| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-03-19, 7:22 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта Щастя - 2014-2015
Пошта Щастя - 2014-2015
BulletДата: Середа, 2014-01-08, 11:31 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Правила:

1. Якщо ви хочете грати, в вашому дописі скажіть свою згоду взяти участь в грі.
2. Напишіть, що саме вам так хочеться мати (можливо, це не конкретна річ, а вам хочеться щось таке, що створювало би вам сонячний настрій; також цілком можливо написати просто: хочу ведмедика-іграшку і так далі).
3. Той, хто зголошується грати в цю гру, одразу після допису в цій темі надсилає мені в приватне повідомлення свою поштову адресу. Той, хто потім зможе виконати бажання, просто пише мені в приват прохання надати поштову адресу "бажаючого подарунка".
4. По факту отримання подарунка адресат зобов"язується виставити фото отриманого
5. Лише по факту отримання подарунка можна вказувати під фотографіми імена/ніки виконавців бажань.

Обмеження гравців:нема. Незалежно від кількості дописів, віку, релігійних чи національних уподобань.

Обмеження в бажаннях: жодних. Та зважайте: якщо ви забажаєте собі віллу на березі моря чи лімузин, то маєте шанс отримати вишиту картинку, а якщо забажаєте собі здоров"я, то можете отримати градусник чи аспірин Цензор - ви самі.

Координатор: Bullet (elisa@ukr.net) - можна звертатись на пошту із заявками або за адресами, робіть будь-ласка помітку в темі: пошта щастя.

перенесла всі повідомлення, що датуються 2014 роком!

сформувати список учасників із старого доволі важко, бо невідомо хто активний, а хто втомився від подарунків )))
давайте в цій темці ще раз маякнемо, хто хоче приймати участь, можливо оновимо свої бажання.

Щойно зареєструтесь в цій темі - прошу одразу на мій е-мейл надіслати вашу поштову адресу! smile

Це старий (2013) і новий (*2014) список учасників і побажань у спойлері:



У спойлері ви бачите нікнейми дівчат, що подали заявки до гри в Пошту Щастя. Біля їх нікнейму є короткі описи їх захоплень, щоб ваша пошта щастя для них була максимально доречною.
Також внизу списка ви бачите нікнейми форумчанок без пояснень, але теж ощасливлених. Ці дівчата не подавали заявок, але вдячно звітують про отримані дарунки в цій темі, хоч і отримали їх поза цією грою. Ви можете так само і їм висилати (кому завгодно на форумі!), але дізнатись про їх уподобання вам доведеться самотужки smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - П`ятниця, 2014-01-17, 0:18 AM
 
irinka-vitaminkaДата: Середа, 2014-01-08, 11:32 PM | Повідомлення # 2
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
Чекала від пани Тетяни з Києва книгу, а отримала цілу пошту щастя!
І привітання з Новим роком, і шоколадку, і тканину зелену для вишивки, і рукодільні прикраси на ялинку (одна зі сніговіком, інша - кішечка, вишита меланжем я так розумію). Дякую за прекрасні подарунки!



http://vk.com/id201987262
 
Марина19Дата: Середа, 2014-01-08, 11:32 PM | Повідомлення # 3
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 165
Статус: Offline
Знайшла і я під ялиночкою листівку з Новорічним привітання від Лізи.) (чоловік отримав і приховав -вірішив зробити сюрприз). Дякую Ліза!
 
Окс0832Дата: Середа, 2014-01-08, 11:32 PM | Повідомлення # 4
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
Щастя і добро - вони таки існують! і хоч я не грала поки що у цю прекрасну гру, завдяки форуму мені теж прийшов лист, який приніс багато радості! сподіваюся, що ніхто не образиться, якщо я викладу тут фото і подякую від усього серця Інні Афінна!
Інно, велике-велике вам спасибі за тепло і за спілкування!!
 
shtynkaДата: Середа, 2014-01-08, 11:32 PM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
До мене дістався теплий привітик з Фастова. Лізо, дякую за чудову лаконічну і таку приємну листівочку! Взаємні вітання!

