| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-05-03, 2:50 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Конкурс *Вишивають діти* :: голосування (оберіть одного переможця)
Конкурс *Вишивають діти* :: голосування
BulletДата: Вівторок, 2010-05-18, 8:52 AM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
1. Сумочка для гаманця

Матеріали -льон, муліне, шнурок
Техніка -хрестик
Призначення -Аксесуар до вишиванки на день народження татові
Розміри - 10 см на 15 см
Дата і срок вигот - липень 2009 р., 3 дні
Вишивала Дзвінка, 9 років, перша робота

2. Гаманець для дівчачих дрібничок "Соняшки".

Тканина: льон з лавсаном, нитки DMC,шовкова підкладка, дерев"яні коралики з китицям, замочок.
Техніка: лічильна гладь,два види мережки. Гаманець призначений для невеличкої кількості дівчачих дрібничок.Так, як дитина їздить три рази в тиждень в школу мистецтв,цей гаманець є необхідним, для того,щоб вкласти в середину, мобільний телефон( щоб мама не хвилювалася), ключики від квартири,блиск для губ,серветочки і гроші на автобус.Розмір готового виробу 17см на 14см.Не робили гаманець великим, спеціально,щоб не перетворювати його на косметичку і носити власне для перелічених речей.

Вишивала дівчинка 11 років, приблизно 3 тижні.( треба врахувати,що дитина відвідує два гуртки,також весняно-польові роботи на
котрі їздила з батьками на всі вихідні).Закінчила вишивати 12 травня, з допомогою мами вставила замочок. Вишивальний стаж дитини 8 місяців.Дуже любить лічильну гладь та робити мережки.Допомагає мамі мережити готові вишиті вироби.Узір придумала мама, доня хотіла обов"язково додати мережку! Гаманцеві соняхи надихнуть мабуть маму і дочку на вишивання літніх серветок,бо придуманий нами узір ,нам сподобався! Нам вже дуже хочеться літа і назвали ми свій гаманець "Соняшки".А ще тому,що коли доня була маленька на соняшники казала соняшки. Ось така історія наших "Соняшок".

В своєму повідомленні пишіть, якому номеру і/чи предмету ви віддаєте ваш голос!
Голосування триватиме 1 тиждень і буде припинене 25 травня 2010 в 0 год 00 хв.
Зважаючи на *велику* кількість учасників, обидві маленькі вишивальниці будуть з подарунками.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Понеділок, 2010-05-31, 2:14 PM | Повідомлення # 21
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Щиро вітаю наших юних майстринь з завершенням конкурсу!!!!
Номер 2 - заслужене перше місце! Нехай цей конкурс стане першою ластівкою, нових звершень на майбутнє!!!!
Номер 1 - вдосконалення, майстерності, зростати в любові до рукоділля і брати участь у конкурсах на "Вишиванці"!!!

Дівчатка, хай вам щастить!

Bullet, дяка за чудовий дитячий конкурс!!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2010-05-31, 2:26 PM | Повідомлення # 22
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Доброго дня! Наші " Соняшки"- це робота моєї доні Юлії Демчук. Маленька мамина помічниця у всіх маминих вишивальних справах. Якщо навіть не допомогає фізично, то бодай порадою, або зробить наіть чашечку кави. Історію соняшкового гаманця ви вже знаєте. Єдине,що хотілдося би додати,що такі гаманці шили в нас на галичині на початку 80- тих років минулого століття, і причому масово, адже це був період тотального дефіциту. За моєї пам"яті такі гаманці вишивалися червоними і чорними нитками на мішковині. Мішковину брали з мішка в якому продавався цукор. Юля до свого гаманця додала багато сонячного кольору.
Ще представляю вашій увазі фото,на якому Юля біля своєї роботи на виставці присв"яченій дню міста і видачі табелів у Новороздільській школі мистецтв 29.05.2010 - " КВІТИ ".Робота виконана тільки в трьох кольорах.
А ще в табелі тільки 11 і 12...
Вітаю свою маленьку доню!!! Нових тобі творчих задумів моя маленька !З перемогою


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Понеділок, 2010-05-31, 2:29 PM
 
TanaДата: Понеділок, 2010-05-31, 2:47 PM | Повідомлення # 23
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Вітаю переможницю! Гідна представниця славної української родини, зразок працелюбності і майстерності. Бажаю успіхів у всіх хороших починаннях і справах. Життя тільки-тільки починається. Високого польоту тобі, пташко, Юлія!

Учасниці-Зірці бажаю, щоб вишиття несло символітичний зміст у кожному вишитому стібку, і ширилося вишите полотно, якого торкулися твої рученята. З добрим початком. Успіхів і натхнення на нові роботи!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
pozitivДата: Понеділок, 2010-05-31, 5:34 PM | Повідомлення # 24
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Прошу передати мої найщиріші вітання учасницям! Думаю мами можуть пишатися своїми найталановитішими рукодільничками!


Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
veronikaДата: Неділя, 2010-06-20, 10:59 PM | Повідомлення # 25
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Вітаємо маленьку переможницю, Ви можете гордитися Вашою доцьою-помічницею, картина супер, такі теплі гарні кольори-чудо!!!!!!!!

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Конкурс *Вишивають діти* :: голосування (оберіть одного переможця)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.