| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-03-19, 6:00 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Весняна пошта щастя (5) (обмін приємностями)
Весняна пошта щастя (5)
pozitivДата: Середа, 2010-03-31, 12:01 PM | Повідомлення # 161
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Рада, Юлечко, що підняла тобі настрій напередодні Великодня. Я коли побачила ту відкриточку, відразу згадала твій робін!


Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
ОлькаДата: Середа, 2010-03-31, 12:46 PM | Повідомлення # 162
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Тетянка pozitiv, я тобі теж дуже дякую за чудову Великодню пошту щастя, вчора отримала!! такі приємні слова... ДЯКУЮ ДУЖЕ-ДУЖЕ!!!!!!!!!!!!
ось мої подаруночки:

 
nosiknataДата: Четвер, 2010-04-01, 9:24 AM | Повідомлення # 163
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Олька, вітаю з подарунками і вибачаюсь, що ще не вислала свій сюрприз ( за конкурс) - перед святами як завжди завали всюди, хочеться багато встигнути але.... На наступний тиждень реабілітуюсь!


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
ОлькаДата: Четвер, 2010-04-01, 10:06 AM | Повідомлення # 164
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
nosiknata, дякую! а про сюрприз я і не знала!!! це для мене і правда сюрприз!!! на жаль, я найнеактівніша у цій пошті щастя, бо останнім часом живу на роботі. тому вибачаюсь дуже-дуже!!
 
BulletДата: Четвер, 2010-04-01, 7:24 PM | Повідомлення # 165
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
pozitiv, дякую зп ошту щастя-5 smile Вчора отримала, але була така заклопотана, що забула відкрити листа!! : ))))
Отримала від Тані Позитив: насіння, листівку з прижмностями і наліпки на великодні яйця, які я використаю на листівки : ))) ДУЖЕ ДЯКУю, Таня smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Четвер, 2010-04-01, 10:26 PM | Повідомлення # 166
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
І у мене перша п"ята пошта щастя ))) Отримала від Юлі чудові клаптики, які шкода пускати на велике покривало... Або вони в мене будуть у самому центрі уваги ))) А ще чудова листівочка із теплими словами і весняними квітами! Юля, дякую велике превелике! Фото обов"язково викладу, але напевно вже завтра... тільки зайшли додому, втомлена, сили стане лише накнопати кілька повідомлень... і спатки.

Моя майстерня
 
TanaДата: П`ятниця, 2010-04-02, 10:23 AM | Повідомлення # 167
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
pozitiv, очикуваний лист дійшов, дякуємо!

Крім рукодільного та дитячого наповнення в ньому найтепліші й нащиріші слова і віршована присвята нашій дитинці. Що сказати, чоловік розчулився, і в мене сльози на очах стояли. Дякую, Таню! Все зберігаю, щоб потім оформити в альбом. Дякую, дякую....


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012


Повідомлення відредагував Tana - П`ятниця, 2010-04-02, 10:24 AM
 
nosiknataДата: П`ятниця, 2010-04-02, 10:24 AM | Повідомлення # 168
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
shtynka, вітаю з сюрпризом!!! Я знаю які гарні бандерольки вміє відсилати Сестра_Юлія - аж розпаковувати шкода)
Тана, скільки радості на форумі з появою маленької Саші - така подія спонукає творити! Я вже перелопатила всі можливі форуми у пошукаж модельок для дівчаток - така приємність ці всі платтячка і рюшечки happy (моє щастя - шортики і машинки biggrin :D)!!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"


Повідомлення відредагував nosiknata - П`ятниця, 2010-04-02, 10:28 AM
 
TanaДата: П`ятниця, 2010-04-02, 1:13 PM | Повідомлення # 169
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
nosiknata, ага, тепер треба себе примусити навчитися в'язати))

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: Субота, 2010-04-03, 8:35 PM | Повідомлення # 170
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
А я з дарунками від Dmutrik09 сьогодны! Пошта щастя ( точныше укрпошта) не підвела, доставила упереддень свята. У пакунку - яскрава листівочка, схемка рушника, чудові ниточки і ПУТІВНИК ПО КАРПАТАХ (!). Останнє - це просто дивина. Бо тільки вчора вголос мріяла, як я куплю путівник і ми поїдемо вивчати Карпати. Дякую. Лесечко!
Леся теж вгадує думки, та і не тільки Леся, багато хто з нас, і це чудо. МИ НА ОДНІЙ ХВИЛІ, дівчатка! )))

З Великоднем, рідненькі! Хай Ваше життя-шиття вишивається тільки яскравими барвами, будьте здорові та Щасливі!

