| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-16, 8:06 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » "Ковдра дружби"
"Ковдра дружби"
BulletДата: Понеділок, 2012-11-19, 8:32 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Тему відкрито на прохання нашої форумчанки welshrabbit.

В перше повідомлення буде виноситись вся актуальна інформація щодо проекту.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
welshrabbitДата: Понеділок, 2012-11-19, 9:32 PM | Повідомлення # 2
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Дякую, Лізо!

Дівчата, любі форумчанки, хочу запропонувати організувати у нас проект "ковдра дружби".
Я давно вже спостерігаю за російським проектом "одеяло дружбы" http://marisha54.livejournal.com(хоча він навіть по-моєму міжнародний), і давно вже думала над тим, що якщо б у нас був подібний проект, я обов"язково би брала в ньому участь. Шукала посилання на щось подібне у нас -знайшла лише дуже стару інформацію, була колись така спроба зробити цей проект в одній з спільнот на одному з блогмайданчиків, але згодом спільноту закрили і все.

Суть проекта в тому, що рукодільниці спільно в"яжуть пледи, ковдри для дитбудинків, будинків літніх людей, монастирів.

Ось такі:



Одному зв"язати цілий плед важко, а от хоча б 5-6 квадратиків кожному по силам. Мотив "бабусин квадрат" зв"язати може навіть і той, хто в"зяти не дуже вміє. Тобто рукодільниці в"яжуть квадрати хто скільки зможе і відправляють їх людині, яка погоджується збирати пледи, а потім готові пледи чи ковдри відправляють тим, кому вони потрібні.

Я ніколи не організовувала подібні проекти, тому хотіла порадитися, як ви думаєте, чи змогли би ми організувати щось подібне?

У мене така проблема, що немає поштової скриньки (живу в дачному селищі), тому можу лише відправляти свої в"язані квадрати, була б скринька, я могла би і збирати квадрати в пледи, але нажаль...

Питання для дівчат, хто більше досвічений у питаннях благодійності - чи потрібні взагалі такі ковдри? Може хтось співпрацює з організаціями, де б з радістю прийняли такі ковдри, де вони потрібні?

Чи є ще бажаючі в"язати квадрати? Чи є бажаючі збирати пледи?

Тобто цей пост - не заклик, а тема для обговорення,




Повідомлення відредагував welshrabbit - Понеділок, 2012-11-19, 9:38 PM
 
BulletДата: Понеділок, 2012-11-19, 9:44 PM | Повідомлення # 3
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (welshrabbit)
Я ніколи не організовувала подібні проекти, тому хотіла порадитися, як ви думаєте, чи змогли би ми організувати щось подібне?

легко!
Quote (welshrabbit)
Питання для дівчат, хто більше досвічений у питаннях благодійності - чи потрібні взагалі такі ковдри? Може хтось співпрацює з організаціями, де б з радістю прийняли такі ковдри, де вони потрібні?

Я отримую такі ковдри з-за кордону, потім розпускаю їх і в"яжу щось своє, домашнє. Підозрюю, що в секонд вони потрапляють саме з гуманітаної допомоги дитячим будинкам чи багатодітним родинам.
Я вже в іншій темі писала, що нині підтримую більше ідею приьулків для літніх людей, бо вони одинокі, не ходять до секондів, не можуть собі щось купити, бо часто малорухомі (чи і взагалі нерухомі), і у них нема рідних.

Такі ковдри зовсім не приймуть у будинки маляти і до тяжкохворих (проблема санітарної обробки таких речей!).

Quote (welshrabbit)
Чи є ще бажаючі в"язати квадрати? Чи є бажаючі збирати пледи? Тобто цей пост - не заклик, а тема для обговорення,

Цей пост - і є заклик. Я - друга бажаюча, після тебе, Оленко smile

welshrabbit, ти можеш не отримувати на пошту ці квадрати, але ти координуй. Бо я не дуже надійна в координуванні (і я нєврвний))))))

Олено, давай задай правила і почнемо. Зв!язати 1 квадрат гачком - пів години роботи для малоздібних, для здібних - менше часу smile Це швидше, ніж вишивка.
Який розмір кожного квадрата?
Які матеріали?

