| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-23, 10:51 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 17
  • 18
  • »
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-4: РІЗДВО
Пошта щастя-4: РІЗДВО
BulletДата: Понеділок, 2009-11-02, 1:11 AM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Правила читаємо тут

Записуємось до 1 грудня. Маєте цілий місяць smile Думаю, якщо хтось пізніше захоче приєднатись, то візьмемо, бо ж новорічну ніч бажання всіх хороших людей мають збуватись:)
Обмежень нема.
Орієнтовна дата закриття пошти щастя-4 - 1 лютого (тему буде закрито без можливості писати відповіді).
Прошу писати повідомлення з вашим бажанням грати в гру і описом ваших уподобань чи хоббі, чи бажання конкретного. Повідомлення ваше я витру потім (не пишіть в ньому нічого цінного окрім необхідної інфи))), а нік - додам досписку гравців.
А тепер - помчали!

1. Bullet. Кольори ч/б гама, кольори землі і піску. Люблю котів, каву, шоколад, джаз. Усі знаки уваги приємні! (ким ощасливлена: Олька, Chere6nya , Сестра_Юлія, pozitiv, Світланка, Vikaho, Tana, montan, shtynka, savvang, яля)

2. shtynka : Можу годинами блукати по крамницях із книжками, рукоділлям та канцелярією. Люблю рукотворні вироби будь-якого напрямку. Під новий рік актуально було б завести новий записник (щодня детально планую справи), або чохлик для мобільного (ніяк собі не викрою часу зробити і гублюсь в ідеях, а купувати не хочу...), бо старий (куплений із телефоном) порвався, довелось викинути... Телефон мій чорний із жовтою смужкою. Улюблені кольори - зелений, червоний, чорний, помаранчевий, і більшість теплих відтінків. (ким ощасливлена: Сестра_Юлія, Chere6nia, Bullet )

3. Сестра_Юлія : А я люблю левів. Збираю їх всіляких- на обгортках, зошитах, чашках, блокнотах, листівках, мальовани, вишитих. І різні речі у жовто-оранжевій гамі відповідно. Долучайтесь до збирання моєї колекції. Сподіваюсь, і я зможу реалізувати деякі ваші заповітні рукодільні бажання. (ким ощасливлена: Bullet, Олька, Vikaho, Світланка )

4. Chere6nya : Це ж різдвяна пошта щастя, то забажаю я собі якійсь сюрприз на новорічно-різдвяну-святкову тематику! (ким ощасливлена: Світланка, Bullet )

5. Tana : Мої різдвяні побажання: дитячо-мамська тематика для дітей віком до 3-х років. Наприклад, слінгонамисто, рушничок в дитячу кімнату, текстильна іграшка чи якась інша практична річ без обмежень по формі, техніці тощо. Допустимі всі кольори веселки. Небажаним є хіба що чорний колір (не вважаю його "дитячим"). (ким ощасливлена: Олька, Світланка, Bullet, Сестра_Юлія )

6. Олька : а я буду рада рождественским колокольчикам, в любых вариациях и исполнениях. говорят, звон рождественских колокольчиков - это к добру, достатку, хорошим новостям, а мне всего этого хочется и в большом количестве, тем более в рождественские праздники...
(ким ощасливлена: Vikaho, Сестра_Юлія, Ludmila, Світланка, Shtynka, Bullet )

7. Пасіонарія - Буду рада гольниці (не маю-стидоба!) люблю ручні прикраси на ялинку з ниток (сніжинки, янголи - гачком чи ін.) та з соломи. Кава - так! А гарних серветок під каву - нема! І взагалі - серветки люблю, але своєї - жодної не залишилось. (ким ощасливлена: Bullet, )

8. Vikaho - Цього року у мене не буде ялинки (так, це трагедія ), тому хотілося б щось таке новорічне-новорічне, для святкового настрою

