| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 8:54 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Bullet  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Колективні закупки » Закупи з Канади (від Fleur1226) (Після 5 листопада Fleur1226 в Україні!)
Закупи з Канади (від Fleur1226)
BulletДата: Неділя, 2010-10-17, 11:57 AM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Fleur1226:
Quote
У минулій свій приїзд помітила, що ДМС тут були дешевші, ніж там, а тканина - дорожча. Нитки тут по 70 -80 центів (КАНАДСЬКИХ, не американських). Порахуйте, якщо то дешевше і тепер, то можу "навантажити" чоловіка. Правда, тепер можна брати до літака лише одну валізу до 23 кґ, а, якщо більша вага, то багато доплачувати, але нитки не важать багато. А як не вийде, то сама приїду в листопаді.
Якщо має сенс моя пропозиція, то прошу дуже

спробую сьогодні довідатися, скільки тут коштує розчинна канва, якщо "дійду" до крамниці.




Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2010-10-17, 12:00 PM | Повідомлення # 2
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Шановні форумчанки, гадаю, вам буде зручніше обговорювати кожну окрему закупку в окремій відповідній темі.

Тут зголошуйтесь і координуйте свої зусилля з Fleur1226, яка люб"яно запропонувала свою допомогу в закупці і доставці товарів для рукоділля з Канади в Україну.

Fleur1226, пропоную вам все ж дати форумчанкам якийсь веб-ресурс для вибору товарів для рукоділля. Так буде зручніше всім і ви зможете уникнути ефекту *зіпсованого телефону*.
Успіху!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Fleur1226Дата: Неділя, 2010-10-17, 5:05 PM | Повідомлення # 3
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 30
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Fleur1226, пропоную вам все ж дати форумчанкам якийсь веб-ресурс для вибору товарів для рукоділля. Так буде зручніше всім і ви зможете уникнути ефекту *зіпсованого телефону*.

Так, Bullet, маєте рацію. Щойно пошукала на інтернеті веб-сайти крамниць, де я звичайно купую, і виявилося, що більшість цих крамничок веб-сайтів не мають. surprised Хіба що ця крамниця www.lacigalebrodeuse.com Але нитки можна знайти за нижчу ціну.
Може ще довідатися про бісер? Я, правда бісером ще не вишиваю, лише поки що дивлюся на нього smile

Щоби мати уяву про курси валют, я користуюся цим сайтом: http://valuta.online.ua
Як матимете питання, прошу писати. smile

 
lakizkaДата: Неділя, 2010-10-17, 7:16 PM | Повідомлення # 4
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Fleur1226, а в шоці... Скільки там приємних дрібничок!!!! Якщо дівчата будуть замовляти з того сайту, тоя замовлю гудзики ( а які там тримачі ві РІКО!!!)

 
BulletДата: Неділя, 2010-10-17, 9:43 PM | Повідомлення # 5
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (lakizka)
Якщо дівчата будуть замовляти з того сайту,

всі дівчата якщо так будуть думати, то ніхто нічого не замовить )))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lakizkaДата: Неділя, 2010-10-17, 10:50 PM | Повідомлення # 6
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Bullet, просто якщо замовимо разом, то доставка по Канаді буде меншою, а так якщо тільке моє замовлення, то доставка буде дорожчою ніж гудзики. Та думаю, що на такі речі охочих знайдеться.

 
Fleur1226Дата: Понеділок, 2010-10-18, 0:48 AM | Повідомлення # 7
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 30
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
Дівчата, в цій крамниці добрий вибір, але воне не є найдешевша. Цей сайт, так би мовити для орієнтації і порівняння цін та асортименту в Канаді (точніше в Монреалі) і в Україні. Бо інші, крамнички, де я купую, веб-сайтів не мають, або сайт в процесі створення. Якщо би хтось щось вибрав, то я би ще походила по інших крамницях і пошукала, де дешевше. Тому прошу замовляти до 5 листопада. У мене квиток на 10 листопада, так що я лишаю 5 днів на непередбачені обставини та на складання валіз.

Я сама з України буду везти тканину (українського або білоруського виробництва), бо тут тканина для вишивання дуже дорога. Хоча, за якістю краща. Наскільки я знаю, ДМС тут дешевші, як в Україні, принаймі так було 2 роки тому.

lakizka, я не зрозуміла, чому Ви говорите про вартість достави. Я просто покладу до валізи і привезу до Києва. А вже по України не-киянам можу розіслати. Або лишити в товаришки і заберете, коли будете в Києві. За доставу я гроші не буду з нікого брати.

Повідомлення відредагував Fleur1226 - Понеділок, 2010-10-18, 3:32 AM
 
lakizkaДата: Понеділок, 2010-10-18, 3:52 AM | Повідомлення # 8
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Fleur1226, ну в нас за доставку з інтернет-магазину треба платити happy

 
Fleur1226Дата: Понеділок, 2010-10-18, 3:49 PM | Повідомлення # 9
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 30
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
lakizka, так, достава замовлення з інтернет-крамниці тут також платна. Але я не купуватиму через інтернет, я просто піду до крамниці, заплачу, покладу до валізи і привезу до Києва (буду лише в Києві). В Києві розрахуємося з киянами (за чеками з крамниці), а з не-киянами якось домовимося.

