| | Вхід у форум

Понеділок, 2024-05-06, 5:05 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
BulletДата: Неділя, 2011-04-10, 11:23 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Початок тут


З чого з"явився задум організувати Всеукраїнський з"їзд закоханих в українську вишивку?
З раптово побаченого Лесею Демчук відео


І подумали ми, що мешкаємо в інтернеті ми вже давно, наш форум - це велика всеукраїнська родина жінок та чоловіків, закоханих в українську традицію.
Маємо про що розказати і що показати широкому загалу!
Гуртом порадившись, обрали датою 8 жовтня 2011 року, субота, місцем проведення - Київ, приміщення бібліотеки ім. Забіли (пр-кт Науки, 4).

Ось наше офіційне запрошення.

Хто може прийти до нас в гості? БУДЬ-ХТО, зацікавлений у вишивці, в збереженні традицій, в освоєнні старих цікавих технік вишивання, любителі та збирачі одягу та предметів ДПМ, просто гості, яким приємно знаходитись серед рукодільниць!

Що таке є наш Зліт?
Це не ярмарок, це не виставка, це не урок і не форумівка. Це велике родинне свято, відкрите для своїх і для сторонніх гостей!

Вхід на захід є вільний, приємне спілкування і фотографування - безкоштовне. Обмін інформацією та контактами - неоціненний!

Є ряд технічних питань, які ми не хотіли би виносити на широкий загал, бо то є чорнова робота, підготовка, оргмоменти. Якщо особисто вам хочеться допомогти форумчанкам словом, ділом чи копійкою smile , то просимо надіслати нам на електромейл zlit2011@ukr.net лист про ваше бажання, ми переведемо вас в *Координаційну групу Зльоту* і вам стане видимий великий розділ з темами про підготовку до нашого заходу!

Наш захід не є комерційний, роботи продаватись не будуть, тому робота форумчанок в Координаційній групі Зльоту є неоплачуваною smile За що всім вам, група підтримки. щиро дякую!

Можете допомгти поширити інформацію про наш захід в пресі чи в інтернеті, на вашій сторінці ВКонтакті, ФБ чи Однокласниках? Тоді вам сюди і від нас велика дяка!

Можете запросити ТБ, пресу, інші ЗМІ? Звертайтесь до адміністратора за номером 097 158 35 97.

Побачимось 8 жовтня 2011 року з 12 до 17.00 в Києві, пр-кт Науки, 4, бібліотека ім. Забіли!

Необов"язковий, але бажаний дресс-код - етнічний стрій!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-08-05, 5:13 PM | Повідомлення # 141
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Наполягаю на тому, щоб бажаючі відвідати МК принесли з собою тканину, голки, нитки і пяльця ((впевнена, для зацікавлених осіб це не є проблемою) , звісно, запасні витратні матеріали мають бути, але "як запасні". Це моя думка.

це слушна думка. Про це напишемо у запрошенях і рекламах!

Quote (Dmutrik09)
Bullet, Ліз на яку частину площі чи стіни я можу розраховувати,

Сповіщу трошки пізніше, щоб не вводити в оману. Пишу в приват!

Quote (Цветана)
Лиза, про все свои задекларированные обещалки помню, все практически сделано. Позволь отослать тебе весь пакет в сентябре? Не отсылаю сейчас, патамушта случайно ввязалась в авантюры под названиями "Персональная выставка" в музее соседнего городка и "Ярмарке-Выставка" в честь Дня нашего города. Ну... так получилось сагитировали вобчем

Це суперова новина! Вітаю з персональною виставкою!! Чому нас не запрошуєш? Наші форумчанки є і в Славуті, і взагалі їхати до вас недовго? Що це ти крижшся, га? wink

Можна, я думаю, і з рук в руки передати, згодом smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЦветанаДата: П`ятниця, 2011-08-05, 5:34 PM | Повідомлення # 142
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Спасибо, Лиза, за витаннячко!
Quote (Bullet)
Чому нас не запрошуєш? Наші форумчанки є і в Славуті, і взагалі їхати до вас недовго?

Канеш, недолго biggrin это будет в городе Хмельницких энергоатомщиков - Нетешин, в 18 км от нас. Вот только даты мне из мэрии никак не сообщат, вот и... сама нахожусь в неведении!
...а вообще, как окалось, я большая с**куха! Меня ведь еще в начале лета пытались заарканить на областную выставку... чего-то там народного промысла.... эээ... с перепугу, даже забыла название! Я тогда растерялась совсем!
Просто представила себя рядом с майстрынями, подобными нашим, форумским, и... поняла, что мне просто НЕ С ЧЕМ ехать показываться!
Вот, сижу и думаю, мож, стоило поехать хоть с чем-то, да посмотреть КАК это проводится и как это происходит?...


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-08-05, 8:03 PM | Повідомлення # 143
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Цветана)
Вот, сижу и думаю, мож, стоило поехать хоть с чем-то, да посмотреть КАК это проводится и как это происходит?...

