| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 5:14 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
BulletДата: Неділя, 2011-04-10, 11:23 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Початок тут


З чого з"явився задум організувати Всеукраїнський з"їзд закоханих в українську вишивку?
З раптово побаченого Лесею Демчук відео


І подумали ми, що мешкаємо в інтернеті ми вже давно, наш форум - це велика всеукраїнська родина жінок та чоловіків, закоханих в українську традицію.
Маємо про що розказати і що показати широкому загалу!
Гуртом порадившись, обрали датою 8 жовтня 2011 року, субота, місцем проведення - Київ, приміщення бібліотеки ім. Забіли (пр-кт Науки, 4).

Ось наше офіційне запрошення.

Хто може прийти до нас в гості? БУДЬ-ХТО, зацікавлений у вишивці, в збереженні традицій, в освоєнні старих цікавих технік вишивання, любителі та збирачі одягу та предметів ДПМ, просто гості, яким приємно знаходитись серед рукодільниць!

Що таке є наш Зліт?
Це не ярмарок, це не виставка, це не урок і не форумівка. Це велике родинне свято, відкрите для своїх і для сторонніх гостей!

Вхід на захід є вільний, приємне спілкування і фотографування - безкоштовне. Обмін інформацією та контактами - неоціненний!

Є ряд технічних питань, які ми не хотіли би виносити на широкий загал, бо то є чорнова робота, підготовка, оргмоменти. Якщо особисто вам хочеться допомогти форумчанкам словом, ділом чи копійкою smile , то просимо надіслати нам на електромейл zlit2011@ukr.net лист про ваше бажання, ми переведемо вас в *Координаційну групу Зльоту* і вам стане видимий великий розділ з темами про підготовку до нашого заходу!

Наш захід не є комерційний, роботи продаватись не будуть, тому робота форумчанок в Координаційній групі Зльоту є неоплачуваною smile За що всім вам, група підтримки. щиро дякую!

Можете допомгти поширити інформацію про наш захід в пресі чи в інтернеті, на вашій сторінці ВКонтакті, ФБ чи Однокласниках? Тоді вам сюди і від нас велика дяка!

Можете запросити ТБ, пресу, інші ЗМІ? Звертайтесь до адміністратора за номером 097 158 35 97.

Побачимось 8 жовтня 2011 року з 12 до 17.00 в Києві, пр-кт Науки, 4, бібліотека ім. Забіли!

Необов"язковий, але бажаний дресс-код - етнічний стрій!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Вівторок, 2011-05-03, 1:23 PM | Повідомлення # 81
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
Якщо приїду, обіцяю брати активну участь у майстер-класах і привести якісь свої вироби для виставки

... і забрати де-які скарби свої в мене (не забувай, що вони нікуди не поділись!)
Quote (Сестра_Юлія)
Невеличкі нитяні ляльки я теж умію і можу зробити.

Ділимось, 15 -- ти, 15 --я.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
РосаваДата: Середа, 2011-05-04, 0:31 AM | Повідомлення # 82
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 112
Статус: Offline
Bullet, щодо своєї присутності на форумівці, справді, не можу так заздалегідь планувати. Але дуже-дуже хочу бути присутньою wink тож скоріш за все має вийти. У крайньому випадку, якщо виникне якась перепона, то лялечки самі помандрують до столиці )))

Ось лише хочу уточнити, бо не зрозуміла:
Потреба - "...мотанки клаптикові та мотанки традиційні сувенірні (оберегові)..."

Клаптикові - зрозуміло ніби.
Традиційні сувенірні - це у традиційних костюмах. з вишивкою??
Оберегові - це вже НЕ сувенірні...
Я заплуталась sad Поясніть будь-ласочка, що потрібно.

А ще краще напишіть конкретніші потреби, бо ж можу зробити круп'яничку (вона є обереговою лялечкою), мотанку малесеньку (до 7 см) - (по суті теж оберіг), більшенькі мотаночки (вони є більш сувенірними) - 16-20 см, традиційну оберегову (змотану, без єдиного шовчика навіть в одязі та без ручок), ну і дрібнички типу зайчика...


Моя майстерня



Повідомлення відредагував Росава - Середа, 2011-05-04, 0:35 AM
 
BulletДата: Середа, 2011-05-04, 0:40 AM | Повідомлення # 83
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
1. Goncha, я теж можу долучитись до вишивання гольничок-призів. Невеличкі нитяні ляльки я теж умію і можу зробити.

