| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-30, 9:11 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Події, що стосуються вишиванки (викладаємо тут, щоб не створювати разових тем)
Події, що стосуються вишиванки
TanaДата: П`ятниця, 2011-10-21, 6:59 PM | Повідомлення # 301
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Стання Навчання у стилі «етно»

У Києві зшити собі вишиванку можна за 100 гривень за урок, а зробити ляльку-мотанку і розфарбувати писанку – за 50 грн.

Все частіше на вулицях міста можна зустріти модників і модниць у стилізованому національному одязі. А по дорогах раз у раз проїжджають іномарки, розфарбовані в етно-стилі. Що ж, це не дивно, адже все народне нині в моді. Тому ми вирішили дізнатися, де і за скільки в столиці цікавого киянина навчать народним ремеслам, наприклад, робити ляльку-мотанку, розписувати писанку, плести із соломи або вишивати.
У музеях

У Києві посвітитися по-народному пропонують в Музеї Івана Гончара, Музеї українського народного та декоративного мистецтва (МУНДМ), а також у Національному художньому музеї. Потенційні учні можуть пройти не тільки одноденні майстер-класи, а й за бажання стати слухачами довгострокових курсів (це 1-2 роки навчання). Одне заняття (триває 1-2 години) обійдеться в середньому в 50-100 гривень.

Що ж до набору народних ремесел, то в цих місцях (крім художнього музею) він практично однаковий: є вишивка, ткацтво, петриківський розпис, гончарство, плетіння з соломи, лялька-мотанка, писанкарство, а також народні танці та пісні.

Навчають на музейних курсах дуже цікаво. Наприклад, в Музеї Івана Гончара вишивати вчать не тільки за книжками, а й по тих національних костюмах, рушниках і скатертинах, якими багатий фонд цього закладу. До слова, закінчивши курс, кожен учень зможе похвалитися знанням 20 технік вишивання і 100 видів швів.

А, наприклад, після проходження курсу петриківського розпису в МУНДМ учні зуміють розписувати папір, дерево, метал і скло. І, нарешті, на заняттях з писанкарства (в обох музеях) навчать малювати основні українські символи, розкажуть про їх значення і про те, як розфарбовують яйця.

Крім того, в цих місцях проводять етнографічні та народознавчі лекції. Так в МУНДМ розповідають про український рушник, народних традиціях у творчості Марії Приймаченко, а в художньому музеї за рік вичитують лекції з історії українського мистецтва (від майстрів Київської Русі до представників авангарду).
1. МУЗЕЙ ІВАНА ГОНЧАРА

Студія народної вишивки:

для першого року навчання — середа (16.00-18.00) і субота (11.00-13.00), для другого року навчання — четвер (16.00-18.00) і субота (13.30-15.30); заняття -100 грн.;

Писанкарство: четвер (16.00-18.00), заняття — 20-30 грн., Але потрібно сплатити вхідний квиток в музей — 15 грн. (Для дітей і пільговиків – 3 грн.);

Народні танці: середа (19.00-21.00, але в останню середу місяця -18.00-21.00, адреса — вул. Іллінська, 9); навчання безкоштовне, але потрібно сплатити вхідний квиток в музей;

Богуславське ткацтво: середа (11.00-18.00), заняття — 50 грн.
2. МУЗЕЙ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО 4С І ДЕКОРАТИВНОГО МИСТЕЦТВА

Майстер-класи з різних народних ремесел: (лялька-мотанка, розпис на склі, писанкарство, декоративний розпис, плетіння з соломи, художнє ткацтво, витинанка, гончарство, трипільська кераміка, середньовічний український танець, народний спів, дизайн в народному стилі): по суботах о 13.00 (винятки: танці в 11.00, а спів о 15.00), тривалість — 1,5 — 2 години, вартість — 50 грн.
3. НАЦІОНАЛЬНИЙ ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ

Лекції з історії українського мистецтва: субота о 14.00 та 16.00, вартість — 10 грн. (Для школярів, студентів та пенсіонерів — 3 грн.)
Під відкритим небом

Ще одне місце, де можна повчиться всьому тому ж, що і в музеях, — етнографічні комплекси під Києвом. Це музей в с. Пирогові, Парк Київська Русь, центр народознавства «Мамаєва Слобода», а також етнографічний комплекс «Українське село». Принцип роботи всіх цих місць приблизно однаковий: щоб потрапити напевно на майстер-клас до якого-небудь майстру, варто приїхати туди у вихідні або на національні свята та фестивалі (дати таких урочистостей найкраще дивитися на сайті кожного з комплексів). А в інші дні — найкраще зателефонувати і замовити собі те чи інше заняття. Але, не дивлячись на схожість, у кожного з цих місць є свої особливості.