(як не дивно, я пропоную синтетику чи напівсинтетичну нитку. Причина: легка вага + легкий догляд за ковдрою, і вся ковдра буде легкою)
Які строки?
(в колективних проектах строки - чи не найголовніше, бо ми всі такі творчі, як розбредемось - не збереш))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Piwonia67Дата: Понеділок, 2012-11-19, 9:50 PM | Повідомлення # 4
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 100
Нагороди: 0
Репутація: 83
Статус: Offline
Czy mogę napisać po polsku?
Albo po angielsku?

Kochane dziewczęta, po ukraińsku będzie mi tym razem bardzo trudno, po rosyjsku też, bo bardzo wolno piszę w tych językach.

U nas w Polsce są dwa takie projekty: jeden - kołderek szytych (patchwork) dla bardzo ciężko chorych dzieci:
kolderki.org

i drugi, na forum kuferek.org - kołderki dla dzieci robione szydełkiem (в"язани квадрати), na razie bardzo mały.

Projekt kolderki.org jest bardzo duży, mamy ponad 1300 kołderek. One są bardzo potrzebne. Pomagają chorym dzieciom znosić chorobę, ból, pobyty w szpitalach i na rehabilitacji. Ich rodzicom pokazują, że inni ludzie nie są obojętni, a to jest bardzo ważne w trudnej sytuacji.

Takie projekty są w wielu krajach, np. w Anglii Love Quilts, i w Niemczech (nie znam niemieckiej nazwy).

Czy na Ukrainie jest możliwość, aby mieć skrytkę pocztową w urzędzie pocztowym (post box)? My kwadraty na kołderki wysyłamy do koleżanki do Krakowa nie do jej domu, a na pocztę, a ona stamtąd odbiera.


Piwonia67.blogspot.com
 
Piwonia67Дата: Понеділок, 2012-11-19, 9:51 PM | Повідомлення # 5
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 100
Нагороди: 0
Репутація: 83
Статус: Offline
Są i mniejsze projekty, ale liczne, poduszek haftowanych i szytych dla dzieci w domach dziecka albo dla domów starców.

Piwonia67.blogspot.com
 
soncevudaДата: Понеділок, 2012-11-19, 9:54 PM | Повідомлення # 6
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
досить цікаво і мені було б зв"язати кілька квадратів.
в мене є цілий пакет клубочків різних розиірів.
розмір квадрату я думаю 15 на 15. і не надто малий, і не надто великий.
але не знаю кому пригодяться такі пледи ........в дитбудинки точні ні, певно, ідея Лізи щодо притулків дляпохилого віку людини найбільш прийнятна. але якщо чесно я теж дуже дуже часто бачу такі ковдри в секондах, тому вони не такі потрібні всім тим кому їх в"яжуть.
може краще варіант в"язати багатодітним сім"ям ? тим що не живуть багато. але тут треба знати цю сім"ю, бо зараз так буває що наче багатодітні, а живуть на широку ногу. тобто в"язати я не проти, але хочеться знати кому і як.
тому я третя в списку після Оленки та Лізи.



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
welshrabbitДата: Понеділок, 2012-11-19, 9:58 PM | Повідомлення # 7
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Матеріали, думаю, підійдуть будь-які, те, що є вдома, навіть з залишків пряжі, дивлячись знову ж таки на російський проект, вони в"яжуть з усього, в такому пледі навіть різна товщина нитки не буде дуже помітною і заважати.
Можна і справді напіввовну -напівсинтетику брати, тому що легше доглядати.

Стосовно строків - почекаємо, чи будуть ще бажаючі і головне - знайти кому вони потрібні.

