| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-05-17, 2:33 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Чоловiча вишиванка (Вишиваний одяг)
Чоловiча вишиванка
romantikДата: Понеділок, 2013-11-04, 9:36 PM | Повідомлення # 801
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
Цитата Соло ()
Може комусь буде цікаво розробити такий орнамент, може воно і не так складно як я собі уявляю. Я б уже якось схемку уподобала б, та не можна використовувати традиційні мотиви інших місцевостей, бо бажано підкреслити, що хлопець з півдня України
Соло, чому би Вам не вишити притаманні вашій місцевості  узори?
 
СолоДата: Понеділок, 2013-11-04, 11:09 PM | Повідомлення # 802
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
romantik, по перше, вибачте, якщо технічно не дуже правильно відповідаю, бо з телефона складно зрозуміти як це робити. по друге- та я ж про те і кажу, що якби ж би це знайти готовий орнамент, який використовуються тут у нас. Але, наскільки я зрозуміла, дуже типових , так би, мовити, традиційних орнаментів у нас нема. Багато переселенців, і кожен робив свій внесок. Тобто, вільна тема, бери елементи, розташовуй як хочеш, і насолоджуйся:-) можливо, я помиляюсь, я тут неук. Тому й звертаюсь до людей з досвідом. Та ще й треба ж щоб тематика була, як я писала, не про кохання, не про подовження роду, але чоловіче, козацьке, та про зріст і розвиток . Для так би мовити для козачка, якому ще не час женитися.:)
р.s. Три пелюстки скаутської лілії символізують обов'язок до інших, до себе та до Бога.
 
TanaДата: Вівторок, 2013-11-05, 10:49 AM | Повідомлення # 803
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Соло, візьміть традиційні узори за альбомом Олени Пчілки, легкобуде, невимушено і етнографічно доречно. Легкого вибору і шиття! Якщо Вам потрібна підтримка в процесі роботи, то ласкаво прошу в сорочковий легкоший!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СолоДата: Вівторок, 2013-11-05, 7:29 PM | Повідомлення # 804
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Tana ()
Соло, візьміть традиційні узори за альбомом Олени Пчілки, легкобуде, невимушено і етнографічно доречно. Легкого вибору і шиття! Якщо Вам потрібна підтримка в процесі роботи, то ласкаво прошу в сорочковий легкоший!
Дякую, за пораду, я подивилась, та щось все одно нічого не склалось в голові ...
Все таки хочеться дубове листя, та якось між ними вплести зірки та хрести. Буду ще шукати та думати.
 
TusiyaДата: П`ятниця, 2013-11-15, 2:41 AM | Повідомлення # 805
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 21
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Привіт всім!!! Дівчатка я шукаю візерунки на вишиванки для своїх двох хлопчиків і донечки. Хочу все в одному стилі (можливо, і для себе й чоловіка  tongue ). Тема "Калина і дуб", для донечки ніби знайшла, а для хлопчиків ---------- у довгому пошуку. Допоможіть!!! Можливо, маєте цікаві візерунки дубочків
 
irysiaДата: Середа, 2013-11-27, 6:10 PM | Повідомлення # 806
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 24
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Цитата Tusiya ()
Привіт всім!!! Дівчатка я шукаю візерунки на вишиванки для своїх двох хлопчиків і донечки. Хочу все в одному стилі (можливо, і для себе й чоловіка  ). Тема "Калина і дуб", для донечки ніби знайшла, а для хлопчиків ---------- у довгому пошуку. Допоможіть!!! Можливо, маєте цікаві візерунки дубочків
Гляньте на ці. може підійдуть http://yadi.sk/d/x-7lvDvYDQZP6
 
irysiaДата: Середа, 2013-11-27, 6:17 PM | Повідомлення # 807
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 24
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Цитата Tusiya ()
Привіт всім!!! Дівчатка я шукаю візерунки на вишиванки для своїх двох хлопчиків і донечки. Хочу все в одному стилі (можливо, і для себе й чоловіка  ). Тема "Калина і дуб", для донечки ніби знайшла, а для хлопчиків ---------- у довгому пошуку. Допоможіть!!! Можливо, маєте цікаві візерунки дубочків
і ще одні http://yadi.sk/d/NjPAtRPiDQaYc та http://yadi.sk/d/gUnuQe8yDQanp
 
TusiyaДата: Четвер, 2013-11-28, 1:43 AM | Повідомлення # 808
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 21
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
irysia, щиро дякую за взірці, перша схема чудова. Спробую відшити і зробити зразок, думаю, що підійде;)
 
tanytryellДата: Субота, 2013-11-30, 1:07 AM | Повідомлення # 809
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Дівчатка, ткніть, будь ласка, носом ось у цю схему:

