| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 10:42 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Магазинчик совки (досвід відкриття магазину товарів для вишивки)
Магазинчик совки
BulletДата: Субота, 2012-10-20, 9:10 AM | Повідомлення # 41
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (sovka)
Дівчата! Оскільки у магазині планується відділ подарунків у якому будуть речі ручної роботи, прошу вас обміркувати можливість надання ваших БУДЬ-ЯКИХ виробів для реалізації. Дане "оголошення" особливо стосується форумчанок, у яких можливо вже назбирався склад готової продукції. Будь-ласка, напишіть мені про виготовлені вами речі, які ви могли б надати для продажу. Також прошу вас надати фото тих самих речей

ну, Леся, тепер тебе завалять листами smile я, принаймі, точно:)))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2012-10-22, 1:24 AM | Повідомлення # 42
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Лесю, а я вже ношу спідничку, пошиту з твоєї клітчастої тканинки! А Ліза мені на замовлення із залишків цієї тканинки ще й сумку пощила! Ще на пошті десь. Так що все пішло в діло! сорі за офтоп. Бажаю тобі успіхів на комерційній ниві! Може, і я долучусь до створення якихось речей длдякрамнчки. Але не зараз)
 
sovkaДата: Середа, 2012-10-24, 0:52 AM | Повідомлення # 43
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Quote (Bullet)
ну, Леся, тепер тебе завалять листами я, принаймі, точно:)))

Лізо, поки-що листами завалили тільки постачальники wacko Але дуже чекаю листів від наших дівчат.

Сестра_Юлія, дякую за побажання!
Рада буду бачити щось створене твоїми руками smile
Я вже звернула увагу на фото сумочки в Лізиній майстерні. Добре, що все пішло в діло. Клітинка ж кожної осені - тренд biggrin

Ще похвалюся подарунком, який моєму чоловікові сьогодні презентували куми (патлате створіння з.. кхи... бюстом - я) biggrin


Завтра мучитиму тих кумів, щоб дали контакти автора. smile
 
nosiknataДата: Середа, 2012-10-24, 10:22 AM | Повідомлення # 44
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
http://www.avprof.com.ua/ авторські роботи за відповідну ціну
це асортиметн та ціни, є ще виробник Китай
http://сувенир.com.ua/figurki....&page=1
а взагалі, я знаю людей, які мають цілі колекції таких фігурок, і ганяються за кожною новою моделлю



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Четвер, 2012-10-25, 0:11 AM | Повідомлення # 45
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (sovka)
Лізо, поки-що листами завалили тільки постачальники

оо, ну так уже непотрібні наші роботи ?:) це ж круто, що постачальники завалили, значить пустими не будуть полиці?:)

Quote (sovka)
Ще похвалюся подарунком, який моєму чоловікові сьогодні презентували куми (патлате створіння з.. кхи... бюстом - я)

аххххааа ))) бюст сподобався найбільше :)) класна стилізація!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sovkaДата: Четвер, 2012-10-25, 12:05 PM | Повідомлення # 46
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Quote (Bullet)
оо, ну так уже непотрібні наші роботи ?:

Боже борони! що ви? surprised Я навпаки переконана, що магазин товарів для вишивання (і рукоділля) без готових виробів - НЕ магазин.
Тому роботи мені капець як потрібні!!! Звертайтесь! wink

До того ж, я подумала, що треба мати ще й літературу по темі - журнали усілякі і книги. Бо ж потрібно людям пропонувати нові схеми та ідеї?
Але працювати як журнальний кіоск важко, та і не потрібно (через дорогу від магазину - пошта і газетний прилавок).
Та і не зможу я набрати по десятку кожного видання...

Тому я вирішила, що краще літературу НЕ продавати, а купувати видання і книги по 1-2 екз. (максимум) і пропонувати вишивальницям послугу сканування потрібної сторінки.
Якщо покласти біля себе якийсь мульти-функціональний пристрій, то можна той скан відразу роздрукувати в кольорі і у файлику віддати людині.
Ціна за таке задоволення.... може 50 коп за сторінку? Без поняття, треба розрахувати вартість паперу і файлів.
Що скажете? Вас би таке зацікавило?
 
