| | Вхід у форум

Понеділок, 2024-04-29, 5:16 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
nosiknataДата: Неділя, 2013-09-29, 2:05 AM | Повідомлення # 4061
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
ось і схемка
Яка ж вона класнюча!!хі

Сумка - крута! Де таку тканину знайшла - дуже прикольно...



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Неділя, 2013-09-29, 9:07 PM | Повідомлення # 4062
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (nosiknata)
Сумка - крута! Де таку тканину знайшла - дуже прикольно...

дяка! Нато, не повіриш, але це дійсно залишок від портьєри ))))
( з шоу-рума будинку текстиля в києві...)
Схемка - дааа, я ще випросила у авторки безкоштовну схемку козеріжка івеселу до Хеловіну...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Понеділок, 2013-10-07, 1:34 AM | Повідомлення # 4063
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Поки мій фотоапарат не працює, зкопіюю сюди сумки для Киянки, пошиті з її ж старовинних вишивок. Сподіваюсь, комусь і тут буде цікаво. Наступний текст скопійовано з мого ЖЖ-блогу.

-------------
(використовую фото замовниці, т.як собі я не сфотографувала, вже маю таку погану звичку)


Вирішила написати цей пост, тому що коли показувала сумку на форумівці, у кількох дівчат виникли питання, коли я побідкалась на складність обробки старовинних деталей і їх поєднанні з сучасними тканинами. Ітак.

Було дано два шматочки з вишивкою, завдання: пошити 2 нові сумки.

Як вияснилось уже при віддачі замовлення, то була колись стара бабусина торбинка. Вишивка на домотканому льоні. Шилось, не буду обманювати, дуже важко. По-перше, тому що старовиннйи домотканий льон при пошитті не комбінується по еластичності з будь-якими сучасними тканинами, словом, він "лізе" куди хоче. Я дужжже старалась зшити так, щоб було рівно "в квадратик", і все одно є місце, де це не вийшло (світла торбина - правий коричневий бігунець вишивки).

Моя порда всім, хто захоче самостійно шити щось з елементами старовинних вишивок: дублюйте ці вишивки, проклеюйте їх флізеліном чи дублірином, залежно від майбутнього використання виробу. Непродубльоване домоткане полотно розтягується поперек, як гумове. Дублірин може його утримати від розтягнення.

Складність була ще й в тому, що це ВИШИВКА, об"ємний крупний хрестик, і я не могла ущільнювати це полотно дулірином, бо дублірин вимагає високої температури праски і 12-20 секунд "припаювання" на одному місці нерухомо. Відповідно, за таких умов вишивка, хоч і знаходиться знизу, але "прибивається" і втрачає об"ємність, стає пласкою і часто отримує додатковий небажаний блиск.

Як я виходжу з цих ситуацій: використовую тонкий флізелін, що плавиться при не ультра високих температурах, нашарувала кілька шарів (поетапно припарюючи їх!). Таким чином досягаю потрібної міцності і уникаю еластичності домотканого полотна. Але прошу, будьте уважні при припаюванні флізеліну: витримуйте при роботі з кожним шаром потрібну температуру впливу. Ці відомості можна знайти в інтернеті, а найкраще на бірці рлону флізеліна, коли купуватимете його в магазині. У мене тонкий флізелін з температурою плавлення клею 9 секунд. Якщо перетримати - клей перегріється і розплавить неткану поверхню, до якої кріпиться. Якщо недотримати - то з часом такий флізелін відшарується від основної тканини і при згинах утворюватимуться такі ніби повітряні пухирці. Особливо після прання.

Як я заговорила про правильне припаювання клейового флізеліну, то повідомлю про всяк випадок (бо я відмітила, що не всі в курсі), що приклеювати потрібно флізелін праскою НЕРУХОМО. Тобто не совати праску туди-сюди по поверхні, а накласти флізелін, розправити його руками, зверху ПОСТАВИТИ праску з вивіреною на тестовому шматочку температурою, полічити потрібну кількість секунд і ПІДНЯТИ праску. Будь-які рухи праскою по флізеліну неминучо приведуть до деформації вашого об"єкта. Якщо у вас малий дсвід в шитті, цілком ймовірно, що ви тієї деформації і не помітите. Але вона ьуде :). Точно вам кажу. А відірвати припаяний флізелін і переробити деформовану деталь вкрай важко, а іноді і просто неможливо.

Якщо потрібно, я викладу навіть фото-клас на тему "як працювати з клейовими матеріалами на старовинних вишивках".

Сподіваюсь, цей текст був вам корисний, якщо так і є, то напишіть мені про це в коменти. Знатиму, що не даремно відтяла від свого сну пів годинки smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shevaДата: Понеділок, 2013-10-07, 2:15 AM | Повідомлення # 4064
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 258
Нагороди: 1
Репутація: 268
Статус: Offline
Bullet, дуже корисна інформація. Дякую!

моя майстерня
 
Irina_SVДата: Понеділок, 2013-10-07, 10:10 AM | Повідомлення # 4065
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Якщо потрібно, я викладу навіть фото-клас на тему "як працювати з клейовими матеріалами на старовинних вишивках".


Лізо, потрібно! smile




"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
AfinnaДата: Понеділок, 2013-10-07, 10:22 AM | Повідомлення # 4066
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Якщо потрібно, я викладу навіть фото-клас на тему "як працювати з клейовими матеріалами на старовинних вишивках".