Замовник знайшов світлину і хоче, щоб саме така була! А я навіть не доберу, чи це хрестик... (((
 
TusiyaДата: Вівторок, 2013-12-03, 2:11 AM | Повідомлення # 810
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 21
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
tanytryell, дуже гарна і цікава сорочка. Не дивно, що замовник її вподобав wink
 
TusiyaДата: Вівторок, 2013-12-03, 2:14 AM | Повідомлення # 811
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 21
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Цитата Tusiya ()
Замовник знайшов світлину і хоче, щоб саме така була! А я навіть не доберу, чи це хрестик... (((
Погано проглядається техніка візерунку, але, думаю, що можна вишити хрестиком (треба побавитись зі зразками - пробувати вишивати)
 
НаташаОДата: Субота, 2013-12-07, 5:32 PM | Повідомлення # 812
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Закину і сюди вишиванку для чоловіка, які довишивала щойно. Ідея Іванки Кедук, схема з нашого форума.
     

Це зробила тому, що довгий час блукала по форумі і не знала, що є ще свої творчі майстерні, де знаходяться роботи дівчат.
Прикріплення: 4853378.jpg (177.1 Kb) · 4683604.jpg (250.8 Kb) · 2939730.jpg (211.7 Kb)


Повідомлення відредагував НаташаО - Субота, 2013-12-07, 5:34 PM
 
ГаннусяДата: Вівторок, 2013-12-24, 7:36 PM | Повідомлення # 813
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 1
Репутація: 115
Статус: Offline
Доброго дня! Нарешті і мій чоловік зважився на вишиванку. Вже одягав на корпоратив:) Свого роду зробив мені рекламу smile
Одягнемо Донецьк у вишиванки!

Мета була зробити щось стримане, скромненьке, але з родзинкою. Зробила експеримент з планкою "поло", саму планку розшила білою лиштвою.
Прикріплення: 8441510.jpg (371.5 Kb) · 9624213.jpg (318.4 Kb)
 
sjana_ifДата: Вівторок, 2013-12-24, 9:49 PM | Повідомлення # 814
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Цитата Ганнуся ()
Зробила експеримент з планкою "поло", саму планку розшила білою лиштвою

Ганнуся
, гарний експеримент  smile
Шкода, фото нечітке, не видно білої лиштви


 
НаташаОДата: Середа, 2013-12-25, 0:28 AM | Повідомлення # 815
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Ганнуся, гарна сорочка, мені подобаються підібрані кольори, а узор і слів нема.
 
ГаннусяДата: Середа, 2013-12-25, 3:26 AM | Повідомлення # 816
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 1
Репутація: 115
Статус: Offline
sjana_ifНаташаО, дякую, дівчата! Знайшла більш чітке фото, що було зроблено в процесі вишивання. 
Прикріплення: 6615775.jpg (235.0 Kb)
 
TanaДата: Середа, 2013-12-25, 9:36 AM | Повідомлення # 817
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Вітаю, гарно! Гай чоловік зносить із радістю, а Ви гову пошиєте-вишиєте!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
НаташаОДата: Четвер, 2013-12-26, 1:18 AM | Повідомлення # 818
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Ганнуся, якось так прикольно пошита, чи то я щось недобачаю
 
ГаннусяДата: Четвер, 2013-12-26, 1:53 AM | Повідомлення # 819
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 1
Репутація: 115
Статус: Offline
НаташаО, пошита і справді прикольно - планка "поло" знизу розшита навскіс тонкими полосками гладдю, зверху білий узор з планки тягнеться далі на сорочку. Я просто не хотіла робити банальний розріз, не люблю, щоб тіло в пазуху проглядало. Робила цю застібку без швейної машинки вручну за майстер - класом, знайденим в мережі.
Але якби ж Ви знали, як та застібка мені потім "боком" вийшла! 1. Через те, що спочатку були вишиті смуги узору, а потім робилася планка - відстань від кожної смуги до центру стала різнитися (різниця була всього в 4 ниточки, але планка дуже підкреслювала цю асиметрію). Прийшлося всю смугу одну випорювати і передвігати малюнок. 2. Коли випорювала, порізала поперечні нитки (так що і мережку не зробиш), закривала то все по краях білою гладдю. 3. Свекруха потім догледілась, що застібка на жіночу сторону :), тут вже нічого не поробиш, залишила так як є (для мене особисто це не принципово). А потім ще й з розкроєм намучилася, бо в чоловіка 62-й розмір.
Кажуть, якщо сорочка тяжко шиється, то замовник дуже вредний smile
 
Andrew_YerДата: Четвер, 2013-12-26, 2:17 AM | Повідомлення # 820
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Ганнуся, гарна сорочка! Молодець!

Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Чоловiча вишиванка (Вишиваний одяг)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.