| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 7:50 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 7 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Модератор форуму: shtynka, soncevuda  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Вишивальний "кіт в мішку" (Пропозиція.)
Вишивальний "кіт в мішку"
BulletДата: П`ятниця, 2013-01-04, 8:45 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаннячка, дорогі форумчанки! З Новим Роком! Здоров"я вам, щастя, кохання, доброї вдачі, успішних справ, втілення мрій і всяких гараздів!

Як і обіцяла я наприкінці грудня, з нового 2013 року на вас чекає багато нових цікавинок, наш форум не встигне припасти пилом wink Одне з цікавих нововведень - містична гра "кіт в мішку", що вже стала відомою на багатьох форумах та рукодільних блогах. Та я пропоную її здобрити українським вишивальним присмаком.

ВИШИВАЛЬНИЙ "КІТ В МІШКУ"

Складається список учасників по мірі надходження бажаючих.

Зачинатель складає "мішок" (посилку) з предметів, що корисні для рукоділля (а конкретно - для вишивання) без жодної прив'язки до персони майбутнього адресата.
Солодощі - за бажанням, головне - предмети для ручних робіт.
Зачинатель надсилає "Мішок" адресату номер 2 зі списку.
Адресат №2 отримує посилку, відкриває її, вибирає те, що йому подобається і докладає в посилку кількість предметів рівну тій, яку він взяв.
І надсилає адресату №3 з нашого списку.

Можна докласти більше, але менше докласти не можна!

Таким чином, таємниця вкладу smile тобто змісту посилки, лишається невідомою для кожного наступного одержувача.

Зазвичай на форумах пишуть прохання не вкладати ніякого сміття в посилку, лише цікаві і хороші речі. Але я точно знаю, що у нас всі гравці (ті, яких я віртуально чи реально знаю, принаймі))) не потребують таких попереджень wink

Укрпошта: надсилаємо Укрпоштою. Я перевірила свої грудневі чеки: найважча посилка 2,5 кіло в Смілу Черк. обл вартувала мені 13 гривень. Порівняти Нову пошту 2 кг = 16 грн (і якщо коробка більша за зошит по периметру, то вартість вище 20 грн.
Проста посилка. (не бандероль, не рекомендовна бандероль, не з врученням на квартиру - це з Укрпоштою просто не має сенсу))).

Строки: список складається на обмежений термін (ми щоб спробували!), наприклад, на квартал?
Потрібно, щоб в кінці строку посилку отримав зачинатель (зачинателем буду я )))) Цікаво, що мені пошта пришле в мішку, якого кота smile

Як вам? Зголошуємось? Перша я, як зачинщик гри.

1. Bullet --- вислала 05.02.2013
2. lady-v --- отримала 11.02.2013 - вислала далі 12.02.2013
3. soncevuda (Нова пошта) --- отримала 18.02.2013 - відпрвила 03.2013
4. irinka-vitaminka --- отримала 28.03. - відправила 30.03.2013)
5. Сестра_Юлія (Нова пошта) (отримала, вислала далі 10.04.2013
6. НаталиG (отримано 13.04.2013, вислала 23.04))
7. Марина19 (отримано 27.04, відправила 12.05))
8. Sabrin ( Отримала посилку 16.05, вислала 18.05. )
9. sjana_if (отримала 24.05 - )
10. Tana (отримано 3.06.2013 --


Поки що набір гравців призупинено!Якщо ви вкладемось в три місяці з цією кількістю учасників, то набір гравців буде знов відкритий, не втрачайте надію! smile

Мрії щодо котиків у мішку:

було би добре аби там були шматочки кольорового полотна для вишивання... і голки з "золотим" вушком... і цікаві схемки

Було б добре, якби.. .там були шматочки льону, придатного для вишивки, різноколірні клаптики простої матерії(ситець, бязь, льон, щоб не тягнулось), якісні ниточки, книжка з української вишивки...)))

Було б добре, якби.. .там були цікаві декоративні гудзики або шарміки, а також листівочки або магнітіки вашого міста)))

Було б добре, якби... там були нові цікаві схемки з нехрестикових технік, або диски з відсканованими книжками по українській вишивці

музейні фото з вишивкою , скани, схеми тощо ; буклет чи листівка з Вашого міста абощо
Дорогі гравці, починайте готувати ваші вклади в мішок вже зараз smile

Фотозвіт забраного є обов"язковим, а те, що в коробці лишається і висилається далі фотографувати не можна!!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2013-06-03, 10:55 PM
 
