| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-03-19, 5:51 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Весняна пошта щастя (5) (обмін приємностями)
Весняна пошта щастя (5)
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2010-05-31, 4:43 AM | Повідомлення # 261
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, УРА! Лізо! УРА! А то трошки часу замало ощасливити всіх! Отож тепер вітання летітимуть коли заманеться і як приємно буде отримувати подаруночки!!! Дякую, Лізо! wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
shtynkaДата: Понеділок, 2010-05-31, 5:25 PM | Повідомлення # 262
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Та прошу вирішити питання з феєю пошти щастя. Якщо мені ще й постійно писатимуть в ПМ і проситимуть по одній адресі пошти щастя - я збожеволію. У мене і так щодня розгрібання приватних месаджів

Лізо, можна десь помітити в постійно-діючій пошті щастя мене як координатора (або одного із...) даного проекту - адреси маю багатьох, а новачки - хай пишуть, кому чия потрібна - буду висилати. Єдиний момент - не знаю як часто буду найближчим часом онлайн - бо планую відпустку на пару тижнів, але, як правило - заходжу на форум щодня )))


Моя майстерня
 
BulletДата: Понеділок, 2010-05-31, 5:42 PM | Повідомлення # 263
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
shtynka, дякую за бажання допомогти! smile
Гадаю, перші 2-3 тижня не виникне питань щодо адрес., т.як більшість адрес ми майже всі маємо.

Дяка, Таню, напишу тебе координатором smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Вівторок, 2010-06-01, 0:44 AM | Повідомлення # 264
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
shtynka, я он-лайн кожного дня, форум не закривається (за виключенням тих днів коли я на роботі, з 10 до 19, або у від"їзді) можу підстрахувати і допомогти якщо потрібно буде.

Дівчата, вибачайте, не обдарувала всіх - день дуже "короткий", а з настанням теплих днів роботи побільшало ( їзджу в село помагати батькам), але оскільки пошта надалі буде без часових рамок - я виправлюсь!!! Дуже-дуже цього хочу!!!

Всім гарного, погожого, радісного першого літнього дня!!!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
lakizkaДата: Вівторок, 2010-06-01, 1:17 AM | Повідомлення # 265
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Я теж рада, що тепер не обмежена часовими рамками. А то теж за всю весну не встигла багатьох ощасливити. Тепер можна продовжувати готувати подаруночки.

 
welshrabbitДата: Вівторок, 2010-06-01, 12:02 PM | Повідомлення # 266
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
О, ура, яка чудова ідея щодо постійнодіючої пошти щастя! smile Тепер і справді можна потроху готувати подаруночки і не обмежуючись часовими рамками:)

 
СонькаДата: Середа, 2010-06-02, 1:28 AM | Повідомлення # 267
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 289
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
Поздоровляю всіх з отриманням таких гарних подаруночків.

 
nosiknataДата: Середа, 2010-06-02, 2:02 AM | Повідомлення # 268
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Сонька, красно дякую!! Приєднуйтесь - щастям наповнюєшся по вінця від рукотворів наших чарівниць!!!


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
СонькаДата: Середа, 2010-06-02, 7:52 PM | Повідомлення # 269
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 289
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
nosiknata, дякую за запрошення smile , обов'язково приєднаюся, тим більше, що я знаю яка це радість, коли дарувати комусь приємність, і яке щастя отримувати подарунок. Я час від часу приймаю участь в таких сюрпризах на інших форумах.

 
СвітланкаДата: Четвер, 2010-06-03, 10:29 AM | Повідомлення # 270
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Сонька, повністю з Вами згодна! Але дарувати для мене якось приємніше smile шкода що зараз часу обмаль і я не встигла зробити подарунки для всіх учасниць весняної пошти щастя sad але у нас буде постійна пошта щастя і у мене є можливіть порадувати всіх її учасниць! чекаю на створення нової теми!


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
shtynkaДата: Четвер, 2010-06-03, 12:05 PM | Повідомлення # 271
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Отже, користуючись правами модератора, оголошую Пошту щастя - 5 завершеною, бо травень закінчився!
Але не журіться, ми відкриваємо нову тему - постійної пошти щастя - "Пошта щастя в кожен дім!"
Берусь координувати цей проект, але рада буду помічникам!

Пропоную всім бажаючим дописувати в цю тему можливі бажання та звітувати про отримання подарунків. А я спробую створити галерею, і будемо радіти один за одного разом! Також думаю, не буде зайвим додати в підпис своє побажання із поміткою "Пошта щастя в кожен дім", або просто помітку - якщо немає конкретних побажань. Проте, всі активні учасники форуму та всі бажаючі пограти в цю чудову забавку будуть знати, що ви є учасником гри.

