| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 4:01 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта Щастя - 2014-2015
Пошта Щастя - 2014-2015
BulletДата: Середа, 2014-01-08, 11:31 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Правила:

1. Якщо ви хочете грати, в вашому дописі скажіть свою згоду взяти участь в грі.
2. Напишіть, що саме вам так хочеться мати (можливо, це не конкретна річ, а вам хочеться щось таке, що створювало би вам сонячний настрій; також цілком можливо написати просто: хочу ведмедика-іграшку і так далі).
3. Той, хто зголошується грати в цю гру, одразу після допису в цій темі надсилає мені в приватне повідомлення свою поштову адресу. Той, хто потім зможе виконати бажання, просто пише мені в приват прохання надати поштову адресу "бажаючого подарунка".
4. По факту отримання подарунка адресат зобов"язується виставити фото отриманого
5. Лише по факту отримання подарунка можна вказувати під фотографіми імена/ніки виконавців бажань.

Обмеження гравців:нема. Незалежно від кількості дописів, віку, релігійних чи національних уподобань.

Обмеження в бажаннях: жодних. Та зважайте: якщо ви забажаєте собі віллу на березі моря чи лімузин, то маєте шанс отримати вишиту картинку, а якщо забажаєте собі здоров"я, то можете отримати градусник чи аспірин Цензор - ви самі.

Координатор: Bullet (elisa@ukr.net) - можна звертатись на пошту із заявками або за адресами, робіть будь-ласка помітку в темі: пошта щастя.

перенесла всі повідомлення, що датуються 2014 роком!

сформувати список учасників із старого доволі важко, бо невідомо хто активний, а хто втомився від подарунків )))
давайте в цій темці ще раз маякнемо, хто хоче приймати участь, можливо оновимо свої бажання.

Щойно зареєструтесь в цій темі - прошу одразу на мій е-мейл надіслати вашу поштову адресу! smile

Це старий (2013) і новий (*2014) список учасників і побажань у спойлері:



У спойлері ви бачите нікнейми дівчат, що подали заявки до гри в Пошту Щастя. Біля їх нікнейму є короткі описи їх захоплень, щоб ваша пошта щастя для них була максимально доречною.
Також внизу списка ви бачите нікнейми форумчанок без пояснень, але теж ощасливлених. Ці дівчата не подавали заявок, але вдячно звітують про отримані дарунки в цій темі, хоч і отримали їх поза цією грою. Ви можете так само і їм висилати (кому завгодно на форумі!), але дізнатись про їх уподобання вам доведеться самотужки smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - П`ятниця, 2014-01-17, 0:18 AM
 
ТетянаДата: Середа, 2014-04-02, 5:26 PM | Повідомлення # 61
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Ось так в житті буває: зранку сніг і "все пропало...", а ввечері раптом приносять з пошти повідомлення і ти отримуєш повний міх щастя! Яким зі мною щедро поділилася Sabrin, Оксано, велике спасибі за таку приємну несподіванку!!! Навіть не знаю, за що більше дякувати, що більше сподобалось - геть усе сподобалось, і смайлик, і гольничка з "котячим акцентом", і підставочка, і лялечка, і сонька-дрімка (сьогодні випробую обов"язково...), і схемки, і... все інше теж!

Як бачите, пошту щастя перевіряють представники народного котячого контролю... (хитрий рудий писок зверху), від нього - окреме спасибі за гостинчик, ми такого ще не пробували, увечері буде дегустація wink . Я його так і не змогла зіпхнути, тому довелось фотографувати скраєчку. А підставочку він так облюбував, що довелось забрати і сховати, бо збирався вже кудись тягнути - мабуть, гратися. Ось іще окремо схемки (всі знайшли, де наш кицик? а він там є!)

Оксано, велике-превелике спасибі за таку радість!
Тепер буду планувати щось таке сонячне-сонячне, щоб задіяти тканинку і ниточки...
 
SabrinДата: Четвер, 2014-04-03, 10:01 AM | Повідомлення # 62
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Цитата Тетяна ()
Тепер буду планувати щось таке сонячне-сонячне, щоб задіяти тканинку і ниточки...
наприклад, подушку. smile Як координатор подушкового конкурсу, постійно "натякаю" на подушки.
Рада, що сюрприз вдався.
 
