| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-23, 10:22 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Техніка вишивання » Ниточка шовкова (Чим вишиваємо. Як "лягає" нитка)
Ниточка шовкова
LizaДата: Вівторок, 2010-03-02, 5:18 PM | Повідомлення # 41
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 57
Нагороди: 0
Репутація: 20
Статус: Offline
Скажите, кто-то вышивал шерстяными нитками? Для вышивания я нигде не видела. Брать нитки для вязания?

Еще у меня есть узор с золотой вышивкой. Какие нитки брать?

 
pozitivДата: Вівторок, 2010-03-02, 11:40 PM | Повідомлення # 42
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Шерстяні ниточки у нас (у Львові) ще називають "базарними", і продають їх симпатичні тітоньки на ринках. А щодо узору з золотою вишивкою - то є металізоване муліне, я люблю використовувати ірис. Я думаю, в кожному вишивальному магазині знайдеться чимало "золота" для вас.


Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
lakizkaДата: Вівторок, 2010-03-02, 11:56 PM | Повідомлення # 43
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (pozitiv)
Шерстяні ниточки у нас (у Львові) ще називають "базарними", і продають їх симпатичні тітоньки на ринках
А я думала, що це акрил...


 
bulbashka_aeroДата: Середа, 2010-03-03, 10:05 AM | Повідомлення # 44
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (pozitiv)
А щодо узору з золотою вишивкою - то є металізоване муліне

А ще є металізовані нитки на котушках. Їх в магизаних є також великий вибір. І як на мене, вони більше купи тримаються. В усякому разі, в порівнянні з анкорівським металіком, який в голку не запихнеш biggrin
 
ЦветанаДата: Середа, 2010-04-21, 11:31 PM | Повідомлення # 45
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Думала, что тут речь идет только о шелковых нитках biggrin Мулине ведь на 100% х/б. Оттого у девочек, читаю, путаница в понятиях возникает cool
Поделюсь своими впечатлениями о мулине (раз тема о нем как я понимаю)). Много лет отшивала Кировскими мулине, оставшимися толстой косищей в наследство от мамы и тёти. Еще теми Кировскими, из ЦЦЦП родом ("СССР" в интерпретации одного знакомого немца =))).
Тому мулине уже около 40 лет, а качество - отличное! Не линяют, не рвутся, не запутываются, не перекручиваются. Правда, если смешивать в одной работе их с сегодняшними западными, - оказываются тонкие в сравнении с последними (приходится брать 3 нити, если те - в 2). Ну и не такие блестящие, канеш.
Сейчас вышиваю в основном Аiadna, меня совершенно устраивает ее качество. А если не хватает цветовой гаммы, прибегаю к Anchor или DMC.
Но Anchor отличается от DMC какой-то загадочной матовостью. Очень интересны в монохромах, викторианских сэмплерах и т.п.
DMC не очень нравится ценой (в сравнении с Аiadnа и Anchor) и тем, что приходится постоянно раскручивать нить во время работы.
Quote (Liza)
Скажите, кто-то вышивал шерстяными нитками? Для вышивания я нигде не видела

Риолис предлагает шерстяные нитки (на них часто основываются их дизайны вышивок). Качество не знаю, не пробовала.
Румынские производители выпускают широкую палитру шерстяных ниток - для вышивок их традиционных гобеленов и т.п.
Есть и других представителей, но легче всего найти это не в реале, а в интет-магазах.
Quote (lakizka)
Quote (pozitiv)
Шерстяні ниточки у нас (у Львові) ще називають "базарними", і продають їх симпатичні тітоньки на ринках
А я думала, що це акрил...
Дык эта... то и есть акрил wink - шерсть для бюджетников -)
Металлизированные мулине очень нравятся Anchor, - глубокий яркий блеск, удобны в работе.
Шёлк, полиэстр, вискозу для РУЧНОЙ вышивки в продаже не встречала.
А в машинной знакома с немецким шёлком (отличные, прочные, насыщенных цветов нити), китайским, индийским, российским полиэстром (очень блестящие, широкой цветовой гаммы, мультиколоров, но непрочные...собакитакие!)).
Пробовала совсем немного вышивать бэкстичем перечисленными нитями для машинной вышивки (на лейблах - фото в моей майстерни на форуме), - намучалась, но возможно, если очень хочется)


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.


