| | Вхід у форум

Неділя, 2024-05-05, 10:39 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Дитяча вишиванка
Дитяча вишиванка
КатюняДата: Неділя, 2011-05-29, 4:59 PM | Повідомлення # 201
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
tanyakorn, я зробила розріз 10,5 см, а треба було б зробити 12 см, тоді голова пречудово проходить. розмір горловини 29,5-30 см(я не записала розміри коли кроїла, а це поміряла вже сшиту. І я брала розмір викройки 86 см, так тут, треба рукава см на 3 коротшими зробити, а саму сорочечку на см 5 дліннішою. Ну то я вже розуму набралась], тепер можна за нову вишиванку братися.

Я листоноша ЩАСТЯ!

Повідомлення відредагував Катюня - Неділя, 2011-05-29, 5:00 PM
 
tanyakornДата: Понеділок, 2011-05-30, 9:07 AM | Повідомлення # 202
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 1
Репутація: 4
Статус: Offline
Катюня, дякую, буду знати! а то думала 10 см різати, ото б нарізала biggrin
 
Shvaro4kaДата: Субота, 2011-06-11, 10:32 PM | Повідомлення # 203
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 60
Нагороди: 0
Репутація: 34
Статус: Offline
А ось і моя перша дитяча сорочечка. Дякую Вероніці за настанови. Узорчик "злизаний" також з її робіт)))

Катюня, Вашому масіку так пасує в сорочечці!!!!!!


Повідомлення відредагував Shvaro4ka - Субота, 2011-06-11, 10:35 PM
 
martka80Дата: Вівторок, 2011-06-14, 0:55 AM | Повідомлення # 204
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Сьогодні добралась до магазину і трішки розгубилась.
якщо старшій (2 рочки) доні вже можна взяти і якусь цупкішу тканину, то що брати для немовлятка?

Підкажіть скільки брати на льолю новонародженій дитинці тканини, якщо її ширина 65 см. І які приблизно розміри мають бути?
І що краще брати - вибілений льон, сорочкову "домоткану" фабричну тканину чи якусь тканину пом'якіше (напр. батист)?
А ще таке виникло питання - народжувати мені в кінці жовтня, буде вже холодно. Хтось пробував шити і вишивати по байці?

До речі, ось таку вишиванку подарував нам хресний на 1 рочок.

Крій - з прямокутників. Ще ні разу не одягали і не одінемо - реально нитки (шерсть+щось типу "металік драпаючий"), які використала майстриня і крій для дитини не підходять.
Але виглядає гарно і багато.


Повідомлення відредагував martka80 - Вівторок, 2011-06-14, 0:56 AM
 
BulletДата: Вівторок, 2011-06-14, 1:29 AM | Повідомлення # 205
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (martka80)
Але виглядає гарно і багато.

але ж дійсно виглядає суперово. Шкода, що незручна вийшла сорочка...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
martka80Дата: Вівторок, 2011-06-14, 1:44 AM | Повідомлення # 206
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
так вигляд безподобний.. планую з часом відшити їй той взір на нову.. а цю ми вже і перешивали і вставки в боках робили. все одно "мама буба, мама бека" і за 2 хв червона шкіра від тої вишивки (навіть через пришиту підкладку!)
такщо треба ще враховувати, що не всі нитки, які гарні дорослим (як і узори) підходять малим діткам в такому віці.
 
010101Дата: Вівторок, 2011-06-14, 9:38 AM | Повідомлення # 207
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
martka80, сорочка дійсно гарна, шкода, що вдягнути не можна. Треба ж і тим людям, що вишивають, думати, для кого вони вишивають!

По ваших питаннях: якими швами Ви будете вишивати сорочечку-льолю? Якщо хрестиком - то можна взяти канву, яку потім витягують і вже не буде мати значення тканина основи. У Вас є ж старша дитина - подивіться її маленький одяг, навіть перезніміть викройку. Так буде легше зорієнтуватися по тому, скільки тканини купувати. Думаю, як завжди, довжина виробу плюс рукав, але врахуйте, що Вам той рукав може поміститися разом з передом/спинкою на одне полотнище wink По байці так само хрестиком з витягуваною канвою - без проблем. Тканину вибирайте, яка Вам більше подобається. Моя менша донька вишиванку вдягала в рік, літом до Дня Незалежності, то робила їй вишиванку зі старих запасів батисту, ще такого, у якого ширина 90 см. Він був легусінький і дуже приємний до тіла.До цього часу ми вже ту вишиванку благополучно переросли, і вдягаємо трохи більшу, старшої доньки. Теж батистову, тільки цупкішу трохи. Старшій доньці вишили вже нову, на коломийській сорочковій №40 (льон/бавовна, якщо вірити виробнику) Носиться теж добре, дитина не жаліється (а вона така, що терпіти не буде!). А ще плюс - легко вишивати іншими рахунковими швами. А ще був досвід лляної вишитої футболочки - носить менша до цього часу. Коротше, до чого я веду мову - вибирайте будь-яку, тільки натуральну! Можете собі на лікоть з внутрішньої сторони тканину прикласти, будете знати, чи "кусається". А ще спитайте думку старшої доні (якщо вже може сказати, чи їй тканина подобається wink )

Ну а нитки - однозначно муліне! Навіть найдешевше Кіровського ПНК. Або ще віскоза (шовк).