TanaДата: Понеділок, 2013-06-03, 10:33 PM | Повідомлення # 121
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
З Івано-Франківська від sjana_if прибув до мене пухнастий щедрий годований кіт, дякую, стільки добра в мішку! Швиденько обрали з донею ласі шматочки, і готові переправляти далі. І замикати коло. Bullet, твоє набільше побоювання розвіялось... Не думала,що в мене такі загребущі руки, але взяли,здається, від кожного учасника гри дещицю: схемки з пташками, журнал "Українська вишивка", підшивку "Современная вышивка", серветки, картонні лінійки-органайзери для ниток "Леді", аплікації, нитки металізовані, чорні і для плетіння, пару голок для вишивки стрічками, пару біскорню, коробочку для бісеру, лелітки трьох видів, яскраві гудзики-сердечки, дерев'яні намистинки, заготовка під брошку і кулончик із секретом, і магніт з Франківська
Прикріплення: 0732750.jpg (61.8 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2013-06-03, 10:57 PM | Повідомлення # 122
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
урааааааааааааааааа!!! Tana,  по ходу,В ід мене до тебе нічого і не дійшло )))) (в сенсі - не лишилось) І я , без образ, дуже рада! Тому що моє точно не повернеться до мене ))))

Дівчата. хто хотів взяти участь в котику вишивальному, зголошуйтесь, будуть бодай пара бажаючих - відкрию нову тему! :)

Tana,  мені краще укрпоштою слати. А якщо не дуже зручно укрпоштою, то я за тиждень напевно буду у Києві (у Боярці - навряд))), можна буде домовитись smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Понеділок, 2013-06-03, 11:19 PM | Повідомлення # 123
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Tana,  по ходу,В ід мене до тебе нічого і не дійшло ))))

Неуважна ти, це я вибрала все твоє: підшивку "Современная вышивка", голки, нитки чорні і мадейру,так що сміливо відкривай нову тему, я підтримаю кота-2.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2013-06-04, 1:20 AM | Повідомлення # 124
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Tana)
так що сміливо відкривай нову тему, я підтримаю кота-2.

Ти сильна людина, скажу я тобі :))) Я вже не дочекаюсь свого котика, а ти так весело вже на нового налаштована ))) Що ж, і я підтримаю, але перша вже не буду (я затягнула відправку в цій грі...)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sjana_ifДата: Четвер, 2013-06-06, 2:32 PM | Повідомлення # 125
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Нарешті в часі і просторі співпали всі елементи (я, фотоапарат і комп'ютер)  :D, отже виставляю ті подаруночки, які я минулого тижня відібрала для себе.  Від усіх потрошечки - нитки металізовані, органайзер для бісеру, схемки, гарненький метр, очка з носиком для м'якої іграшки (правда ще не розібралась, як ті очка чіпляються smile ), різне кружево (щось мене на нього потягнуло), сердечко  і ніжна закладинка. Дякую всім!
Прикріплення: 3308649.jpg (175.9 Kb)


 
TanaДата: Четвер, 2013-06-06, 4:33 PM | Повідомлення # 126
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
sjana_if, вітаю із щастячком, хай все швидко піде в роботу!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2013-06-23, 3:02 PM | Повідомлення # 127
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
я зарядила акумулятори до фотоапарату і тепер.. готуйтесь до обїемного фотозвіту!
Котик повернувся до мене!!! Я розпочинала котячий марафон, і я його завершую.

Спершу фотографії, потім - слова smile


1. фото всього "кота" окрім Тані Срібної (її мішочок був окремо, бо мені було важко все разом везти в одній руці з Києва)
2. Від Сяни_ІФ нитки, магнітик з видм старовинного Франківська (до мене лише зараз дійшло, що оксанин нікнейм - з літерами ІФ - Івано-Франківськ)))), основа під брошку, мохер для в"язання, мій улюблений - секційний! і колір теж мій улюблений - тепла гама smile Дякую, Оксаночко!
3. Від Оксани Сабрін муліне, кнопочки, голочки "золоте вушко", схеми для вишивки (дитячі якраз шукала, дякую, Оксаночко! Побачимоь цього серпня? Я буду недалеко від вас, у Немирові!)

4. Від Марини_19 набір тканинок, муліне, стрічки, мереживо, бісер, схемка тигрика, витяжна канва. Дякую, Мариночко!
5. Від Наталі_Г з Одеси набір листівок з видами Одеси, обкладинка на паспорт гачком, бісер, муліне, акрил для вишивання, металізована "мадейра" для вишивання, канва для вишивки без рисунка і з рисунком-тиквою, саме цінне для мене - книжка по макраме, певно, спеціально мене чекала, бо я таку шукала, дякую, Наталочко!
6. Від Сестри_Юлії великий шмат полотна для вишивки та муліне, дякую, Юлечко! Буду вишивати не хрестиком, полотно вже від тебе маю )))

7. Схеми від усіх одразу, боюсь когось забути, але всередині були вкладені нікнейми Сестри_Юлі, Тани, Марини_19! Дякую всім, дівчата!
8. Серветки для святкового декупажу від усіх, нікнейми всередині збереглись від Тани, Сестри_Юлі, Марини_19, Наталі_Г, дякую вам!
9. Від Тани Срібної дісталось мені (почну з вишивально-швацького))): нитки для шиття на тисячу метрів "777", голки для вишивання "Поні", пусті заготовки для брелоків до ключів, схеми сорочки та рушника, п"яльця діам. 18 см (у мене саме таких і нема, як знала?), пакуночок стрічок для вишивання, таніних фірмових, для чохликів), набір листівок з таніними архівними вишиванками, метал. фурнітура для шиття, шнур для шиття, оберегова лялечка таніна з косою, набір гелю для душу та шампуню (буду чистенька тепер))), та сережки з авторського скла ручної роботи від Жені Лакосник. Дякую, Танечко, дуже приємно УСЕ!
10. Фото сережок зблизька smile