Лізо, дуже потрібно і актуально для мене! Дякую!!
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2013-10-07, 11:02 AM | Повідомлення # 4067
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, сумочки - можна загубити очі! 
Цитата (Bullet)
Якщо потрібно, я викладу навіть фото-клас на тему "як працювати з клейовими матеріалами на старовинних вишивках".
Все пригодиться, чекатимемо!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ТетянаДата: Понеділок, 2013-10-07, 2:09 PM | Повідомлення # 4068
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Сподіваюсь, цей текст був вам корисний,
Ще й як корисний! Дякую, Лізо! Мій сумний досвід спілкування з флізеліном (років 5 тому), виявляється, був завідомо провальним, бо на рулоні ніяких даних про нього не було взагалі, а провести пробне приклеювання я просто не здогадалась ( це у Текстиль-контакті, ніби пристойний магазин). Сказали - праскою, то я його того... праскою biggrin . Він не розплавився, але десь після третього прання просто відпав. Вишивку я проклеювала лише раз, що з нею - не знаю, бо вона заправлена в рамочку і ще не пралась... У мене ще одне питання: навіть проклеїти шматок тканини простої форми - квадрат тощо - це ж треба так розрахувати, щоб праска ніде двічі не стояла? Чи не страшно, якщо трохи перекриється?
Цитата (Bullet)
Якщо потрібно, я викладу навіть фото-клас на тему "як працювати з клейовими матеріалами на старовинних вишивках".
Звичайно, потрібно, бо кому ж хочеться експериментувати на старовинних вишивках? Страшно!
 
Світ-ланаДата: Понеділок, 2013-10-07, 3:13 PM | Повідомлення # 4069
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 52
Нагороди: 0
Репутація: 11
Статус: Offline
Bullet, дуже потрібна та корисна інформація! Щиро дякую!
 
BulletДата: Понеділок, 2013-10-07, 6:56 PM | Повідомлення # 4070
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Тетяна)
У мене ще одне питання: навіть проклеїти шматок тканини простої форми - квадрат тощо - це ж треба так розрахувати, щоб праска ніде двічі не стояла? Чи не страшно, якщо трохи перекриється?

навпаки, якщо праска перекриває свої ж сліди - це додаткове приклеювання, це добре. Головне - "ставати" праскою, а не тягнути ї по флізеліну.

Взагалі, тягнути праску ніде не можна, особливо на чоловічих штанах, думаю, це ні для кого не секрет, але ж мало лі smile Відтого вірно говорити "прасувати", а не "гладити". Майстер в моєму училищі казала: хай вас хлопці гладять, а ви - прасуйте (с) )))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
veronikaДата: Понеділок, 2013-10-07, 6:59 PM | Повідомлення # 4071
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Вийшли цікаві стильні торбини, а кривизну якби не сказали то і не помітно wink

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
BulletДата: Понеділок, 2013-10-07, 7:07 PM | Повідомлення # 4072
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
veronika, дякую)))


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Понеділок, 2013-10-07, 7:44 PM | Повідомлення # 4073
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Сумочки дуже єлегантні. Гарна комбінація сучасних тканин з вишивкою.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ZetaДата: Вівторок, 2013-10-08, 1:41 PM | Повідомлення # 4074
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
сумочки - респект! exclaim exclaim exclaim
Лізо - можна їдею запозичити? question






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
edeiveysvikДата: Вівторок, 2013-10-08, 4:16 PM | Повідомлення # 4075
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 99
Нагороди: 0
Репутація: 78
Статус: Offline
Bullet, інформація справді корисна і потрібна..
Цитата
Майстер в моєму училищі казала: хай вас хлопці гладять, а ви - прасуйте (с) )))))
Лізо, прочитала ці слова і посміхнулась, бо в мому училищі ці ж слова викладачка з спецтехнології любила повторувати при кожному вживанні слова "гладити"... Баранчик чи-то овечка просто причудова exclaim , як з мультика "Баранчик Шон".... Складно уявити портьєру в статуях, а от на сумці...просто клас..і так стильно... Та й взагалі портьери, тобто їх залишки багато де в пригоді biggrin ...я нічнички батькам в кімнату зробила.....і наволочку на подушку smile


Вишивка- мій рятівний куточок, спокій моєї душі
 
lady-vДата: Вівторок, 2013-10-08, 4:40 PM | Повідомлення # 4076
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Сподіваюсь, цей текст був вам корисний, якщо так і є, то напишіть мені про це в коменти.

Дякую, потрібне знання.


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
LyubovДата: Вівторок, 2013-10-08, 10:47 PM | Повідомлення # 4077
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Лиза, прекрасная работа! Спасибо за науку! Правда, у меня нет таких старинных вышивок, но мало ли.... В конце концов, мои лет через 30 состарятся. И тогда - вперед, за работу! exclaim
 
LDIIДата: Середа, 2013-10-09, 12:31 PM | Повідомлення # 4078
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Bullet, Лізо! Тримайся-не хворій і вдалої подорожі.А я хотіла запитати,як на рахунок тканини Аіда,якщо на ній вишивати узори для сумок?Чи можна прямо із Аіди шити,як вона в роботі.Розумію,що виходить дорого,але...
 
TanaДата: Субота, 2013-10-12, 4:22 PM | Повідомлення # 4079
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Bullet, з Днем художника!
Прикріплення: 8964010.jpg (89.0 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
LyubovДата: Субота, 2013-10-12, 4:29 PM | Повідомлення # 4080
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline

Спасибо, Лиза!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.