| | Вхід у форум

Понеділок, 2024-05-06, 0:12 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
BulletДата: Неділя, 2011-04-10, 11:23 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Початок тут


З чого з"явився задум організувати Всеукраїнський з"їзд закоханих в українську вишивку?
З раптово побаченого Лесею Демчук відео


І подумали ми, що мешкаємо в інтернеті ми вже давно, наш форум - це велика всеукраїнська родина жінок та чоловіків, закоханих в українську традицію.
Маємо про що розказати і що показати широкому загалу!
Гуртом порадившись, обрали датою 8 жовтня 2011 року, субота, місцем проведення - Київ, приміщення бібліотеки ім. Забіли (пр-кт Науки, 4).

Ось наше офіційне запрошення.

Хто може прийти до нас в гості? БУДЬ-ХТО, зацікавлений у вишивці, в збереженні традицій, в освоєнні старих цікавих технік вишивання, любителі та збирачі одягу та предметів ДПМ, просто гості, яким приємно знаходитись серед рукодільниць!

Що таке є наш Зліт?
Це не ярмарок, це не виставка, це не урок і не форумівка. Це велике родинне свято, відкрите для своїх і для сторонніх гостей!

Вхід на захід є вільний, приємне спілкування і фотографування - безкоштовне. Обмін інформацією та контактами - неоціненний!

Є ряд технічних питань, які ми не хотіли би виносити на широкий загал, бо то є чорнова робота, підготовка, оргмоменти. Якщо особисто вам хочеться допомогти форумчанкам словом, ділом чи копійкою smile , то просимо надіслати нам на електромейл zlit2011@ukr.net лист про ваше бажання, ми переведемо вас в *Координаційну групу Зльоту* і вам стане видимий великий розділ з темами про підготовку до нашого заходу!

Наш захід не є комерційний, роботи продаватись не будуть, тому робота форумчанок в Координаційній групі Зльоту є неоплачуваною smile За що всім вам, група підтримки. щиро дякую!

Можете допомгти поширити інформацію про наш захід в пресі чи в інтернеті, на вашій сторінці ВКонтакті, ФБ чи Однокласниках? Тоді вам сюди і від нас велика дяка!

Можете запросити ТБ, пресу, інші ЗМІ? Звертайтесь до адміністратора за номером 097 158 35 97.

Побачимось 8 жовтня 2011 року з 12 до 17.00 в Києві, пр-кт Науки, 4, бібліотека ім. Забіли!

Необов"язковий, але бажаний дресс-код - етнічний стрій!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Середа, 2011-07-20, 10:08 AM | Повідомлення # 121
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ого-го! Дякуємо пані Ковальчук!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Середа, 2011-07-20, 11:13 AM | Повідомлення # 122
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana, красно дякуємо! Знати ю ще, хто це в нікнеймах! Дорогі форумчанки, прошу завжди підписувати і ваш нікнейм десь в листі всередині посилочки, я не можу запам"ятати всіх! smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
olimpiaДата: Середа, 2011-07-20, 11:28 PM | Повідомлення # 123
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Нумо швидко зізнаваймося, хто з нас така Ковальчук Н.В.

Це я


Quote (Bullet)
муліне в кількості СТО ШТУК

Та це дурниці. Рада допомогти.


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
BulletДата: Четвер, 2011-07-21, 0:58 AM | Повідомлення # 124
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (olimpia)
Це я

Нічогенькі собі дурниці smile Дякую за допомогу, сподіваюсь познайомитись з вами оосбисто на зльоті! Чекатиму wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Shvaro4kaДата: Четвер, 2011-07-21, 1:24 AM | Повідомлення # 125
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 60
Нагороди: 0
Репутація: 34
Статус: Offline
Bullet, а таким лінивим форумчанкам типу мене також можна буде приїхати? biggrin
Можу забацати трохи заколок з вишивкою (до 10).
 
BulletДата: Четвер, 2011-07-21, 10:34 AM | Повідомлення # 126
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Shvaro4ka)
Bullet, а таким лінивим форумчанкам типу мене також можна буде приїхати? Можу забацати трохи заколок з вишивкою (до 10).