А розміри може 20х20?


 
welshrabbitДата: Понеділок, 2012-11-19, 9:59 PM | Повідомлення # 8
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
О, поки писала з"явилися відповіді, дякую за такі швидкі відгуки!

 
soncevudaДата: Понеділок, 2012-11-19, 10:03 PM | Повідомлення # 9
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
оо я теж люблю коли тему активно обговорюють!!!

так, Оленко, правда ваша, 20 на 20 актуальний розмір!!

пледик можна там 140 на 140 робити щоб величенький був )))

оооо як цікаво як воно буде!!!! ))))))



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
Piwonia67Дата: Понеділок, 2012-11-19, 10:08 PM | Повідомлення # 10
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 100
Нагороди: 0
Репутація: 83
Статус: Offline
Ми шили для дитбудинків подушки, і вони були дітям потрібні... Ale najpierw była rozmowa z dyrektorką domu dziecka, i warunek był taki: każde dziecko dostaje swoją poduszkę TYLKO DLA SIEBIE.

W domu dziecka (w Polsce, nie wiem jak na Ukrainie) dzieci mają wspólne zabawki, może i ubrania, nie wiem. Dlatego każdemu dziecku potrzebne było coś miłego, jego własnego. Potem słyszałyśmy, że dzieci najbardziej kochały swoje poduszki. Kiedy dziecko było adoptowane i szło do nowej rodziny, zawsze najpierw pamiętało, aby zabrać swoją poduszkę.


Piwonia67.blogspot.com
 
welshrabbitДата: Понеділок, 2012-11-19, 10:18 PM | Повідомлення # 11
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Якщо є бажаючі, тоді найближчим часом шукаємо кому в"яжемо.
У мене є координати волонтерів, які збирають теплий одяг для сел, вони писали, що там страшенна біднота, може там потрібні будуть наші ковдри, або може хтось ще має якісь адреси?


 
welshrabbitДата: Понеділок, 2012-11-19, 10:22 PM | Повідомлення # 12
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Quote (Piwonia67)
Ми шили для дитбудинків подушки, і вони були дітям потрібні... Ale najpierw była rozmowa z dyrektorką domu dziecka, i warunek był taki: każde dziecko dostaje swoją poduszkę TYLKO DLA SIEBIE.

W domu dziecka (w Polsce, nie wiem jak na Ukrainie) dzieci mają wspólne zabawki, może i ubrania, nie wiem. Dlatego każdemu dziecku potrzebne było coś miłego, jego własnego. Potem słyszałyśmy, że dzieci najbardziej kochały swoje poduszki. Kiedy dziecko było adoptowane i szło do nowej rodziny, zawsze najpierw pamiętało, aby zabrać swoją poduszkę.

Теж читала десь, що дітям в дитбудинках дуже хочеться мати щось своє, власне, але дитбудинки є різні, є ті, яким багато допомагають, вони можуть наші ковдри і не прийняти.


 
BulletДата: Понеділок, 2012-11-19, 10:41 PM | Повідомлення # 13
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Piwonia67, дякую, що поділились досвідом! Мені все зрозуміло польскою, інших форумчанок запрошую до гугл-перекладача.

Piwonia67, ми маємо специфіку в роботі з українською поштою... не уявляю, щоб ми висилали на поштове відділення. Окрім того, якщо посилка не забрана протягом 5 днів, то з шостого дня і далі нараховується грошовий штраф за зберігання посилки.

Quote (welshrabbit)
Теж читала десь, що дітям в дитбудинках дуже хочеться мати щось своє, власне, але дитбудинки є різні, є ті, яким багато допомагають, вони можуть наші ковдри і не прийняти.

Я маю особисте розчарування в допомозі дитячим будинкам, тому я пас в таких проектах. Можете вважати це моїм бзіком. Та боюсь, що і дехто з форумчанок, що пару років назад долучались до нашого проекту, теж зі мною можуть бути згодні sad

Нажаль, в нашій країні не лише не вміють дарувати тепло, а і часто не вміють його приймати sad

Тоюто якщо ковдра буде для дитбудинка чи багатодітних - я не беру участь. Перепрошую, я вже пояснювала свою позицію раніше.