Так, у Парку Київська Русь можна орендувати на весь день якийсь давньоруський костюм. Це може бути або костюм звичайного городянина, або навіть князівські одежі. Можливість перевтілитися тут коштує від 10 до 100 гривень. А в «Українському селі» для групи від 10 осіб проводять етнотренінги, до програми яких входить екскурсія по комплексу, знайомство з українськими обрядами і традиціями, майстер клас з виготовлення того або іншого виробу та інші просвітницькі заходи. Що до «Мамаєвої Слободи», то тут є уроки народознавства. На них, наприклад, можна дізнатися про своєрідність національного житла та інтер'єру, про народні особливості святкування календарних свят, про традиційну українську кухню, одязі, прикрасах, а також про світогляд українців.
1. МУЗЕЙ НАРОДНОЇ АРХІТЕКТУРИ ТА ПОБУТУ У С. ПИРОГІВ

Майстер-клас на замовлення:

плетіння з соломи, кукурудзи, гончарство, вишивка, кування, різьблення по дереву — від 200 грн. за 1, -1,5 години, плюс вхідний квиток — 20 грн. (Для дітей до 10 років — 5 грн., Для тих, хто старше, і пенсіонерів -10 грн.)
2. ПАРК КИЇВСЬКА РУСЬ

Лялька-мотанка, гончарство, ковальство, плетіння з лози, писанкарство (по сб і нд, 10.00-19.00 або майстер-клас на замовлення) — 30-80 грн. (Ціну встановлюють майстри), плюс вхідний квиток — 40 грн. (Для дітей і пенсіонерів — 20 грн., Для школярів та інвалідів — безкоштовно);
3. ЦЕНТР НАРОДОЗНАВСТВА «МАМАЄВА СЛОРБОДА»

Гончарство і кування: 50 грн. (Індивід. майстер-клас), 400 грн. (Дитячий колективний) і 700 грн. (Дорослий);

Лялька-мотанка: для дітей — 700 грн. (Група до 10 чол.), 70 грн. з особи. (10-15 чол.), Для дорослих -120 грн. з особи (10-15 чол.);

Плетіння з соломи: 100 грн. з особи (група 10-25 чоловік); Витинанка: 60 ​​грн. з особи (група 10-25 чоловік), 600 грн. (До 10 чол.);

Писанкарство: 150 грн. з особи (груп ¬ па 10-15 чоловік);

Уроки народознавства: 10 грн. з особи
4. ЕТНОГРАФІЧНИЙ КОМПЛЕКС «УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО»

Лялька-мотанка, різьба по дереву, плетіння з соломи, гончарство, художня керамічн ¬ ка, самогоноваріння, писанкарство, петриківський розпис (по вихідних з 11.00 до 17.00 або майстер-клас на замовлення) -50-60 грн.
У етно-студіях

Курси з народних ремесел є і в окремих київських студіях, де в основному всі вони зібрані «в одному флаконі». Однак є й винятки з правил — місця, що спеціалізуються на якомусь окремому ремеслі (наприклад, ми знайшли гончарну школу та школу лозоплетіння).

Тут, як і в музеях, можна пройти і майстер-клас (в середньому обійдеться в 50-150 грн.) Та записатися на довгострокові народні курси (стоять — 800-3000 грн.). Навіть за мінімальну ціну педагоги обіцяють, що учень засвоїть ази обраного ремесла і понесе з собою додому готовий виріб.