AfinnaДата: Субота, 2014-04-05, 8:36 PM | Повідомлення # 63
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Дівчата, дякую вам всім за чудові подарунки, за увагу, за неймовірну підтримку на протязі всієї зими і тепер весною!!!
По-перше, дякуємо всією нашою родиною за листи і телефонні дзвінки, за приязне спілкування! Ви робили наші дні теплими і сонячними, навіть коли справжнє сонечко закривали хмари! Дякуємо!!!
А тепер по черзі smile
Щира подяка Пасіонарії - нашій пані Людмилі і її чудовій родині за подарунок - книгу "Покутські вишивки Прикарпаття. Мистецтво геометричного орнаменту і колориту", та ще й з підписом авторки!
Дякуємо і сестричці Юлі за поповнення нашої бібліотеки виданням "Художнє вшивання". А ще за таку пташечку-позитивчик! Вона Гарнюня така happy
Ще був подаруночок від Оксаночки Sabrin з чудовим виданням про наші Карпати!!! Знала чим потішити, бо багато вершин ми вже сходили, але ще багато лишилося на майбутнє wink


Дуже приємною була увага і підтримка дівчат з Чернівців! Наталочка nosiknata, Оксана Окс0832 , Галина - дякуємо вам дуже-дуже! Тепер у нас є ціла купка журналів "Все о рукоделии" , та ще й з публікаціями та фотографіями наших чарівних happy колег! А до них ще й найдієвіший заклик до роботи - ціла ого-го-го яка купа ниточок, шовку, дрібничок, які так зразу захотілось використовувати! Нитки такі яскраві, як раз саме до взорів Гараса (бо давно є ідея і бажання!!!, тепер є і необхідні ниточки!)
Прикріплення: 7204011.jpg (253.3 Kb) · 4614415.jpg (221.6 Kb) · 1225413.jpg (313.9 Kb) · 3242408.jpg (215.1 Kb) · 0156232.jpg (186.6 Kb) · 7494641.jpg (186.7 Kb)


Повідомлення відредагував Afinna - Субота, 2014-04-05, 9:23 PM
 
AfinnaДата: Субота, 2014-04-05, 9:21 PM | Повідомлення # 64
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Щиро дякуємо за вітання та подарунки lady-v та Tana!!! Дівчата, з такими корисними подарунками ми тепер просто терміново маємо повертатися до творчості wink
Віко, твоя друга червоненька підставочка не ввійшла в звіт, бо просто з пакунку була прибрана до гарних дівочих рук (можливо майбутньої невістки cool )! А Таніна закладинка вже оселилась в моєму записничку, бо так вже весни хотілося, а вона як раз оптимістично-весняна, та ще й як завжди неперевершена!!!


А ще до нас завітало звично-ароматне вітання зі Львову (ну, майже Львову;) від щирих та талановитих Демчуків Dmutrik09!!! По-перше, львівська кава, до якої нас Леся так вже привчила happy Тут і "Майстерня вишивки" з автографами, світлинами чудової родини і неперевершених робіт! Листівочки гарні до колекції. А ще підсвічник від пана Руслана - це давня таємна мрія, яка стала реальністю! Тепер зніматиму натюрморти з ним tongue , а поки що прикрашає домівку і нагадує про друзів.

А ще тепер у нас є добра, така чудова робота від Юлі. Коли робота зроблена від душі, то вона має таку енергетику!!! Тепер цей янгол оберігатиме нашу родину! Трошки на фото кольори не правдиві, бо знімала зі спалахом. Як з багетки заберу, зроблю інше фото, щоб і ви мали можливість бачити це Диво! Дякуємо щиро всій чудовій, дружній, талановитій родині!!!
Прикріплення: 2880268.jpg (174.4 Kb) · 7297346.jpg (206.4 Kb) · 2050620.jpg (225.0 Kb) · 9927677.jpg (232.0 Kb) · 6879922.jpg (297.8 Kb)


Повідомлення відредагував Afinna - Субота, 2014-04-05, 9:26 PM
 
lady-vДата: Субота, 2014-04-05, 10:03 PM | Повідомлення # 65
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Afinna, вітаю, стільки радості!

