| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 9:58 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
BulletДата: Субота, 2013-09-21, 7:51 PM | Повідомлення # 4041
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
КиянкаTana, для мене - точно корисна )) якщо повторювати по сто разів на день і БАЖАНО ще й вишивати при цьому ))))

http://www.kufer.org.ua/ я знайшла молодий і маловідвідуваний форум з нашою колишньою форумчанкою на чолі :))) Щиро кажу: приємно, що взяли з нашого форуму найкраще. Такими темпами ми років за 200 (двісті) охопимо україномовну публіку нашої держави ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Субота, 2013-09-21, 10:32 PM | Повідомлення # 4042
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ще був добрий настрій у мене і я зробила трошки кострубату, але змавповану з розповсюдженого інтернет-мему вивісочку для нашої групи у вконтакті.



запрошую тих, хто має акаунт в соцмережі ВКонтакте приєднатись до нашої вк-групи: http://vk.com/club19278986
Прикріплення: 3066190.jpg (29.2 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Четвер, 2013-09-26, 10:59 PM | Повідомлення # 4043
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Публікація з мого "жужика" (ЖЖ - живий журнал, мережа щоденників)

Дощ - це насправді дуже-дуже класно! Я знаю купу людей, що ненавидять дощову погоду, вважаючи такий стан негодою. Їрунда! У кожному сезоні можна знайти свої плюси, головне - налаштування!
Ось я вам зараз за три хвилини доведу, що дощ це круто. Тож, переваги дощової погоди:

* Коли йде дощ, а ти в приміщенні:

1. Класно слухати музику крапель і вітру, попиваючи чайок з лимоном.
Особисто я рідкісний зелений чаєман, але в дощ кльово пити саме чорні чаї з лимоном.
Одразу покращується сприйняття світу і себе в ньому, бо відчуваєш перевагу над тими, хто змушений працювати під дощем. Якщо ти - один з тих, хто під дощем, я про тебе напишу нижче, не розчаровуйся, рано! Гарячий чай з лимоном, добра книжка - твій дощовий вечір врятовано!

2. Класно віднайти теплий плед чи просто влізти під ковдру. Це повернення додитячих спогадів про теплий затишок, коли нічого ще не турбувало, не проїдало мозок і не страшило. тепло, сухо, комфортно - оце є саме воно - ти під пледом, а за вікном дощ. Он-лайн дивитись серіали чи фільми, гризти горіхи, писати смс-ки. А краще вдвох залізти під ковдру і.. далі інструкції непотрібні. wink

3. Під дощ класно засинати. Монотонно, розмірено... Особливо після попереднього пункту.

4. Переробити всі відкладені справи.
Я відкладаю частину справ "на негоду", коли вийти не щастить і не лишається іншого виходу, окрім як переробити відкладені справи. Бо нічого не підганяє.Тому що на вулиці дощ.

5. Класно в дощ приймати друзів. Вони мокрі, ти сухий, ти такий гостинний, що капець :)І всі щасливі. І гості не поспішають. Бо дощ. Куди спішити?:)

6. В дощ класно напитись глінтвейну. Але це в холодний дощ виключно. Бо від глінтвейну, самі розумієте, тільки в холод кльово.
А після пиття гарячого вина саме час...7. Увімкнути в собі творця.
Тому що в дощ класно малювати, мабуть і вірші писати, і музику, і сценарії. Мені добре малюється. Чесно-чесно. Спробуйте.
Це як малювання вночі, коли "ніхто не заважає" (хоча мені і вдень ніхто не заважає, та вдень некомільфо, самий цимус вночі чомусь). от і в дощ та сама їрунда, тільки в профіль. Малюйте в дощ, це класно.

8. В дощ дуже класно влаштувати мікро прибирання. Або мега. Кому як.
Це як і з відкладеними справами, в дощ саме прибиранню і місце. Я в теплу сонячну погоду завжди знайду масу приводів для подвигів, а на приьирання часу ніколи нема...

9. В дощ дуже класно і просто правильно зателефонувати давнім друзям. Чи написати листа. Чи скайпуватись. Не всі такі ульотно розумін, як ви і не всі мають стільки пунктів "чим зайнятись в дощ". Хтось точно сидить, сумує чи нудить. Самий час підняти комусь настрій, не виходячи з дому.

10. Дощ - це стимул до кулінарних збочень.
Саме час спробувати зробити щось по книжці чи журналу. Я тут поганий приклад, я по книжках готувати не вмію. Мама вивчила мене готувати безрозсудно і як завгодно, мені ті книги рецептів - один нєрвоз. Втім, ми говоримо про дощ, а не про мене. Коли на дворі ляпають невеселі хмари і несила тягнути свій зад в напрямку до магазинів, ідемо до кухні, вивертаємо мозок навиворіт і готуємо якесь скажене фондю (я ніколи не готувала)))) чи завітати в жж sergej_pozhar, там купа кулінарних збочень smile

Ну а тепер черга пунктів "Що робити в дощ, коли і ти під дощем".

