| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 10:31 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Вишиваємо артіллю » Артіль 2013р. Лютий (обговорення)
Артіль 2013р. Лютий
soncevudaДата: Понеділок, 2013-01-21, 3:35 AM | Повідомлення # 1
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
Отже, шляхом голосування було визначено, що:
більшість з вас не проти нового завдання один раз на місяць, так і буде =)))
більшість за те, щоб починати з простого і рухатися до складного, так і буде)))
більшість з вас не проти надати свої поради, майстер-класи, але я розумію, що ми всі зайняті, тому працюватимемо як зможемо, але, звісно, дуже пладно!
Завдання на лютий буде досить просте, його осилити дуже легко! (навіть я змогла гг)))))
це ЗАНИЗУВАННЯ, або заволікання (рос. набор)
у нас на сайті вже є гілка для обговорення саме цього шва. там же - багато-багато схем. http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/12-302-1

завдання:
опанувати техніку, користуючись порадами від дівчат,
або згадати, якщо вам це вже відомо.
написати поради до інших (якщо з"явилося щось новеньке)
виконати роботу з використанням цього шва (на ваш розсуд - декор рушника, листівка, закладинка, обгортка на паспорт, декор для косметички, гарненька серветка на весну - за вашим бажанням).
Подати роботу до 20 лютого.
А далі - голосування і оголошення переможця.  smile
хто згоден? прошу записуватися ))))



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2013-01-21, 4:24 AM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Підтримую!
 
sjana_ifДата: Понеділок, 2013-01-21, 10:02 AM | Повідомлення # 3
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
І я!

 
OленкаДата: Понеділок, 2013-01-21, 10:23 AM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Мені подобався формат попередніх артілей, де ведучий вибирав візерунок, давав МК, і всі використовуючи один і той самий візерунок робили що кому заманеться.тут, тут або тут


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
LeniДата: Понеділок, 2013-01-21, 11:48 AM | Повідомлення # 5
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 155
Нагороди: 0
Репутація: 33
Статус: Offline
Згідна з Оленкою. Як на мене найкращі правила для артілі виклала Bullet тут
 
soncevudaДата: Понеділок, 2013-01-21, 12:26 PM | Повідомлення # 6
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
ну але ж в нас новий проект артілі! 
я наприклад хочу, щоб були різноманітні схеми, до того ж цей досить простий! і там в сторінці, що я додала якщо прочитати - можна знайти все необхідне.



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
Andrew_YerДата: Понеділок, 2013-01-21, 1:04 PM | Повідомлення # 7
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
soncevuda, підтримую.

Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
Марина19Дата: Понеділок, 2013-01-21, 3:47 PM | Повідомлення # 8
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 165
Статус: Offline
я з вами smile
 
ромашка1Дата: Понеділок, 2013-01-21, 4:18 PM | Повідомлення # 9
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
soncevuda ,я згодна на всі 100! я з вами  smile
 
ТетянаДата: Понеділок, 2013-01-21, 4:29 PM | Повідомлення # 10
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Quote (soncevuda)
завдання:опанувати техніку, користуючись порадами від дівчат,
 
Quote (soncevuda)
нас на сайті вже є гілка для обговорення саме цього шва. там же - багато-багато схем. http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/12-302-1
Прочитала всю тему про занизування. Дійсно, схем - багато, поради про якісь деталі - є,  і тільки одне посилання на майстер-клас з виготовлення закладинки, де описується, як, власне починати шити і т.д. Є ще посилання на сторінку з книги (про "продольный набор"), але текст майже не бачу, а до малюнків є запитання...
Quote (soncevuda)
Завдання на лютий буде досить просте,
Як для кого... Тому поки що утримаюсь. Колись вже пробувала цей шов, те, що вийшло, - категорично не сподобалось.
Всім бажаю успіху, якщо хтось з початківців поділиться ілюстраціями, як він опановував цю техніку - буду вдячна.


Повідомлення відредагував Тетяна - Понеділок, 2013-01-21, 4:34 PM
 
irinka-vitaminkaДата: Понеділок, 2013-01-21, 4:43 PM | Повідомлення # 11
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
Мені подобається ідея вишивання артіллю, я з радістю прийму участь, однак хотілось, щоб це більше було навчання, а не гра...

http://vk.com/id201987262
 
Andrew_YerДата: Понеділок, 2013-01-21, 5:09 PM | Повідомлення # 12
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
В мене якраз в процесі заволікання. Буде стимул завершити. smile
Тетяна, спробую зробити декілька картинок. Скажіть, будь ласка, на що саме звернути увагу?


Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
ТетянаДата: Понеділок, 2013-01-21, 5:31 PM | Повідомлення # 13
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Andrew_Yer,  дякую, спробую сформулювати. Ось, наприклад (прошу пробачення у автора за використання фото, це фото з теми про занизування):
Тут, наскільки я зрозуміла, одна замальована клітинка охоплює 2х2 нитки тканини, тобто прошити треба 2 ряди, щоб отримати один ряд з малюнка? А там, де пропущено (з лиця) 5 клітинок, на звороті провисатиме нитка через усі 10 ниток? А є ж узори, де непрошиті 6-8 "клітинок" малюнка - чи закріплюється якось нитка на звороті? А якщо тканина - крупний льон і на лиці стібок через 3-5 "клітинок", теж - чи не провисатиме? Бо у мене вийшло грубувато і непрактично - чіплятиметься...
Ось тут , наприклад, як шити горизонтальні суцільні смуги? Чи цей візерунок придатний тільки якщо ми вишиваємо його "впоперек", тобто вертикальними рядами?
Іще таке питання: якщо вишиваємо куточок - серветки чи обкладинки - чи міняється напрямок стібків, якщо, наприклад, візерунок утворює квадрат вздовж полів тканини?
І є ще багато таких начебто дрібних запитань. Тобто закріпити нитку і вишити простеньку "шахматку" - не проблема, а як дійде до візерунків...
 
КиянкаДата: Понеділок, 2013-01-21, 7:37 PM | Повідомлення # 14
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
Quote (irinka-vitaminka)
Мені подобається ідея вишивання артіллю, я з радістю прийму участь, однак хотілось, щоб це більше було навчання, а не гра...
Згодна на всі 500%
Я теж думала, що це буде форма МК, потім самостійне виконання, обговорення між учасниками про труднощі, які виникли в процесі, запитання до майстринь-координаторів та звіти.
Таким методично правильним буде процес навчання, як на мене.
А виконувати будь-який узор у заданій техніці (яку більшість з нас і хоче вивчити, а не вдосконалити майстерність) я сама не візьмуся.
 
Mellory_zpДата: Понеділок, 2013-01-21, 8:57 PM | Повідомлення # 15
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 93
Статус: Offline
Quote (Киянка)
Quote (irinka-vitaminka)Мені подобається ідея вишивання артіллю, я з радістю прийму участь, однак хотілось, щоб це більше було навчання, а не гра...Згодна на всі 500% Я теж думала, що це буде форма МК, потім самостійне виконання, обговорення між учасниками про труднощі, які виникли в процесі, запитання до майстринь-координаторів та звіти. Таким методично правильним буде процес навчання, як на мене. А виконувати будь-який узор у заданій техніці (яку більшість з нас і хоче вивчити, а не вдосконалити майстерність) я сама не візьмуся.
цілком згодна!



Я в ЖЖ
Моя група Вконтакті "Український стиль"
 
soncevudaДата: Понеділок, 2013-01-21, 9:33 PM | Повідомлення # 16
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
ну не знаю, дівчата. я все що вмію, хай і небагато вчилася сам - по фотогрфіям, опиисам, майстер-класам в інтернеті. 
а чекати готового - то так можна довго сидіти. я розумію якщо ви вже взяли голку з ниткою та зробили щось у цій техніці і щось не виходить - то питаєте, а так одразу опускати руки......варто і почати з цієї простої шахматки, а потім дійдемо і до візерунків.



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
КиянкаДата: Понеділок, 2013-01-21, 10:12 PM | Повідомлення # 17
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
soncevuda, я не розумію, з якою метою Ви робили опитування й беретеся координувати артілі, якщо пропонуєте САМИМ навчатися по фотографіях, описах, МК в інеті. Це вже суперечитиме темі "Спільні ігри", де ключовим є слово "спільні". Кожна з нас тому й висловилася, що хоче брати участь в спільному процесі, а не длубатися самостійно, щоб потім виставити фото результату.
 
soncevudaДата: Понеділок, 2013-01-21, 11:05 PM | Повідомлення # 18
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
я ж написала - в лютому буде так. а на натупні мсяці - вже складніші роботи і з майстер-класами. тому що зробити цеймайсткр-клас теж робота майстринь.
Киянка, чому ви так гостро на все реагуєте? я ж нікого до артілі не змушую, просто намагаюся розаворушити тему і заохотити до вишивання. я ж нікого не змушую
((((

чомусь після таких слів аж руки опускаються



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
КиянкаДата: Вівторок, 2013-01-22, 0:02 AM | Повідомлення # 19
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
Quote (soncevuda)
я ж нікого до артілі не змушую, просто намагаюся розаворушити тему і заохотити до вишивання. я ж нікого не змушую

Я і є заохочена з величезним бажанням участі в артілях і нерозумінням невідповідності умов спільних процесів.
Я просто звикла надавати словам значення, правильне тлумачення і бути законослухняною.
Але координатор - Ви. Останнє слово за Вами.
 
ромашка1Дата: Вівторок, 2013-01-22, 0:30 AM | Повідомлення # 20
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
soncevuda, ви нам потрібні  smile Киянка , Тетяна,  Mellory_zp, дівчата думаю ми справимся ,очі бояться ,руки роблять.
Крім хрестика ,інших швів я навіть не бачила ,тай хрестиком шию менше року,показати не було кому все сама потрошки навчилася ,інтернет дійсно допомагає найти,освоїти  і навчитися  ,ми ж усі дорослі ,а майстрині завжди прийдуть нам на допомогу.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Вишиваємо артіллю » Артіль 2013р. Лютий (обговорення)
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.