да ты вообще такой мастер, что ты!!? Поедь, посмотри, поучаствуй, нас приглашай (вот как я неистово навязываюсь!!), нам расскажи!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2011-08-07, 1:12 AM | Повідомлення # 144
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дорогі форумчанки, що зацікавлені у тому, щоб наш зліт відбувся!

Як гадаєте, чи є нам сенс виготовити власноруч вишитий банер зі словами *Спілкування за вишивкою*?
Ідею запозичила від дружнього нам форуму *Вечорниць*, так мені припала ця ідея до душі, але самотужки я, нажаль, боюсь, не справлюсь.
Можна обрати один з шрифтів Григорія Кисіля і в двокольорі вишити два слова нашої назви. Два з половинкою smile

Щоб робота просувалась легко і швидко, і щоб більше форумчанок відчули свою присутність на майбутньому зльоті, пропоную зіграти у черговий коловорот (для новачків: ми так називаємо колективну вишивку *раунд-робін*).

Як дивитесь на цю ідею? Чекаю на ваші думки.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
010101Дата: Неділя, 2011-08-07, 2:30 AM | Повідомлення # 145
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Цветана, піар - велика штука, так що не соромся свої роботи показувати!Тим більше - ТАКІ роботи! Просто як подивишся на деякий "майстрів" (як вони себе називають), то просто не знаєш, що сказати. Чи, можливо, тому, що я така прискіплива і знаю, як воно насправді має виглядати? Але вважаю, що якщо вже "халтуриш", то хоч май трохи скромності. Але ж, як говориться в приказці і яку любив повторювати мій шкільний вчитель з англійської мови, - скромність прикрашає людину тоді, коли її нема чим більше прикрасити. А це точно не про тебе! І не про дівчат тут, на форумі. Отож давайте відкидати свою скромність і показувати, які ми талановиті насправді!

Bullet, Лізо, ідея то хороша, але є одне "але" - чи встигнемо ми по строкам з таким робіном? Адже пересилка може тривати і тиждень і більше (залежить від сумлінності нашої пошти), а часу залишилось не так багато.


Повідомлення відредагував Goncha - Неділя, 2011-08-07, 2:31 AM
 
BulletДата: Неділя, 2011-08-07, 2:44 AM | Повідомлення # 146
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Goncha, а у нас багато форумчанок у столиці і навколо неї мешкає smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Home_FairyДата: Неділя, 2011-08-07, 12:20 PM | Повідомлення # 147
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
Bullet, так, ми вже практично закінчили роботу над нашим вишитим логотипом. Вишивали слова "КЛУБ ВЕЧОРНИЦІ" Але для спрощення роботи ми одразу розрізали полотно на 13 однакових шматків (за кількістю букв) і роздали кожній разом зі схемою букви. Оформлятимемо в велику раму з паспарту-віконечками. Думаю, у вересні зможу викласти тут результат. Головне, що обрали крупну канву і алфавіт, літери якого вишиваються за 1-2 дні.
Велика перевага, що ми зустрічаємось в реальності і нам не треба нічого нікуди посилати - це дуже гальмує всі спільні проекти, на жаль sad
Ось такі букви і їх автори




 
BulletДата: Неділя, 2011-08-07, 12:22 PM | Повідомлення # 148
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Home_Fairy, дякую, що ділишся досвідом! Я теж тк і думала про одночасне вишивання, але ж поки що бачиш - тиша smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Неділя, 2011-08-07, 1:01 PM | Повідомлення # 149
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Home_Fairy, дякуємо за досвід!
Bullet, я згода вишити одну літеру, але треба з оргвнесків виділити кошти і купити одну канву, чорні, червоні та ін. нитки, сподіваюсь, є в кожного, дійсно, роздати і надіслати клаптики, потім, якщо твоя ласка, зшиєш, може й печворковим способом, давайте подумаємо. Я особисто проти робіну (особистий негативний досвід)
Вважаю, класно взяти будь-який шрифт Кисіля, тим більше в нього є збільшення за перших літер, лаконічно, просто. Такі букви можна вишити і в денб зльоту усім гуртом, але тоді не буде готового результату в цей день.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ЦветанаДата: Неділя, 2011-08-07, 2:23 PM | Повідомлення # 150
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Quote (Bullet)
да ты вообще такой мастер, что ты!!? Поедь, посмотри, поучаствуй, нас приглашай (вот как я неистово навязываюсь!!), нам расскажи!

Quote (Goncha)
Цветана, піар - велика штука, так що не соромся свої роботи показувати!Тим більше - ТАКІ роботи!

