| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 6:20 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 10
  • 11
  • »
Модератор форуму: shtynka, soncevuda  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Обмін подарунками "Листи від Миколая" (Збір учасників до 6 грудня 2012 року)
Обмін подарунками "Листи від Миколая"
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2012-11-23, 3:56 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Розпочинаємо набір учасників для новорічно-різдвяного обміну "Листи від Миколая".



До 6 грудня набиратимемо учасників. 7-8-го складу ланцюжок учасників і вишлю адреси партнерів.
До 19 грудня (умовно кажучи, можливі корективи в бік збільшення строку, наприклад до Нового року) надсилатимемо посилочки.
Кожному учаснику треба буде підготувати сюрпризи й вислати пакунки ДВОМ партнерам і відповідно чекати теж на ДВА подарунки).
Прошу охочих долучатись, додаючи коментарі в цій темі. Не забувайте відкривати свої хотіня й побажання до Миколая, а то як же йому взнати про Ваші таємні мрії?)
Адреси прошу надсилати мені приватними повідомленнями. Не забувайте вказувати індекс, адже надсилати подарунки будемо Укрпоштою - рекомендованими листами, цінними бандеролями тощо.

Зробимо один одному маленькі приємнощі, поділимось передсвятковим настроєм, напишемо теплі й світлі побажання

Помчали!
************************************************************************
************************************************************************
Список учасників
1. soncevuda+
2. Sabrin+
3. Jasjka++
4. Shtynka++
5. Bullet++
6. cherry+
7. Марина19+
8. Kaluna++
9. Пасіонарія++
10. irinka-vitaminka++
11. Сестра Юлія ++
12. Zeta++
13. ромашка1++
14. Alessia++
15. Катюня+
16.sjana_if++
17.Ролічок+
18. welshrabbit++
19. НаталиG++




1. soncevuda - щодо моїх уподобань: люблю-люблю різні смачні чаї. люблю зелені та сині кольори та відтінки. прошу не дарувати мені ароматичні свічки. ))))

2. Sabrin - І мене запишіть. Люблю все рукодільне, буду дуже вдячна за все, що зроблене Вашими руками, є окреме побажання - шитий, в'язаний чи ще якось виготовлений Чарівний заєць, але не картинка. Щоб був більший простір для фантазії - люблю соняшники, синій, жовтий кольори, вироби з дерева(можуть бути навіть заготовки, намистини)

3. Jasjka - І мене записуйте ))) Люблю сюрпризи cool Лише одне прохання для мого синочка малллесенький подаруночок покладіть у пакуночок happy

4. Shtynka - Що хотілось би від Миколая - щось на ялинку, а може і під ялинку ))) Щось українське, іграшкове, дитяче чи казкове. А можна все одразу в одному, якщо так вийде. маю дворічного синочка Вовчика.

5. Bullet - Записалась smile Люблю зелений чай, гудзики, роздруківки схем для вишивки хрестиком, листівки і все для шиття-життя. Я позарелігійна, але святкую з мамою її католицьке Різдво 25 грудня, тому нема сенсу слати мені різдвяні дарунки після нового року, вибачте, але вони чекатимуть аж рік smile

6. cherry - дуже хочеться рукодільну прикрасу на ялинку

7. Марина19 - Я теж з вами. Полюбляю все рукодільне :-) дуже хочу маленьку іграшку в'язану, плетену або шиту. ;-)

8. Kaluna - Дівчата, беріть і мене з собою! Щодо вподобань - на ваш розсуд, єдине що не люблю - синтетичних матеріалів, запахів і іншої хімії

9. Пасіонарія
Люблю все! Можна по залишковому принципу - що вийшло, або що залишилося, хоча святий Миколай знає, що кому треба. Веселих свят!

10. irinka-vitaminka - Маю бажання приєднатися до вашої приємної компанії. Я народилась узимку. Тому полюбляю усе, що з зимою пов'язане: сніг, ялинки, новорічні прикраси...

11. Сестра Юлія А я , як завжди , буду рада рукодільному подарунку і матеріалам для різних видів рукоділь, особливо для вишивки

12. Zeta Єдине прохання для моїх партнерів - листа мені можна відправляти не раніше 22-23 грудня

13. ромашка1 і мене беріть,очікування свята це завжди по дитячому зворушливо я вже замріялась. І подарити свято комусь це не менш приемно.А смаки ?Хай буде несподіванкою від Миколая.

14. Alessia А можна і мені? Бо святий Миколай геть про мене забув.Подаруночок має бути сюрпризом.Я люблю сюрпризи. Мені дуже подобаються мініатюри,казкові та чарівні мотиви. Мене хочеться чогось гарного та цікавого.

15. Катюня Все, беру участь, не встояла. Я полюбляю сонце, радість , щирість. Подаруночки рукодільні та для рукоділля, то завжди чудово! Полюбляю яскраві кольори, хочу приємний сюрприз!!!