9. fiery - Є в мене така особливість))) я дуже люблю свиней)) Тому буду раді всьому, що пов"язане з цією чудовою тваринкою) (ким ощасливлена: montan, яля )

10. Світланка - Я дуже хочу домотканого полотна... може у когось залишились клаптики невеличкі на серветку, гольницю чи закладинку... (ким ощасливлена: montan, Bullet, Сестра_Юлія )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Вівторок, 2010-01-05, 11:05 PM
 
BulletДата: Понеділок, 2009-11-02, 4:12 PM | Повідомлення # 2
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
11. montan - І я приєднуюсь. Хотілось би щось яскраво-новорічно-різдвяне (ким ощасливлена: lakizka, pozitiv, Світланка )

12. lakizka - Звісно буду рада любому подарунку, бо я стільки всього люблю... особливо якщо це зроблено з душою. Напевне мене порадує рукавичка чи прихватка на кухню або прикраси на ялинку. Все що стосується рукотворіння. (ким ощасливлена: montan, Ludmila, nosiknata, Олька )

13. abilan - Обожнюю Новий рік! Це дитинство, радість, ялинкові прикраси, вогники і головне - приємні несподіванки. Чесно кажучі, давно мрію ялиночку одягнути рукотворними прикрасами...

14. savvang - дуже люблю все що стосується декору, особливо якщо зроблене вручну та з душею!!а також люблю все що стосується танців та хореографії взагалі. (ким ощасливлена: Ludmila, Bullet)

15. nosiknata - Листівку зроблену власноруч.Ось що я би хотіла отримати.Будь-якого формату, стилю і тематики.Сюрпризи - обожнюю!!!! (ким ощасливлена: montan, Сестра_Юлія, Ludmila, Bullet )

16. яля: вже місяць як з чоловіком намагаємся привести до ладу хатинку яку купили . Це переше довгочикуване власне помешкання і ми хочемо його декорувати в украінському стилі. Буду рада всьому що може нам в цьому допомогти, особливо обожнюю кераміку, також буду рада будь-чому в украінській тематиці.

17. Ludmila- Я люблю отримувати листи і люблю сюрпризи, тому буду рада будь-якому прояві уваги. (ким ощасливлена: Сестра_Юлія, pozitiv)

18. pozitiv- : Я давно мрію про органайзер з зразками ниточок DMS. Дуже часто приходиться заміняти їх нтками інших фірм, і для цього годинами стою в магазині, прикладаючи моточок до моточка, вишукуючи потрібні відтінки. Якби мати свої зразки, все було б набагато легше. Дякую всім, хто відгукнеться!! Обожнюю сюрпризи! (ким ощасливлена: Олька, Montan, Ludmila, Tana, Bullet, nosiknata)

19. Ganzya- люблю сюрпризи, буду рада будь-якому прояві уваги. (ким ощасливлена: Bullet, Світланка)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2010-02-01, 5:23 PM
 
nosiknataДата: Четвер, 2009-11-12, 0:24 AM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Листівку зроблену власноруч.Ось що я би хотіла отримати.Будь-якого формату, стилю і тематики.Сюрпризи - обожнюю!!!!

З Поштою щастя -1 пощастило наполовину- рамочку, яку я забажала, ніхто не надіслав, але я розумію, що то кропітка робота і потребує багато часу, якого у мене самої бракує.А от листівками від Люди і Лізи не перестаю гордитися, хочеться зібрати колекцію рукотворної краси.Натомість постараюсь здійснити ваші бажання.



