| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-03-19, 7:01 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Події, що стосуються вишиванки (викладаємо тут, щоб не створювати разових тем)
Події, що стосуються вишиванки
VikahoДата: Четвер, 2009-05-07, 9:36 AM | Повідомлення # 21
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Погана новина до теми народних майстрів sad
Подивіться відео з учорашніх новин ТСН: http://tsn.ua/ua/bin/video.php?section_id=310&subtype_id=4#media_id=126678

Знову ж таки, це зробив Уряд.

 
TanaДата: Четвер, 2009-05-07, 10:32 AM | Повідомлення # 22
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Так, ось як країна має знати своїх героїв. Пропоную посилання дати десь вище. Але зосереджу увагу на вчорашній зустрічі людей, які працюют і творять, не зважаючи на політичні ігри. Тож форумовка у "Дровах" на Вокзальній площі.
Bullet у прикрасах від ulyafare

«Атестаційна комісія» cool happy smile приймала МК по вив’язуванні хусток-торб, який Bullet проводитиме на Країні Мрій

Власне форумовка

Ще прикраса ulyafare на моделі Bullet, яйце також плетене.

Слід додати, наявні бісерні прикраси викликали неабиякий інтерес не тільки у нас, а також у працівників цього закладу харчування. Але СИРНИКИ там НЕ КУШТУЙТЕ, бережіть здоров’я, фізичне й психологічне! wink

Дякую дівчатам в кадрі і поза ним за компанію!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ganzyaДата: Четвер, 2009-05-07, 12:14 PM | Повідомлення # 23
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Гарні exclaim

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
VikahoДата: Четвер, 2009-05-07, 1:30 PM | Повідомлення # 24
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Молодці! І прикраси гарні, і "писанка", і закладинки навіть трошки видно на фото wink
Ще декілька таких зустрічей - і сирники "Вишиванці" будуть приносити якісні та зі знижкою smile
 
TanaДата: Четвер, 2009-05-07, 3:00 PM | Повідомлення # 25
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Отож, ми не можемо перейматися тим, що від нас не залежить. А організуватися самі на КМ ми взмозі.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2009-05-07, 4:20 PM | Повідомлення # 26
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Було приємно побачитись з новим реальнимобличчям. Розвіртуалізація - це завжди цікаво wink

Сирники - це дааа... Як каже мій чоловік, гарне кафе Дровами не назвуть... Жахлива кухня, але зручні широкі столи і млао люду.

Звітую:
Присутні були: Tana. Bullet, Ulyafare
Обговорювали питання:
- знайомились з виробами один одного (супер! Я вражена посид.ючості дівчат, Таня виклала цілий спектр закладинок вишитих, виглядало то пречудово! А Уля вразила нас бісерними кулоном-крапелькою (дуже ніжно!) і в"язаними гачком шийнимиприкрасами - я в шоці і досі, дивіться на мені на таніних фото).

- Обговорювали питання участі нашої спільноти в фестивалі, а конкретно - в ярмарку на алеї майстрів.
Підняли питання необхідності столиків (імпровізовані коробки - як найгірший з варіантів), ще необхідним є тент або велика парасолька. Відкритим лишається питання презентації моїх торбинок: я не маю вішалок ніяких для сумок,а вішати на дерева принципово не стану. Закрили питання про презентацію бісерних виробів, в процесі - презентація вишитих закладинок.

- Обговорювали можливості учасників нашої спільноти вдягнутись в український стрій. Зійшлись на думці, що цілком гармонійно ми виглядатимемо одягнені в сучасний одяг з елементами національного строю.

Вирішили обов"язкову умову перебування для всіх майстринь-рукодільниць , що хочуть представляти свої вироби і знання разом з сайтом "Вишиванка":

- адміністратори розішлють усім бажаючим шаблон тексту, що має бути присутній на ВСІХ візитівках майстринь. Цей текст мусить рекламувати сайт "Вишиванка" як ресурс безкоштовного навчання українським декоративно-ужитковим ремеслам.
Як це виглядатиме?
Візитки можна замовити в міні-друкарнях або самотужки зробити.
Самотужки: купуємо цупкий кольоровий двосторонній картон (м-н АЗУР, 200 г/м близько 5 - 7 грн за аркуш А1), розрізаємо аркуш на візитки розміром 6 х 9 см (це стандарт, але можна будь-який собі розмір), роздруковуємо на звичайному папері вашу візитку, вирізаємо текст так, щоб аркушик з текстом був меншим за картонну візитівку. Наклеюємо клейовимолівцем на 1 сторону картонної візитки вашу візитку, на іншу сторону картону - візитку з адрусою сайта "Вишиванка".
Це і буде посильний внесок в пропагування і розвиток українського рукоділля smile

Вносимо пропозиції. Хоч не всі можуть бути присутні, та вносити якісь пропозиції чи просто запитувати можуть усі.

