| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-27, 11:52 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » СВІРЖ: фестиваль культур народів світу
СВІРЖ: фестиваль культур народів світу
BulletДата: Понеділок, 2009-07-06, 10:34 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ось ще один з етнічних фестивалів цього року, які варто поїхати, і на якому я буду рада вас бачити (бо я там планую бути)

31 липня - 2 серпня, с. Свірж у 40 км від Львова

Найбільший фестиваль України у форматі World Music за участю світових та українських зірок: Сезарія Евора (Капе Верде), Ніно Катамадзе & INSIGHT (Грузія), Здоб ші Здуб (Молдова), Пелагея (Росія), The Klezmatics (США), Cankisou (Чехія), Vоплі Vідоплясова, Плач Єремії, Esthetic Education, Піккардійська Терція, Енвер Ізмайлов та ін. Формат об’єднує традиційну музику народів світу і сучасну музику з національними елементами.

http://www.gabri.kiev.ua/content/view/90/91/lang,uk/ - Посилання на програму фестиваля
http://www.gabri.kiev.ua/content/view/101/101/lang,uk/ - Посилання на інфу для учасників (майстрів ДПМ)
(відбір проводить О.Доля wink

Має бути весело! Приєднуйтесь smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Вівторок, 2009-07-07, 0:53 AM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Їду на перший і другий день.

На концерті "Здоб ші Здуб" в Чернівцях була на 6 місяці вагітності з синочком в животику, "Гуцул Каліпсо" і "Пропала грамота" наша дитина слухає з пелюшок бо це татові друзі і наші куми biggrin

Хочу зі всіма зустрітись і познайомитись - приєднуйтесь!!!! surprised



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Вівторок, 2009-07-07, 9:13 AM | Повідомлення # 3
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
nosiknata, сподіваюсь, побачимось wink


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
яляДата: Середа, 2009-07-15, 2:44 AM | Повідомлення # 4
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 94
Нагороди: 2
Репутація: 21
Статус: Offline
Я теж вже точно іду на Свірж, так що там всі і зустрінемось biggrin

 
nosiknataДата: П`ятниця, 2009-07-17, 10:33 AM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Всі будуть окремо, чи спільнотою? де вас шукати??Зранку проводяться мастер-класи, "Вишиванка" бере участь??


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
яляДата: П`ятниця, 2009-07-17, 11:54 PM | Повідомлення # 6
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 94
Нагороди: 2
Репутація: 21
Статус: Offline
Я домовлялась з Долею, мабуть Ліза з ним також зв'язувалась. Мене шукати по лялькам biggrin

 
BulletДата: Неділя, 2009-07-19, 5:21 PM | Повідомлення # 7
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дівчата... щойно повернулась з Артполя (фотозвіт пізніше у мене в ЖЖ і тут).
Тепер я не певна, чи воно мені треба. Продажі жахливі, організація ще та.... Ледве ноги тягаю за собою - відпочиватиму ще тиждень мабуть :))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
яляДата: Неділя, 2009-07-19, 6:39 PM | Повідомлення # 8
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 94
Нагороди: 2
Репутація: 21
Статус: Offline
Bullet, а хто організовував майстрів? Доля? Чи багато іх було?

 
BulletДата: Понеділок, 2009-07-20, 8:42 AM | Повідомлення # 9
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
яля, ні, Доля тут ні до чого. Артполе *продавало* місця для торговців і майстрів. Неприємність, що поруч з народними майстрами і просто умільцями-аматорами були перепродавці китайського ширвжитку. Українські майстри здебільшого були обурені. Взагалі ярмарок майстрів був винесений окремим шматком на територію ПОЗА фестивалем, і певно половина відвідувачів феста не дійшли до того місця....


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Понеділок, 2009-07-20, 9:59 AM | Повідомлення # 10
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Лізо, це також досвід, сподіваюсь, він тебе не зломить. Чекатиму фото

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
яляДата: Вівторок, 2009-07-28, 1:16 PM | Повідомлення # 11
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 94
Нагороди: 2
Репутація: 21
Статус: Offline
Завтра вранці іду до Львова , а там на Свірж, хто буде підходьте буду дуже рада зустрітись biggrin

 
TanaДата: Вівторок, 2009-07-28, 2:17 PM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
яля, вдалої поїздки! Чекатимемо вражень.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
VikahoДата: Понеділок, 2009-08-03, 2:31 PM | Повідомлення # 13
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
яля, як пройшов фестиваль? тут пишуть, що організатори не дотрималися домовленостей з артистами та зірвали фестиваль: http://zik.com.ua/ua/news/2009/08/03/190819

