| | Вхід у форум

Неділя, 2024-05-05, 12:26 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Події, що стосуються вишиванки (викладаємо тут, щоб не створювати разових тем)
Події, що стосуються вишиванки
lady-vДата: Понеділок, 2011-05-30, 3:44 PM | Повідомлення # 261
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Чесно кажучи переглядаючи ці "творива" в мене не зникало відчуття бридливості, не знаю, може комусь і подобається таке, але я люблю споглядати гарне, а не "таке"

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
ViaДата: Понеділок, 2011-05-30, 4:09 PM | Повідомлення # 262
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Огидно таке дивитися sad

 
РосаваДата: П`ятниця, 2011-06-03, 11:36 AM | Повідомлення # 263
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 112
Статус: Offline
Ще один спосіб спотворення вишивки. Чесно кажучи, виникло таке саме відчуття огиди, як коли побачила була фото дохлої корови у арт-студії Пінчука

А для покращення настрою пропоную вам переглянути фото з І міжнародного фольклорного фестивалю "Світовид" який пройшов 28 травня у м.Переяслав-Хмальницький в музеї народної архітектури та побуту Середнього Наддніпров'я













Більше фото ТУТЕЧКИ


Моя майстерня

 
BulletДата: П`ятниця, 2011-06-03, 12:08 PM | Повідомлення # 264
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Росава)
Ще один спосіб спотворення вишивки. Чесно кажучи, виникло таке саме відчуття огиди, як коли побачила була фото дохлої корови у арт-студії Пінчука

хех.. а я тоді ж на тій же експозиція не з першого разу роздивилась килимки з дохлих мух і навіть помацала їх.. фу.

Quote (Росава)
А для покращення настрою пропоную вам переглянути фото з І міжнародного фольклорного фестивалю "Світовид" який пройшов 28 травня у м.Переяслав-Хмальницький в музеї народної архітектури та побуту Середнього Наддніпров'я


Дуже гарні фото , справді.
Але і оті "огидні" вам фотографії рушникових оберегів з пістолетами і БМВ-символами - теж потрібно дивитись і знати, що навколо відбувається, як заради миттєвої популярності люди плюндрують свою рідну історію і культуру.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-06-03, 12:59 PM | Повідомлення # 265
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Росава, дякую, що поділились фотографіями, поділіться ще враженнями!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
РосаваДата: П`ятниця, 2011-06-03, 1:43 PM | Повідомлення # 266
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 112
Статус: Offline
Quote (Tana)
Росава, дякую, що поділились фотографіями, поділіться ще враженнями!


Аби не загубитися, не розчинитися в круговерті часу, мусимо відродити наші традиції.
Інформаційний простір потроху наповнюється змістом про давню українську звичаєвість, ремесла. Але нічого не порівняти з можливістю живого спілкування, і таку можливість надають різноманітні фестивалі етнографічного спрямування. Музичні колективи, майстри національних бойових мистецтв, народних ремесел, всі хто небайдужий до української традиційної культури мають нагоду зустрітися й поспілкуватися, продемонструвати свої досягнення, налагодити контакти, тощо. Тож фестивалі стають справжнім святом для тих, хто по-справжньому вболіває за відродження та популяризацію національної культури.

Таким фестивалем був і І міжнародний фольклорний фестиваль "Світовид", котрий проходив на території музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини, що у Переяславі-Хмельницькому. Програма фестивалю була чудовою: на великій сцені був гала-концерт, який відкрила чаруюча постанова хлопців та дівчат з Білоцерківського театру ім.Саксаганського, потім були виступи фольклорних колективів, котрі приїхали на запрошення з різних куточків України, а також Росії та Білорусі. Неподалік, на заставі, проходили козацькі забави, на яких було продемонстровано бойове мистецтво, а бажаючі мали можливість постріляти зі справжнього лука, та погамселити у козацькі литаври. На малій сцені відбувався окремий концерт. Було запрошено чимало майстрів народних ремесел з різних регіонів країни, котрі розмістилися на алеї майстрів та на площі біля великої сцени. Закінчився концерт виступами гуртів "ДримбаДаДзиґа" та "Мандри", котрі так сподобалися присутнім, що змушені були тричі виступали «на біс».

