| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 5:08 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Кодекс етики рукодільниць (Порушення етичних норм)
Кодекс етики рукодільниць
ЦветанаДата: Четвер, 2010-05-06, 10:04 PM | Повідомлення # 21
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Tana, якщо ти не є rosa-mimosa на одном з вишивальних форумов, то я нашла еще один твій клон, котрий демонструє чохлики, закладинки від твого імені.

Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
TanaДата: Четвер, 2010-05-06, 10:37 PM | Повідомлення # 22
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ні, не я. Цветана, буду вдячна за посилання.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
VikahoДата: Четвер, 2010-05-06, 10:48 PM | Повідомлення # 23
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Здуріти можна. Варто лише потягнути за ниточку - і знаходиться цілий конвеєр клонів О_О
Хоча з таким підходом до творчості їм, звісно, не дорости до клонів :/
 
ЦветанаДата: Четвер, 2010-05-06, 11:21 PM | Повідомлення # 24
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Tana, канеш, теперь смело даю ссыль: http://irgri.ucoz.ru/forum/36-126-2 (начиная с 21 поста и далее).
Фото подписаны твоим Ником в Радикале, но интересно, что дэвушка посты к ним пишет от 1-го лица wacko (очевидно 1:1 передранные из блога?)
...Упс!
В конце ее поста увидела ссылку на источник... А при 1-м просмотре этого даже не заметила.
Звиняйте за кипиш!


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.


Повідомлення відредагував Цветана - Четвер, 2010-05-06, 11:27 PM
 
TanaДата: П`ятниця, 2010-05-07, 9:23 AM | Повідомлення # 25
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
А, знаю-знаю, але дякую за спостережливість, Цветана!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
lakizkaДата: П`ятниця, 2010-05-07, 10:08 AM | Повідомлення # 26
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
А в мене на днях стався такий випадок. На одному форумі виставили варіанти валяних будиночків для котиків. Я від них млію. В моїх кумів є кішка і я думала, що будо б добре такий подарунок зробити і зразу давай придумувати який він буде. Надумала з мишкою і сиром. І в якому я була шоці коли ввечері там показали такий кішкодім. Це виходить не плагіат, бо я сама придумала, але якби таке хтось побачив би мою роботу (яку я собі уявила і вже наприклад, зробила би), то подумав би, що я плагіаторка...

 
TanaДата: П`ятниця, 2010-05-07, 10:39 AM | Повідомлення # 27
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
і таке можливо... це ідея у вас спільна, а не копія по виконанню і матерілам.

Один мій інцидент вичерпався сьогодні, я дуже рада.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ЦветанаДата: П`ятниця, 2010-05-07, 3:01 PM | Повідомлення # 28
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Tana, это доказывает, что твои работы и идеи очень востребованы, - по ним даже МК пытаются делать (слабенькие, канеш))!
lakizka, да уж... а сколько параллельных открытий знает история! Напр, известный факт об изобретении электр.лампочки, да? Кто же 1-й? - Лодыгин, Яблочков или Эдисон? до сих пор не пришли к единому и окончательному мнению.


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
BulletДата: Субота, 2010-05-08, 0:00 AM | Повідомлення # 29
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дорогі форумчанки, не треба нервувати в жодну зі сторін (лякатись плагіату, чи гніватись на копіїстів).
Кожний такий інцендент - це зайвий доказ того, що ви рухаєтесь у вірному напрямку. Моїх графік стирено (кажу *стирено* - бо на них гроші заробляють) не менше 10 разів упродовж останніх 3 років. Це лише випадки, про які мені відомо smile І нічого. Тепер мене це не засмучує. Більше того, це покращує настрій і піднімає самооцінку.

Використовувати чужих фотографій і видавати їх за свої ЗАБОРОНЕНО ЗАКОНОДАВСТВОМ.
Використовувати чужу ідею і видавати її за свою - заборонено людським кодексом честі.

Дехто про це просто не знає. Я знайома з людиною, що копіює чужі твори і в неї в голові навіть думка не майнула, що це *недобре є*. Тому подібні теми створюються публічно (!) для того, щоб такі люди навчились поводити себе в суспільстві відповідно.

Всім відомо, що Танині закладинки є начебто таниними авторськими. В чому оригінальність її закладинок? В тому, що вона перша додумалась саме в такому вигляді презентувати українські традиційні шви. Тана не є автором швів, не є автором канви, не є автором форми закладинки. Вона є започатковувачем саме такого виду закладинок, які ми знаємо, як її роботу. Вони легко впізнавані. Тана колись проводила лекції в бібліотеках, показувала майстер-класи дітям. Все це саме для того, щоб люди продовжували традицію.
Але копіювати один до одного її закладинки - це якось нерозумно, я б сказала.

Тана ще не навчилась жити з думкою, що у неї є послідовники : ))) Тому часом переживає із-за таких дрібниць. Вони трохи псують їй настрій і т.д. А даремно. Вважаю, просто одразу потрібно людям вказувати: добриень, я така рада, що ви використовуєте мої ідеї вишивки і просуваєте через інші сайти/форуми/крамниці. Буду вам дуже вдячна за вказання мого імені при посиланні на оригінал, яким ви коритсувались, коли створювали ваш чарівний шедевр.

