| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 10:10 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта Щастя - 2014-2015
Пошта Щастя - 2014-2015
BulletДата: Середа, 2014-01-08, 11:31 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Правила:

1. Якщо ви хочете грати, в вашому дописі скажіть свою згоду взяти участь в грі.
2. Напишіть, що саме вам так хочеться мати (можливо, це не конкретна річ, а вам хочеться щось таке, що створювало би вам сонячний настрій; також цілком можливо написати просто: хочу ведмедика-іграшку і так далі).
3. Той, хто зголошується грати в цю гру, одразу після допису в цій темі надсилає мені в приватне повідомлення свою поштову адресу. Той, хто потім зможе виконати бажання, просто пише мені в приват прохання надати поштову адресу "бажаючого подарунка".
4. По факту отримання подарунка адресат зобов"язується виставити фото отриманого
5. Лише по факту отримання подарунка можна вказувати під фотографіми імена/ніки виконавців бажань.

Обмеження гравців:нема. Незалежно від кількості дописів, віку, релігійних чи національних уподобань.

Обмеження в бажаннях: жодних. Та зважайте: якщо ви забажаєте собі віллу на березі моря чи лімузин, то маєте шанс отримати вишиту картинку, а якщо забажаєте собі здоров"я, то можете отримати градусник чи аспірин Цензор - ви самі.

Координатор: Bullet (elisa@ukr.net) - можна звертатись на пошту із заявками або за адресами, робіть будь-ласка помітку в темі: пошта щастя.

перенесла всі повідомлення, що датуються 2014 роком!

сформувати список учасників із старого доволі важко, бо невідомо хто активний, а хто втомився від подарунків )))
давайте в цій темці ще раз маякнемо, хто хоче приймати участь, можливо оновимо свої бажання.

Щойно зареєструтесь в цій темі - прошу одразу на мій е-мейл надіслати вашу поштову адресу! smile

Це старий (2013) і новий (*2014) список учасників і побажань у спойлері:



У спойлері ви бачите нікнейми дівчат, що подали заявки до гри в Пошту Щастя. Біля їх нікнейму є короткі описи їх захоплень, щоб ваша пошта щастя для них була максимально доречною.
Також внизу списка ви бачите нікнейми форумчанок без пояснень, але теж ощасливлених. Ці дівчата не подавали заявок, але вдячно звітують про отримані дарунки в цій темі, хоч і отримали їх поза цією грою. Ви можете так само і їм висилати (кому завгодно на форумі!), але дізнатись про їх уподобання вам доведеться самотужки smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - П`ятниця, 2014-01-17, 0:18 AM
 
TanaДата: Неділя, 2015-01-11, 2:09 PM | Повідомлення # 101
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Олю, дякую за добрі слова і справи!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2015-01-12, 6:32 PM | Повідомлення # 102
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Олька, дякую за різдвяну "Пошту щастя" із Маріуполя! Шоколад ми одразу ж з"їли, якраз того вечора не було нічого до кави). Ниточки я захом"ячила, люблю секційні переливи!
Але найбільше мене вразила "занизана" рукодільна закладинка, це чудо! ДЯКУЮ!

Прикріплення: 4202877.jpg (295.1 Kb) · 8884403.jpg (221.5 Kb) · 7587316.jpg (224.1 Kb)
 
ОлькаДата: Понеділок, 2015-01-12, 8:37 PM | Повідомлення # 103
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Сестра_Юлія, і тобі дякую за позитив!!!
 
TanaДата: Понеділок, 2015-01-12, 11:02 PM | Повідомлення # 104
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Як красиво! Юлю, вітаю!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2015-01-30, 12:35 PM | Повідомлення # 105
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Tana, дякую за чудовий дарунок тобі!
Хвалюсь: отримала від Тані музейне видання - захоплюючу книгу про музеї-квартири відомих українських діячів у Києві. 
А також етнолистівки з давніми українськими вишивками та авторські, сонячні закладинки, які вже використовую за призначенням!
Прикріплення: 2280906.jpg (485.4 Kb)
 
BulletДата: П`ятниця, 2015-01-30, 1:44 PM | Повідомлення # 106
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Сестра_Юлія, ой, підтримую твою думку: і листівки ці - бомба, і закладинки з розряду "багато не буває!"


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: П`ятниця, 2015-02-20, 7:59 AM | Повідомлення # 107
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Яка краса! Правда, подарунки доречні завжди, і пошта щастя -- джерело хороших емоцій!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта Щастя - 2014-2015
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.