Що ж стосується організаційних питань, то ті невеликі проблеми, які виникали, досить швидко вирішувались. Тобто, в мене, як у майстра, нарікань немає: нас розмістили на ночівлю, нагодували й на ранок відвезли до Києва.

А ось відвідувачі фестивалю були дещо мляві. Спека, то зрозуміло. Але, схоже, на учасників фестивалю вона діяла меншою мірою, бо ж найактивнішими були саме вони. Виставку-ярмарок сміливо можна назвати виставкою. Взагалі, склалося враження, що відвідувачі прибули до музею поїсти й попити, бо ж чи не найбільша їх кількість товпилася саме навколо наметів з безплатним салом, платним шашликом та вагончиком з морозивом.

Майстер-класами зацікавились діти, але знову ж таки з числа учасників. Я з превеликим задоволенням вчила дівчаток мотати лялечок. І прикро, що жодна мама не підійшла з дитиною та не поцікавилась у навколишніх майстринь майстер-класом, що були готові безкоштовно, або за символічну плату їх провести.

Загалом же ж, сподобався виступ театру ім.Саксаганського з моєї рідної Білої Церкви, вразили дерев'яні шедеври різбляра з Кагарлицького району Анатолія Євлагієва, кераміка родини Власових з Полтавщини, гончарні вироби майстрині з Київщини Надії Білик. А під виступ гуртів "ДримбаДаДзиґа" й "Мандри" взагалі неможливо було встояти! Тож для тих хто щиро любить народне мистецтво, "Світовид" був святом, а люди, для яких духовне не є нагальною потребою, на фестивалі відверто нудьгували, відчуваючи себе сторонніми. І нам, всім активним учасникам цього дійства, залишається лише шкодувати, що таке відоме і шановане інформаційне агентство як УНІАН підійшло до питання висвітлення роботи фестивалю однобоко і тенденційно. Дійсно прикро, що у нас ще й досі «жодна добра справа не лишається непокараною».

Та не дивлячись на відгуки недоброзичливців наступному фестивалю бути! Адже покровителем фестивалю є Світовид, який за прадавніми віруваннями, є богом світла і добра, творцем світу і всієї живої природи. Меч Світовида — символ боротьби проти сил темряви й хаосу, а його кам’яне зображення знаходиться у центрі світобудови і обіймає поглядом усі чотири сторони світу, поєднуючи в собі світ Предків, світ людей і світ богів.
Фестиваль житиме, тому що він повертає світ людей обличчям до світу Предків, до світу божественного.


Моя майстерня



Повідомлення відредагував Росава - П`ятниця, 2011-06-03, 7:50 PM
 
TanaДата: Субота, 2011-06-04, 12:01 PM | Повідомлення # 267
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Тут піднято трохи згадку про символіку козацької вишивки!

Ну, зовсім трохи, зовсім символічно, але підтримую тих, хто шукає)))


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
OленкаДата: Субота, 2011-06-04, 12:24 PM | Повідомлення # 268
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Тут піднято трохи згадку про символіку козацької вишивки!
дякую, про символіку не дуже багат, зато історію дуже стиснуто і правдиво викладено! Дуже простий шлях зацікавлення людей історією!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
tanyakornДата: Понеділок, 2011-06-06, 1:13 AM | Повідомлення # 269
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 1
Репутація: 4
Статус: Offline
В Києві виставка вишивки Дмитра Пожоджука

В рекламі пишуть таке: "Катерина Ющенко побувала на відкритті персональної виставки вишивки заслуженого майстра народної творчості України Дмитра Пожоджука. Вона милувалася вишивками. А ВИ побували на виставці Дмитра Пожоджука в Києві в музеї Гетьманства? Покваптесь! Виставка ще триває."

