| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-03-19, 5:38 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 14
  • 15
  • »
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Весняна пошта щастя (5) (обмін приємностями)
Весняна пошта щастя (5)
BulletДата: Понеділок, 2010-02-01, 5:29 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Знаю-знаю, тепер всі радо сплеснуть у долоні і помчать уже по п"ятому колу пакувати приємносі своїм віртуальним подругам smile
Що ж, розпочнемо складення списку бажань і бажаючих. Нагадую: ви пишете коментар в цю тему в такому порядку:
- ваші уподобання або конкретні бажання щодо отримання подарунків
- якщо ви новачок і не присилали мені вашу адресу, то одразу мені в приват вашу поштову адресу, ім"я, прізвище.

СТАРТ smile

1. savvang - з моменту реєстрацїї на форумі як це не смішно але мрію про гольницю. хотілось щось яскраве весняне, наприклад серветку з квітами, або листівку. Але найприємніше це отримати конверт чи бандерольку від форумчанок і вже не так важливо що всередині, бо позитивні емоції вже гарантовано!/ощасливили: Vikaho, Світланка, Bullet/

2. pozitiv - Люблю все, що створює хороший настрій. Особливо мені подобаються речі, які б можна було практично застосувати: аксесуарчики, товари для рукоділля, нитки, тканини, дитячо-мамські дрібниці... та найбільше люблю сюрпризи!!!/ощасливили: Nitka, Shtynka, Світланка, Сестра_Юлія, Vikaho/

3. Сестра_Юлія - Чого ж мені такого забажати? Може, шматочок домотканого полотна? Чи ляльку-мотанку, вже п"яту до моєї маленької колекції? Та будь-що, надіслане зі щирими думками. Усьому, навіть малюсінькому, буду рада. Просто за радість очікування. /ощасливили: Vikaho, Bullet двічі, Світланка, Dmutrik09 , Яля , Олена(welshrabbit), Таня pozitiv, Олена-Лакізка

4. Світланка - Хочу щось для кухні: підставки під гаряче, прихватки, рукавички.... все що завгодно! а ще обожнюю квіти! дуже-дуже! В якому завгодно вигляді! мої найулюбленіші це соняшники, маки і ромашки /ощасливлена: Vikaho, Сестра_Юлія, Bullet, Nitka /

5. nosiknata - Я з радістю приєднаюсь, і буду дуже старатись відправити хоч комусь із учасників його побажання!!!!
А моє замовлення цього разу буде мати цілком практичне застосування і як річ, якою користуються і як елемент оздоблення.
Отже, я прошу вишитих маленьких машинок (орієнтовні розміри до 10Х10 см), будь-якої моделі, ретро чи сучасних, грузових чи спортивних, на клаптиках канви без оформлення. З цих клаптиків на день народження синочку я пошию дитяче покривало для ліжечка. У мого синочка день народження в травні - якраз встигнемо))Я би хотіла, щоб кожну машинку підписали своїм ніком на форумі на згадку (за бажанням). /ощасливили: Tana / яля

6. shtynka - Давно мрію про клаптикове покривало на ліжко... Є задумка - пошити власноруч. Може, по світу позбирати трохи клаптиків? Якщо в когось є непотрібні обрізки натуральних тканин розміром від 10х10 см з дрібним яскравим малюнком - буду дуже рада. Це може бути і маленька вишивка, в такому ж десяти-сантиметровому форматі.
Звісно, буду рада будь-якій дрібничці, яка порадує око і душу. Обожнюю сюрпризи
/ощасливили: Сестра_Юлія/ Vikaho /Vikaho ще раз

7. Bullet - мої преференції: зелений, жовтий, помаранчевий кольори. Зелений чай на натуральній основі. Записник великий чи планувальник тижня/місяця, хоч саморобний, або щось, що допоможе самоорганізуватись. Також прошу кишеньковий розтягувач доби до 28 годин. Цієї весни я "хворію" на садівництво/городництво. Тож буду рада будь-яким сюрпризам, пов"язаним з цією справою (на вашу фантазію: від пакетика насіння чи шито-вишитого охоронця дачного будиночка до власних ваших садових порад!) Цього разу намагатимусь встигнути всім відповісти взаємністю, бо ж весна:) /ощасливили: Vikaho, Пасіонарія, Tana, Світланка, Сестра_Юлія, savvang, Nitka, Arkena, lakizka/

8. Пасіонарія - Якщо шитимете для хлопчика nosiknata, то і може для мого фаната всіх існуючих авто! Йому 24 березня - аж 5 років!Я схемок назбирала, але жодного хрестика не перетворила на "машинку"! Він, правда, просив вишиту сорочечку машинками. На разі - глухо. Отака я мачуха!
Для себе бажаю, хіба, кишеньковий розтягувач доби, як для Лізи, а якщо без жартів, то хочу реабілітуватися за Різдвяну пошту. /ощасливили: Tana, Світланка, естра_Юлія, VikaHo/