Що ви таке пишете? smile Суть заходу - розвіртуалізація веб-форума, зустріч однодумців і, саме головне, поширення ідеї української традиції в сучасному житті.

Про яку лінь ви ведете мову? Не знаю нічого, ніяких ліностей. Чекатимемо на всіх бажаючих, нехалежно від дописів, статусів, запрошуємо просто людей, що цікавляться українською традиційною вишивкою і строєм. Навіть простих читачів чи людей, зовсім незнайомих з нашим форумом!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Home_FairyДата: П`ятниця, 2011-07-22, 10:09 PM | Повідомлення # 127
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
Bullet, думаю Вам потрібно запросити всіх за допомогою масової розсилки ОП або повісити на видному місці оголошення, що захід для всіх, а то я доки не прочитала повідомлення Shvaro4ka, думала, що зліт в основному для модераторів і активних користувачів форуму. Не знаю, може я одна так подумала? Чи просто десь прогавила таке повідомлення...

 
BulletДата: Субота, 2011-07-23, 1:23 AM | Повідомлення # 128
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Home_Fairy)
Bullet, думаю Вам потрібно запросити всіх за допомогою масової розсилки ОП або повісити на видному місці оголошення, що захід для всіх, а то я доки не прочитала повідомлення Shvaro4ka, думала, що зліт в основному для модераторів і активних користувачів форуму. Не знаю, може я одна так подумала? Чи просто десь прогавила таке повідомлення...

дякую, слушно. Зроблю smile Я і не подумала, що хтось може так сприйняти, що ніби це подія для обраних ....



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Субота, 2011-07-23, 10:52 AM | Повідомлення # 129
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, я з новою і свіжою ідеєю!
Може нам якось винести на першу сторінку ну, наприклад " Всеукраїнський зліт форумчан. Приєднуємося і спілкуємося на живо." smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Home_FairyДата: Субота, 2011-07-23, 2:52 PM | Повідомлення # 130
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 31
Статус: Offline
Dmutrik09, і нехай у тому повідомленні відмічаються всі бажаючі, хто би хотів приїхати - таким чином ви знатимете приблизну кількість учасників smile Краще назвіть "Запрошуємо бажаючих на Всуекраїнський зїзд.........." бо в цю тему заходять лишень модератори і активісти, бо хто ж з простих користувачів зацікавлений в оргмоментах? Не знаю, якось так...повідомити усіх треба, бо навіть коли мені Ліза писала щодо організації заходу, я зрозуміла, що вона хоче просто знати наш досвід проведення заходів клубу вишивки в Чернівцях і навіть ніде у мене в голові не промайнуло, що ми теж можемо поїхати - подумала: "не запрошують - значить захід закритий і для обмеженого кола"...

 
BulletДата: Субота, 2011-07-23, 9:03 PM | Повідомлення # 131
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Dmutrik09, Home_Fairy, так -так, це дуже влучна ідея! Дякую, дорогенькі (взагалі, я могла би і сама здогадатись. не уявляю, що мені завадило))))))


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Середа, 2011-07-27, 2:53 PM | Повідомлення # 132
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Намотала лялечок ось таких

З мене 15 шт., як і домовлялись.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
УкраїнкаДата: П`ятниця, 2011-08-05, 0:39 AM | Повідомлення # 133
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
Дівчата,вишивайте вбрання,бо про нас зніматиме репортаж Новий канал wink


"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
010101Дата: П`ятниця, 2011-08-05, 1:00 AM | Повідомлення # 134
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Українка, Іра, вай, точно приїду і буду в сукні (ну або щось новеньке вишию cool )

Лізо, я звичайно свинка, але ніяк не ідуть мені гольнички вишиті (навіть заставити себе не можу cry cry cry ). Можна я 5 обкладинок для паспорта пришлю замість гольничок?


Повідомлення відредагував Goncha - П`ятниця, 2011-08-05, 1:03 AM
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-08-05, 1:52 AM | Повідомлення # 135
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana, дякую smile
Українка, дякую теж! Це буде суперово! Я вже в думках вишила собі сорочку )))

Quote (Goncha)
Лізо, я звичайно свинка, але ніяк не ідуть мені гольнички вишиті (навіть заставити себе не можу ). Можна я 5 обкладинок для паспорта пришлю замість гольничок?