П. С. фото пізніше викладу, поспішаю

Повідомлення відредагував Сестра_Юлія - Субота, 2010-04-03, 8:36 PM
 
welshrabbitДата: Вівторок, 2010-04-06, 2:23 PM | Повідомлення # 171
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Я теж отримала свою "пошту щастя" від Сестра_Юлія!:)) Думала написати пізніше, коли зроблю фото, але не можу втриматися:)) Отримала гарні ниточки, та дві чудові листівки, одна з видом старого міста, а інша Великодня!:)) І дуже теплі поздоровлення!:)) Спасибі!

З Великоднем, дівчата! Христос Воскрес!

Додано (2010-04-06, 2:23 PM)
---------------------------------------------
Ось він!:)))



 
VikahoДата: Неділя, 2010-04-11, 3:23 PM | Повідомлення # 172
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Але ж врожайна весна нині! Я отримала чудову посилочку від Dmutrik09! Там були два величезні мотки пряжі (здається, чеської, якщо я правильно ідентифікувала мову на етикетці smile ), сердечна листівочка до Великодня та гарнезна схема для вишивання з янголом. Самі подивіться:

http://s004.radikal.ru/i208/1004/63/0ad735cc0b36.jpg

У мене ще не було круглих робіт, тож вишивати янгола буде дуууууже цікаво! Лесю, дуже дякую за цей сюрприз!!! З пакуночка аж віяло гарним настроєм! smile

Дівчата, дуже перепрошую, що "ощасливила" поки що не всіх - працюю зараз на три роботи, то часу зовсім нема. Але буду виправлятися! wink

 
nosiknataДата: Понеділок, 2010-04-12, 0:53 AM | Повідомлення # 173
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Віко, вітаю з приємностями!!!! Ангел просто суперовий!!
Ура, ура і в менеееее!! Пошта щастя від Dmutrik09 - в суботу забрала, ще гаряченька biggrin
Спасибі за листівочку, за теплі слова та чудового ведмедика - дуже тонка робота і вишивка у моїх улюблених кольорах!!! На комірі та спідничці море мережки!!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"


Повідомлення відредагував nosiknata - Понеділок, 2010-04-12, 0:56 AM
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2010-04-12, 3:34 AM | Повідомлення # 174
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Рада за вас усіх,що сподобалися мої пакуночки-подаруночки ! Чекайте усі! гарненько шикуйтесь у чергу.Соромно мені,що не відіслала пакуночка-подаруночка до Оксаночки Попадюк...- але нічого, я виправлюсь.... wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: Середа, 2010-04-14, 9:32 AM | Повідомлення # 175
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ось мої подарунки від Dmutrik09:

Леся подарувала мені подорож сучасним та старим містом Лева (по листівкам з картою -- для справжніх туристів), збірку рецептів (для смачного господарювання), ниточки для вишиванн і надзвичайно милу листівку для донечки. Дякую, Лесе!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
nosiknataДата: Середа, 2010-04-14, 9:36 AM | Повідомлення # 176
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Тана, вітаю з подарунками!!!
Dmutrik09, твої листівки тільки "підігрівають" бажання відвідати це місто - люблю Львів!!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2010-04-14, 6:56 PM | Повідомлення # 177
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Аякже,люблю свій старий гамірний Львів! Беру від міста атмосферу зачарованості,загадковості,приїзджаю зі Львова з новими задумами,новимми думками.... Старе місто надихає і надає сили! Чого і вам бажаю!

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Середа, 2010-04-14, 7:48 PM | Повідомлення # 178
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Dmutrik09, а мені Львів навпаки, зовсім негамірним здається, а таким камерним... smile Хто не любить Львів? Я люблю Львів і Краків, мені ці міста схожі своїми старими площами smile

ПОШТА ЩАСТЯ
від НОСІКНАТИ:)

Пошта щастя - закладинка з улюбленими котиками (дуже тонка!!!!! але й цупка), а книга - навздогін до мого дня народження. Як приємно було прочитати, що наклад книги всього 200 екземплярів:)
Нато, дякую!!! Я вже і тут собі візеруночків придивилась. Сподіваюсь, ти не проти, якщо я скануватиму і викладатиму на форум скани з обох книжок? wink
Дякую ще багато разів smile

А це мій фотозвіт про використання насіння. Базилік прокльовується. Вже 4-й день сьогодні smile Так радію!!! Дякую, дівчата, що прислали мені насіння smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2010-04-14, 7:56 PM | Повідомлення # 179
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Ні,все таки Львів гамірний ! Ото коли повертаюся зі Львова до свого сонного і неквапливого Роздолу.... А заклллладинка прикольна з котиками та, ще й з китицями! Ото вже наша nosiknata, - рукодільниця! wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
veronikaДата: Середа, 2010-04-14, 8:07 PM | Повідомлення # 180
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Дівчатка, як то цікаво отримувати подаруночки, жаль прогавила цей обмін подаруночками. Візьміть мене наступного разу biggrin .

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Весняна пошта щастя (5) (обмін приємностями)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.