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
BulletДата: Середа, 2014-04-16, 2:36 PM | Повідомлення # 66
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дякую за пошту щастя від Sviltlyk - це дироколи для скрапбукінгу та ціла коробочка прекрасного кардборду (врубки для декору), неочікувані вирубки і листочки, півнамистинки... ням-ням:)
Світлано, дуже вам дякую!!!
Прикріплення: 4351618.jpg (96.4 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SvitlykДата: Четвер, 2014-04-17, 1:09 AM | Повідомлення # 67
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 243
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
Лізо, рада, якщо згодиться! Творіть із задоволенням:)
 
Сестра_ЮліяДата: Субота, 2014-04-19, 2:48 PM | Повідомлення # 68
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
А я хвалюсь поштою щастя від Bullet! Це великодні наліпки, купа муліне, стрічок, гудзиків, заготовки для декупажу, тканинка - усе дуже приємне і класне!Дякую!
Прикріплення: 1713741.jpg (278.4 Kb)
 
SabrinДата: Четвер, 2014-04-24, 3:40 PM | Повідомлення # 69
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Отримала Великодний сюрприз від Киянки. Ну дуже багато всього, на 1 фото не влізло.

Солодощі і книжки для мого сина.

Великодні подарунки: рушничок(тут як фон), тарілочка для паски і яєць, термозбіжні наліпки, чудовий записничок, тепла листівка, лампадка, і дуже симпатична біскорню.

І рукодільні штучки: коричнева і темно-синя канва, біжутерні заготовки, фломастер для темних тканин(якраз для розмітки канви) і аж 12 шт. муліне секційного!

ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ!!!! За все.
Прикріплення: 7198134.jpg (115.1 Kb) · 4270657.jpg (112.6 Kb) · 1598036.jpg (117.7 Kb)
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-04-25, 10:53 AM | Повідомлення # 70
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Sabrin, аааа, краса!!! сама розумієш, на що саме я відреагувала найбільше ))))

Сестра_Юлія, користуйся наздоров"я, твори wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
КиянкаДата: Четвер, 2014-06-26, 3:57 PM | Повідомлення # 71
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
Під час червневої форумівки я отримала подарунки до Дня народження від Bullet

та від Тетяни.

Усе неймовірно класне і корисне. Дякую, дівчаточка! Тільки  залюблені в свою справу люди знають, що потрібно такій самій рукодільниці.

А це пошта щастя від Bullet за замовчуванням. У кожній посилці, при кожному замовленні, при кожній зустрічі, на кожній форумівці Ліза завжди дарує рукодільні сюрпризи. Дякую!
Прикріплення: 5637546.jpg (183.0 Kb) · 3252411.jpg (155.6 Kb) · 5460358.jpg (229.5 Kb)
 
BulletДата: Четвер, 2014-06-26, 10:37 PM | Повідомлення # 72
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Киянка ()
А це пошта щастя від Bullet за замовчуванням

а сині муліне -- це від Зети! wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
irinka-vitaminkaДата: Вівторок, 2014-07-08, 4:58 PM | Повідомлення # 73
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
Сьогодні надійшла до мене пошта щастя від Сестра_Юлія! Хоч я і знала про неї, та все одно було дуже і дуже приємно! Багато чого для рукоділля: скрап-картон, папір для оригамі, стрічки, схеми для вишивки рушників, а також рушничок з українськими мотивами (у мене вже є один такий, а я якраз мріяла про пару до нього) та листівки з україночками у національному вбранні!

П.С. Чоловік сказав, що хоче теж розпочати вишивати)))


http://vk.com/id201987262
 
BulletДата: Субота, 2014-08-23, 11:49 AM | Повідомлення # 74
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата irinka-vitaminka ()
Сьогодні надійшла до мене пошта щастя від Сестра_Юлія!