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Вівторок, 2009-11-17, 11:21 PM | Повідомлення # 4
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дівчата! Інтригую! Вчора купила в місцевому магазині секційного фарбування муліне "Аріадна", по 8 метрів в мотку. Не знаю, як там хто ставиться до цієї марки, я пробувала вишивати - мені сподобалось smile Купила чорно-біле муліне, червоно-руде і коричнево-молочне smile Комусь пощастить в різдвяній пошті щастя! Якщо хтось любить вишивати монохромні вишивки (але секційним муліне!) - відписуйтесь smile Двом форумчанкам вишлю.
*довідка для тих, хто не в курсі:
Нитки секційного фарбування - нитки фарбовані секціями - відрізками. Часто такі нитки помилково називають меланжевими.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2009-11-18, 1:19 AM | Повідомлення # 5
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ludmila, ото ж бо й воно! Одразу треба було, а то сидимо в кущах, соромимось, боїмось.... wink

Я ще не розрахувалась з поштою щастя-3, а вже накопичила згортки і коробочки для різдвяної пошти щастя.... ну, думаю, можна починати забіг. Тому що після 20-го грудня всі посилки йтимуть набагто довше - завантаженість пошти скажеться.

ПОМЧАЛИ!!!

п.с. нові учасники приймаються аж но Різдва smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Субота, 2009-11-21, 1:40 PM | Повідомлення # 6
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Підтримую, я лише ЗА. Мені менше приватних листів:)
ітак, учасники і напроти них зірочки, що означають, що я маю адресу. Якщо зірочки нема (перевірте ваше ім"я у цьому списку), то вишліть мені вашу адресу ще раз (я могла загубити, могла забути і не вписати, а могло не дійти повіломлення чи, що найвірогідніше, лист з адресою зник під грузом нових приватних листів - так влагтований сервіс..)

Bullet *
shtynka *
Сестра_Юлія *
Chere6nya *
Tana *
Олька *
Пасіонарія *
Vikaho *
fiery *
Світланка *

montan *
lakizka *
abilan *
savvang *
nosiknata *
яля -?-
Ludmila *

pozitiv *



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Вівторок, 2009-11-24, 12:37 PM
 
BulletДата: Субота, 2009-11-21, 1:43 PM | Повідомлення # 7
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Пасіонарія
яля
savvang

прошу адреси мені в приват)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: Субота, 2009-11-21, 4:20 PM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Bullet, вже відіслала, і теж - за всі адреси в одному листі: тоді відбудеться справжня пошта щастя!

ore et labore!
 
abilanДата: Понеділок, 2009-11-23, 3:36 PM | Повідомлення # 9
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 189
Нагороди: 0
Репутація: 20
Статус: Offline
Шановні форумчанки! biggrin
Не знайшла більш близької теми, тому...Хай вибачають адміни,...але...не можу промовчати про ТАКЕ... wink
У нас у родині радість! biggrin biggrin
Святий Миколай "достроково" "забрав" дитячього листа і "здійснив" давню Дитячу Мрію усіх членів нашої родини! biggrin biggrin biggrin
Давню, бо я мріяла про ЦЕ з дитинства, а мої діти ЗАЖДИ. А чоловік "маскувався" wink , бо у нього ТАКЕ колись було і він знає, що буде у квартирі, ТА ВСЕ Ж ТАКИ МРІЯЛОСЬ...
Так от.... Це нашої Золота радість!!! Гарненький хлопчик о 2,5 міс!!! Це його "портрет" ще до того, як він "ВНОЧИ З"ЯВИВСЯ", коли діти вже спали.. wink Кому цікаво, може заглянути http://www.radikal.ru/users/belan-anna/gaj
smile biggrin


Интересует ВСЕ о национальной традиционной вышивке и других техниках вышивки.
 
ОлькаДата: Понеділок, 2009-11-23, 3:43 PM | Повідомлення # 10
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
abilan, поздравляю! такая классная малявка! пусть растет здоровым и красивым другом!!!
 
LudmilaДата: Понеділок, 2009-11-23, 4:28 PM | Повідомлення # 11
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
abilan, вітаю з отриманням довгоомріяного подарунка. smile


 
BulletДата: Понеділок, 2009-11-23, 6:38 PM | Повідомлення # 12
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
abilan, ото вам і гавкаюча пошта щастя smile Вітаю smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lakizkaДата: Вівторок, 2009-11-24, 0:03 AM | Повідомлення # 13
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
abilan, я просто в захваті. Така лапуська гарнюня. Я уявляю вашу сімейну радість. В одних знайомих такий песик вмів "сміятися", сама на фотках бачила.