16. sjana_if Після довгої внутрішньої боротьби (бо ж є інші важливі справи!) я також до вас приєднуюсь!
Можна подаруночки і рукодільні і для рукоділля, а в цілому - не важливо що саме, головне, щоб був сюрприз

17. Ролічок і я хочу зробити приємність комусь до дня Миколая.
щодо уподобань - збираю все з маками; люблю солодощі; з матеріалів - гарненькі шматочки тканин, нитки і тканина для вишивки. буде приємно отримати щось рукотворне.

18. welshrabbit
Люблю наші обміни за те, що можна ближче познайомитися з нашими форумчанками . Буду рада будь-якому сюрпризу від св. Миколая. Завжди рада рукодільним штучкам та матеріалам для рукоділля, а також всьому, що створює святковий настрій

19. НаталиG мої уподобання: звичайно буду радіти як мала дитина від найменьшої рукодільної дрібнички, а якщо вона буде зроблена ще й з народним акцентом, то взагалі пречудово! бо впевнена, ні який подарунок не приносить з собою стільки позитивної енергії, як рукодільний!
А ще я ласунка, і дуже полюбляю шоколад))
усім веселих свят!!!


Повідомлення відредагував Bullet - Субота, 2012-11-24, 1:49 PM
 
soncevudaДата: П`ятниця, 2012-11-23, 9:28 AM | Повідомлення # 2
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
щодо моїх уподобань: люблю-люблю різні смачні чаї. люблю зелені та сині кольори та відтінки. прошу не дарувати мені ароматичні свічки. ))))


ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
SabrinДата: П`ятниця, 2012-11-23, 10:35 AM | Повідомлення # 3
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
І мене запишіть. Люблю все рукодільне, буду дуже вдячна за все, що зроблене Вашими руками, є окреме побажання - шитий, в'язаний чи ще якось виготовлений Чарівний заєць, але не картинка. Щоб був більший простір для фантазії - люблю соняшники, синій, жовтий кольори, вироби з дерева(можуть бути навіть заготовки, намистини)
 
JasjkaДата: П`ятниця, 2012-11-23, 10:43 AM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
І мене записуйте ))) Люблю сюрпризи cool Лише одне прохання для мого синочка малллесенький подаруночок покладіть у пакуночок happy

Творча майстерня
 
SabrinДата: П`ятниця, 2012-11-23, 10:56 AM | Повідомлення # 5
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Дівчата, а Jasika права...В кого є діти(або внуки) добре було б щось для них додати...може вказувати вік діток разом з адресою?
 
olimpiaДата: П`ятниця, 2012-11-23, 10:56 AM | Повідомлення # 6
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Quote (shtynka)
"Листи до Миколая" і зробити у форматі пошти щастя

Хороша ідея, схожа на обмін. Але...
Quote (Bullet)
ідея провальна, тому що хтось має шанс лишитись без жодного подарунка, а хтось з трьома.

теж згодна. Тому все одно це - "Новорічний обмін" smile
Quote (Bullet)
ми всі маємо можливість додатково кому завгодно прислати приз

Може, на час новорічних і різдзвяних свят, ми пошту щастя назвемо "Листи від Миколая" ?


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2012-11-23, 10:56 AM | Повідомлення # 7
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Дівчата, а як щодо конкурсу новорічних листівок? Хоча, це, власне, теж можна розглядати. як декор. Дивлячись, як ці листівки розташувати в приміщенні і обіграти. Наталка, правду каже. що не кинься - воно все декор...)

І щодо обміну. "Листи від Миколая" - гарна назва.Мені подбається. І я пропоную більш жорсткі умови - фіксовний ланцюжок адресатів й адресантів. Щоб не було образ. Якщо довірите - коррдинуватиму. висловлюйте побажання.
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2012-11-23, 10:56 AM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
Якщо довірите - коррдинуватиму. висловлюйте побажання.

довіряю 100% )))
пишіть мене в список
Що хотілось би від Миколая - щось на ялинку, а може і під ялинку ))) Щось українське, іграшкове, дитяче чи казкове. А можна все одразу в одному, якщо так вийде.


Моя майстерня
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-11-23, 10:56 AM | Повідомлення # 9
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
І щодо обміну. "Листи від Миколая" - гарна назва.Мені подбається. І я пропоную більш жорсткі умови - фіксовний ланцюжок адресатів й адресантів. Щоб не було образ. Якщо довірите - коррдинуватиму. висловлюйте побажання.

довіряю smile гратиму!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SabrinДата: П`ятниця, 2012-11-23, 10:57 AM | Повідомлення # 10
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Я теж приєднаюся до обміну. Тим більше, що вже є "замовлення до Миколая", писала в Пошту щастя. А ще кожний обмін приносить мені якесь відкриття: в результаті Ароматного обміну з"явилась "Сонька-Дрімка", результат Котячого - вишитий кіт, називається "кіт програміста", він в обмін не поїхав, але саме обмін надихнув на його створення. "Кота програміста" покажу у темі обміну, хоча він поки без рамки
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2012-11-23, 10:57 AM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
давайте пропозиції щодо умов обміну!
 
soncevudaДата: П`ятниця, 2012-11-23, 10:57 AM | Повідомлення # 12
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
я з вами.


ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2012-11-23, 10:57 AM | Повідомлення # 13
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
давайте пропозиції щодо умов обміну!