Та ну тебе, Юля.. ото даєш! Ну як не йде - то не треба і робити wink Головне - приїжджай!!! Гадаю, призів буде достатньо, ось зараз почну потроху смикати наших волонтерок smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-08-05, 2:17 AM | Повідомлення # 136
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Goncha)
Питання: я, як організотор МК сама маю заготовити матеріали? чи спонсор надасть?

Наразі повноцінна участь спонсорів невідома, тож не можу гарантувати, що спонсори нададуть... sad

Quote (Goncha)
І ще - як один одного розпізнавати будемо? Я знаю декого в лице, але не всіх. Як на рахунок якихось бейджиків? чи це буде зайве?

На вокзалі зустрічатимуть дівчата з табличкою, там навряд загуьитесь. А вже на місці модераторська частина носитиме надруковані яскраві бейджики, всі інші форумчанки отримають всередині вересня електронну форму для роздрукування бейджиків для форумчанок не модераторів, таким чином, зможемо впізнати одна одну по ніках.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
010101Дата: П`ятниця, 2011-08-05, 2:47 AM | Повідомлення # 137
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Bullet, тоді птання по МК - на скількох чоловік приблизно розраховувати? Дівчата, що проводили подібні заходи, порадьте!

Голочки, думаю, на місці знайдемо? Нитки - не проблема. МК по верхоплуту і курячому броду, там вистачить клубочка ниток для вязання гачком. Тканина? Чи просити усіх принести з собою? Чи краще купити півметра тої ж домотканої?
 
Dmutrik09Дата: П`ятниця, 2011-08-05, 3:52 AM | Повідомлення # 138
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Tana)
Намотала лялечок ось таких

Ці лялечки мені знайомі!
Quote (Українка)
Дівчата,вишивайте вбрання,бо про нас зніматиме репортаж Новий канал

Іро, це просто "капцець" поки я відпочивала я щось пропустила і то багато!
Bullet, Ліз на яку частину площі чи стіни я можу розраховувати, прошу подумати і мені написати в приват. Я вже відклала 40 рушників, 5 старих картин , 5 подушок, 3 серветки на срині, .....Хочу зробити декількмфото , ну може в А4 форматі в галицьких строях... Чи цього буде мало? wacko На виставку .
Можеш розраховувати на МК по настилу. Якщо треба буде , то куски тканини і голки привезу з собою.....


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - П`ятниця, 2011-08-05, 3:55 AM
 
ЦветанаДата: П`ятниця, 2011-08-05, 4:55 PM | Повідомлення # 139
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Гадаю, призів буде достатньо, ось зараз почну потроху смикати наших волонтерок

Лиза, про все свои задекларированные обещалки помню, все практически сделано. Позволь отослать тебе весь пакет в сентябре? Не отсылаю сейчас, патамушта случайно ввязалась в авантюры под названиями "Персональная выставка" в музее соседнего городка и "Ярмарке-Выставка" в честь Дня нашего города. Ну... так получилось surprised wacko сагитировали вобчем wink
Хотелось показать все свои работы на этих мероприятиях (и заявленные открытки, и шитые, и вышитые игольнички)
Щас пойду выложу всё нарукоробленное в своей Мастерской (постараюсь, если трафик позволит).
Так можно отсрочить, Лиза?


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-08-05, 5:09 PM | Повідомлення # 140
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Можеш розраховувати на МК по настилу. Якщо треба буде , то куски тканини і голки привезу з собою.....

Quote (Goncha)
птання по МК - на скількох чоловік приблизно розраховувати? Дівчата, що проводили подібні заходи, порадьте!

Quote (Goncha)
Чи просити усіх принести з собою?


Наполягаю на тому, щоб бажаючі відвідати МК принесли з собою тканину, голки, нитки і пяльця ((впевнена, для зацікавлених осіб це не є проблемою) , звісно, запасні витратні матеріали мають бути, але "як запасні". Це моя думка.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.