| | Вхід у форум

Неділя, 2024-05-05, 3:15 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Події, що стосуються вишиванки (викладаємо тут, щоб не створювати разових тем)
Події, що стосуються вишиванки
BulletДата: Понеділок, 2010-09-20, 10:36 AM | Повідомлення # 201
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Dmutrik09, ого, хороша історія села, дійсно! А моєму Фастову лише офіційно 620 років. Історично відомо, що ці землі Ярослав Мудрий віддав комусь зі своїх "підопічних", щоб були буфером від нападів ворогів... Якщо він князював у Києві на початку 11 ст, то нам явно більше 6-ти століть. Не менше 18-ти.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Понеділок, 2010-10-04, 6:22 PM | Повідомлення # 202
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Отримала ось такі запрошення:




Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2010-10-04, 8:34 PM | Повідомлення # 203
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Таню, як цікаво! Поїдеш?

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: Понеділок, 2010-10-04, 8:55 PM | Повідомлення # 204
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
На вихідні слінгопарад в Києві, можливо, з Сашунею виїдемо, а в Бобрицю без приватного авто не дістатися з малою дитиною.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Середа, 2010-10-06, 3:29 PM | Повідомлення # 205
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
а все ж дуже добре, що в країні такі традиції підтримуються! smile
Шкода, я не зможу бути на том святі.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
олюнькаДата: Четвер, 2010-10-07, 2:10 PM | Повідомлення # 206
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 34
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Не знаю, чи в тій темі пишу, але напрапила на таку новину, думаю, що це вартує нашої уваги:
Quote

Відомий майстер художньої вишивки, Герой України Віра РОЇК померла 3 жовтня в Сімферополі (Крим) у віці 99 років, повідомив УНІАН представник організації «Всеукраїнський інформаційно-культурний центр».

«Віра РОЇК померла у неділю. Ми одержали інформацію від її сина. Похорон планується на середу», - сказав співбесідник.

РОЇК народилася у квітні 1911 року.

Вона організувала понад 140 персональних виставок, брала участь у більш як 280 загальних художніх виставках в Україні і за кордоном.

РОЇК створила музей декоративного мистецтва народних умільців, салон живопису самодіяльних художників і школу української вишивки в Криму.

Роботи вишивальниця зберігаються в 43 музеях світу.


УНІАН-Крим
 
BulletДата: Четвер, 2010-10-07, 2:41 PM | Повідомлення # 207
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (олюнька)
Відомий майстер художньої вишивки, Герой України Віра РОЇК померла 3 жовтня в Сімферополі (Крим) у віці 99 років, повідомив УНІАН представник організації «Всеукраїнський інформаційно-культурний центр».

світла пам"ять Великі Людині sad

олюнька, взяла на себе ризик від вашого імені оформити матеріал на головній сторінці тутечки , тому що ви нам повідомили про це. Дякую.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТМКДата: Четвер, 2010-10-07, 3:09 PM | Повідомлення # 208
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Світла пам"ять...


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
олюнькаДата: Четвер, 2010-10-07, 3:42 PM | Повідомлення # 209
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 34
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Bullet)
олюнька, взяла на себе ризик від вашого імені оформити матеріал на головній сторінці тутечки , тому що ви нам повідомили про це. Дякую.

wink ризик виправданий, бо це ж дійсно велика Людина. Цінуємо, коли втрачаємо. sad Пропоную всім форумчанкам продовжити пошукову роботу і зібрати максимум матеріалів. Може в окрему тему?
 
BulletДата: Четвер, 2010-10-07, 4:00 PM | Повідомлення # 210
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (олюнька)
Пропоную всім форумчанкам продовжити пошукову роботу і зібрати максимум матеріалів. Може в окрему тему?