 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2009-11-24, 1:56 AM | Повідомлення # 14
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
abilan, Аню, вітаю!Хай несе у дім щенячу радість і собачачу вірність)
 
pozitivДата: Вівторок, 2009-11-24, 12:16 PM | Повідомлення # 15
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Пошта щастя - це чудова ідея!!! Обожнюю робити подарунки і після того тішитися радістю отримувача. Я давно мрію про органайзер з зразками ниточок DMS. Дуже часто приходиться заміняти їх нтками інших фірм, і для цього годинами стою в магазині, прикладаючи моточок до моточка, вишукуючи потрібні відтінки. Якби мати свої зразки, все було б набагато легше. Дякую всім, хто відгукнеться!! Обожнюю сюрпризи!


Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
BulletДата: Вівторок, 2009-11-24, 12:45 PM | Повідомлення # 16
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
pozitiv, вітаю вас з початком переноворічної поштової гонитви smile
ну, думаю, все... починаю сьогодні розсилку адрес. Адреси тих, хто вирішать приєднатись пізінше, буду розсилати додатково smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2009-11-24, 9:21 PM | Повідомлення # 17
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
так, адреси ВСІМ розіслала.

Починайємо атакувати пошту.
Попередження: якщо хтось з вас надсилає в пошті щастя роботу,я ку хоче виставити до голосування, то вкладіть пояснювальний листочок, щоб отримувач від того щастя не виклав фото майбутньої конкурсної роботи в ефір! smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Середа, 2009-11-25, 11:41 AM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
так, адреси ВСІМ розіслала.

Дяка! Будемо готувати подарунки!

Дивна трохи в нас Різдвяна пошта щастя виходить... уже в листопаді - Різдво smile Мабуть, наближаємось до Європи - там уже кругом ялинки стоять і народ створює новорічний настрій, чим може! Там різдво святкують на два тижні раніше, здається cool


Моя майстерня
 
ПасіонаріяДата: Середа, 2009-11-25, 1:26 PM | Повідомлення # 19
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Привіт. Різдво у всіх одинаково - 25 грудня. Тільки ті, у кого старі календарі (церка, православний обряд), 25 грудня припадає тоді, коли у всіх уже 7 січня. Такий собі споконвічний дисонанс - держава і світ загалом живе по новому календарі, а наша церква по старому.
Ми - діти двох стандартів sad
А щодо листопадових ялинок, то це - бізнесовий перегин (ми теж це відчуваємо!). Між іншим, поляки різдвяну європу у листопаді - не приймають, бо в них (і в нас, християн) листопад - поминальний місяць.
Зверніть увагу, що календар підготовки до Різдва, так званий час Адвенту, зачинається 1 (одиничкою) і закінчується 24(двадцять четвіркою). Це з першого по двадцять четверте грудня ми себе змислово і духовно підготовляємо до народження Ісуса, а в кишеньках під цифрами - місце для чеснот, над якими працюємо, і за які одержуємо маленьки подаруночки.
Що сказати - гарно католики придумали! Тому і різдвяний вінок з чотирма свічками і панно-календар з 1 по 24 - стали світовими символами.


ore et labore!
 
BulletДата: Середа, 2009-11-25, 7:10 PM | Повідомлення # 20
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Пасіонарія, мені якогось року подарували такий календар, але я такого смислу його не знала, ви мені відкрили очі (тепер читатиму в інтернеті). Ми це текстильне панно вішали на стіну навпроти вхідних дверей і на деякі "дні" на календарі привішували міні-подарунки чи записки з місце, дее чекає подарунок smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-4: РІЗДВО
  • Сторінка 1 з 18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 17
  • 18
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.