1. Фотозбочинець-аматор. Фотографом можна і не бути, можна просто знімати дощ на фотоапарат, на мобілку, планшет... Людей в дощ. Місто в дощ. Стіни будинків в дощ. Краплі дощу, що злітають з небес чи з листків...
Словом, покращуйте себе у фотосправі smile Дощ у поміч!

2. Міряти калюжі під дощем. Обожнювала цю забавку в дрібному дитинстві. В до-садковому віці я любила крокувати мокрими вулицями. Мама привезла мені з Чехословаччини красиві рожеві гумові чобітки на утепленій основі (кому за 30-ть, той пам"ятає, як було напружно в радянський час з красивим взуттям взагалі, а гумові чоботи були такі, що точно не спонукали любити дощі). І ми з нею за руку ходили "міряти калюжі". Всі діти як маленькі свині люблять влізти в калюжу чи в грязюку, і моя мама вирішила, що з двох бід дешевшою є гумові чоботи і плащик.
Згадайте дитинство чи компенсуйте собі забавки, яких бракувало. Це весело. А з сучасним привабливим гумовим взуттям це також нешкідливо для здоров"я і красиво.

3. Провідати родичів чи друзяк. Ви ж знаєте, що десь-десь та й є у вас якийсь друзяка, що сидить і душевно нудьгує. Покращити йому настрій можна простим візитом "на чай". Той, що чорний і з лимоном wink За разом підсушите собі змокле взуття.

4. Врятувати мокру тваринку. Нажаль, в Україні досі багацько безпритульних тваринок. Поштопайте собі карму, підгодуйте тваринку, чи накрийте її теплою рядниною, чи просто погладьте.

5. Допомогти ближньому. Якщо вам не страшний дощ, у вас хороше здоров"я і багато невикористаної енергії, зверніться в ваш місцевий варіант "червоного хреста". Десь зовсім близько від вас завжди є той, хто фізично потерпає від дощу і у ваших силах зробити його життя легшим, підлатавши дах чи допомігши купити в дощ хліб для неходячої людини.

6. Шоппінг! В дощову погоду класно робити покупки, бо покупців не так багато (більшість по першому списку сидять вдома і пьють чаї з лимонами))). Якщо вам час щось купити - йдіть в магазин під дощем. По-перше, там не буде натовпу, по-друге, продавці вас обожнюватимуть за те, що ви прийшли! Всім відомо, що магазинам потрібні щоденні виручки, а ви - як рятівний круг для них smile
До десятого пункта у мене не дійшла фантазія,певно я більше люблю тепле проведення дощового часу )))

Поділіться зі мною вашими варіантами проведення дощового сезону, а зі своїми друзями - цією статтею smile

Дякую! Приємного дощу вам!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: П`ятниця, 2013-09-27, 8:00 AM | Повідомлення # 4044
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
1. Класно слухати музику крапель і вітру, попиваючи чайок з лимоном.


Цитата Bullet
Цитата
Ви ж знаєте, що десь-десь та й є у вас якийсь друзяка, що сидить і душевно нудьгує. Покращити йому настрій можна простим візитом "на чай". Той, що чорний і з лимоном За разом підсушите собі змокле взуття.


Ліза, ну дуже классні поради... У нас сезон дощів починається, так що 6 місяців слухатиму і пити чай в день і в ночі! І так уже майже 20 років smile Тобі сюди треба, я хоч і не нудьгую, але гостям завжди рада.  А взагалі-то для всіх любителів дощу 6 місяців прекрасної погоди.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-09-27, 12:39 PM | Повідомлення # 4045
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Oленка)
Ліза, ну дуже классні поради... У нас сезон дощів починається, так що 6 місяців слухатиму і пити чай в день і в ночі! І так уже майже 20 років Тобі сюди треба, я хоч і не нудьгую, але гостям завжди рада.  А взагалі-то для всіх любителів дощу 6 місяців прекрасної погоди.

ну ось, я вгадала! smile Рада, що тобі мої тексти підняли трошки настрою wink

Оля, чекай на покращення настрою найближчим місяцем...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SabrinДата: П`ятниця, 2013-09-27, 1:02 PM | Повідомлення # 4046
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
А мене дощі не радують. Чомусь саме в дощ спілкуватися ні з ким не хочеться, з'являються химерні меланхолічні настрої, не люблю в себе такого стану. Розігнати хмари на душі допомагає ритмічна зарядка. Бажано, під музику.
 