будь ласочка



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
KalunaДата: Четвер, 2010-10-07, 11:04 PM | Повідомлення # 211
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Новини мовою оригінала wink з :http://www.tnf.com.ua/
13 октября 2010 состоится открытие 18 Международной специализированной выставки в Украине

«Ткани. Нитки. Фурнитура. Интерьерный и Домашний текстиль»

В этом году представлены новинки от ведущих производителей текстиля, гамма всевозможных

швейных товаров, широкий ассортимент фурнитуры, а также свои удивительные экспозиции этой

осенью Вашему вниманию предлагают компании стран Турции, Польши, Литвы, Беларуси и Молдовы,

а также специальная экспозиция из Китая.

Как всегда, жемчужиной станет уже традиционная для нас выставка авторских товаров

«Вышивка. Рукоделие. Ремесла». Здесь Вы сможете порадовать глаз и потешить фантазию

шедеврами человеческого мастерства.

Найти бизнес-партнеров, наладить долгосрочные предпринимательские отношения,

наполнить новыми идеями и направлениями свою деятельность – все это Вы сможете реализовать

только у нас, 13 – 16 октября, на выставке «ТНФ. Интерьерный и Домашний текстиль»

Ждем Вас по адресу: г.Киев, пр-т Броварской, 15, Международный выставочный центр на м. Левобережная,

13 – 16 октября с 10:00 – 18:00( 16 октября до 15.00).

Также обратите внимание на раписание семинаров, которые будут проводиться в рамках выставки.




Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
010101Дата: П`ятниця, 2010-10-08, 10:03 AM | Повідомлення # 212
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Kaluna, ну чому я не в Києві живу?... Стільки виставок цікавих і різних подій... І тільки почитати можна, а хочеться походити, помацати, щось купити...
 
parsДата: П`ятниця, 2010-12-03, 7:03 PM | Повідомлення # 213
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 218
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Для тих хто у львові, проїздом чи постійно )) Сьогодні була на виставці вишитих картин львівских рукодільниць.

З 1 по 7 грудня в приміщенні Марійського товариства, вул. Руська,10 (бічна пл.Ринок) відбудеться виставка рукодільних виробів (вишиті картини). Відкриття - 1 грудня о 17год. Виставка працює щоденно з 12 до 17год.

А 10,11,12 грудня в приміщенні Палацу естетичного виховання молоді (пл. Петрушевича,2) відбудеться виставка-ярмарок рукоділля (вишиті роботи, роботи з бісеру, валяння та ін.).

Отже про виставку:
Маю трошки фотозвіту)
Картин багато, але я фотографувала лише деякі smile

отут є дві роботи, що відшити просто на різного кольору канві з різним обрабленням, але виглядає все геть по-різному! Ну дивлячись на ту, що на чорному, то видається, що там ніч, я синя - більш наче вечір smile Дивно.. )

а ці роботи мене просто вразили:

а ще посередині стоїть столик, а на ньому різні деревця з бісеру:


всі люди як люди, а я - смайлик =)
моя сторінка вконтакті =)
parsokon


Повідомлення відредагував pars - П`ятниця, 2010-12-03, 8:38 PM
 
BulletДата: П`ятниця, 2010-12-03, 7:27 PM | Повідомлення # 214
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
pars, дякую за інофрмацію, з вашого дозволу, викорситаю її на головній сторінці нашого сайта (з вашими копірайтами до фото)


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
parsДата: П`ятниця, 2010-12-03, 7:42 PM | Повідомлення # 215
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 218
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
так, звісно, то для всіх, там є гарні роботи і є цікаві оформлення, є на шо подивитися )

всі люди як люди, а я - смайлик =)
моя сторінка вконтакті =)
parsokon
 
Dmutrik09Дата: П`ятниця, 2010-12-03, 8:19 PM | Повідомлення # 216
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
pars, Дякую за звіт! надзвичайно люблю вишивати картини.Ось і зараз маю дві в процесі!

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: Четвер, 2011-01-13, 1:10 PM | Повідомлення # 217
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Уважаемые мастера и любители прикладного искусства!