а що було з алеєю майстрів? чекаємо на розповідь!

 
nosiknataДата: Понеділок, 2009-08-10, 10:43 AM | Повідомлення # 14
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Все чиста правда!!! Особисто я влетіла в 500 гривень ( тільки квитки на двох з чоловіком) плюс дорога до Львова, уявляю як було майстрам, торгівельним палаткам, які за місця торгівлі платили гроші. З водою дійсно була лажа, їди в перший день взагалі не було, ми купували вареники в селі у людей, туалети були або закриті або брудні, але під вечір поставили ще, то ситуація розрядилася.
Велика повага до гуртів, що виступали без грошей на другий день фестивалю!!! просто молодці, не дали народу загинути від тоски,бездіяльності і розпачу. Волонтери також робили все, що могли, охоронці на другий день працювали "за дякую", а під вечір суботи на територію фестивалю вже можна було пройти кому завгодно, без фестивальних стрічок.
Я думаю фестиваль "з тріском" провалився,хоча місце проведення вибрано вдало, вистачає і простору і розмаху. Не думаю, що наступних десяток років туди хто небудь поїде, хіба так, - відпочити.

Ось тут всі фото - вибачте, не встигла відредагувати деякі, розвернути, тощо... Насолоджуйтесь в "Пікасі" бо насправді не знаю в яку тему розмістити всі ці фотки, там багато і чоловічих і жіночих сорочок, є колективні знімки, і ще відео. Надіюсь якість не зіпсує загального враження від першого дня фестивалю, економили батереї фотоапарату і мегабайти карточки, бо розраховували на три дні - тому такі коротенькі відеоролики.
http://picasaweb.google.com.ua/nosiknata/SvirZ#



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"


Повідомлення відредагував nosiknata - Вівторок, 2009-08-11, 1:53 AM
 
BulletДата: Вівторок, 2009-08-18, 0:31 AM | Повідомлення # 15
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
nosiknata, перепрошую, о з деяким запізненням переглянула фотографії. Але глянула і.. не жахнулась. Навпаки, по світлинах зовсім не складалось враження невдалого фествиалю: люди усміхнені, всього багато (і краму, і народу).

Дивовижно, як то вам продавці дозволяли фотографувати стільки вишивок на сорочках!!!

Ната, не сумуйте, що ваша поїздка на фест не вдалась. Ті 500 гривень вважайте за плату за досвід. Може і дорогувтаий, але зато тепер ви розумієте, в якій країні живете. тут потрібно дуже багато разів перестрахуватись перед такими поїздками (нажаль).

Не думаю, що Свірський фест залишиться в минулому. Впевнена, наступного року люди поїдуть і, будемо вірити, він відбудеться на рівні.
Ще раз дякую за світлини!!! wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Вівторок, 2009-08-18, 1:27 AM | Повідомлення # 16
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Дякую, Лізо!!
я насправді гасала з фотіком як шалена, але в кожного продавця просила дозволу на зйомку!! вони бачили мої очі - як дві тарелі! - і дозволяли))))))) ті старі сорочки з повністю зашитими рукавами коштували по 6000 гривень! праці там вкладено неміряно, я ту вишивку тримала в руках і не могла собі уявити панянку в такому "кожусі" на Спаса в церкві - капець яке тяжке те вишиття!!! але полотно домоткане - мабуть не жарке до тіла.В основному купували простіші сорочки ціною десь 150-300 гривень, а чоловіча половина надавала перевагу "сучасним" вишиванкам з льону або батисту з накладними купонами ( там фото парубка в такій сорочці), після мене його ще троє людей сфотали;). Наразі можу сказати, що всі прикрощі вже забулися, - збираємо по друзях фотографії всі докупи, передивляємось відео, роздаємо сувеніри і подарунки..., і радіємо з того, що при наших роботах і ремонтах знайшли час на такий позитив як "Свірж".Дуже хотіла послухати наживо Скрипку і ВВ, - думаю ще буде нагода, можливо навіть наступного року , на тому ж місці......



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
LudmilaДата: Вівторок, 2009-08-18, 11:24 AM | Повідомлення # 17
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Шкода що не було можливості попасти на це дійство. Тим більше що мені до Свіржа рукою подати. Сподіваюся ще нагода обов"язково буде.
nosiknata, вражена від фотографій, а бачити це все на живо, мабуть, приносить багато задоволення



 
Chere6nyaДата: Вівторок, 2009-08-18, 6:24 PM | Повідомлення # 18
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
nosiknata Фотки чудові! Дякую!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » СВІРЖ: фестиваль культур народів світу
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.