А на дорожчих курсах народне мистецтво вже розкриється у всіх деталях. Наприклад, в гончарній школі потенційного слухача не тільки навчать працювати за гончарним кругом, але також розкажуть йому про властивості глини, різні техніки ліплення і прийоми декорування глиняних виробів.
1. СТУДІЯ «У МАСЯНІ»

Майстер-класи на замовлення:

лялька-мотанка — 80 грн.,

Бісероплетіння та писанкарство-по 100 грн.;
2. ШКОЛА НАРОДНИХ РЕМЕСЕЛ НАЦІОНАЛЬНОГО ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОГО ЦЕНТРУ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

Гуртки: декоративний розпис, кераміка, гончарство, різьба по дереву, лозоплетіння, ліплення з солоного тіста — безкоштовно для школярів (2 р. в тиждень по 3 акад. години), для дорослих: 30 грн. з особи за будь-який майстер-клас (не менше 5 чол.),

плетіння з лози — 80 грн. за навчальний день (друга та четверта субота місяця), курс — 5 місяців.
3. ГАЛЕРЕЯ «СВІТЛИЦЯ»

Плетіння з соломи — Вт, 15.00-17.00.

Гобелен — Пт, 16.00-18.00.

Розпис на склі — Пт, 17.00-19.00.

Техніки вишивки — Сб або Нд, 10.00-12.00.

Основи композиції одягу — СБ, 12.00 — 14.00.

Петриківський розпис — Сб, 15.00-17.00.

Плетіння з кореня сосни — Нд, 15.00 — 17.00.

Лялька-мотанка — Вт.-Пт., 13.00-15.00.

Писанкарство — Вт.-Пт., 15.00-17.00.

Бісероплетіння — Чт, 16.00-18.00.

Витинанка — Пт, 16.00-18.00.

Плетіння конячок з ниток — Вт.-Сб. ,14.00-16 .00.

Вартість заняття — 50 грн. (Напередодні передзвонити).
4. ШКОЛА-СТУДІЯ «ЧАС КЕРАМІКИ»

Початкове навчання: 2 р. на тиждень по 3 ч... курс — 3000 грн. за 12 занять; розширене навчання: тематичне заняття — 250 грн.; «відкрита студія» (для тих, хто пройшов початковий курс) — 50 грн. за годину;
5. ЕТНОСТУДІЯ «ЕТНОСВІТ»

Майстер-класи по суботах: етнофлористика, народні ляльки, трипільська кераміка, петриківський розпис, вишивка, писанкарство, народні прикраси та елементи народного одягу -150 грн. за заняття.

За матеріалами газети «Сегодня»


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ElenFistДата: Середа, 2011-11-16, 4:31 PM | Повідомлення # 302
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 33
Нагороди: 2
Репутація: 14
Статус: Offline
Потроху вивчаю форум, ось знайшла цю тему і дуже зраділа!
У нас кажуть "Одесса - большая деревня" - в тому значенні, що завжди, у будь-якій компанії, знайдеш спільного знайомого. Так і тут у мене сталося ))). Дівчата, я теж брала участь у ярмарку в Мамаєвій слободі. Ось альбом з моїми світлинами: http://elenfist.moifoto.ru/135845.
Юля Goncha, то ми з Вами саме там познайомилися, це я Вас фотографувала: http://elenfist.moifoto.ru/135845/f4067276
Дуже рада Вас зустріти тут!

Додано (2011-11-16, 4:31 PM)
---------------------------------------------

Quote (Tana)
...Були інші танцювальні та музичні номери, ще коли я танцювала гречаники, то знімати мене не було кому)))...

Tana, в мене є для Вас дещо )))...Хоч і небагато, але сподіваюсь, Вам сподобається:
http://s017.radikal.ru/i419/1111/78/8f0cd075bf4e.jpg
http://s017.radikal.ru/i401/1111/d1/5b0159095e90.jpg
Є ще декілька, як скажете - усі тут виставляти?
 
TanaДата: Понеділок, 2011-11-21, 12:31 PM | Повідомлення # 303
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
ElenFist, дякую за фото, звісно, я вже не дівка і з Катею не зрівняюсь, але приємно, дякую за фото (завжди бракує фото із собою). А де Ви?

