| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 4:23 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-2013
Пошта щастя-2013
BulletДата: Понеділок, 2013-03-04, 9:25 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Правила:

1. Якщо ви хочете грати, в вашому дописі скажіть свою згоду взяти участь в грі.
2. Напишіть, що саме вам так хочеться мати (можливо, це не конкретна річ, а вам хочеться щось таке, що створювало би вам сонячний настрій; також цілком можливо написати просто: хочу ведмедика-іграшку і так далі).
3. Той, хто зголошується грати в цю гру, одразу після допису в цій темі надсилає мені в приватне повідомлення свою поштову адресу. Той, хто потім зможе виконати бажання, просто пише мені в приват прохання надати поштову адресу "бажаючого подарунка".
4. По факту отримання подарунка адресат зобов"язується виставити фото отриманого
5. Лише по факту отримання подарунка можна вказувати під фотографіми імена/ніки виконавців бажань.

Обмеження гравців:нема. Незалежно від кількості дописів, віку, релігійних чи національних уподобань.

Обмеження в бажаннях: жодних. Та зважайте: якщо ви забажаєте собі віллу на березі моря чи лімузин, то маєте шанс отримати вишиту картинку, а якщо забажаєте собі здоров"я, то можете отримати градусник чи аспірин Цензор - ви самі.

Координатор: Bullet (elisa@ukr.net) - можна звертатись на пошту із заявками або за адресами, робіть будь-ласка помітку в темі: пошта щастя.

перенесла всі повідомлення, що датуються 2013 роком!

сформувати список учасників із старого доволі важко, бо невідомо хто активний, а хто втомився від подарунків )))
давайте в цій темці ще раз маякнемо, хто хоче приймати участь, можливо оновимо свої бажання.

Щойно зареєструтесь в цій темі - прошу одразу на мій е-мейл надіслати вашу поштову адресу! smile

Новий список учасників і побажань (змінено з причини самовидалення колишніх учасниць пошти щастя) у спойлері:



У спойлері ви бачите нікнейми дівчат, що подали заявки до гри в Пошту Щастя. Біля їх нікнейму є короткі описи їх захоплень, щоб ваша пошта щастя для них була максимально доречною.
Також внизу списка ви бачите нікнейми форумчанок без пояснень, але теж ощасливлених. Ці дівчата не подавали заявок, але вдячно звітують про отримані дарунки в цій темі, хоч і отримали їх поза цією грою. Ви можете так само і їм висилати (кому завгодно на форумі!), але дізнатись про їх уподобання вам доведеться самотужки smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - П`ятниця, 2013-08-23, 10:45 PM
 
olgavasilevskiaДата: Середа, 2013-12-25, 2:20 PM | Повідомлення # 261
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
І я отримала пошту щастя від Сестри_Юлії!Гарнющий саморобний календар з малюнками рушників, Чудовий чобіток з фетру на ялинку і ручної роботи листівочку з чудовими,теплими,душевними словами! Дякую від усього серця!
 
welshrabbitДата: Середа, 2013-12-25, 10:10 PM | Повідомлення # 262
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Я сьогодні щаслива! Отримала миколайчика від Сестри_Юлії! А там прихватки, я дуже люблю прихватки, речі для дому! Вони, як і все рукоділля Юлі, дуже-дуже акуратно, просто ювелірно зроблені, доречі, вони в кольорах моєї кухні, у мене кухня в жовто-зелених кольорах і вони вписуються ідеально! Також смачний шоколад, нитки для вишивання, сердечко - маленький шедевр, гарна саморобна листівка з теплими побажаннями, і що ще мене вразило - календар з Юліними фотографіями рушників із фондів Дніпропетровського національного історичного музею ім.Яворницького! Юлю, дякую красу та радість, що ти подарувала!





Повідомлення відредагував welshrabbit - Середа, 2013-12-25, 10:20 PM
 
ПасіонаріяДата: Четвер, 2013-12-26, 10:08 PM | Повідомлення # 263
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Цитата welshrabbit ()
Я сьогодні щаслива! Отримала миколайчика від Сестри_Юлії! А

Ось і я щаслива! Маю теж Миколайка від Сестри Юлії! Наша Сестричка - ще й місіонерка-просвітянка! :). Дуже дякую і дуже ціную! Дай Боже, Тобі, Сестричко, здоров'я, сили, Божої Благодаті  (Маркіянчик підказує) і натхнення! smile


ore et labore!
 