Моя майстерня
 
KalunaДата: Середа, 2014-01-08, 11:32 PM | Повідомлення # 6
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
І я з поштою щастя від родини Єрмакових!!! В мене цілих дві  smile обкладинки для щоденника, тобто - вони ідеально підходять до моїх щоденників (робочого і особистого)))
Інно і Андрію, дякую сердешно за радість!
Бажаю вам щасливого Нового року, родинного тепла, затишку, здійснення мрій і достатку стільки скільки буде в радість!

Прикріплення: 5590760.jpg (139.7 Kb)



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
AfinnaДата: Середа, 2014-01-08, 11:32 PM | Повідомлення # 7
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Дівчата, так добре, що подарунки до свят встигли до всіх вас! Сподіваюсь, що трошки змогли вгадати вподобання і побажання кожної smile Хай в цьому новому році буде багато приємних сюрпризів!!!
 
snasyaДата: Середа, 2014-01-08, 11:33 PM | Повідомлення # 8
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 14
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Погортала сторінки цієї гри і збагнула : яке ж то все ж таки щастя мати таких друзів як ви всі) я тут поки що новенька , та атмосфера, що панує на цьому форумі найщиріша за будь де))) Можливо пишу не в ту тему ,прошу вибачити, та переглядаючи Ваші дарунки один одному, такі щирі, теплі й неповторні не змогла втриматись щоб не зробити комплімент усім Вам)
 
shtynkaДата: Середа, 2014-01-08, 11:33 PM | Повідомлення # 9
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
snasya, цей форум якимось дивним чином вписався в життя кожної із нас, і кожен знаходить для себе тут саме те, чого бракує! Іноді навіть просто тепле слово, чи думка про те, що тебе розуміють і ти не один - уже справжнє щастя. Рада вітати у нашій скромній домівці )))

Моя майстерня
 
ZetaДата: Середа, 2014-01-08, 11:33 PM | Повідомлення # 10
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Цитата shtynka ()
snasya, цей форум якимось дивним чином вписався в життя кожної із нас, і кожен знаходить для себе тут саме те, чого бракує! Іноді навіть просто тепле слово, чи думка про те, що тебе розуміють і ти не один - уже справжнє щастя. Рада вітати у нашій скромній домівці )))
+100 smile






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
КиянкаДата: Середа, 2014-01-08, 11:33 PM | Повідомлення # 11
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline

Ось таку різдвяну посилочку я одержала на Святвечір від Оксани Sabrin! Одержала повідомлення перед виходом на всенічну різдвяну службу. Чимдуж побігла на пошту, забрала сюрпризик з ароматом кави, хоча й трішки запізнилася до церкви. Але завдяки Оксані в нашій родині був цікавий Святвечір. Вона поділилася своїми заготовками, зібраними працьовитими ручками. Це і сушені гриби, і яблука для узвару, й горіхи для куті. Побалувала кавоманку-гурманку й львівською кавою з горняткомммммм. Новорічна серветка-рушничок із Сантами й справжні сині цьогорічні коники. Один із них вже скаче на ялинці, а другий на листівці з теплими побажаннями успішно гарцює. Робота настільки делікатна, що я по декілька разів на день погладжую цих коників, компанію яким склали ведмедиця з немовлям.
Оксаночко, я тобі не просто дякую, я дякую по-людськи, по-жіночому, по-різдвяному, по-рукодільному!!!
Прикріплення: 1991868.jpg (194.0 Kb)
 
AfinnaДата: Середа, 2014-01-08, 11:33 PM | Повідомлення # 12
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
І в нашій домівці радість - теж отримали сьогодні різдвяну посилочку від Оксани Sabrin! Неочікуваний подарунок - вдвічі більша радість!!Тепер я зрозуміла чому Укрпошта затримує пакунки - вони так смачно пахнуть happy Неймовірні аромати львівської кави, сушених грибочків, сушених яблучок! І горішки так турботливо чищені, і чай з карпатських трав!!! І листівочка з теплими вітаннями!
Оксаночко, дякуємо-дякуємо-дякуємо! Такий ароматно-смачний подарунок перший раз отримуємо! Саме те, що так любимо, але так далеко від того знаходимось (карпатські чаї, гриби та львівська кава happy )
Прикріплення: 8768574.jpg (473.6 Kb)
 