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ElenFistДата: Понеділок, 2011-11-21, 8:54 PM | Повідомлення # 304
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 33
Нагороди: 2
Репутація: 14
Статус: Offline
Tana, дуже рада!! Маю ще декілька, ось вони:





Виявляється, що ми стояли майже поруч biggrin , остання світлина зроблена безпосередньо з мого місця. А я - отака: biggrin , будемо знайомі!

 
olimpiaДата: Понеділок, 2011-11-21, 9:20 PM | Повідомлення # 305
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
ElenFist, ду же погано видно на фото ваші роботи. Це у вас розпис?

Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
ElenFistДата: Вівторок, 2011-11-22, 2:38 AM | Повідомлення # 306
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 33
Нагороди: 2
Репутація: 14
Статус: Offline
olimpia, ні, це декупаж і декорування такими малеееесенькими biggrin штучками.
 
ЯгаДата: П`ятниця, 2011-12-23, 4:40 AM | Повідомлення # 307
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Виставка-дует Олександри Теліженко (рушник) та Лариси Теліженко (лялька) - 6 - 20 грудня, Музей Івана Гончара

Додано (2011-12-23, 4:40 AM)
---------------------------------------------
Виставка “Зимова святкова ноша” - 17 грудня - 28 січня , Музей Івана Гончара, Київ

Quote ( Музей Івана Гончара)
Серед експонатів виставки ми можемо побачити різноманітне зимове чоловіче та жіноче вбрання різних історико-етнографічних регіонів України із фондової збірки НЦНК «Музей Івана Гончара»...
Сподіваємося цією експозицією пробудити інтерес у людей до вивчення своєї традиції, історії, культури та характеру вбрання. Виставка становитиме значний інтерес для всіх, хто спеціально досліджує крої та оздоблення народного вбрання різних земель України.


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
olimpiaДата: П`ятниця, 2011-12-23, 5:08 PM | Повідомлення # 308
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Яга, навіть, не сумніваюся, що ви там будети. Зробіть, будь ласка, детальний фотозвіт для нас


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
ЯгаДата: Субота, 2012-01-14, 7:23 PM | Повідомлення # 309
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Репортаж з Музею Гончара продовжується smile :
10 січня 19:00 - 21:30 - Різдвяний концерт. У програмі : «КРОСНА», «БОЖИЧІ», «РОКСОЛАНІЯ», «МИХАЙЛОВЕ ЧУДО», «РОЖАНИЦЯ», дитячі колективи «БУДИМИР» і «РАЙГОРОДОК», а також «ХОРЕЯ КОЗАЦЬКА». Особливим супроводом концерту стане святошний різдвяний дзвін (дзвонник – Роман Захарченко).

І те, що особливо цікаво нам:
Три приватні етнографічні колекції («КРОВЕЦЬ» www.krovets.com.ua, колекції Ігора Перевертнюка та Володимира Щибрі) представлять найкращі зразки традиційного зимового верхнього одягу для етнопоказу, що відбудеться в рамках Різдвяного концерту.

Настрій Різдвяного свята творитиме ЛЬВІВСЬКА МАЙСТЕРНЯ ШОКОЛАДУ. Вхід – 50 грн.

На жаль, цю подію я особисто пропущу sad

Додано (2012-01-14, 7:23 PM)
---------------------------------------------
У фейсбуку з'явився фотозвіт: http://www.facebook.com/media....&type=3


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів

Повідомлення відредагував Яга - Неділя, 2012-01-08, 0:04 AM
 
BulletДата: Субота, 2012-01-14, 7:37 PM | Повідомлення # 310
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Яга)
У фейсбуку з'явився фотозвіт: http://www.facebook.com/media....&type=3

які чудові світлини, створюють настрій! Дякую,Юля!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ZetaДата: Субота, 2012-01-14, 11:33 PM | Повідомлення # 311
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
як у вас класно! життя вирує smile
велика ПОДЯКА Юлі!






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
martka80Дата: Субота, 2012-04-28, 12:25 PM | Повідомлення # 312
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Сьогодні, 28/04/12 у Львові на 18,00 відбудеться черговий парад вишиванок. Збір - біля пам'ятника Бандері
Джерело - Захід.нет


Повідомлення відредагував martka80 - Субота, 2012-04-28, 12:25 PM
 
TanaДата: Субота, 2012-04-28, 2:19 PM | Повідомлення # 313
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Прийшло запрошення з Національного музею народної архітектури та побуту України (с. Пирогів):
5-6 травня Весняний ярмарок;
9-10 червня Свято вишивки і ткацтва;
16-17 червня Свято гончарства і ковальства;
23-24 чеврня Свято різбярства та плетення;
9-10 вересня Осінній ярмарок.
Під час проведення заходів учасники сплачують оргвнески.