вишивалочкаДата: П`ятниця, 2013-09-27, 9:15 PM | Повідомлення # 4047
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 148
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
Bullet,Ліза,  
частину повідомлення видалено на прохання корситувача
\ адмін

.. поради чудові щодо дощу, але викликають сум- та бажання працювати! angry


Повідомлення відредагував Bullet - Субота, 2013-09-28, 0:11 AM
 
КиянкаДата: П`ятниця, 2013-09-27, 11:52 PM | Повідомлення # 4048
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
а зі своїми друзями - цією статтею
Поділюся обов'язково.
Лізо, за такі поради в жіночих журналах шалені гонорари платять. Але мінус у тому, що тільки дипломованим психологам.
Пішла виконувати пункти 2 і 3. )))
 
BulletДата: Субота, 2013-09-28, 0:23 AM | Повідомлення # 4049
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Киянка)
Лізо, за такі поради в жіночих журналах шалені гонорари платять. Але мінус у тому, що тільки дипломованим психологам. Пішла виконувати пункти 2 і 3. )))

"Мрійливо" було би класно smile
Втім, насправді я придумала то для себе, а надрукувала для читачів блогу і , як тепер виявилось, для форумчанок smile Писати в статті мені точно не загрожує, після мене мають два редактори і три коректори перечитувати ))))

А зараз покажу ще мініатюру (або мікронявку чи як це ще назвати?) - овечка на 20-ти клітинках smile Буває так, що раптово приймаєш рішення про вишивку. Ось це і був саме такий випадок.
\
Зараз я "підсіла" на серіал "Костюми в законі", поки слухаю його (він справді для слухання, мало для перегляду) то і вишиваю. Зазвичай - сорочку виплекану, а сьогодні за одну серію вишила овечку. ось вона, дуже хочу встигнути оформити у виріб для конкурсу "до школи", але точно встигну в конкурс "Пори року" smile

Прикріплення: 6520133.jpg (62.9 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Субота, 2013-09-28, 2:11 AM | Повідомлення # 4050
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, овечка - мімімі smile


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Субота, 2013-09-28, 2:53 AM | Повідомлення # 4051
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Ролічок)
Bullet, овечка - мімімі

або по-овечому мємємє ))) дяка )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
AfinnaДата: Субота, 2013-09-28, 12:37 PM | Повідомлення # 4052
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
а сьогодні за одну серію вишила овечку. ось вона,

Гарнезнааааа! Така манюня і така гарнюня! Настрій піднімає wink
Так ось куди йдуть такі улюблені Лізою секційки tongue , тепер розумію, що їх забагато не буває wink
 
TanaДата: Субота, 2013-09-28, 2:35 PM | Повідомлення # 4053
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
за одну серію вишила овечку.

От вигадала, така манюня смішна!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Субота, 2013-09-28, 3:39 PM | Повідомлення # 4054
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Afinna)
Так ось куди йдуть такі улюблені Лізою секційки , тепер розумію, що їх забагато не буває

ото! тепер очевидно, я що я просто обожнюю секційку.. а скільки я ще не показую, бо ж на носі конкурс подушок...

AfinnaTana, ага, смішнюка smile То безкоштовна авторська схема Каті Вождь, я десь у ВКонтакті нарила...
Дякую вам за відгуки, приємно, що не лише мені сподобалась smile В оригіналі ж вона має бути блакитною )))

А я ще похвастаюсь гарячою торбинкою, щойно вставила кнопки, зранку почала (у мене ранок о 12-й почався) і уже готово.

http://bullet-13.at.ua/photo....4-0-747 - тут можна розивиитись і почитати характеристики сумочки, а соь і вона:




Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
AfinnaДата: Субота, 2013-09-28, 4:03 PM | Повідомлення # 4055
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
А я ще похвастаюсь гарячою торбинкою, щойно вставила кнопки, зранку почала (у мене ранок о 12-й почався) і уже готово.

Вах! мрія!!! американська happy Правда,чудова торбинка! Мені здається, що додаватиме впевненості власниці! Чи може, "у кого що болить" і говорю більш свої відчуття wink Але однозначно з такою торбинкою треба з високо піднятою головою йти до своєї мети wink
 
TanaДата: Субота, 2013-09-28, 6:53 PM | Повідомлення # 4056
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
розивиитись

Цитата (Bullet)
а соь

Перепрошую, кинулось в вічі))
Продуктивна ти наша, і овечок секційного фарбування викохуєш і сумки з символами з усіх усюд робиш.

А ми розгортали оту твою пухнасту тканину, тулили-думали, процес-запускщосьз неї зробити пішов.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: Субота, 2013-09-28, 11:06 PM | Повідомлення # 4057
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, Лізочко, вітаю! В тебе   стільки доробок. Класнючий баранчик. smile
 А про дощ я готова слухати і слухати......


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ZetaДата: Субота, 2013-09-28, 11:26 PM | Повідомлення # 4058
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
класна торбинка! нагадує мені молоді роки - тоді такі ми купували у "фарцовщиков" з під поли biggrin
а зараз хочеться сказати:"дівчата - сміливо до крамниці - спустошувати гаманці!"(бо в неї ж багато чого влізе!) wink
овечка ще класніша! - може поділишся схемкою? cool






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Субота, 2013-09-28, 11:38 PM | Повідомлення # 4059
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ZetaDmutrik09TanaAfinna,  які приємні коментарі smile Дякую, дівчата!

Таня, ось і схемка:

http://vk.com/doc15980005_106471152?hash=76fb5fa2ecd43a00dd



автор МИЛА Вождь smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ZetaДата: Неділя, 2013-09-29, 0:41 AM | Повідомлення # 4060
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Лізо - дякую! З любов"ю... smile






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012


Повідомлення відредагував Zeta - Неділя, 2013-09-29, 0:51 AM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.