їх не буде забагато, Юлечко smile Дякую!

Quote (Сестра_Юлія)
3. Дуже хочу потрапити на саму форумівку ( не буду загадувати, але дуже хочу).

Не маєш інших варіантів!!!

Quote (Сестра_Юлія)
4. Якщо приїду, обіцяю брати активну участь у майстер-класах і привести якісь свої вироби для виставки

читай жирним!

Quote (Росава)
У крайньому випадку, якщо виникне якась перепона

.. але ж ми позитивно мислимо, що все буде гаразд? wink

Quote (Росава)
А ще краще напишіть конкретніші потреби, бо ж можу зробити круп'яничку (вона є обереговою лялечкою), мотанку малесеньку (до 7 см) - (по суті теж оберіг), більшенькі мотаночки (вони є більш сувенірними) - 16-20 см, традиційну оберегову (змотану, без єдиного шовчика навіть в одязі та без ручок)

Ви якраз все вірно зрозуміли, хоч я і дійсно написала якоь незрозуміло (я перепишу, дякую!)
Мались наувазі подарунки для почесних гостей (а у нас на форумі спілкуються, до слова, дуже почесні smile люди, не тикатиму пальцями)*
Дякую:)
Quote (Tana)
Ділимось, 15 -- ти, 15 --я.

Дякую, Танюш smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РосаваДата: Середа, 2011-05-04, 1:37 AM | Повідомлення # 84
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 112
Статус: Offline
Quote (Bullet)
.. але ж ми позитивно мислимо, що все буде гаразд? wink
Мислимо ми ЛИШЕ позитивно

Отже, пишу те, що точно буде (можливо щось ще додасться):

Маленькі клаптикові мотаночки, зайчики-мотаночки та можливо, щось подібне до них - півтора десятка.
Оберегових мотанок та зерняночок (круп'яничок) - 6 шт буде точно
Так звані сувенірні мотанки - 3 шт (але, прошу врахувати, що я не роблю мотанок у національних строях)



Моя майстерня

 
sovkaДата: Понеділок, 2011-05-09, 0:02 AM | Повідомлення # 85
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Дівчата, маю кілька коментарів по цій темі, якщо дозволите.

По-перше, Ліза написала, що буде одночасно проводитися кілька майстер-класів. Це прекрасно, але це також означає, що наші гості (при бажанні) не зможуть відвідати їх усіх. Може краще розбити на години? Просто пропозиція.

Далі.
Вище ми говорили про лотереї і реєстрацію гостей. Думаю, що обидва питання можна дуже вигідно поєднати. Я вже колись таке робила на одному корпоративному заході.
Рішення просте:
1/ На вході ставимо "столик" для реєстрації відвідувачів. Люди, що сидять (стоять) за ним, роздають усім відвідувачам заходу невеличкі друковані бланки.
2/ Кожен бланк (формат аркуша поки не обговорюємо) поділений горизонтально навпіл.
У верхній частині вказано:
- № бланка
- прізвище та ім'я відвідувача (нік на форумі, якщо це наша людина)
- контактний телефон.
У нижній його частині вказано:
- № бланка
- прізвище та ім'я відвідувача (нік на форумі, якщо це "наша" людина)
- контактний телефон
- почасово уся програма заходу.
Бланк може бути заповнений як координатором заходу так і самим відвідувачем (головне, щоб координатор потім перевірив повноту заповнення усієї інформації).
3/ Після заповнення бланк розрізаємо (розриваємо) на дві частини. Верхню скручуємо трубочкою (чи як завгодно) і кидаємо у вазу для лотереї. Нижню частину віддаємо відвідувачу (щоб він міг орієнтуватися у програмі у часі та відвідати усе, що його зацікавило).
4/ У визначену годину розпочинаємо лотерею - просто "перемішуємо" і виймаємо папірці з номерами та контактними даними відвідувачів заходу.
По координатах, які вказані у "нашій" половині бланка можна потім знайти людину, якщо вона виграла приз, але не дочекалася лотереї.

Таким чином у нас залишаються усі "талончики" з іменами УСІХ гостей, які потім можна підшити у відповідну книгу, якщо все-таки буде бажання її мати.
Щодо книги відгуків - навіть не знаю, чи варто це оформляти "документально"... Може краще більше спілкуватися із відвідувачами і питати їхньої думки? Чи навіть записувати на відео такі "інтерв'ю"? Кажу це, бо у мене кілька разів були провали з подібним починанням. Тільки дарма витратила час.