Повідомлення відредагував Цветана - Середа, 2010-04-21, 11:32 PM
 
СвітланкаДата: П`ятниця, 2010-04-23, 11:18 AM | Повідомлення # 46
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Дівчата, хто вишивав нитками "ирис"? підскажіть як вини лягають, чи добре виглядає малюнок та чи не грубим він виходить??? Відкрила біля себе магазинчик "Семеновская пряжа" і там дуже гарний вибір цих ниток!


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
TanaДата: П`ятниця, 2010-04-23, 11:36 AM | Повідомлення # 47
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Де-які шви тільки ними і робити. Але зносостійкість в них нижча за муліне. Крупний хрест на грубому полотні може бути, верхоплут, поверхневі різні шви. Рель'єф вишивки краще виходить.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СвітланкаДата: П`ятниця, 2010-04-23, 11:41 AM | Повідомлення # 48
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Tana, дякую!


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
Сестра_ЮліяДата: Неділя, 2010-04-25, 2:34 AM | Повідомлення # 49
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Світланка, моя подружка вишива. Для економії - основне міркування. Каже, що хрестики ним не дуже зручно вишивати, пливе. а виглядає пристойно. А тільки мені муліне на вигляд у "хрестиках" все рівно краще.
Quote (Світланка)
Дівчата, хто вишивав нитками "ирис"?
 
Сестра_ЮліяДата: Неділя, 2010-04-25, 2:36 AM | Повідомлення # 50
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Liza, є ще люрекс так званий. Він продається у магазинах тканин і фурнітури в котушечках. таких, як звичайні нитки для шиття. Мені він кращий за металізоване муліне. Але то - мій смак.
Quote (Liza)
Еще у меня есть узор с золотой вышивкой. Какие нитки брать?
 
dgelДата: Середа, 2010-06-16, 1:58 AM | Повідомлення # 51
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт. В мене таке питання. Я вишиваю нитками дмс, мене цікавить може можна їх замінити якимось дешевшими нитками, якщо можна то підкажіть якими і звичайно яка ціна. Наперед дякую. Можна в приват.
 
ModДата: Середа, 2010-06-16, 2:19 AM | Повідомлення # 52
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 298
Нагороди: 1
Репутація: 126
Статус: Offline
в інтернеті є багацько таблиць переводу ниток дмс на нитки інших виробників (польських, китайських ітд), але відтінки все-таки відрізняються. найдешевші - це муліне заводу ім.Кірова (Ленінградські) коштують до 2 грн, ціна залежить від довжини нитки, та відтінку

 
dgelДата: Середа, 2010-06-16, 2:26 AM | Повідомлення # 53
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже дякую за відповідь. Я це все розумію, мене цікавить щоб інші не були наприклад тускліші по відтінках, чи облазили при пранні. Вот і питаю, може хто вишивав іншими і знає які вони, і чи взвгалі варто шось шукати чи вишивати такими які є. А ще може якимось іншими нитками картини получаються гарніші?
 
ModДата: Середа, 2010-06-16, 3:13 AM | Повідомлення # 54
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 298
Нагороди: 1
Репутація: 126
Статус: Offline
Кіровські тонші і м"якші за ДМС, Аiadnа (польські) товщі, відтінки відрізняються (там світліше там темніше) але загальний вигляд карти не змінюють

 
ЦветанаДата: Середа, 2010-06-16, 1:45 PM | Повідомлення # 55
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Quote (dgel)
Я це все розумію, мене цікавить щоб інші не були наприклад тускліші по відтінках, чи облазили при пранні. Вот і питаю, може хто вишивав іншими і знає які вони, і чи взвгалі варто шось шукати чи вишивати такими які є. А ще може якимось іншими нитками картини получаються гарніші?