Рады сообщить Вам, о том, что 9-11 марта 2011 г, в Международном выставочном центре (ст.м. «Левобережная», Броварской пр-т, 15, г.Киев, 2-й павильон (вход со стороны метро) в рамках 19-oй Международной специализированной выставки «ТНФ. Технологии и средства производства» будет проходить всеукраинская выставка «Вышивка.Рукоделие.Ремесла».

Это уникальное мероприятие предоставляет возможность мастерам и любителям выставить свои авторские работы на всеобщее обозрение. Вы получите возможность продать свои работы или получить заказы на копии (если Вы не хотите расставаться с оригиналами).

На выставке Вы сможете пообщаться с другими талантливыми людьми (ведь именно на нашей выставке встречаются мастера со всех регионов Украины), получить новые творческие импульсы, обменяться опытом, узнать мнение профессионалов.

Также, в рамках весенней выставки, традиционно, состоится Конкурс Авторских работ.
www.tnf.com.ua

Про конкурс докладніше тут


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012


Повідомлення відредагував Tana - Четвер, 2011-01-13, 1:13 PM
 
010101Дата: Четвер, 2011-01-27, 10:55 AM | Повідомлення # 218
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Видано монографію "Вишивка Чернігівщини"
Наприкінці 2010 року всі шанувальники народної вишивки отримали чудовий новорічний подарунок – монографію “Вишивка Чернігівщини”. Книга створена спільними зусиллями Чернігівського історичного музею імені В.В. Тарновського, видавництва “Родовід” та друкарні “Майстер книг”.

Дівчата, хто вже бачив цю книгу?

 
ЖаннаДата: Неділя, 2011-03-06, 3:01 PM | Повідомлення # 219
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Quote (Tana)
Рады сообщить Вам, о том, что 9-11 марта 2011 г, в Международном выставочном центре (ст.м. «Левобережная», Броварской пр-т, 15, г.Киев, 2-й павильон (вход со стороны метро) в рамках 19-oй Международной специализированной выставки «ТНФ. Технологии и средства производства» будет проходить всеукраинская выставка «Вышивка.Рукоделие.Ремесла».

ось тут можна скачати запрошення - і роздрукувати smile



мій рукодільний ЖЖ
 
tanytryellДата: Вівторок, 2011-03-15, 0:07 AM | Повідомлення # 220
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Надійшло до мене ось таке запрошення :
"Рады пригласить Вас на II Межрегиональную выставку-ярмарку "Золотые ручки" 20 21 22 мая 2011 года
Место проведения - Одесский дворец спорта, пр. Шевченко 31а (под выставку предоставляется весь ДС)
Регистрация уже открыта!Все подробности тут http://vkontakte.ru/club17508299 ( или тут http://www.od.com.ua/forumdisplay.php?f=105 . где описаны все условия и процесс регистрации)
Мы сейчас привлекаем новичков,чтобы они смогли раскрыть свой талант, рассказать о своей работе( раздать визитки), и попасть в среду общения рукодельниц Одессы, Од. области, других городов Украины (Донецк, Днепропетровск, Киев, Харьков и др)., а также Молдовы, России...а также иметь возможность продать свои работы!Рукодельницы, постоянно участвующие в наших мероприятиях, приобрели уверенность в себе, в своих силах, и теперь с удовольствием участвуют в ярмарках и получают удовольствие от продаж своих изделий! Ведь всегда хочется, чтобы твой труд оценили по достоинству!
На выставке будут конкурсы, сюрпризы, показ мод Одесских дизайнеров и многое-многое другое!

или +38 063 497 74 85 Вероника
ася 568462210 или скайп veronkaiveronka
или скайп katushka20091 Екатерина или можно писать мне прямо в личку!:-)

Присоединяйтесь, будем рады общению!"

Якщо хто зможе там побувати, було б дуже цікаво.

 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Події, що стосуються вишиванки (викладаємо тут, щоб не створювати разових тем)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.