 2009-05-13, 8:40 PM
 
bulbashka_aeroДата: Четвер, 2009-05-14, 11:05 AM | Повідомлення # 36
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
Чомусь я сумніваюся, що в Україні зараз муліне виробляють. В усякому разі я ще не зустрічала його ніде. Було і польське, і російське, і прибалтійське якесь, і індійське, і китайське (мовчу вже про "зубрів" тиму ДМС, Анкору, Мадейри), а от українського- ні... dry

Повідомлення відредагував bulbashka_aero - Четвер, 2009-05-14, 11:06 AM
 
VikahoДата: Четвер, 2009-05-14, 3:44 PM | Повідомлення # 37
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Так отож sad
За інші не скажу, а от глухівські нитки просто супер! Непересічні, так би мовити. Такі цупкенькі, дуже щільно закручені волокна. Якщо би їх виробляли зараз...

До речі, купила я нещодавно два мотки чорних кіровських ниток. Це щось жахливе!.. Одна нитка, поки її вишию, рветься рази три! І не те, щоби рветься, а якось волокна просто роз'єднуються - та й все. Дуже дратує. Мало того, що розрахувати необхідну кількіть ниток не можна, так вони ще й рвуться у найнесподіваніший момент! Слів немає. Хоча, може, це підробка. Якщо вже китайці роблять шкарпетки "під Житомир", я вже нічому не дивуюся...

 
bulbashka_aeroДата: Четвер, 2009-05-14, 5:08 PM | Повідомлення # 38
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
До речі, я коли останнього разу кіровськими вишивала - теж намучилася. Перетирається, гадюка, об тканину...
 
MalenaДата: П`ятниця, 2009-07-10, 6:03 PM | Повідомлення # 39
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 57
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Коли спробувала знайти шовкові нитки для вишивання, зіткнулася зі справжньою проблемою: виявилося, дуже важко знайти щось підходяще. Хоча, може, то я не там шукала?) Взяла віскозу Анхор, трохи задорога та й після муліне довго довелося звикати, але лягає гарно.

А чи не хто з шановних не пробував вишивати льоном?

 
ModДата: Понеділок, 2009-07-13, 9:14 AM | Повідомлення # 40
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 298
Нагороди: 1
Репутація: 126
Статус: Offline
я вишивала льоном, перетирався і крутився, але в мене нитки були не для вишивання, а для в"язання

 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Техніка вишивання » Ниточка шовкова (Чим вишиваємо. Як "лягає" нитка)
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.