Повідомлення відредагував sovka - Понеділок, 2011-05-09, 0:06 AM
 
BulletДата: Понеділок, 2011-05-09, 10:25 AM | Повідомлення # 86
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (sovka)
По-перше, Ліза написала, що буде одночасно проводитися кілька майстер-класів. Це прекрасно, але це також означає, що наші гості (при бажанні) не зможуть відвідати їх усіх. Може краще розбити на години? Просто пропозиція.

Нормально, ми розмірковували над цим і дійшли висновку, що МК будуть дуже різнопланові, на які людина одночасно не піде, наприклад, вони будуть для людей різного рівня майстерності: одні вивчатимуть шов чи робитимуть закладинку, навчатимуться мотати мотанки, а інші дивитимуться, як вправно вшивати горловину у сорочку. То для прикладу.

Quote (sovka)
1/ На вході ставимо "столик" для реєстрації відвідувачів. Люди, що сидять (стоять) за ним, роздають усім відвідувачам заходу невеличкі друковані бланки.

Дуже цінне зауваження, дуже дякую!! Ось бачите, кожен поділився шматочком досвіду - і вже нам легше працювати smile

Quote (sovka)
Щодо книги відгуків -

Відео-інтервью теж цінні, але таким чином не охопиш усі думки. а ми ще в думках щодо книги гостей. Дякую, sovka.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sovkaДата: Четвер, 2011-05-12, 0:01 AM | Повідомлення # 87
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Bullet, Лізо, я тут так захопилася дописуванням зауважень, що забула зголоситися на допомогу. smile

Що там у нас по вишитих і не вишитих гольницях? Готова зробити 10 шт. (по якійсь одній позиції, або двох зразу).
По вишитих гольницях хотілося б також попросити, щоб хтось із дівчат скинув фото, як виглядає "мінімальна кількість хрестиків". wink

Також можу допомогти з чорно-білим і кольоровим друком. Кількість аркушів обмежується тільки здоровим глуздом. biggrin
Тому - записуюся у відповідні позиції (якщо ще є вакантні місця).

Також десь вище була згадка про "мініатюри для подарунків"... Що це?

 
BulletДата: Четвер, 2011-05-12, 10:12 PM | Повідомлення # 88
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
sovka, вакантні місця завжди є , дякую, що зголосились wink

Гольниці зайвими НЕ будуть wink

Quote (sovka)
По вишитих гольницях хотілося б також попросити, щоб хтось із дівчат скинув фото, як виглядає "мінімальна кількість хрестиків".

Малось на увазі, та кількість хрестиків, вишити і віддати сторонній людині яку буде не шкода вашої праці. Так як гольниць буде не 1 вишита, то і прошу мінімальну кількість вишивки, щоб вас не напружувати smile

Quote (sovka)
Також десь вище була згадка про "мініатюри для подарунків"... Що це?

Закладинки, чохлики для ножиць, розроблені власні схемки роздруковані, листівочки, таке от.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2011-05-16, 2:37 PM | Повідомлення # 89
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Дівчатка, я пригадала ще одне. Я, так само, як і дехто з вас, маю машинку, яка вишиває декоративними швами. Можу настрочити якихось міні-речей. Але потрібна підказка - що це може бути? Закладинки з машинними строчками наче нецікаво, може, чохлики? Прошу ідей.

і ще одна ідея, яку я побачила на ярмарку цієї неділі у Дніпропетровску. Гольнички у вигляді ЦУКЕРОК (батончиків, такий собі циліндрик з хвостиками по боках). Зшиті з клаптиків тканини, всередині - синтепон. Може, кому знадобиться для міні-подарунків.Картинки, на жаль, не маю.

 
ЖаннаДата: Понеділок, 2011-05-16, 3:22 PM | Повідомлення # 90
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Сестра_Юлія, як на мене, прекрасна ідея щодо гольничок-цукерок!))) воно, дійсно, і просто, і цікавий сувенірчик виходить)))