Ой, не знаю, яке це буде свято(?!) -- Свято вишивки і ткацтва, коли жодних умов, вигод чи оголошень, просто стоїш собі по-під тином... ще й сплачуєш за цю можливість(яка держава, такі справи і в музеї, перепрошую за емоції)
Настрою ярмаркувати нема, можливо, піду поспілкуюсь з хорошими людьми. А ви?


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
KalunaДата: Середа, 2012-05-16, 1:18 AM | Повідомлення # 314
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
18-20 мая в ВЦ «КиевЭкспоПлаза» (ул. Салютная, 2Б) откроется выставка-продажа «Формула рукоделия в Украине», которая уже в третий раз порадует представителей профильной розницы и рукодельниц из всех регионов Украины. Одновременно с ней пройдет выставка-салон художественных материалов ART-Маркет www.art-market.in.ua. Это место встречи производителей и поставщиков художественных материалов с представителями специализированной розницы и с конечными потребителями: художниками, скульпторами и декораторами.
Тематика выставки:

Ткани, нитки, шерсть: валяние (фелтинг), вышивка, вязание,печворк (лоскутное шитье), шитье.... и т.д.

Деталі і подробиці ТУТ



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
romannahДата: Середа, 2012-05-16, 9:18 AM | Повідомлення # 315
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
можливо наші форумчанки разом би відвідали виставку. буде нагода зустрітись.

я всіх люблю
 
ElisДата: Середа, 2012-05-16, 3:54 PM | Повідомлення # 316
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 48
Нагороди: 0
Репутація: 26
Статус: Offline
Дiвчата, є пропозицiя зробити виставку вишитих iкон, бiсероплетiння, пiд час Евро 2012 у Києвi. Можлива продаж. Кому цiкаво дзвонiть Марii за номером телефону 0504122269 з понедiлка. З 20 червня запршую Вас на мою персональну виставку в Музеi прикладного мистецтва. Деталi повIдомлю пiзнiше.
 
ЯгаДата: Четвер, 2012-05-31, 11:24 PM | Повідомлення # 317
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
5 червня о 17:00 в Музеї Івана Гончара (Київ) відкриття виставки "Етнографічна Чернігівщина" . Виставка триватиме до 2 липня. http://honchar.org.ua/p/plan-zahodiv-na-cherven/

мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
BulletДата: Вівторок, 2012-08-14, 4:29 PM | Повідомлення # 318
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
і сюди про всяк випадок напишу:



На День Незалежності в Києві пройде Всеукраїнський Парад вишиванок 2012.
По головній вулиці країни провезуть величезні Диво-Писанки,які розмістять на старовинних возах. Голова художньої ради фестивалю Олег Скрипка.
Голова оргкомітету Ігор Добруцький.
Лозунг міроприємства "Колорит у єдності". Організатори вважають,що це дійство стане першим,унікальним не тількu для України,але і Европи.

http://www.parad-vyshyvanok.com.ua/



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ZetaДата: Середа, 2012-08-15, 10:34 PM | Повідомлення # 319
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
а я думаю - чого це наша облрада так Скрипці допомагає? нас відряджають на цю подію за рахунок облради wacko - такого ще не було! і я б таки поїхала,коли б не поїздка у Новоград-Волинський,Рівне - але вичитала,що у Житомирі теж відбудеться парад вишиванок 24-го - посвяткуємо з чоловіком там! wink





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012


Повідомлення відредагував Zeta - Середа, 2012-08-15, 10:42 PM
 
ЯгаДата: Четвер, 2012-08-16, 0:13 AM | Повідомлення # 320
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Лізо, виправ, будь ласка, "Лозунг міроприємства" на "Гасло події", (особливо на головній сторінці) wacko

мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів

Повідомлення відредагував Яга - Четвер, 2012-08-16, 0:35 AM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Події, що стосуються вишиванки (викладаємо тут, щоб не створювати разових тем)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.