ZetaДата: П`ятниця, 2013-12-27, 5:29 PM | Повідомлення # 264
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
і я маю новорічний подаруночок від Юлечки! smile

Юлечко - дякую за теплі слова та привітання! щастя,здоров"я та невгасаючого натхнення тобі!!! smile
Прикріплення: 3643801.jpg (231.8 Kb)






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
TanaДата: П`ятниця, 2013-12-27, 6:00 PM | Повідомлення # 265
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Мій вагончик щастя паровзика див чарівниці Сестри_Юлії:
Юля попереджала, що буде просто велика коробка,бо меншої не було



З коником спимо, книжки освоюємо, цукерки смачнючі, маска в цей момент в роботі,іграшки, заколка з петриківкою (буду в тренді!),листівка, ура, календар з рушниками, папір,мішура, шишка....таке чарівне оформлена, що мала сказала, що напено в неї День народження, раз стільки дарунків. Юлечко, дякуємо!
Прикріплення: 9409922.jpg (125.4 Kb) · 2038054.jpg (143.7 Kb) · 0859933.jpg (134.7 Kb) · 6679764.jpg (153.8 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
вишивалочкаДата: Неділя, 2013-12-29, 5:08 PM | Повідомлення # 266
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 148
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
Я з поштою щастя від родини Єрмакових! biggrin обкладинка та гаманець, зроблені золотими ручками Інни, а стрічки- у нас таких немає! surprised а турка- буду варити каву- шоранку, згадувати родину Інни та Андрія! Бо без кави - встала, а прокинутися забула. А на свята гостям -глінтвейн! biggrin

Таке щастя! А мрії сбуваються! biggrin
Прикріплення: 3922795.jpg (301.8 Kb)


Повідомлення відредагував вишивалочка - Неділя, 2013-12-29, 10:36 PM
 
КиянкаДата: Неділя, 2013-12-29, 8:03 PM | Повідомлення # 267
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline

Ось таку Пошту щастя мені особисто вручила новорічна фея Тетяна. Чудові гольнички зі сніговичком і котиком-муркотиком, наліпки-марки для подарунків, серветочки, листівочка з теплими привітаннями й традиційний форумчанський чорний шоколад. Таню, дуже вдячна за таке неочікуване щастя!
Прикріплення: 6454279.jpg (238.8 Kb)
 
КиянкаДата: Неділя, 2013-12-29, 8:12 PM | Повідомлення # 268
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline

А наша найголовніша новорічно-різдвяна фея Bullet вкотре щедро обдарувала і підняла настрій. Косметичка і різдвяний конвертик, кулька, ялиночка-підвісочка, гольничка, дерев'яні заготовки  совеня та янголик, тепла схема із соняшниками, муліне... й традиційний форумчанський чорний шоколад. Лізо, дякууууую!
Прикріплення: 9107719.jpg (279.4 Kb)
 
ТМКДата: Неділя, 2013-12-29, 8:58 PM | Повідомлення # 269
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Отримала новорічне щастячко від Інни та Андрія. Не знаю, як то виходить, але Інна безпомилково вгадала чого б мені хотілось. В посилці саме те!!!! Чудова скринечка під роспис, а ще, а ще дерев"яна заготовка під годинник(насправді я не знаю під що вона задумана, але під годинник підійде ідеально!) Я навіть маю механізм для нього, давно придбала, а от основу ніяк не могла знайти. А ще пошита золотими ручками сумочка-кошик, яку мій молодший рудий синочок вподобав, ніяк не можу забрати. А ще дуже теплий лист-привітання і Різдвяна листівочка вертеп.
Любі мої Інночко і Андрій, велика дяка вам за подарунки!!!


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"

Повідомлення відредагував ТМК - Неділя, 2013-12-29, 8:59 PM
 
soncevudaДата: Неділя, 2013-12-29, 9:03 PM | Повідомлення # 270
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
ТМК, а кіт у вас!!!!! такий погляд..........не встояти!


ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
AfinnaДата: Неділя, 2013-12-29, 9:05 PM | Повідомлення # 271
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата ТМК ()
а ще дерев"яна заготовка під годинник(насправді я не знаю під що вона задумана, але під годинник підійде ідеально!)

Таню, то саме заготовка під годинник! biggrin
Свята наближаються wink Так добре, що рудий господар схвалив подарунки - значить до хати прийшлося! Вони відчувають wink

Вишивалочка, ТМК чудово, що встигла до свята!
Пасіонарія, Zeta, Tana, Киянка, вітаю з подаруночками! Так приємно, що одна одній створюємо передсвятковий настій!


Повідомлення відредагував Afinna - Неділя, 2013-12-29, 9:15 PM
 
Irina_SVДата: Неділя, 2013-12-29, 10:13 PM | Повідомлення # 272
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
І я повірила у чудеса smile ! Маю святкову пошту щастя з Луганська від "Дідуся Мороза і його помічниці".
Afinna, Інночко, безмежно вдячна за часточку теплоти, яку Ви передали мені!!!



Ось ці чарівні обкладиночка і косметичка "Hand made", смачний чай happy .
(я дуже люблю вмоститись на своєму кріслі, поруч, щоб був чай, і вишиваю, оце для мене релакс biggrin )

А ще - дуже зворушлива листівочка-вертеп, там двері відчиняються до Новонародженого Ісусика.

Дякую Вам і Вашій сім'ї - дуже-дуже!!!
Прикріплення: 9870752.jpg (301.1 Kb)




"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/


Повідомлення відредагував Irina_SV - Неділя, 2013-12-29, 10:14 PM
 
BulletДата: Понеділок, 2013-12-30, 0:49 AM | Повідомлення # 273
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ТМК,  який рудасик у вас! smile

Киянка,  головне - передсвятковий настрій! Радію, що допомгла хоч на 1% його піднеяти тобі, будь здорова :)*

Irina_SV,  вітаю з щастям від Афінни, я теж з дуже схожим похвастатись збиралась, і від Киянки, і від Афіни, і від Тетяни. Але дуже "вчасно" сіли батарейки )))) заряджаю. Від шоколадки важко втриматисб. Сівші батарейки тримають мене в руках (не зжерти солодощі, бо їх треба сфотографувати!)))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
olgavasilevskiaДата: Понеділок, 2013-12-30, 2:46 AM | Повідомлення # 274
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
І я отримала чудову обкладинку від Інночки! Навіть зошит є як раз по розміру! Ще і за листа з чудовими побажаннями! Дякую від усієї душі,  Снігуронько!

У мене стався Різдвяно-передноворічний форсмажор...Нам у двір підкинули 6 душ кошенят...Ну,я як сама дурна зібрала їх і занесла на горище над своєю квартирою...Мусила годувати 5 разів на день і шукати їм домівку....Шість кошенят-шість днів...Боженька помилував мене і всіх пристроїла в  добрі ручки. Тепер відсипатимусь на свята...А вже свої даруночки буду як пошту щастя  пізнііше розсилати. Вибачте будь ласка!
 
BulletДата: Понеділок, 2013-12-30, 3:52 AM | Повідомлення # 275
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата olgavasilevskia ()
Мусила годувати 5 разів на день і шукати їм домівку....Шість кошенят-шість днів...Боженька помилував мене і всіх пристроїла в  добрі ручки.

ооо, ото ви зробили справжнє передноворічне добре діло!!! За то на вас чекає великий подарунок долі, чекайте,він не забариться smile Ви молодець!!! )*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: Понеділок, 2013-12-30, 6:20 PM | Повідомлення # 276
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Звітуюсь:
1. Перший подаруночок я отримала на Миколая від Тані (Tana):

Особлива книжечка, фірмова закладинка та ще й листівочки з фрагментами сорочки! Таню, досі дивлюсь, як у тебе підшито краї закладинки і захоплююсь!
2. Новорічне вітання від Оксани (Киянки):
- сніжинка-прикраса на ялинку і спецкалендар-щоденник! (Щоб я нічого не забула wink в наступному році!)
3. І новорічне щастя від Лізи(Bullet):