Нові учасники, які хочуть долучитись, мають написати мені свої координати в приватне повідомлення, або на ел. скриньку shtynka@gmail.com

Цю і попередні теми пошти щастя я закрию через тиждень - 10.06.2010.
Отже, хто забув похвалитись подарунками - дописуйте, і вперед до нескінченної пошти щастя!


Моя майстерня
 
lakizkaДата: Четвер, 2010-06-03, 12:34 PM | Повідомлення # 272
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Добре, що ще встигаю виставити обіцяне фото в цю темку. Пошта щастя від Dmutrik09, за що ще раз дякую!!!

 
veronikaДата: П`ятниця, 2010-06-04, 8:57 PM | Повідомлення # 273
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline

Прийшла нам з доцьою пошта щастя від Лізи(Bulet). Дякую Тобі Лізочко. Все просто чудо і сердечко на голочки, і листівочка, а Стася зразу все приміряла biggrin .


"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
shtynkaДата: Субота, 2010-06-05, 6:18 PM | Повідомлення # 274
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
veronika, вітаю з подарунками - по обличчю Станіслави видно, що пошта щастя не дарма так називається wink
Ліза, твої листівочки як завжди неперевершені - гармонія в мініатюрі ))) Молодець!

Внесла зміни у перше повідомлення )))


Моя майстерня
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2010-06-08, 7:25 PM | Повідомлення # 275
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline

Ура! Ми отримали пошту щастя! від Лізи ! І причому для кожного члена нашої родини! Пошта щастя ще весняна!
Навіть подушечку для голок подарувала своїй коліжанці! Бо, та, як побачила, дуже собі захотіла! Олівчики для нашої художниці Юлі, один,я собі забрала на роботу, бо має ковпачок олівчик! І сругалочка, і шматок вишивальної тканини...
А які чудові відкриточки! А ще клаптик кольорової тканини і кружева і гудзички- то напевно буде Юлі блузка в етно стилі!
Вся наша родина ДЯКУЄ,ДУЖЕ,ДУЖЕ нашій ЛІЗІ! wink tongue smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: Вівторок, 2010-06-08, 9:37 PM | Повідомлення # 276
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ліза -- справжня чарівниця в різних галузях рукоділля і не тільки! Вітаю Вашу родину!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2010-06-10, 1:34 AM | Повідомлення # 277
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
veronika, Dmutrik09, користуйтесь довго і весело smile Усе для підняття настрою робилось:)

Але я б ще дуже хотіла почути фотомаячок ще від 1 з форумчанок, бо висилала 3 посилки в один день smile

Тема на межі закриття. Всім дякую за приємні миттєвості, які (ті, що не з"їдені і не випиті) щодня спостерігають за мною то зі столу, то з серванту, то з кишеньок smile Дякую всім за щасливу пошту smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2010-06-10, 3:12 AM | Повідомлення # 278
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Не чекала, а ощасливлена знову! Сьогодні від nosiknata отримала гарнезні дари: купу милих штучок для декору, цікавезний картон для листівок, буклет і магнітик з видами Чернівців і омріяний великий шмат домотканого полотна!
Дяка, Наталю! Літаю під стелею!:-)))
 
VikahoДата: Четвер, 2010-06-10, 7:57 PM | Повідомлення # 279
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
І до мене прилетіло щастя від nosiknata! Наталочко, дуже дякую за чудові подарунки: екзотичні ниточки, ексклюзивну рамку та фотографію на згадку! Я аж стрибаю від радості smile

http://s56.radikal.ru/i154/1006/0f/eb720d3c622b.jpg

Рамочка з фотографією вже красуються на стіні smile До речі, плетена рамка - дуже корисний і гарний винахід, я таких раніше ніде не бачила smile Черешенки-китички дуже гармонійні й витончені, рамочка просто ідеальна! Дякую-дякую-дякую!!!!!!!!!

 
nosiknataДата: Четвер, 2010-06-10, 11:10 PM | Повідомлення # 280
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Дівчатка, я щаслива, що мої подарунки долетіли до адресатів - я старалась, як то кажуть - краще пізно ніж ніколи biggrin biggrin Приємно отримувати подарунки, але не менше радості їх пакувати і нести на пошту невеличкі білі конвертики з сюрпризами smile wink

Це ще кінець!!! Пошта щастя триває!!!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Весняна пошта щастя (5) (обмін приємностями)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.