9. Vikaho - Не так давно я почала плести спицями (до сьогодні це була таємниця ), тому буду рада будь-якій пряжі з домашніх залишків. Звичайно, я не маю на увазі цілі мотки - це було би зухвальством. Може, в когось лежить без діла трохи ниточок, то я на них попрактикуюся Крім того, хочу весни, квітів, чогось жовтого та зеленого. Також в кого є непотрібні схеми для вишивання - завжди рада . /ощасливили Сестра_Юлія та Світланка, Bullet, Tana/

10. welshrabbit - Мені подобаєтся все на тему Великодня. Схеми для вишивання, або щось зроблене своїми руками, якийсь Великодній сувенір, або просто щось весняне і радісне, як це свято:) ощасливлена: яля

11. Nitka - Моє побажання - сюрприз від серця smile /ощасливили Ludmila, pozitiv, Сестра_Юлія, Bullet, Світланка/

12. Олька: Мені дуже потрібен чохлик для паспорта, вишитий, пошитий, яскравий, чорний, будь-який!!!))) ощасливлена / Сестра_Юлія /

13. lakizka: Я буду рада любому подарунку, люблю також і практичні речі (тобто щось для рукоділля або ін.). ощасливлена / Сестра_Юлія, pozitiv, Dmutrik09 /

14. яля: Я дуже чекаю весни, хочу щось особисто для себе, якусь прикрасу чи аксесуар, обожнюю все в этнічному стилі, маю слабкість до вишивки білим по білому. А взагалі будь-яка річ, зроблена з любов'ю, принесе мені радість. ощасливлена / welshrabbit , Сестра_Юлія, Dmutrik09/

15. Dmutrik09 - буду рада будь-якому подаруночку від форумчанок....Дуже мрію про ляльку мотанку,немаю вколекції жодноі дитячої забавки, чи навіть закладочку,або брелочок.А про сумочку уже мовчу...Одним словом усе, що від вас прибуде усьому буду рада- радітиму часточці тепла ваших рук. ощасливлена / яля /Сестра_Юлія / Vikaho / Vikaho вдруге/ яля

16. Tana: без заявки, але ощасливлена / Світланка, Vikaho /

17. Ludmila : без заявки, але ощасливлена / Nitka, pozitiv /

18. veronika - Дівчатка, дякую що приймаєте мене в цю приємну гру, буду рада Вам зробити приємне .Я люблю всяке, тяжко написати, люблю сюрпризи, тому не буду писати, що люблю точно, нехай це буде сюрпризом. /ощасливили: Сестра_Юлія, Vikaho, Bullet/



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував shtynka - Субота, 2010-06-05, 6:20 PM
 
savvangДата: Понеділок, 2010-02-01, 6:12 PM | Повідомлення # 2
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 97
Нагороди: 1
Репутація: 5
Статус: Offline
з моменту реєстрацїї на форумі як це не смішно але мрію про гольницю. хотілось щось яскраве весняне, наприклад серветку з квітами, або листівку. Але найприємніше це отримати конверт чи бандерольку від форумчанок і вже не так важливо що всередині, бо позитивні емоції вже гарантовано! biggrin

 
pozitivДата: Понеділок, 2010-02-01, 7:42 PM | Повідомлення # 3
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Люблю все, що створює хороший настрій. Особливо мені подобаються речі, які б можна було практично застосувати: аксесуарчики, товари для рукоділля, нитки, тканини, дитячо-мамські дрібниці... та найбільше люблю сюрпризи!!!


Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2010-02-02, 2:56 AM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Чого ж мені такого забажати? Може, шматочок домотканого полотна? Чи ляльку-мотанку, вже п"яту до моєї маленької колекції? Та будь-що, надіслане зі щирими думками. Усьому, навіть малюсінькому, буду рада. Просто за радість очікування.

Повідомлення відредагував Сестра_Юлія - Вівторок, 2010-02-02, 2:31 PM
 
СвітланкаДата: Вівторок, 2010-02-02, 11:14 AM | Повідомлення # 5
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Ура-а-а-а-а! Нова пошта щастя!!! Дякую Лізо!
Хочу щось для кухні: підставки під гаряче, прихватки, рукавички.... все що завгодно! а ще обожнюю квіти! дуже-дуже! В якому завгодно вигляді! мої найулюбленіші це соняшники, маки і ромашки smile



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
nosiknataДата: Вівторок, 2010-02-02, 10:11 PM | Повідомлення # 6
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Я з радістю приєднаюсь, і буду дуже старатись відправити хоч комусь із учасників його побажання!!!!

