| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 10:00 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka, soncevuda  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Обмін подарунками "Листи від Миколая" (Збір учасників до 6 грудня 2012 року)
Обмін подарунками "Листи від Миколая"
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2012-11-23, 3:56 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Розпочинаємо набір учасників для новорічно-різдвяного обміну "Листи від Миколая".



До 6 грудня набиратимемо учасників. 7-8-го складу ланцюжок учасників і вишлю адреси партнерів.
До 19 грудня (умовно кажучи, можливі корективи в бік збільшення строку, наприклад до Нового року) надсилатимемо посилочки.
Кожному учаснику треба буде підготувати сюрпризи й вислати пакунки ДВОМ партнерам і відповідно чекати теж на ДВА подарунки).
Прошу охочих долучатись, додаючи коментарі в цій темі. Не забувайте відкривати свої хотіня й побажання до Миколая, а то як же йому взнати про Ваші таємні мрії?)
Адреси прошу надсилати мені приватними повідомленнями. Не забувайте вказувати індекс, адже надсилати подарунки будемо Укрпоштою - рекомендованими листами, цінними бандеролями тощо.

Зробимо один одному маленькі приємнощі, поділимось передсвятковим настроєм, напишемо теплі й світлі побажання

Помчали!
************************************************************************
************************************************************************
Список учасників
1. soncevuda+
2. Sabrin+
3. Jasjka++
4. Shtynka++
5. Bullet++
6. cherry+
7. Марина19+
8. Kaluna++
9. Пасіонарія++
10. irinka-vitaminka++
11. Сестра Юлія ++
12. Zeta++
13. ромашка1++
14. Alessia++
15. Катюня+
16.sjana_if++
17.Ролічок+
18. welshrabbit++
19. НаталиG++




1. soncevuda - щодо моїх уподобань: люблю-люблю різні смачні чаї. люблю зелені та сині кольори та відтінки. прошу не дарувати мені ароматичні свічки. ))))

2. Sabrin - І мене запишіть. Люблю все рукодільне, буду дуже вдячна за все, що зроблене Вашими руками, є окреме побажання - шитий, в'язаний чи ще якось виготовлений Чарівний заєць, але не картинка. Щоб був більший простір для фантазії - люблю соняшники, синій, жовтий кольори, вироби з дерева(можуть бути навіть заготовки, намистини)

3. Jasjka - І мене записуйте ))) Люблю сюрпризи cool Лише одне прохання для мого синочка малллесенький подаруночок покладіть у пакуночок happy

4. Shtynka - Що хотілось би від Миколая - щось на ялинку, а може і під ялинку ))) Щось українське, іграшкове, дитяче чи казкове. А можна все одразу в одному, якщо так вийде. маю дворічного синочка Вовчика.

5. Bullet - Записалась smile Люблю зелений чай, гудзики, роздруківки схем для вишивки хрестиком, листівки і все для шиття-життя. Я позарелігійна, але святкую з мамою її католицьке Різдво 25 грудня, тому нема сенсу слати мені різдвяні дарунки після нового року, вибачте, але вони чекатимуть аж рік smile

6. cherry - дуже хочеться рукодільну прикрасу на ялинку

7. Марина19 - Я теж з вами. Полюбляю все рукодільне :-) дуже хочу маленьку іграшку в'язану, плетену або шиту. ;-)

8. Kaluna - Дівчата, беріть і мене з собою! Щодо вподобань - на ваш розсуд, єдине що не люблю - синтетичних матеріалів, запахів і іншої хімії

9. Пасіонарія
Люблю все! Можна по залишковому принципу - що вийшло, або що залишилося, хоча святий Миколай знає, що кому треба. Веселих свят!

10. irinka-vitaminka - Маю бажання приєднатися до вашої приємної компанії. Я народилась узимку. Тому полюбляю усе, що з зимою пов'язане: сніг, ялинки, новорічні прикраси...

11. Сестра Юлія А я , як завжди , буду рада рукодільному подарунку і матеріалам для різних видів рукоділь, особливо для вишивки

12. Zeta Єдине прохання для моїх партнерів - листа мені можна відправляти не раніше 22-23 грудня

13. ромашка1 і мене беріть,очікування свята це завжди по дитячому зворушливо я вже замріялась. І подарити свято комусь це не менш приемно.А смаки ?Хай буде несподіванкою від Миколая.

14. Alessia А можна і мені? Бо святий Миколай геть про мене забув.Подаруночок має бути сюрпризом.Я люблю сюрпризи. Мені дуже подобаються мініатюри,казкові та чарівні мотиви. Мене хочеться чогось гарного та цікавого.