Моя пропозиція не є комерційна. Я просто по-дружньому пропоную доставити для форумчанок якісь речі для рукоділля, які або в Україні дорожчі, або їх нелегко знайти, або якість гірша. Хоча якість, здається, тепер по цілому світі або китайська добра (таке також інколи стається smile ) , або китайська погана. smile

З України, як я вже говорила, повезу тканину для себе і для знайомої вишивальниці. З Києва вже маю маленьке замовлення на розчинну канву.

Повідомлення відредагував Fleur1226 - Понеділок, 2010-10-18, 3:49 PM
 
BulletДата: Вівторок, 2010-10-19, 1:01 AM | Повідомлення # 10
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Fleur1226)
З Києва вже маю маленьке замовлення на розчинну канву.

http://www.rukodelie.com.ua/show_prod.php?prodid=2649

71 грн!!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Fleur1226Дата: Вівторок, 2010-10-19, 1:47 AM | Повідомлення # 11
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 30
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Bullet)
71 грн!!!

Не знаю, скільки то буде на канадські доляри. Тут я купувала 4.35 за метр (ціна вже з податком).
Ширина - 20 дюймів - приблизно 50 см.

Порахуйте, якщо має сенс, то можу купити і привезти.

А це крамницяз різним-різним для виготовлення прикрас.

Повідомлення відредагував Fleur1226 - Вівторок, 2010-10-19, 1:48 AM
 
BulletДата: Вівторок, 2010-10-19, 9:12 AM | Повідомлення # 12
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Fleur1226,
Quote (Fleur1226)
А це крамницяз різним-різним для виготовлення прикрас.

там навіть круглогубці дешевше, ніж я у нас в містечку купувала smile

Fleur1226, а не маєте такий сайтик, щоб ви могли купити дещо для шиття? Наприклад, я тут полюю на таку металеву маленьку штукенцію, що одним рухом складає косу смужку в косу бейку (для котону), мені треба для печворків... cry



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Fleur1226Дата: Вівторок, 2010-10-19, 2:57 PM | Повідомлення # 13
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 30
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
Bullet, а не могли б Ви дати мені якусь ідею, як та штукенція виглядає? smile Я тоді пошукаю.
 
ГномикДата: Вівторок, 2010-10-19, 5:37 PM | Повідомлення # 14
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 27
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Bullet)
що одним рухом складає косу смужку в косу бейку (для котону), мені треба для печворків...

Bullet, знаю, що не в тій темі відповідаю, але сьогодні була в Св......ку, що на пл. Льва Толстого в м.Києві (....- щоб не здалося, що рекламую) і бачила такі 3 штукенції ( на три різні розміри, ціна відповідно різна. Найбільша така дві меншенькі такого плану , можливо це одне і теж , але я не дуже на них роуміюсь, тому фото знайшла і показала втакому вигляді як запам'ятала. І ще ціна в найбільної вища ніж в інет - магазині. Якщо Ви не цю штукенцію мали на увазі прошу видалити моє повідомлення
 
BulletДата: Середа, 2010-10-20, 3:52 AM | Повідомлення # 15
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Гномик)
Bullet, знаю, що не в тій темі відповідаю, але сьогодні була в Св......ку, що на пл. Льва Толстого в м.Києві (....- щоб не здалося, що рекламую)

рекламуйте! я - за! Я теж бачила там колись, а потім 2 роки за ними бігала в цей магазин і ніяк не могла *(зловити*. Дякую, скоро дасть Бог, забіжу ще раз і задовольнюсь )*
Гномик, я мала на увазі саме ту штуку. А в якому і-нет-магазині ви то бачили?

Fleur1226, вибачте за офф-топ, але ж така радість знайшлась smile Злізаю з вашої шиї зі своїми проханнями smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ГномикДата: Четвер, 2010-10-21, 2:55 PM | Повідомлення # 16
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 27
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Bullet)
А в якому і-нет-магазині ви то бачили?

http://www.krestomania.net/
В пошуку так і задала "устройство для складывания косой бейки". Випадає три штуки (12мм, 25 мм та 50мм), але найменшої немає
 
BulletДата: Четвер, 2010-10-21, 7:44 PM | Повідомлення # 17
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Гномик, дякую і коштує копійки smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Fleur1226Дата: П`ятниця, 2010-10-22, 6:30 AM | Повідомлення # 18
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 30
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Fleur1226, вибачте за офф-топ, але ж така радість знайшлась

Бачите, як добре , що я в Україну зібралась smile Я то б ще шукали і шукали smile ...

Повідомлення відредагував Fleur1226 - П`ятниця, 2010-10-22, 6:31 AM
 
natalinaДата: Середа, 2012-07-18, 11:11 PM | Повідомлення # 19
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Все-ж-таки наважусь поцікавитись. А чи ніхто більш не спробував придбати водорозчинну канву? Здається, вона дуже згодиться для вишивання на тоненьких нерівномірних тканинках.
Чула, що така продається у Китаї. Може, хтось знає де саме придбати таку канву у нас, або зможемо якось разом закупити?
 
BulletДата: Четвер, 2012-07-19, 1:49 AM | Повідомлення # 20
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (natalina)
Все-ж-таки наважусь поцікавитись. А чи ніхто більш не спробував придбати водорозчинну канву? Здається, вона дуже згодиться для вишивання на тоненьких нерівномірних тканинках. Чула, що така продається у Китаї. Може, хтось знає де саме придбати таку канву у нас, або зможемо якось разом закупити?

не в тему коментар, вибачте. Буде видалений. Тему буде закрито. Два роки тиші в темі.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Колективні закупки » Закупи з Канади (від Fleur1226) (Після 5 листопада Fleur1226 в Україні!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.