Цитата irinka-vitaminka ()
П.С. Чоловік сказав, що хоче теж розпочати вишивати)))

Оце так результат життя на нашому форумі - і чоловік завишиває :)))))
Ірино, вітаю з посилочкою від Юлі!

Всіх хочу трошки струсити:давайте відновимо нашу прекрасну традицію обміну поштою щастя. На мій погляд, зараз вона як ніколи важлива і корисна, крім того, можна сказати, що ми вишивально об"єднуємо країну.

Щоб вас заохотити, почну з себе: уже зранку спакувала дві невелички посилки для наших форумчанок, які (я бачу) форум читають, але не відписують).
Тож зовсім скоро чекайте на фотозвіти, які вас заохотять!

Хто з новачків цього проекту захоче взяти участь в грі, читайте правила в першому повідомленні (на кожній сторінці воно зверху) і надсилайте мені на elisa@ukr.net ваші поштові адреси (не забудьте вказати ваш нік-нейм)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Неділя, 2014-08-24, 10:16 PM | Повідомлення # 75
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Я за!Нещодавно якраз думала: щось наша "пошта щастя" спускається на гальмах. треба дати газу!
 
ПтичкаДата: Середа, 2014-09-03, 2:35 PM | Повідомлення # 76
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 161
Нагороди: 0
Репутація: 47
Статус: Offline
А мене хоч і нема в списку учасників...та мені...поперло:))) Пощастило мені отримати Пошту Щастя від Лізи:)))
Було це так...Давним-давно я вже дивилась-видивлялась оті доріжечки на скамійки чи ще кудись (хто куди замовляв)...а воно ж і мені треба!!! От і замовила я собі у Лізи дві доріжки...але собі хтіла використовувати на диванчик(застиляти на диван в синовій кімнаті),та собі на крісліце...де я вишиваю...Та зрозуміла одне...своєю "женєю" я на ті доріжки не зможу сісти biggrin жалько...то вони в мене будуть просто як, такі собі ,покривальця ...для краси biggrin ...Та звісно,колись таки і присяду...Ну...кортше...дуже чудові доріжки!!! Хто ще вагався,так як я,замовляти чи ні-можете сміливо замовляти...Це проза...
Реалії...Фото не передає того що бачать очі...Я вже "ізголялась" як могла...Вибрала те що найближче відповідае дійсній передачі кольорів..Лізо Вам як видно по фото? Співпадають кольори?
Прикріплення: 2370161.jpg (169.8 Kb) · 8648728.jpg (174.5 Kb) · 2466681.jpg (203.8 Kb)
 
ПтичкаДата: Середа, 2014-09-03, 2:45 PM | Повідомлення # 77
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 161
Нагороди: 0
Репутація: 47
Статус: Offline
А разом і з мої замовленням прибула мені і Пошта Щастя що називається:)))
Не очікувано-не мріяно...Тепер у мене своя охорона-берегиня-лялька-мотанка та різні приємності...що зробили мене щасливішою в ці скрутні для нас всіх дні...Дякую,Лізо! Дівчатка!Тримаємось разом...Миру всім...
Чудова Ваша ця Пошта Щастя:))))
Ой...не можу перевернути фото...вибачте:(((
Прикріплення: 2059949.jpg (197.7 Kb) · 7642830.jpg (188.9 Kb)


Повідомлення відредагував Птичка - Середа, 2014-09-03, 2:49 PM
 
Irina_SVДата: Середа, 2014-09-03, 2:51 PM | Повідомлення # 78
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Птичка, Вітаю з чарівною "Поштою Щастя"! exclaim



"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
КатюняДата: П`ятниця, 2014-09-26, 9:05 PM | Повідомлення # 79
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Отримала дивовижний пакуночок щастя від Сестри Юлії.  Тут стільки всього пречудового, та ще й для всієї родини!!!!
Прикріплення: 8152899.jpg (372.0 Kb)


Я листоноша ЩАСТЯ!
 
TanaДата: П`ятниця, 2014-09-26, 10:40 PM | Повідомлення # 80
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Вітаю ощасливлену і дарувальницю!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта Щастя - 2014-2015
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.