15. Катюня Все, беру участь, не встояла. Я полюбляю сонце, радість , щирість. Подаруночки рукодільні та для рукоділля, то завжди чудово! Полюбляю яскраві кольори, хочу приємний сюрприз!!!

16. sjana_if Після довгої внутрішньої боротьби (бо ж є інші важливі справи!) я також до вас приєднуюсь!
Можна подаруночки і рукодільні і для рукоділля, а в цілому - не важливо що саме, головне, щоб був сюрприз

17. Ролічок і я хочу зробити приємність комусь до дня Миколая.
щодо уподобань - збираю все з маками; люблю солодощі; з матеріалів - гарненькі шматочки тканин, нитки і тканина для вишивки. буде приємно отримати щось рукотворне.

18. welshrabbit
Люблю наші обміни за те, що можна ближче познайомитися з нашими форумчанками . Буду рада будь-якому сюрпризу від св. Миколая. Завжди рада рукодільним штучкам та матеріалам для рукоділля, а також всьому, що створює святковий настрій

19. НаталиG мої уподобання: звичайно буду радіти як мала дитина від найменьшої рукодільної дрібнички, а якщо вона буде зроблена ще й з народним акцентом, то взагалі пречудово! бо впевнена, ні який подарунок не приносить з собою стільки позитивної енергії, як рукодільний!
А ще я ласунка, і дуже полюбляю шоколад))
усім веселих свят!!!


Повідомлення відредагував Bullet - Субота, 2012-11-24, 1:49 PM
 
РолічокДата: Субота, 2012-12-29, 2:08 PM | Повідомлення # 141
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, я так думаю що це Alessia. в листівці не був написаний нік. і посилка відправлена з України, але теж не знаю цю людину.
Alessia вище писала, що в Черкаси відправила. от я і здогадалася що від неї.



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: Субота, 2012-12-29, 4:27 PM | Повідомлення # 142
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
А ось і обіцяне фото дарунків від Миколая-Оленки. Усе таке казкове - дзвоник з декупажем, магніт (написано Китвай, але ж він такий український, цей янгелик. загадка), серветка зі сніжинкою, набір для вишивання БУДИНОЧКУ, які ми всі любимо. Це дуже-дуже потрібна вишивка, Оленко, як ти взнала, не здогадуюсь. І ще - чарівна листівка. У нас в Дніпрі таких краситвих і україномовних нема((
нгамистини оприходую! тільки не знаю як поки

 
AlessiaДата: Субота, 2012-12-29, 8:39 PM | Повідомлення # 143
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 1
Репутація: 96
Статус: Offline
І зовсім я не італійка.Просто працюю в Італії вже багато років.Дуже люблю вишивку різноманітні саморобки.І я дуже-дуже рада що маю можливість спілкуватись з вами.Дякую за подарунки. Від щирого серця вітаю вас з Різдвом та щасливого Нового року!
 
sjana_ifДата: Субота, 2012-12-29, 8:48 PM | Повідомлення # 144
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Я ще раз долучаюсь до загальної радості: отримала подаруночок від cherry biggrin
Дякую, Романо, як тільки доберусь до фотоапарата - відзвітую детальніше (не дожила тільки шоколадка wink )


 
SabrinДата: Неділя, 2012-12-30, 0:20 AM | Повідомлення # 145
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Я отримала подарунки від Марини19, дивіться, як їх багато, навіть на 1 фото не влізли smile

і заєць є!

Марина, ВЕЛИКЕ дякую за все! Все дуже гарне, новорічний настрій на 100%!!!
Прикріплення: 7433719.jpg (139.7 Kb) · 5538529.jpg (108.5 Kb)
 
ZetaДата: Неділя, 2012-12-30, 2:34 AM | Повідомлення # 146
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
отримала подарунки від Jasika та irinka-vitaminka


дівчата,дякую за вітання та чудові подарунки!!!!!!!!!! newyear
Прикріплення: 8220737.jpg (200.8 Kb) · 3457553.jpg (194.9 Kb)






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012


Повідомлення відредагував Zeta - Неділя, 2012-12-30, 2:34 AM
 
Марина19Дата: Неділя, 2012-12-30, 4:13 AM | Повідомлення # 147
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 165
Статус: Offline
Оксано, так швидко? Дуже задоволена, що сподобалось ;-)
 
BulletДата: Неділя, 2012-12-30, 5:56 PM | Повідомлення # 148
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Sabrin, а-хха, який заєць кумедний ))))


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
irinka-vitaminkaДата: Понеділок, 2012-12-31, 11:00 AM | Повідомлення # 149
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
Zeta, о, подарунок дійшов! Дуже переживала я за цю Укрпошту!

http://vk.com/id201987262
 
ZetaДата: Понеділок, 2012-12-31, 10:23 PM | Повідомлення # 150
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
(irinka-vitaminka)
Дуже переживала я за цю Укрпошту!