Все, інцедент вичерпано smile Всі задоволені ніхто не ображений, не посварений, всі далі продовжують спілкуватись. Ура smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Субота, 2010-05-08, 11:12 AM | Повідомлення # 30
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Bullet, дякую!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ganzyaДата: Субота, 2010-05-08, 11:52 AM | Повідомлення # 31
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
А що робити коли бачиш , що твою роботу нещадно покремсали кривенькими ручками . В мене всього один орнамент що мені подобався . зробила я його ще як почила вивчати синематику орнаментів, знаки , кольори та таке інше. Може він і не дуже грамотно зроблений та в нього вкладено було стільки сил, а тут зустрічаю схему покремсану та ще і названу «рушник з сніжинками». А в мене ж там були косий хрест – чоловічий символ, квітка з восьма пелюстками – символ сім’ї, жіночий символ родючості, та ще засіяне поле – ромб зі цятками, блакитні кольори. Все разом , прохання про багато діточок у сім’ї. А вони – «сніжинки» twisted
перший мій, другий - "сніжинки"


"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)


Повідомлення відредагував ganzya - Субота, 2010-05-08, 6:59 PM
 
TanaДата: Субота, 2010-05-08, 12:00 PM | Повідомлення # 32
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (ganzya)
«рушник з сніжинками».

Навіть назва говорить про далекогляність так званого автора cool


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Субота, 2010-05-08, 4:47 PM | Повідомлення # 33
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (ganzya)
А що робити коли бачиш , що твою роботу нещадно покремсали кривенькими ручками .

Ото ж. Тут мова йде про *заимствование* (рос., бо не знайду аналога українського).
Людина взяла вашу розробку і створила на її основі своє.

Хоча ні, тут же повністю злямзено.

Прикрість у тому, що довести правоту складно, бо у вас (напевно) нема якогось заключення про авторське право на цей візерунок. Але при бажанні можна судитись, якщо другий варіант - продається і на ньому заробляють гроші. А у вас має бути підтвердження авторства. яке - інше питання. Але повірте мені, не вартує воно тих нервів. Чесно smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ganzyaДата: Субота, 2010-05-08, 5:52 PM | Повідомлення # 34
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Та бог з ними цими правами, мене роздратувало що смисл пустили під три ч... . І не чого не зробиш, викладала для безкоштовного використовування. Тут я згодна, що візерунок можна переробляти, сама таке роблю, але коли такій малюнок виставляю , то обов'язково роблю примітку що зроблено по мотивах народного, а якщо знаю автора то ім'я автора. Наприклад мені дуже подобається "Коляда" Bullet, там кожна лінія на своєму місті , завершений образ . А етикетка на білизні - смисл пропав, так віночок намалювали, більш частину обрізали і все - думку втратили.

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
Сестра_ЮліяДата: Субота, 2010-05-08, 6:46 PM | Повідомлення # 35
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
ganzya, СЕМАНТИКУ узорів, так? Не синематику? Чи то я в танку? :-)
Quote (ganzya)
я його ще як почила вивчати синематеку
 
Сестра_ЮліяДата: Субота, 2010-05-08, 6:50 PM | Повідомлення # 36
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
ganzya, звісно, то ницість - красти чуже, і я дуже співчуваю.... Але хочу трішки втішити - мо, яка наша колежанка купить той візерунок, вишиє зі щирим серцем - і матиме те що, спочатку було там закладено, діточок, добробут? Тоді можна порадіти.
 
ganzyaДата: Субота, 2010-05-08, 6:52 PM | Повідомлення # 37
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
ganzya, СЕМАНТИКУ узорів, так? Не синематику? Чи то я в танку? :-)

Перепрошую , але я поганенько пишу на український мові , та і на російський теж biggrin , як "истинный технарь", правопис шкутильгає на обидві ноги. Перевірку довірила компу, а він мене підвів втуливши не те слово. angry
Quote (Сестра_Юлія)
Але хочу трішки втішити - мо, яка наша колежанка купить той візерунок, вишиє зі щирим серцем - і матиме те що, спочатку було там закладено, діточок, добробут? Тоді можна порадіти.

Так я за, тільки щоб не було несподіванкою для вишивальниці , наслідки biggrin


"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)


Повідомлення відредагував ganzya - Субота, 2010-05-08, 7:05 PM
 
TanaДата: Субота, 2010-05-08, 9:56 PM | Повідомлення # 38
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Не вишиється сакральна річ, якщо вона не потрібна людини .Такі вишиті речі створюються самі по собі, і кому не судилося, у того рука на них не підніметься.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ЯснаДата: П`ятниця, 2010-05-14, 11:34 AM | Повідомлення # 39
друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Нагороди: 1
Репутація: 17
Статус: Offline
Якось у мене була дискусія щодо символів на вишивці. Мій опонент заперечувала моє трактування,і навела зі свого боку статтю, де я з подивом побачили передрані з моїх же статей слово в слово цілі абзаци.
Отак мене намагалися моїм побити. biggrin

Хочеться сказати кілька слів стосовно плагіату.
Ми усі користуємося схемами, імена авторів яких давно загубилися у вічності. Говоримо просто народні. Ці візерунки дожили до сьогоднішніх днів саме тому, що її плагіатили. копіювали, передавали з покоління в покоління.
Як поет скажу, що для автора не має більшої слава якщо вірш стане народною піснею.
Я страшенно пишаюся, коли мої знахідки використовують, поширюють і вдосконалюють.
А коли хочеться зазначити своє авторство, то пишу, що страшенно приємно, що людина скористалася моїми наробками, і запрошую її, а за одно і всіх інших до себе на сайт wink
Зразу все стає на свої місця.
 
BulletДата: Субота, 2010-12-04, 5:31 PM | Повідомлення # 40
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
поки не витерто коментар, ласкаво прошу ознайомитись з коментатором.. http://artkram.at.ua/photo....3-0-172
отакі рукодільниці бувають, гадаю, краще відповісти було б їй *якщо хочете коментувати - заліпіть собі липкою стрічкою рот і зав"яжіть собі руки* smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Кодекс етики рукодільниць (Порушення етичних норм)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.