У кого є можливість. Впевнена, що там цікаво wink


Повідомлення відредагував tanyakorn - Понеділок, 2011-06-06, 1:16 AM
 
TanaДата: Понеділок, 2011-06-06, 9:39 AM | Повідомлення # 270
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Кsлька повідомлень вище писала про це, tanyakorn, будьте уважні!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
tanyakornДата: Понеділок, 2011-06-06, 10:59 AM | Повідомлення # 271
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 1
Репутація: 4
Статус: Offline
ой... неуважна... більш не буду wink
 
lady-vДата: Четвер, 2011-06-30, 10:16 AM | Повідомлення # 272
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Виставка борщівської вишиванки працює до кінця 2011 р. за адресою: м. Тернопіль, вул.Кардинала Йосипа Сліпого. 7,ТЦ " Атріум " , IV поверх



Більше дивіться тут

І дякую за представлені світлини нашій svetik67


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
TanaДата: Четвер, 2011-06-30, 11:11 AM | Повідомлення # 273
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (tanyakorn)
ой... неуважна... більш не буду wink

будьте-будьте!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
MіраДата: Четвер, 2011-06-30, 5:47 PM | Повідомлення # 274
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 110
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
Quote (lady-v)
Виставка борщівської вишиванки працює до кінця 2011 р. за адресою: м. Тернопіль, вул.Кардинала Йосипа Сліпого. 7,ТЦ " Атріум " , IV поверх

Оце краса, в Тернополі не зможу мабуть бути . Щиро дякую , дівчатка, за виставлені фото!!!
 
TanaДата: Четвер, 2011-06-30, 7:10 PM | Повідомлення # 275
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дівчата, на Країні Мрій роздавали запрошення на http://zhnyvafest.com/

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ЛеліткаДата: Субота, 2011-07-09, 2:54 PM | Повідомлення # 276
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 663
Нагороди: 2
Репутація: 252
Статус: Offline
Quote (Tana)
Суперечливі здебільшого неприємні почуття, стійка відраза до подібних проявів сучасного мистецтва. Так, життя змінюється, але хіба потворення слід експонувати?...

У мене таке ж саме почуття і відчуття. Якийсь маразм...


Мій власний блог - Натхнення "очманілих ручок"

2012:
Чарівниця - Майстриня з мотання лялечок - 2012[/url] 2013
 
TanaДата: Вівторок, 2011-08-09, 9:56 PM | Повідомлення # 277
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Інформація, яку попросила розмістити Тетяна Протчева:

19 серпня 2011 о 14 год. за адресою вул. Курчатова, 23-а, відкривається перший в Україні інтерактивний музей вишивки, що світиться у темряві! У ньому ви побачите єдині в світі сяючі ікони, а також вишивку нереальних можливостей з незвичайним ефектом зору. До Дня Незалежності України в музеї буде представлений вишитий прапор України, який можна побачити с закритими очима. Показ буде супроводжуватися лазерним шоу. Метод вишивки відомої вишивальниці Тетяни Протчевої зареєстрований у Книзі Рекордів України

Тетяна Протчева,protcheva@gmail.com


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2011-08-09, 10:00 PM | Повідомлення # 278
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Метод вишивки відомої вишивальниці Тетяни Протчевої зареєстрований у Книзі Рекордів України

ой вже мені ці методи, рекорди і дешева популярність....

Quote
Вишиті Вами мотиви можуть світитися в темноті, оскільки нитки «Helloween» нагромаджують світло і сяють. Яскравість ниток залежить від сили освітлення. Завдяки новим розробкам фірми MADEIRA, нитки «Helloween» мають інтенсивніше і триваліше свічення, ніж будь-які інші. Нитки стійкі до прання. Личать для всіх вишивальних машин.

<a class="link" href="http://u.to/_90dAQ" title="http://vechornytsi.if.ua/Tovary2.aspx" rel="nofollow" target="_blank">Нитки, що світяться в темноті
Артикул: 9661</a>



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
martka80Дата: Середа, 2011-08-24, 3:49 PM | Повідомлення # 279
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
На сусідньому форумі Малеча закінчився конкурс вишиванок. Запрошую помилуватися на куповані і власноруч зроблені витвори форумчан http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=24779

Повідомлення відредагував martka80 - Середа, 2011-08-24, 3:49 PM
 
AgapyaДата: Середа, 2011-08-24, 10:52 PM | Повідомлення # 280
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 58
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
А выставка в Тернополе "Борщевская сорочка" до конца года?
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Події, що стосуються вишиванки (викладаємо тут, щоб не створювати разових тем)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.