Девчонки, на ТАКИЕ комплименты от вас вовсе не собиралась навязываться, чессслово! И ведь не кокетничаю вовсе - просто испугалась от неведения и той ответственности на обл.выставке. Ведь ооочень трудно назвать мои работы авторскими wacko - ну разве что ниточки и основу сама подбирала. А узоры-орнаменты моих этнических работ - из Альбомов, брошюрок, интернета...
Юлечка, спасибо за слова поддержки! Потихоньку перестраиваю мозги (это я про скромность и пиар)))
Bullet, извини за флуд в этой теме.
Про вышитые букафки идея хорошая.
Не вижу проблемы, даже если каждая из откликнувшихся волонтерок вышьет свою букву на своей основе любимого цвета или каунта своими красно-черн0-белыми нитками (ненуачоо? будет очень хендмейдово!) И пусть они в результате окажутся разного размера - так интереснее. Зато такой вариант исключит оргмероприятия по пукупке одной на всех канвы и ее пересылке.
Можно скреативничать и далее - вышить не одним выбранным шрифтом, а разными (но только стилистику оставить - Кисиль, так Кисиль - без французских загогулин или там ангелков-квиточков))).
Жду решения и записывайте мя в вышивальщицы буквы wink


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
BulletДата: Неділя, 2011-08-07, 5:00 PM | Повідомлення # 151
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ну все, дівчата, вирішено! Канва Аїда-14 уже є, тло ніжно-блакитне, дірочки видно добре (55 клітинок на 10 см), тож можна брати і не дуже великі літери, головне вибрати колір пурпурових ниток такий, щоб гармоніював з тлом, але я купуватиму, тож це моя проблема.
Будь ласка, сголосіться бажаючі, я вам у вівторок вишлю тканину і нитки, схему оберемо разом.

Схеми надано користувачем Юлия звідси http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/7-391-1





Додано (2010-11-14, 5:51 PM) користувачем Юлия http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/7-391-1
---------------------------------------------



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2011-08-07, 5:01 PM | Повідомлення # 152
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
мда.. якісь маленькі.. у нас наче Тана спєц по Кисілю, Танюша, як матимеш змогу - знайди нам, будь ласочка, літери! smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: Неділя, 2011-08-07, 5:28 PM | Повідомлення # 153
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
А мені можна? Тільки чітко скажіть, яку букву, можна і дві... До речі, наскільки серйозні вимоги до звороту?
 
TanaДата: Неділя, 2011-08-07, 6:00 PM | Повідомлення # 154
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дівчата , це скани мої скани, я не раз відшивала ці літери і хочу зауважити, що всі шрифти пропорційно зібльшуються (придивіться на заглавні літери і решту, вони збільшені, де одна клітинка збільшена до чотирьох Крім того, можна вишивати на канві хрестиком, захоплюючи 2х2 клітинки, якщо потрібно за розиміром. Я згодна вишивати. Схеми до вподоби друга і четверта, перша і третя використовуються все іншими вишивальними "організаціями". Я за те, шоб першу лілеру вишити заглавною червоним, пропорційно більшою, інші літери меншими.
В другій схемі, як на мене, краща літера С, яка в нас має бути найкрасивішою. Але дизайнеру, тобто адміну, видніше)))


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012


Повідомлення відредагував Tana - Неділя, 2011-08-07, 8:26 PM
 
сяняДата: Неділя, 2011-08-07, 8:24 PM | Повідомлення # 155
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
Я б могла і дві-три. Тількі чітко яка буква, на скільки збільшувати...
 
ViaДата: Понеділок, 2011-08-08, 0:28 AM | Повідомлення # 156
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Дуже гарна ідея про вишитий банер - запишіть і мене на кілька літер. Канву можу забрати у Києві, де вам зручно, Лізо.

Кілька побажань щодо одноманітності - давайте визначимо розмір літер (висота, ширина), таки оберемо один шрифт, і оберемо однаковий колір ниток (номер ДМЦ тощо). Купути кілька моточків муліне - не проблема для форумчанок, мені так здається. І ще - техніка вишивки у нас буде хрестик?
Тоді назагал банер виглядатиме гарно і цілісно.


 
BulletДата: Понеділок, 2011-08-08, 0:30 AM | Повідомлення # 157
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline





Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЖаннаДата: Понеділок, 2011-08-08, 0:41 AM | Повідомлення # 158
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
я теж хотіла би взятися за таку справу)) нехай не за дві-три літерки, а за одну (бо не певна, що подужаю більше, - я постійно собі понапридумую роботи, а потім ніц не встигаю wacko )


мій рукодільний ЖЖ
 
BulletДата: Понеділок, 2011-08-08, 2:17 AM | Повідомлення # 159
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Жанна, ага-ага, ви напридумали собі вже раніше (дивіться повідомлення "№ 2 в цій темі), там за вами числяться мотаночки, гольнички і листівчоки smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЖаннаДата: Понеділок, 2011-08-08, 3:35 AM | Повідомлення # 160
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Bullet, я знаю smile все в процесі))


мій рукодільний ЖЖ
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.