До речі, як показав досвід перебування в "Дровах", попит на рукоділля є. Лише за годину вільної балаканини 2 сторонніх людей поцікавились нашими рукоділлями лише тому, що побачили їх на столику wink Несімо і далі красу в маси smile Ярмарок на фестивалі - це саме то!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ulyafareДата: Четвер, 2009-05-07, 4:23 PM | Повідомлення # 27
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Зустріч була просто чудова, дуже тепла й дружня, аж наприкінці не хотілося додому йти. biggrin
Так приємно побалакати з творчими людьми, дізнатись стільки нового, наживо побачити ваші чудові роботи, відчути як люди збоку задивляються на всю цю красу. Я ще й зараз під враженням, а фотографії зупинили кілька цих чудових митей. Bullet, Tana, дякууую!
 
BulletДата: Четвер, 2009-05-07, 4:54 PM | Повідомлення # 28
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
До речі,
[2006-06-24, 1:01 Am]

24 червня цього року відмітимо третю річницю з дня народження сайта smile Пропоную напередодні фестиваля зустрітись smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2009-05-07, 5:08 PM | Повідомлення # 29
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Так, приємна і плідна зустріч, на КМ будуть і сюрпризи, долучайтесь до розповсюдження нашихиїх творчих наробків!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ulyafareДата: Четвер, 2009-05-07, 5:50 PM | Повідомлення # 30
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Обов"язково треба відмітити 3-річчя! На КМ Вишиванка буде ще дорослішою smile , а сам фестиваль має бути найкращим, адже там буде наша спільнота! Я вже розпочинаю рекламно-агітаційну кампанію про те, що "Ви просто мусите цьогоріч побувати на КМ", учора я побачила, що рукоділля цікавить людей і треба показувати людям, що ми можемо.

Повідомлення відредагував ulyafare - Четвер, 2009-05-07, 6:15 PM
 
NitkaДата: Четвер, 2009-05-07, 6:46 PM | Повідомлення # 31
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Vikaho)
Погана новина до теми народних майстрів

Vikaho, а вкупі з незалежним тестуванням - це все бомба! cry

Дівчата, молодці, що підтримуєте рукодільниць!!!!!!!!!!!!!
Доречі, багато хто вважає, що рукодільна річ має бути дешевою, що творчість не має оплачуватись, а багато талановитих майстрів через це бідують. І я вважаю, що ваша діяльність з популяризації рукоділля заслуговує на повагу!


 
TanaДата: Четвер, 2009-05-07, 9:23 PM | Повідомлення # 32
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
І розповсюдження всіх присутніх на форумі рукоділь. Якщо люди хочуть і можуть ділитися досвідом, то треба їх(нас всіх) підтримати smile А хто ж нас підтримає, як не мі самі?! biggrin smile

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Chere6nyaДата: Четвер, 2009-05-07, 10:15 PM | Повідомлення # 33
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
Тетянка, дякую за фотозвіт!!!!
А постанову читати смішно, своїми очима бачила в яких умовах займаються діточки у Цетрі творчості дітей та юнацтва Галичини, все тримається тільки на ентузиазмі викладачів і бажанні дітей. Підтримка держави мізерна, опалення взимку таке, щоб тільки батареї не замерзли остаточно. Сумно.


Повідомлення відредагував Chere6nya - Четвер, 2009-05-07, 10:19 PM
 
NitkaДата: П`ятниця, 2009-05-08, 11:45 PM | Повідомлення # 34
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Сумно sad

 
СвітланкаДата: Вівторок, 2009-05-12, 11:25 AM | Повідомлення # 35
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Bullet, як Ви дивитесь на те щоб не тільки текст візитки, а й колір, оформнення, емблема або логотип підібрати для Вишиванки... ну щоб виникали у людей асоціації саме з сайтом вишиванка, а прізвища і імена майстрині вже доповнять самі smile адже йдемо однією спільнотою і так сказати під стягом Вишиванки wink тоді треба пропагувати не тільки творчість і себе, а сайт smile
Chere6nya, непереймайтесь різними постановами і законопроектеми smile адже про народну творчість держава не подбає (або окремі особистості при владі) треба зберегати її у собі і нести тим самим радість людям smile а якщо ще хтось завдяки Вам запалає любов"ю до народної творчості, то Вам є чим пишатися! Народна творчість на то і народна smile бо зберігає, примножує і передає її саме народ з покоління в покоління.... тож бережімо наші традиції, любіть одне одного і життя дійсно стане набагато кращим!
Tana, чудовий фотозвіт! Які ж ви всі гарнюні smile дуже радує те, що вищивка популярна серед молоді! Так тримати!