Я немного выше писала:
Quote (Цветана)
Сейчас вышиваю в основном Аiadna, меня совершенно устраивает ее качество. А если не хватает цветовой гаммы, прибегаю к Anchor или DMC.

Но прибегаю редко, прямо скажем. Обычно - хватает колоров.
Имхо - нитки ничем не отличаются от разпиаренного ДМС. У меня Ариадной вышиты орнаменты на кухонных полотенцах (которые часто стираются при 60 и 95 град с отбеливателями). Вид вышивки за более чем 10 лет эксплуатации выглядит вполне пристойно (я не замечаю особой потускнелости или полинялости - там есть и черный цвет, и темно-синий).
За последние 3 года изменилось в лучшую сторону и качество ниток Гамма (до 2006 они были слегка . Цена у них оочень хорошая, стремится к Кировским. Недавно мне девочка из РФ присылала набор с этими нитками и полный к-т моточков секционного крашения - ооочень неплохое кач-во (и по оттенкам, и по кач-ву крашения, и самих ниток). Кста, эти нитки производят из того же египпетского хлопка, что и Ариадна.
...ваще, честно говоря, до сих пор не понимаю, чем же, все-таки, ДМС лучше? wacko Там накрутка в цене, имхо, идет, скорее всего, просто за имя (как в известных брендах духов, одежды, авто и т.п.)


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.


Повідомлення відредагував Цветана - Середа, 2010-06-16, 1:47 PM
 
010101Дата: П`ятниця, 2010-06-25, 4:35 PM | Повідомлення # 56
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Дівчата добрий день. Я теж користуюсь муліне, зазвичай Аріадною, поки все тримається, червоні не линяють. А от зараз ще і віскозою почала працювати. У мене в роботі індійські нитки Долі, трохи крутяться, особливо коли в 4 нитки працюю. Але підкуповує їхній блиск. За весь час перетерлись рази два і то, через те, що різко смикала. А зараз просто біда - почала вишивати собі сорочку, один рукав майже вишила і в нас в місті різко закінчились білі нитки цього виробника, коли будуть - ніхто не знає. Пробувала інші - не той відтінок sad та і лягають гірше. Може хто знає, де в інтернеті можна придбати віскозу Doli? Буду дуже вдячна за підказку
 
ТМКДата: П`ятниця, 2010-06-25, 8:28 PM | Повідомлення # 57
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Goncha, подивіться тут

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
010101Дата: Субота, 2010-06-26, 4:37 PM | Повідомлення # 58
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
ТМК, дякую, глянула, але то не такі, мені потрібна віскоза (шовк штучний), а там муліне. знайшла у себе в місті один магазинчик, де обіцяють з наступного тижня привезти - буду чекати... wacko
 
JinseiДата: Середа, 2010-08-04, 12:25 PM | Повідомлення # 59
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Доброго дня усім!

На свій весільний рушник купила на Петрівці шовкові нитки турецького виробництва (на етикетці ні слова інглішом чи російською). Також на етикетці відсутній номер кольору. Але зважаючи на те, що в магазинчику були лише чорні червоні та білі нитки, то може його й не треба :-D Рушник цими нитками вишитий вже більше половини і виглядає дуже гарно, але в інтернеті знайшла, що НАТУРАЛЬНА шовкова ниточка має розкручуватись на 16 тонюсіньких волокон. А моя розкручується на набагато більше. Тобто, виходить що нитки в мене не натурального шовку sad Як же ж так: я вкладала свої хороші думки в рушник, а вони не збереглися на полотні?

 
shtynkaДата: Середа, 2010-08-04, 12:30 PM | Повідомлення # 60
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Jinsei, не переймайтеся - думаю всі хороші думки запишуться, принаймні якщо в це вірити wink

Моя майстерня
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Техніка вишивання » Ниточка шовкова (Чим вишиваємо. Як "лягає" нитка)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.