Ну тепер слова вдячності.
ЩО ВАМ СКАЗАТИ, ДІВЧАТА? Я дуже була рада отримати цей пакунок, Тана бачила мої вирячені від подиву (за розмір посилки!) очі і веселилась, поки я все то намагалась на лавці перебрати )))) Але роздивитись усе змогла лише вдома smile

Тим, хто ще не грав чи вже грав з нами, я закликаю вас зробити це ще раз, у нас є нова гра, в яку триває набір гравців!
Це прекрасно - отримувати посилки з сюрпризами!
Це така не просто приємність, це радість. Я обожнюю посилки, навіть якщо в них маленький папірець зі словом ПРИВІТ smile

Тим, хто можливо розчарувався в обмінах. Дівчата, я це сприймаю як гру, а не очікую отримати щось ультра цінне (хоча по моєму і по вашим фотозвітам видно, що кожен з нас щось дуже хороше, та й отримав!). Ми отримуємо в таких обмінах шматочок енергетики іншої людини, це ж прекрасно! Таким чином, ми родичаємось через форум!
якщо ви вважаєте, що хтось вам надіслав щось маловартісне, низькоякісне чи взагалі якусь, вибачте, каку, то ДИВІТЬСЯ, ви маєте суперову можливість покращити життя такої людини, виславши їй у відповідь свою посилку з вашим баченням обміну! Зрозумійте, у кожного з нас своє бачення цінності і своє розуміння обміну. Якщо людина вам вклала щось неякісне, це не означає, що вам надіслано "на тобі, небоже, що мені негоже". Це означає, що у людині слабіший від вашого рівень вишивання (рукоділля), і ви можете його підвищити, надіславши їй свої подарунки. Таким чином, ми покращуємо Світ і піднімаємо рівень одне одного.
Хіба це не прекрасно? :)

Всім всім всім дякую! І тим, хто надсилав дарунки, і тим, хто коментував, і тим, хто спостерігав за нами smile

Ітак, котик домандрував додому. Всім дякую! До нових зустрічей :)*
Прикріплення: 9447444.jpg (84.4 Kb) · 9193522.jpg (78.7 Kb) · 5990961.jpg (103.0 Kb) · 4796119.jpg (93.2 Kb) · 6467837.jpg (101.3 Kb) · 0377448.jpg (50.1 Kb) · 0275924.jpg (93.1 Kb) · 9208823.jpg (91.6 Kb) · 0042519.jpg (86.5 Kb) · 1491228.jpg (53.4 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: П`ятниця, 2013-09-27, 10:02 AM | Повідомлення # 128
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Звітуюсь. "Котячі" нитки від sjana_if нарешті стали шарфиком, який багато до чого пасує в моєму гардеробі, а ще викорстовується "як стежка, по якій не ходити, бо там діти сплять". Ось так.

Прикріплення: 3858424.jpg (149.1 Kb) · 3931376.jpg (154.0 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Irina_SVДата: П`ятниця, 2013-09-27, 11:14 AM | Повідомлення # 129
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Цитата (Tana)
а ще викорстовується "як стежка, по якій не ходити, бо там діти сплять". Ось так.
Таню, це найкраще використання ))))))))
А шарфик гарнющий, та щей тепленьким таким виглядає. smile




"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
TanaДата: П`ятниця, 2013-09-27, 11:46 AM | Повідомлення # 130
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Irina_SV , дякую, він справді тепленький!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-09-27, 1:38 PM | Повідомлення # 131
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Tana)
Звітуюсь. "Котячі" нитки від sjana_if нарешті стали шарфиком, який багато до чого пасує в моєму гардеробі, а ще викорстовується "як стежка, по якій не ходити, бо там діти сплять". Ось так.

ти вмієш в"язати??? smile Про стежку дуже сподобалось! Прекрансий звіт, і я сюди звітувати скоро smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: П`ятниця, 2013-09-27, 2:43 PM | Повідомлення # 132
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
ти вмієш в"язати???

Пошта щастя і кіт в мішку спонукають взятися до спиць))

А ще в мене назбиралось фіолетової мадейри металік твоєї, і та тканина біла,що в тебе купувала, може, щось новорічне тепленьке доні утну. Поживемо -- побачимо))

Чекатимемо на наступний звіт, що з цього кота виросло)))


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
sjana_ifДата: П`ятниця, 2013-09-27, 3:13 PM | Повідомлення # 133
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Цитата (Tana)
"Котячі" нитки від sjana_if нарешті стали шарфиком
Ура! Класно, коли подарунки використовуються!
А" стежка, по якій не ходити, бо там діти сплять" - взагалі суперово  :D


 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Вишивальний "кіт в мішку" (Пропозиція.)
  • Сторінка 7 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.