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка


Повідомлення відредагував Світланка - Вівторок, 2009-05-12, 11:30 AM
 
BulletДата: Вівторок, 2009-05-12, 3:04 PM | Повідомлення # 36
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Світланка)
Bullet, як Ви дивитесь на те щоб не тільки текст візитки, а й колір, оформнення, емблема або логотип підібрати для Вишиванки... ну щоб виникали у людей асоціації саме з сайтом вишиванка, а прізвища і імена майстрині вже доповнять самі адже йдемо однією спільнотою і так сказати під стягом Вишиванки тоді треба пропагувати не тільки творчість і себе, а сайт

Світлано, якщо ви розробите такий вид візиток, - я вам не просто дякую скажу, а ще й віддячу предметно!! smile Я - ЗА, звісно. Але у мене наступного тижня починаються рубіжні перегляди, потім іспити, а до них - активна підготовка з живопису... І це все на тлі чисельних фестивалів і ярмарків. Якщо я не розірвусь до КМ, то мені можна буде орден давати biggrin

Якби не підтримка спільноти, у мене б давно руки опутсились.

Quote (Chere6nya)
своїми очима бачила в яких умовах займаються діточки у Цетрі творчості дітей та юнацтва Галичини, все тримається тільки на ентузиазмі викладачів і бажанні дітей. Підтримка держави мізерна, опалення взимку таке, щоб тільки батареї не замерзли остаточно. Сумно.

Ой, Черешньо, нафотографувати стіни будівлі, де я працюю?:) Єдина в своєму роді в Україні Школа народної майстерності - а тримається, перепрошую, на шпалерах... І у нас минулого року труби замерзли і полопались, а потім як давали гарячу воду в систему, то полопалось все знов і від того попсувалось багато вартісних і не лише дитячих робіт (цвяхи за ніч повипадали з розмоклих стін, розпис на дошках полопався, навіть писанки на стендах попливли...
Не будемо про сумне. Принаймі, не зараз smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СвітланкаДата: Вівторок, 2009-05-12, 3:20 PM | Повідомлення # 37
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Світлано, якщо ви розробите такий вид візиток, - я вам не просто дякую скажу, а ще й віддячу предметно!! Я - ЗА, звісно. Але у мене наступного тижня починаються рубіжні перегляди, потім іспити, а до них - активна підготовка з живопису... І це все на тлі чисельних фестивалів і ярмарків. Якщо я не розірвусь до КМ, то мені можна буде орден давати
Якби не підтримка спільноти, у мене б давно руки опутсились.

Не розривайтесь! Ви нам потрібні! а орден вже давно пора видавати за таку працю! Ви не просто створили сайт Ви весь час його вдосконалюєте! і вже є реальний результат Вашої роботи... МК, зустрічі, Країна мрій і багато іншого! Ви згуртували небайдужих до прекрасного людей навколо себе! І за це ми Вам дуже вдячні!

Щодо візиток... то макети спробую накидати... тільки з програмами не дуже дружу... просто не треба було wink а тепер є мета... тож буду пробувати! але давайте спробуємо задіяти всіх... хто зможе той запропонує smile а потім колективно виберемо шляхом голосування! адже ми спільнота wink



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
NitkaДата: Вівторок, 2009-05-12, 11:38 PM | Повідомлення # 38
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Світланка, я вас підтримую на всі 100! Теж вважаю, що серйозно потрібно виглядати. І теж спробую щось накидати... Питання таке - в якому вигляді це все хотілось би? Просто картон і чорно-білі розпечатки чи замовлення офсетне? (я на хвилі нещодавнього розроблення свої візиток - ще не відпустило biggrin ) Чи може щось хендмейдне придумаємо? Наприклад, всі вишиємо по однаковій схемі на льні візерунок, назву форуму і свої імена? smile

 
VikahoДата: Середа, 2009-05-13, 12:06 PM | Повідомлення # 39
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Nitka, хенд-мейдом багато візиток не зможемо зробити, це ж стільки часу! О_О
 
СвітланкаДата: Середа, 2009-05-13, 12:26 PM | Повідомлення # 40
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Nitka)
Чи може щось хендмейдне придумаємо? Наприклад, всі вишиємо по однаковій схемі на льні візерунок, назву форуму і свої імена?

Так, Vikaho, права... це довго smile але ідея супер! Можна бейджики таким чином зробити... О! а чому нам не зробити ще й бейджиків? а такі оригінальні бейджики привернули би увагу.... і не було б звернень :"дєвушка..." wink

Nitka, а щодо вигляду візиток, то гарно було б у кольорі зробити... хоча б два кольори використати smile



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Події, що стосуються вишиванки (викладаємо тут, щоб не створювати разових тем)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.