SabrinДата: Четвер, 2012-10-25, 12:20 PM | Повідомлення # 47
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Quote (sovka)
Якщо покласти біля себе якийсь мульти-функціональний пристрій, то можна той скан відразу роздрукувати в кольорі і у файлику віддати людині.
Ціна за таке задоволення.... може 50 коп за сторінку? Без поняття, треба розрахувати вартість паперу і файлів.
Що скажете? Вас би таке зацікавило?

Точно б зацікавило! Тільки думаю, що буде дорожче, ніж 50 коп.
 
OленкаДата: Четвер, 2012-10-25, 2:18 PM | Повідомлення # 48
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (sovka)
Ціна за таке задоволення.... може 50 коп за сторінку? Без поняття, треба розрахувати вартість паперу і файлів.
Я за таку копію платила 4 гривни. Ідея класс!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
TanaДата: Четвер, 2012-10-25, 5:43 PM | Повідомлення # 49
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (sovka)
Тому я вирішила, що краще літературу НЕ продавати, а купувати видання і книги по 1-2 екз. (максимум) і пропонувати вишивальницям послугу сканування потрібної сторінки.
Якщо покласти біля себе якийсь мульти-функціональний пристрій, то можна той скан відразу роздрукувати в кольорі і у файлику віддати людині.
Ціна за таке задоволення.... може 50 коп за сторінку? Без поняття, треба розрахувати вартість паперу і файлів.
Що скажете? Вас би таке зацікавило?

sovka, на початок можете принести свою домашню бібліотеку для ознайомлення і зацікавлення, плюсь в мережі все майже всі толкові видання оцифровані, просто майте їх на жорскому диску, показуйте і роздруковуйте (на форумі їх повно). Схемка на курсах в Музеї Гончара такого плану коштувала колись 5 грн.
По собівартості якщо сканувати і друкувати в кольорі буде не менще 3-3,5 грн за аркуш А4.

Зберусь з думками і напишу Вам свої рукодільні пропозиції.

Слідкую за Вашими кроками. Успіхів!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ЯлинаДата: Четвер, 2012-10-25, 6:53 PM | Повідомлення # 50
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Добрий вечір! Вставлю свої 5 копійок. smile
Quote (sovka)
Ціна за таке задоволення.... може 50 коп за сторінку? Без поняття, треба розрахувати вартість паперу і файлів.
У нас у Івано - Франківську ціна за повноколірний друк А4 без файлу від 4 гривень, але це місця треба знати, а у центральній частині міста - і 8, і 40!! гривень може бути (це коли дужжже грошей треба smile ). Думаю, собівартість якраз десь 3, 5 грн за аркуш. Успіхів у новій справі! Треба мати відвагу - почати все з нуля! exclaim
 
lady-vДата: П`ятниця, 2012-10-26, 1:32 PM | Повідомлення # 51
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (sovka)
Ціна за таке задоволення.... може 50 коп за сторінку? Без поняття, треба розрахувати вартість паперу і файлів.

В нас повноколірний друк разом з папером коштує 6-10грн за сторінку (фарби до прінтера дорогі, сам прінтер зношується, сканер теж, тай папір не задурно), чорно білий можна втиснути в 3 грн ( для значкових схем)


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
romantikДата: П`ятниця, 2012-10-26, 4:59 PM | Повідомлення # 52
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
sovka, чудова ідея з магазинчиком, можливо вам знадобиться інтернет адреса http://www.crossart.com.ua/, там є недорогі схемки.
 
sovkaДата: Неділя, 2012-10-28, 11:50 PM | Повідомлення # 53
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Дівчатка, дякую за схвальні відгуки і за коментарі щодо останньої ідеї, яку я тут озвучила.

Поки що я ще не прораховую собівартість однієї кольорової копії, бо чоловік звернув мою увагу на такі коменти:

1/ Сканера як такого в магазині НЕ треба, бо можна попередньо засканувати усі свої друковані видання, а далі - просто роздруковувати потрібні сторінки.
Тут я цілком згодна...

