| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 9:30 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Мир на ощупь. Світ на дотик (тактильні книжки та ін.)
Мир на ощупь. Світ на дотик
BulletДата: Понеділок, 2010-03-29, 12:59 PM | Повідомлення # 21
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (lamia-mensa)
У кого какие успехи, мысли по поводу изготовления книг, и т.д.?

у мене думка, що книжку треба робити дуже цупкою. Я зараз в роздумах над тим, з якого матеріалу я робитиму основи для книжки. І чесно кажучи, все більше я тяжію до чогось легшого - кубиків, рахівниць, шашок, таке інше... Бо книжка - важко. Я її робила зовсім за іншим принципом sad бАчу, що неправильно робила.
lamia-mensa, дякую за фото. Це дуже важливо для нас!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lamia-mensaДата: Понеділок, 2010-03-29, 3:11 PM | Повідомлення # 22
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Процес виготовлення книг ще знаходеться на етапі становлення, можливо ваш "неправильний" варіат виявиться навіть кращим та зручнішим! Поділіться своїм досвідом, якщо дійсно будуть недоречності ми їх обговоримо і хтось із читачів уже не зробить Ваших помилок!?

Додано (2010-03-29, 3:11 PM)
---------------------------------------------
Сторінки шилися формату А4 по дві разом (як листок із зошита) в середину вставлялася цупка прозора плівка(схода на рентгенівську, здається продається в канц.товарах, формат а4). Як на мене ідеальній варіант- еластична, достатньо цупка, не мнеться, можна прати (а це важдиво для таких книг), дуже добре тримає форму.
Ще можна вставляти силікон чи паралон(до 0,8-1см), книга виходить правда значно об"ємнішою.
Якраз виникла думка показати вам наступною книгу "ПОРИ року" , вона якраз виготовлена на сторінках із паролоном.

ЗІ:Кожен обирає те що йому до душі, для мене наприклад кубики чи доміно не були б легшими))

 
BulletДата: Субота, 2010-12-04, 6:24 PM | Повідомлення # 23
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
додаю знайдену в мережі книгу по гостам і стандлартам виготовлення тактильних книжок для сліпих дітей. Дуже корисно, я багато що вперше прочитала.... наприклад, про неможливість прямих гострих кутів сторінок sad

11 мегабайт, екзешний файл, скачати можна звідси (кілька джерел скачування): скачати тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Мир на ощупь. Світ на дотик (тактильні книжки та ін.)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.