Quote (welshrabbit)
У мене є координати волонтерів, які збирають теплий одяг для сел, вони писали, що там страшенна біднота, може там потрібні будуть наші ковдри, або може хтось ще має якісь адреси?

Я з цим теж зав"язала, бо побачила, як НАСПРАВДІ ставляться до таких акцій адресати. Краще я віддам свій одяг сусідам.

Quote (welshrabbit)
А розміри може 20х20?

цілком логічні розміри, я - за smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Piwonia67Дата: Понеділок, 2012-11-19, 10:47 PM | Повідомлення # 14
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 100
Нагороди: 0
Репутація: 83
Статус: Offline
Bullet, sad Я розумію.

Piwonia67.blogspot.com
 
welshrabbitДата: Понеділок, 2012-11-19, 10:52 PM | Повідомлення # 15
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Лізо, для мене не принципово кому допомагати, твій досвід надзвичайно корисний.
Хочеться, щоб наші ковдри отримали ті, кому вони НАСПРАВДІ потрібні. Якщо потреби на них немає, то й смислу в"язати тоді немає.


 
BulletДата: Понеділок, 2012-11-19, 11:03 PM | Повідомлення # 16
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (welshrabbit)
Хочеться, щоб наші ковдри отримали ті, кому вони НАСПРАВДІ потрібні. Якщо потреби на них немає, то й смислу в"язати тоді немає.

власне.

а ви підіть в дитячий будинок. Самі побачите sad

Є певні речі, про які я не можу написати публічно. В особистій розмові - повідомлю,якщо буде потрібен аргумент на шальки вагів, аби вирішитись, куди слати...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2012-11-19, 11:09 PM
 
welshrabbitДата: Понеділок, 2012-11-19, 11:11 PM | Повідомлення # 17
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Quote (Bullet)
власне.

а ви підіть в дитячий будинок. Самі побачите sad

Є певні речі, про які я не можу написати публічно. В особистій розмові - повідомлю,якщо буде потрібен аргумент на шальки вагів, аби вирішитись, куди слати...


Я вірю, будем шукати інші варіанти...


 
soncevudaДата: Понеділок, 2012-11-19, 11:24 PM | Повідомлення # 18
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
а куди відправляють ковдри в тій же Росії ? чи там всі дитбудинки приймають ковдри ??


ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
BulletДата: Вівторок, 2012-11-20, 1:32 AM | Повідомлення # 19
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
soncevuda, та кажу ж вам: приймають, але от вам черговий натяк: зарплати вчителя і вихователя мікроскопічні. І це штовхає людей до порушення деяких моральних правил.
Хочете зробити АДРЕСНЕ дарування? Прийдіть в дитбудинок, ткніь пальцем в першу зустрічну дитину і дайте їй осоисто щось.

Мені розповідали працівники соц. мережі, що у них бували випадки, коли вони надрізали вушка іграшкам, відкривали пакети з їжею, чекали, поки діти не почнуть хсти те, що вони приносять, бо дорослі те все винесуть геть і обміняють на гроші, або собі залишать.

Агнєшка, дякую вам за листа на електронку. Я думала, у вас все ж менше "наших" проблем. Виявилось, поляки недалеко пішли в Європу від нас : ((((



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2012-11-20, 1:39 PM | Повідомлення # 20
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
welshrabbit, мені ідея дуже подобається. І я вже маю 20 чи 30 таких квадратів. Лежать без діла. Правда, не 20 на 20, а менші. Але які скажете, такі і зв"яжу. Олено, ти кооординуй, будь ласка. ІІможе, викладемо схему? Бо бабусин квадрат різний буває. По три стовпчики з накидом і по чотири. З повітряними петлями і без них.

І ще - зібрати все це в одне полотно теж треба вміти. У мене торік не дуже вийшло. Краї потягнулись якось. Коротше, це не вийшов ідеальний прямокутник. Там, певно, якісь секрети є. Хто б досвідчений нам порадив щось?
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » "Ковдра дружби"
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.