А якщо будете самі зшивати, то спробуйте ручне зшивання-змережування (у гілці з Майстер-класами Tana показувала ). Тоді ніяких рубців не буде нічого не буде натирати.

Одним словом - успіхів Вам у починаннях!!!!


Повідомлення відредагував Goncha - Вівторок, 2011-06-14, 9:40 AM
 
algoДата: Вівторок, 2011-06-14, 11:47 AM | Повідомлення # 208
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 0
Репутація: 67
Статус: Offline
Моя маленька моделя:


Дуже дякую nosiknata за малюнки!!


Хом"як це не просто м"яке хутро, а й 10-20 Гб різних схем!
Якщо руки золоті, то не важливо звідки вони ростуть.
 
TanaДата: Вівторок, 2011-06-14, 1:46 PM | Повідомлення # 209
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
algo, тьху-тьху!
Радуйся, земле, радій, родино
Радуйся з нами, нова дитино,
В тебе доволі і ласки, і дива,
Хай не цурається доля щаслива!


martka80, Ваша розповідь про сорочку просто шкрябає серце. Своїй дитині я шила льолю з житомирського льону, а діла пішло-поїхало, вишивається ще. Хочу зазначити, що дитина носить сорочку з віку 40 днів і зараз ще влазимо в рік і три місяці. Я багато і детально розповідала на форумі, в своїй майстерні про досвід створення льолі, Українка та ін. мастрині взяли на озброєння. Так що може і Вам згодиться. Бажаю легко здійснити-пошити задумане.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
martka80Дата: Вівторок, 2011-06-14, 1:58 PM | Повідомлення # 210
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Tana, красно дякую. Іду і я брати на озброєння ваші ідеї. Згодом покажу, що вийшло.
 
lady-vДата: Вівторок, 2011-06-14, 2:00 PM | Повідомлення # 211
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
algo, Дай Бог Вам та Вашій дитинці міцного здоров'я, щастя і любові в житті! Льоля вийшла пречудова!

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
УкраїнкаДата: Вівторок, 2011-06-14, 2:01 PM | Повідомлення # 212
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
Tana, я по твоїй викрійці вишила вже не одну льолю.Вона дійсно відразу льоля по п"яти,по мірі підростання стає для дівчинки сукенкою,потім сорочкою cool До першого класу,звісно не вистачить wink
а от на трирічного хлопчика підійшла-звісно,діти різні бувають wink Тільки р я не розширювала тут по бокам-хлопчик же wink
Ось така


ще покажу сукню хрестильну,в процесі ще поясок та головний убір до неї

algo,



"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
Anel@Дата: Вівторок, 2011-06-14, 2:24 PM | Повідомлення # 213
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Українка які красиві речі , мені дуже сподобались!
 
TanaДата: Вівторок, 2011-06-14, 3:00 PM | Повідомлення # 214
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Українка, чекатимемо на весь комплект. Хлопчику льоля пресвіжа і ніжніша за ніжну, але видно, що хлопчача!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
010101Дата: Вівторок, 2011-06-14, 3:00 PM | Повідомлення # 215
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
algo, ви такі гарні! Тьху-тьху на вас! Ростіть здорові, красиві, у любові і радості!!!

Українка, Ірочко - твої вишиваночки такі класні! Дівчата, ви мене надихаєте на створення мініатюрних речей!
 
сяняДата: Вівторок, 2011-06-14, 4:11 PM | Повідомлення # 216
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
algo, нехай донечка росте Вам на радість здоровою, щасливою, багатою. А мама оновлює їй гардероб кожні півроку новою вишиваночкою
 
olhaokДата: Субота, 2011-06-18, 4:17 PM | Повідомлення # 217
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
вибачте, якщо спитаю те, що вже питали - але перечитала купу тем і відповіді не знайшла.
чи не підкажете ссилочку на крій льолі для хлопчика?
а то сорочку знайшла - але синові хочеться зробити саме льолю.
дякую заздалегідь.
 
TanaДата: Субота, 2011-06-18, 5:56 PM | Повідомлення # 218
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
olhaok, використовувала звичайий Т-подібний крій (зверху вдвоє згорнута тканина); за бажанням розширяєте донизу. Як хлопчикам, та і дівчаткам шию однаково.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
olhaokДата: Субота, 2011-06-18, 7:54 PM | Повідомлення # 219
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
дякую! думала, там якісь особливості smile буду пробувати...
а можна ще запитання - ось з яким низом ваші хлопчаки носять вишиванки?
просто з штанцями чи ви теж придумуєте щось стилізоване?
в мене була ідея пошити льняні штанці, декоровані знизу подібною вишивкою, як і вишиваночка. Але тепер думаю, чи варто це робити - чи досить одягнути льолю і звичайні штанці
 
TanaДата: Субота, 2011-06-18, 9:49 PM | Повідомлення # 220
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Поліщуки споконвіку носили довгві сорочки, підперезувались поясом. Можна зробити за аналогією з дорослим костюмом. А діткам найменшим -- навіщо штанці? Як на мене, вистачить і просто довга сорочка. Почитайте історію про льолю і її особливості. Або просто шийте сорочку і штанці або льолю як самостійну одіж..

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Дитяча вишиванка
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.