А моє замовлення цього разу буде мати цілком практичне застосування і як річ, якою користуються і як елемент оздоблення.

Отже, я прошу вишитих маленьких машинок (орієнтовні розміри до 10Х10 см), будь-якої моделі, ретро чи сучасних, грузових чи спортивних, на клаптиках канви без оформлення. З цих клаптиків на день народження синочку я пошию дитяче покривало для ліжечка. У мого синочка день народження в травні - якраз встигнемо))Я би хотіла, щоб кожну машинку підписали своїм ніком на форумі на згадку ( за бажанням).
Дівчата, не дуже складно???



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Вівторок, 2010-02-02, 10:53 PM | Повідомлення # 7
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Отже, я прошу вишитих маленьких машинок (орієнтовні розміри до 10Х10 см), будь-якої моделі, ретро чи сучасних, грузових чи спортивних, на клаптиках канви без оформлення. З цих клаптиків на день народження синочку я пошию дитяче покривало для ліжечка. У мого синочка день народження в травні - якраз встигнемо))Я би хотіла, щоб кожну машинку підписали своїм ніком на форумі на згадку ( за бажанням). Дівчата, не дуже складно???

прям ще один коловорот!!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2010-02-03, 2:45 AM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
nosiknata, яке чудове бажання!
 
TanaДата: Середа, 2010-02-03, 2:50 PM | Повідомлення # 9
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Я з радістю приєднаюсь, і буду дуже старатись відправити хоч комусь із учасників його побажання!!!! А моє замовлення цього разу буде мати цілком практичне застосування і як річ, якою користуються і як елемент оздоблення. Отже, я прошу вишитих маленьких машинок (орієнтовні розміри до 10Х10 см), будь-якої моделі, ретро чи сучасних, грузових чи спортивних

Шикарне функціональне(!) побажання! Зарікалась не братися за наступну пошту щастя, але ж хіба лишишся осторонь такого прохання?!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
shtynkaДата: Середа, 2010-02-03, 5:04 PM | Повідомлення # 10
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Я з радістю приєднаюсь, і буду дуже старатись відправити хоч комусь із учасників його побажання!!!!

Підтримую!
Дуже приємно отримувати пошту щастя, не менш приємно її відправляти. Але на все все все, чого хочеться - не вистачає часу. Тож думаю, це найкращий формат.

Давно мрію про клаптикове покривало на ліжко... Є задумка - пошити власноруч. Може, по світу позбирати трохи клаптиків? Якщо в когось є непотрібні обрізки натуральних тканин розміром від 10х10 см з дрібним яскравим малюнком - буду дуже рада.
Це може бути і маленька вишивка, в такому ж десяти-сантиметровому форматі.
Звісно, буду рада будь-якій дрібничці, яка порадує око і душу. Обожнюю сюрпризи happy


Моя майстерня
 
СвітланкаДата: Середа, 2010-02-03, 5:25 PM | Повідомлення # 11
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
nosiknata, чудове бажання! Байдужих не буде це точно! І гарна ідея для форумчанок матусь smile
shtynka, а можно точні розміри клаптиків? чи вони плануються бути різними?
Теплі покривальця будуть wink і нагадуватимуть про чудову пошту щастя!



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
shtynkaДата: Середа, 2010-02-03, 9:41 PM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Світланка,
Quote (shtynka)
непотрібні обрізки натуральних тканин розміром від 10х10 см

буду різати всі 10х10 см. Якщо клаптик більше - його можна розрізати на два, три і т.д.


Моя майстерня
 
BulletДата: Середа, 2010-02-03, 11:25 PM | Повідомлення # 13
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ой, і я не втримаюсь, додам своє (люблю гратись!!!)

Цієї весни мені хочеться позбутись темних кольорів. І навіть каву я покинула пити (обманюю, пью! Але малооо))).
Тож, мої преференції: зелений, жовтий, помаранчевий кольори. Зелений чай на натуральній основі. Записник великий чи планувальник тижня/місяця, хоч саморобний, або щось, що допоможе самоорганізуватись. Також прошу кишеньковий розтягувач доби до 28 годин.
Цієї весни я "хворію" на садівництво/городництво. Тож буду рада будь-яким сюрпризам, пов"язаним з цією справою (на вашу фантазію: від пакетика насіння чи шито-вишитого охоронця дачного будиночка до власних ваших садових порад!) Цього разу намагатимусь встигнути всім відповісти взаємністю, бо ж весна:)

shtynka, гарантую тобі посилку з бавовняними відрізочками на твою ковдру )) От лише питання: як висилати посилку, воно ж, трясця, важкенне буде (вибач за жадібність)))) Подумаю, може потягом передаватиму (ми так з Чере6нею передавалися)))

Дівчата, якщо хтось з вас шиє ляльки, то можу підсобити красивими тканинками. Тепер їх у мене стало багато, хоч роздавай.