мій рукодільний ЖЖ
 
OленкаДата: Неділя, 2011-05-22, 0:21 AM | Повідомлення # 91
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Якщо українске керівництво так любить вишиті сорочкищо навідь тема для цього утворена exclaim ,
чому б, не запропонувати, наприклад міністру культури (вишивання ж культура)прийняти участь у спонсоруванні, запросити його та його маму "Мама, мама добра і ласкава", як він співає у своїх концертах, прийти в гості і виступити, на радість всім нам-вам? або Юля Тимошенко Ця ідейка в мене в голові крутиться як муха над медом! Може в мене не всі форуми відкриваються, але з усього що я знайшла у мережі, тільки цей, наш форум пропонує стільки матеріалу, МК з вишивки і теми - всі до одної - відображують любов до народної творчості, і старовинної, і новомодної!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Неділя, 2011-05-22, 0:57 AM
 
ЛеліткаДата: Середа, 2011-05-25, 7:59 PM | Повідомлення # 92
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 663
Нагороди: 2
Репутація: 252
Статус: Offline
А як у якості сувенірів закладинки -витинанки?

Мій власний блог - Натхнення "очманілих ручок"

2012:
Чарівниця - Майстриня з мотання лялечок - 2012[/url] 2013
 
lady-vДата: Середа, 2011-05-25, 8:03 PM | Повідомлення # 93
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Лелітка)
А як у якості сувенірів закладинки -витинанки?

Хочу зазначити, що то є дуууууууже цікава і оригінальна річ, витинанка заламінована і по контуру вирізана - це щось неймовірне в улюблену книжку ( в мене така вже поселилась в моїй книжці "Технологія вишивки" wink ), тому рекомендую - не відмовлятись від такого креативного виробу cool


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012


Повідомлення відредагував lady-v - Середа, 2011-05-25, 8:03 PM
 
TanaДата: Четвер, 2011-05-26, 10:55 AM | Повідомлення # 94
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Лелітка)
А як у якості сувенірів закладинки -витинанки?

+1, хороша ідея!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ЛеліткаДата: Четвер, 2011-05-26, 8:21 PM | Повідомлення # 95
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 663
Нагороди: 2
Репутація: 252
Статус: Offline
О2кей. Починаю працювати в цьому напрямі. Слава Богу. навчання закінчилось! smile

Мій власний блог - Натхнення "очманілих ручок"

2012:
Чарівниця - Майстриня з мотання лялечок - 2012[/url] 2013
 
BulletДата: Вівторок, 2011-05-31, 7:23 PM | Повідомлення # 96
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Шановні форумчанки-волонтерки, прошу з червня місяця потрошку висилати на мою адресу (хто не знає, той пише мені на elisa@ukr.net ) ваші рукотворні наробки - гольнички, лялечки, таке інше.

Шановні мешканки Києва і області,
в четвер, 2 червня, можемо зустрітись в столиці (пропонуйте станцію метро!), я введу вас в курс справ, уточнимо обов"язки, ролі і можливості підстраховки.

З нового на зльоті: заплановано показ сучасних аксесуарів в етнічній традиції. Гадаю, і в темі зльоту (інтеграція традиційної вишивки в сучасну культуру), і розбавить напругу майстер-класів.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЯгаДата: Вівторок, 2011-05-31, 8:21 PM | Повідомлення # 97
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Quote (Bullet)
в четвер, 2 червня, можемо зустрітись в столиці

sad Їду на 1-2 червня до Вінниці. Сподіваюсь, не дуже критично? Ще зможемо якось зустрітися?

Quote (Bullet)
Шановні форумчанки-волонтерки, прошу з червня місяця потрошку висилати на мою адресу (хто не знає, той пише мені на elisa@ukr.net ) ваші рукотворні наробки - гольнички, лялечки, таке інше.

Вже наробила вишивки для листівочок. Ще не клеїла. Думаю, зможу надіслати всередині червня. Нормально?


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
lady-vДата: Вівторок, 2011-05-31, 8:31 PM | Повідомлення # 98
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
А я хочу попроситись до кінця червня - не запізно буде?

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
ViaДата: Вівторок, 2011-05-31, 10:17 PM | Повідомлення # 99
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Шановні мешканки Києва і області,
в четвер, 2 червня, можемо зустрітись в столиці (пропонуйте станцію метро!), я введу вас в курс справ, уточнимо обов"язки, ролі і можливості підстраховки.


Можна на Подолі, наприклад. О котрій годині?


 
BulletДата: Середа, 2011-06-01, 4:16 AM | Повідомлення # 100
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (lady-v)
А я хочу попроситись до кінця червня - не запізно буде?

цілком нормально smile

Quote (Via)
Можна на Подолі, наприклад. О котрій годині?

Лишіть мені ваш телефон в приват або смс на мій номер 097 158 35 97 з вашим ніком і іменем.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.