так - з Укрпоштою складно - мені не вдалося відправити свої - бо були 2-хчасові черги,а перед весіллям бігали всі,як шалені ,добре,що бандерольки приносять додому(за плату wink - тож відправлятиму вже 3-го Новою поштою - до Різдва принаймні всі отримають і від мене cool






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2013-01-01, 3:42 AM | Повідомлення # 151
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
(Zeta)
добре,що бандерольки приносять додому

а мені не приносять, я дві такі пролачені доставки сама забирала. Ось вам укрпошта )))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ZetaДата: Вівторок, 2013-01-01, 4:04 PM | Повідомлення # 152
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
пропоную користуватися Новою поштою - вона майже усюди є - і дешевша smile





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
welshrabbitДата: Середа, 2013-01-02, 11:46 AM | Повідомлення # 153
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
І я отримала свій другий подаруночок від irinka-vitaminka .
Доля цього подарунку складна, Іринка відправила його ще 11 грудня, потім захвилювалася, що ще не пришов, потім ми ходили на пошту дізнаватися, нічого не було, відстеження укрпошти повідомляло, що пакунок отримано (чомусь в Києві) ще 17 грудня. Потім Іринка вирішила, що він вже загубився, хоча я ще сподівалася, що подарунок дійде. В результаті, Іринка відправила мені дублікат Новою Поштою (отримую завтра), і сталося те, чого я боялася - з укрпошти доплентався нарешті "загублений" подарунок wacko .

Іриночко, дякую тобі за гарний подаруночок - все потрібне, і схема, і ниточки, і бісер, і намистини, а брелочок взагалі - шедевр! Дякую тобі, Іринко, за турботу, за намагання зробити подаруночок попри все, прикро, що довелося двічі відправляти, але мені дуже хочеться віддячити, сподіваюся встигнути відправити тобі "Різдвяну пошту щастя"

Ось і сам пакуночок




Повідомлення відредагував welshrabbit - Середа, 2013-01-02, 11:48 AM
 
irinka-vitaminkaДата: Середа, 2013-01-02, 2:00 PM | Повідомлення # 154
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
welshrabbit, дуже рада, що пакунок надійшов! Думаю, якщо б я не створила переполох (писала усюди, куди тільки можно було), то пакунок так і лежав би десь загублений)

http://vk.com/id201987262
 
irinka-vitaminkaДата: Середа, 2013-01-02, 5:28 PM | Повідомлення # 155
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
щойно отримала пакуночок від Shtynka. Дякую за подарунки, особливо за календар


http://vk.com/id201987262
 
JasjkaДата: Середа, 2013-01-02, 7:24 PM | Повідомлення # 156
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
А можна відмітити плюсиками хто уже получив всі "миколайчики"? Для цікавості )))

Творча майстерня
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2013-01-03, 1:33 PM | Повідомлення # 157
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Jasjka, у мене часу нема поки на "плюсики". Та там уже така плутанина. Таємні Микрлаї посплутували весь розрахунок)
 
shtynkaДата: Четвер, 2013-01-03, 1:35 PM | Повідомлення # 158
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
irinka-vitaminka, скромно, але я старалась ))) Я рада, що все дісталось )))
(Jasjka)
А можна відмітити плюсиками хто уже получив всі "миколайчики"? Для цікавості )))

Я свої два подарунки отримала і відправила ))) Так що програму виконано )))
за себе плюсики поставила ))) приєднуйтесь )))


Моя майстерня
 
irinka-vitaminkaДата: Четвер, 2013-01-03, 7:22 PM | Повідомлення # 159
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
скромно, але я старалась )))
головне не цінність, а увага))) я розкривала пакуночок прямо по дорозі з пошти...як мала дитина)))

і я отримала своїх 2-х "миколайчиків", і мої підопічні отримали свої подаруночки також)))


http://vk.com/id201987262

Повідомлення відредагував irinka-vitaminka - Четвер, 2013-01-03, 7:23 PM
 
AlessiaДата: Четвер, 2013-01-03, 8:31 PM | Повідомлення # 160
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 1
Репутація: 96
Статус: Offline
Я також свої одержала і мої одержали.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Обмін подарунками "Листи від Миколая" (Збір учасників до 6 грудня 2012 року)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.