Quote (shtynka)
буду різати всі 10х10 см. Якщо клаптик більше - його можна розрізати на два, три і т.д.

краще (і простіше для тебе) зшити смужки з двох кольорів і порізати потім смужки на прямокутники, тобто ти смужку поріжеш перпендикулярно краю і в утвореному прямокутнику будуть 2 кольорових квадрати. А ще тобі допоможе ось це: http://quiltstudio.ru/?p=233



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СвітланкаДата: Четвер, 2010-02-04, 11:45 AM | Повідомлення # 14
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Сестра_Юлія, у мене теж нема sad але ось таке http://quiltstudio.ru/?p=438 я ладна і руками пошити wink вірус прогресує! аби ще лікарняний давали, то я б з нього не вилазила biggrin


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
pozitivДата: Четвер, 2010-02-04, 1:11 PM | Повідомлення # 15
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Я за вишивально-покривальний робін. От тільки учасниць на нього треба буде більше ніж 6.

Додано (2010-02-04, 1:11 Pm)
---------------------------------------------
Nitka, а де ваші побажання на пошту щастя?



Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
NitkaДата: Четвер, 2010-02-04, 2:32 PM | Повідомлення # 16
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Таню, та я така по життю щаслива, що не знаю, чого хочу... wink biggrin сюрпризи від серця - це емоція, почуття smile А Ваш лист отримала із українським сюрпризом - щенячі радощі!!! І відразу на холодильник - поруч із тигриком від Віки-savvang surprised
Я от хочу якось підбити усіх форумчан на робін з ковдрою, точніше клаптиковий коловорот:) Проте ще не вигадала як так... зразу і усіх smile

nosiknata, а Ви хочете тільки вишиті машинки? Або тільки вишиті хрестиком? smile




Повідомлення відредагував Nitka - Четвер, 2010-02-04, 2:34 PM
 
ПасіонаріяДата: Четвер, 2010-02-04, 6:28 PM | Повідомлення # 17
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Альо-о-о! Прийміть блудну доньку! Я теж хочу весни і щастя! biggrin
Та-а-а-а-к! Якщо шитимете для хлопчика nosiknata, то і може для мого фаната всіх існуючих авто! wink Йому 24 березня - аж 5 років!Я схемок назбирала, але жодного хрестика не перетворила на "машинку"! Він, правда, просив вишиту сорочечку машинками. На разі - глухо. Отака я мачуха!
Для себе бажаю, хіба, кишеньковий розтягувач доби, як для Лізи, а якщо без жартів, то хочу реабілітуватися за Різдвяну пошту.


ore et labore!
 
shtynkaДата: Четвер, 2010-02-04, 6:49 PM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
shtynka, гарантую тобі посилку з бавовняними відрізочками на твою ковдру )) От лише питання: як висилати посилку, воно ж, трясця, важкенне буде (вибач за жадібність)))) Подумаю, може потягом передаватиму (ми так з Чере6нею передавалися)))

Можна, певно і потягом. До нас ходить такий 71/72 з Києва. Він не прохідний, тому передаватись ним найкраще.
Дякую за поради щодо пошиття! Досвіду в мене не багато, тому буду прислухатись )))

Бачу, нова пошта щастя набирає обертів!


Моя майстерня
 
VikahoДата: Четвер, 2010-02-04, 10:00 PM | Повідомлення # 19
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Ну і я не втримаюся smile

Не так давно я почала плести спицями (до сьогодні це була таємниця wink ), тому буду рада будь-якій пряжі з домашніх залишків. Звичайно, я не маю на увазі цілі мотки - це було би зухвальством. Може, в когось лежить без діла трохи ниточок, то я на них попрактикуюся smile Крім того, хочу весни, квітів, чогось жовтого та зеленого. Також в кого є непотрібні схеми для вишивання - завжди рада smile

 
welshrabbitДата: П`ятниця, 2010-02-05, 11:05 AM | Повідомлення # 20
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Добрий день, ви приймаєте новачків?
Можливо дехто мене знає по ЖЖ http://welsh-rabbit.livejournal.com
Була б дуже рада взяти участь у пошті щастя.
Мені подобаєтся все на тему Великодня. Схеми для вишивання, або щось зроблене своїми руками, якийсь Великодній сувенір, або просто щось весняне і радісне, як це свято:)


 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Весняна пошта щастя (5) (обмін приємностями)
  • Сторінка 1 з 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 14
  • 15
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.