Кажу чесно: була ще шоколадка... була! Але закінчилась... Чомусь фото перевернулось, але й так добре видно все-все-все - кулька і ялиночка, і сова, і гаманчик, і ниточки, і мікролистівочка (цікава ідея!), і гольничка, і соняшники...
Дівчата, спасибі вам усім велике! Так приємно потім користуватись різними речами і згадувати - а це мені подарували.. а це мені вишили... І кожен раз посміхатись - уявляєте, скільки ви мені посмішок надарували на весь рік?
Дякую!
Цитата ТМК ()
А ще пошита золотими ручками сумочка-кошик, яку мій молодший рудий синочок вподобав
Чесно-чесно, ці руді так люблять подарунки! Тільки відвернись - уже примостився, мабуть, вони так відчувають всі добрі думки, які нам присилають разом з подарунками!
Цитата olgavasilevskia ()
У мене стався Різдвяно-передноворічний форсмажор..
Точно форсмажор! Ви молодець, що всіх прилаштували!!!
Прикріплення: 3108034.jpg (131.5 Kb) · 5683185.jpg (146.4 Kb) · 9602714.jpg (135.5 Kb)
 
ZetaДата: Понеділок, 2013-12-30, 8:41 PM | Повідомлення # 277
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
хвалюся тут своїм щастям від Інни Afinna- бо спочатку вирішила,що то був Миколайчик wacko
Прикріплення: 5674279.jpg (238.9 Kb)






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
намистоДата: Понеділок, 2013-12-30, 9:46 PM | Повідомлення # 278
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Днями і до мене завітало Щастя від Тані ТМК. smile А там чудова декоративна тарілочка, просто очей не відвести яка красива! Гольничка-сердечко до моєї колекції, вишите штапівкою і змережане по боках. Танюша, браво, ти умнічка!!! Приправи для глінтвейну і десертів, декор-кульки для десертів ( не можу-не можу-не можу собі відмовити спекти зовсім маленький пляцочок на свята...:))) А ще такі солодкі санчата від Діда Мороза (чудова ідея!!! яка дуже сподобалася моїм мужчинам), і така тепла і чуйна листівка з Різдвяно-Новорічними вітаннями з Дніпропетровська. Танічка, дякую тобі за вітання і подарунки! Це дійсно велике-велике щастя - мати друзів по всій Україні!:)
Прикріплення: 9357938.jpg (200.3 Kb)


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2013-12-31, 4:22 AM | Повідомлення # 279
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Ого! і я, і я  з подарунками від родини Єрмакових! Я боюсь, вони цілий місяць 24 години на добу все це для нас шили й вишивали! Хоча, хто зна, може, у них, у чарівників, усе простіше - змахнув чарівною паличкою, тричі дмухнув - і є)
Мені від Інни та Андрія дісталась чудова вишита обкладинка для книги - на домотканому полотні, цілий набір фетру (мені якраз дуже бракувало червоних відтінків, у нас в магазині нема зараз), незвична листівка-дверцята до ясел... І чайок. Дякую!
  
Прикріплення: 2950093.jpg (191.1 Kb) · 9088809.jpg (347.3 Kb) · 9638575.jpg (173.4 Kb)
 
TanaДата: Вівторок, 2013-12-31, 7:37 AM | Повідомлення # 280
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
І я приєднуюсь з пакунком від Інни та Андрія: обкладинка з улюбленим швом і рідним орнаментом -- восьмипелюсткова квітка на обкладинці -- точні всі справи підуть вгору!; листівка-вертеп така ніжна, ах, коник (який склав компанію Юлечкиному нитяному, і сплять з нашою паняночкю), побажання і чай для тепла в домі.
Цитата Сестра_Юлія ()
може, у них, у чарівників, усе простіше - змахнув чарівною паличкою, тричі дмухнув - і є)

Я теж так думаю.
Дякую, Afinna!


Інколи приходять думки, що звідки мені таке щастя, хіба я цього року заслужила?! А потім думаю, що наше спілкування вчить приймати добро і подарунки від Всесвіту,і любити себе більше. І віддавати більше.

Дякую, добрі люди!
Прикріплення: 0639483.jpg (280.9 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-2013
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.