ти координатор, ми пристанемо на всі пропозиції!

я можу висловити лише таку ідею, може сподобається. Мені здається, один партнер по обміну - не багато. Пропоную хоча би два, утворимо такий ланцюжок. Скільки б нас не вийшло - кожен з учасників списку відправляє пакунки двом сусіднім до нього, останній - передостанньому і першому, і т.д. Є така схема локальних мереж, коло називається. Там кожен абонент може отримувати та передавати інформацію лише двом сусіднім абонентам. Це моя інженерна освіта дає про себе знати ))))

Але якщо скажеш, що по одному партнеру - хай буде по одному )))


Моя майстерня
 
soncevudaДата: П`ятниця, 2012-11-23, 10:57 AM | Повідомлення # 14
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
я теж за те щоб двом надсилати. святковіше буде! ))
а кому надсилати то нехай Юля сама розподілить будь-яким способом.



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
SabrinДата: П`ятниця, 2012-11-23, 10:57 AM | Повідомлення # 15
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Я не знаю, чи вийде до Миколая надіслати подарунки по новому обміну, бо ще "котячий" обмін не закінчився...То пропоную назвати обмін "Під ялинку", але модератору вирішувати; по 2 обмінні партнери теж підтримую.
 
olimpiaДата: П`ятниця, 2012-11-23, 10:58 AM | Повідомлення # 16
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
А мені теж подобається, коли не знаєш від кого отримаєш подарунок. Є в цьому інтрига.

Додано (2012-11-22, 10:15 PM)
---------------------------------------------

Quote (Sabrin)
Я не знаю, чи вийде до Миколая надіслати подарунки по новому обміну

А чому ні? Можна поставити цей конкурс в кінці грудня, або ще й січень 2013 захопити. Якраз на свята.


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-11-23, 10:58 AM | Повідомлення # 17
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Є така схема локальних мереж, коло називається. Там кож

от і у нас згодилось, бачиш!

Підтримую ідею колового обміну Тані Штиньки.

Юля, Відкривай тему, туди перекинемо ці обговорення!

Quote (olimpia)
А чому ні? Можна поставити цей конкурс в кінці грудня, або ще й січень 2013 захопити. Якраз на свята.

Тобто обмін Різдвяний? Підтримую теж, але треба зізнатись, чи є хто католик. Ось прикладом, я - позарелігійна, але мама - вірянка римо-католицької церкви і, відповідно, Різдво у нас дома 25 грудня. Але мені особисто не суть важливо отримати обмін до католицького Різдва, мені приємно і до, і після ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2012-11-23, 12:21 PM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Перенесла сюди повідомлення із теми про конкурси.
Так що можна зібрати статистику охочих. Свої побажання писала.
Додам, хоча всі напевно і так знають, маю дворічного синочка Вовчика.


Моя майстерня
 
cherryДата: П`ятниця, 2012-11-23, 1:33 PM | Повідомлення # 19
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 310
Нагороди: 4
Репутація: 78
Статус: Offline
Дівчата, я теж з вами у новорічно-різдвяний обмін! Також згідна з двома людьми обмінюватись - чому? - бо дуже хочеться рукодільну прикрасу на ялинку, відповідно, чим більше партнерів, тим краще wink
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2012-11-23, 2:21 PM | Повідомлення # 20
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Ого! І як ви встигли стільки настрочити про улюблене! biggrin Я з вами!
Моє бачення. не залежно хто коли святкує Різдво за католицьким чи православним календарем, воно приходить 25 грудня! . Коли у православних і у греко-католиків 25 грудня, то у католиків уже 7 січня. Наша держава живе з а католицьким календарем, cry а церква за православним. cry Ми з вами однією ногою у державі, однією у церкві. У всякому разі - спочатку Різдво, а потім Новий Рік, ми ж кажемо Різдво і Старий Новий рік, а має бути старе Різдво і старий Новий Рік (тобто старий стиль).
Коли ж пишете чи говорете з Новим Роким і Різдвом - зразу видно радянську людину! - збаламучену чи неосвітчену. Я розумію, що важко перефарматуватися - але ми несемо в люди все справжнє, то несімо до кінця, тим більше, що звичай обдаровувати пов"язаний з Різдвом, а Галичина пов"язує зі Святим Миколаєм, як з Єпископом Церкви, великим добродієм.(Він не залишив жодних трактатів наукових, а робив добрі справи. Він брав участь у Першому Вселенському Соборі 325 р. у Нікеї, під час якого вдарив по писку свого опонента Арія http://uk.wikipedia.org/wiki/Святий_Миколай)
Ще чим мені подобається Святий Миколай - його мають за "свого" і римо-католики, і греко-католики, і православні, і подорожуючі, і мореплавці,і туркт і т.д.
Тому моя позиція - цьогорічний обмін на привітання і подарунки, пов"язані з зимовим циклом свят, достойний носити ім"я Святого Миколая!


ore et labore!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Обмін подарунками "Листи від Миколая" (Збір учасників до 6 грудня 2012 року)
  • Сторінка 1 з 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 10
  • 11
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.