BulletДата: Середа, 2014-01-08, 11:33 PM | Повідомлення # 13
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
І я отримала першу в цьому році пошту щастя: подаруночки від Тани Срібної: і крем молодильний для мармизчки моєї, і чай заспокійливий (хі-хі)))), і кружку для чаю уже з цукерками навіть, повний набір для чаювання, словом smile Дякую, Танечко!
Прикріплення: 5494785.jpg (51.2 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2014-01-09, 9:39 AM | Повідомлення # 14
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Bullet, рада, що сподобалось!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
SabrinДата: Четвер, 2014-01-09, 3:18 PM | Повідомлення # 15
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Отримала порцію щастя від родини Єрмакових: обкладинка, "кишенька", чай і спеції, вітальна листівка. Все дуже приємне. Щиро дякую!

Також отримала новорічну листівку від Лізи. Але не сфотографувала. Дякую за привітання!
Прикріплення: 1848751.jpg (116.2 Kb)
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2014-01-09, 7:50 PM | Повідомлення # 16
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Сподіваюсь брати участь у грі й цього року. Бажання незмінні - невеличкі рукодільні штучки й матеріали для рукоділля. Люблю приємні сюрпризи!
 
ТМКДата: Середа, 2014-01-15, 1:40 PM | Повідомлення # 17
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Отримала пошту щастя від Лізи Bullet. Набір підставочок під гаряче, гольничка, рукавички і вінтажне сердечко. Все таке гарне, святкове і вже на своїх місцях. Рукавички і серце на ялинці, гольничка в шафці, святкові підставочки в кухні. Лізо, дякую за подарунки і святковий настрій!!!


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"

Повідомлення відредагував ТМК - Середа, 2014-01-15, 1:42 PM
 
AfinnaДата: Середа, 2014-01-15, 11:53 PM | Повідомлення # 18
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
А до нас приходила Маланка! Напередодні Старого Нового року отримали чудові подарунки від Олі Kaluna! Ой, все таке гарненьке, все таке до душі happy


І тканинки, і стрічечки, ниточки чудові, фермуари (аах и ооохох!! тепер ще шитиму, ура!). Стрічки вже який день з рук не випускаю, мабуть у мене якась патологія surprised Я стаю маніяком стрічковим! І це ще не все...Будете сміятися з мене, але найбільше радію, як мала дитина, отій баночці redface Олю, дякую-дякую!
Прикріплення: 2477831.jpg (208.5 Kb)


Повідомлення відредагував Afinna - Четвер, 2014-01-16, 0:06 AM
 
BulletДата: Четвер, 2014-01-16, 10:11 AM | Повідомлення # 19
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дівчата, а я до вас з радісною новиною: Оля Василевська прислала мені шмат полотна на цілу ткнічку з вишитою нею моєю графічною квіткою smile Іііі, Оля, це "крейнік" така кльова штука, я в рекламі його давно бачу, але коли в руках потримала вишивку - просто очманіла!! Олечко, дякую, мені дуже дуже приємно! Маю питання щодо вкладеного тобою "крейніка" і потенційних солов"їних вічок... але звернусь в приват за пару днів, як звільнюсь smile

Поки що цілу ніч перебуваю в ейфорійному стані smile

Дякую, Оля!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
olgavasilevskiaДата: Четвер, 2014-01-16, 2:14 PM | Повідомлення # 20
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Добре,що дойшло! І так швидко! А то я квітанцію випадковово викинула...Це крейнік що лишився,вирішила положити,вдруг щось обробляти -можна добавити...
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта Щастя - 2014-2015
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.