2/ Наявність принтера або МФП в магазині автоматично означає наявність комп'ютера. У такому разі це буде ПК, що використовується для здійснення комерційної діяльності ПП. Відповідно - на ньому мають бути усі необхідні ліцензії на наявне програмне забезпечення...
Правду кажучи, мене цей момент поставив у тупик, бо я зовсім не подумала про такі "дрібниці". Зараз у мене на ноуті НЕліцензійне ПЗ, але це особистий ПК, який ніхто не має права перевіряти.
Наскільки мені відомо, питання ліцензії можна вирішити порівняно малою кров'ю (з точки зору грошей)...
Словом, ще над цим міркую. wacko

3/ Якщо я розміщу в магазині інформацію про те, що можу надати кольорову копію журналів і книг, то певні інстанції можуть причепитися до цього, мовляв - у мене немає КВЕДу для надання послуг кольорового друку...
Це був для мене другий контрольний постріл surprised Думаю, що чоловік тут на 100% правий.
Не хочу на рівному місці "попастися", а тому завтра буду ретельно вивчати коди видів діяльності + постараюся дізнатися, яка ставка встановлена у моєму районі саме на послугу друку. Якщо дуже висока, то нащо взагалі братись?...

4/ Авторське право - чоловік запитав мене, чи не буде копіювання сторінок друкованих видань порушенням авторського права?
Я не зовсім впевнена, але гадаю, що моя ситуація авторського права не стосується, бо мова іде тільки про копіювання.
Я ж не друкуватиму відповідні схеми під своїм логотипом, тобто - видаватиму їх за свої?...

Словом, ще не почали працювати, а вже купа проблем sad

romantik, дякую за наводку, але посилка з товарами цього виробника вже в дорозі smile
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2012-10-29, 1:25 AM | Повідомлення # 54
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (sovka)
Тому я вирішила, що краще літературу НЕ продавати, а купувати видання і книги по 1-2 екз. (максимум) і пропонувати вишивальницям послугу сканування потрібної сторінки. Якщо покласти біля себе якийсь мульти-функціональний пристрій, то можна той скан відразу роздрукувати в кольорі і у файлику віддати людині. Ціна за таке задоволення.... може 50 коп за сторінку? Без поняття, треба розрахувати вартість паперу і файлів. Що скажете? Вас би таке зацікавило?

Хороша ідея. Сама часом щось таке друкую.Знаю у львові є такий магазинчик що дає відсканувати журнали.
До речі , вітаю, тебе , ЛЕСЮ з відкриттям власної справи.
Поділюся думками по цьому питанню.Якщо це рукодільний магазин, то тоді вцьому магазині має бути все.У нас в сусідньому місті є такий магазинчик, дуже люблю туди заходити. Навіть , якщо не планую нічого купувати, то все рівно, щось тай куплю. ТАМ Є ВСЕ... від голочок , різногокалібру, до гудзика, тасьм, великого вибору ниток (причому завжлди є всі номера),до вишивальних тканин, клеєвих,квіток,і і іі. Починався магазинчик з однієї продавчині власниці, тепер є вже четверо продавців і завжди черга і завжди дівчата привітні і завжди завжди порадятьі вислухають. Ціни помірні, коли беру багато і є власниця навіть може дати скидку. І я заходжу до них завжди коли я є в цьому місті, завжди покажуть новинки, бо знають що я вишиваю і рукодільничаю, пораджу знайомим, навіть якщо я нічого не куплю, завжди кажуть: приходьте ще. Ми вас чекаємо. smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
sovkaДата: Понеділок, 2012-10-29, 12:53 PM | Повідомлення # 55
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Dmutrik09, Лесечко, дякую за підтримку і добрі слова.

Щодо твоїх зауважень-
Я з самого початку НЕ планувала РУКОДІЛЬНИЙ магазин, бо розуміла, що не зможу охопити усі категорії товарів по усіх видах рукоділля. У мене для цього немає ані достатньої площі, ані головне - впевненості у тому, що усі ці види рукоділля "прохідні" у моєму місті.
Через те задумала відкрити магазин товарів для вишивання і бісероплетіння.
По першому напрямку у мене вже все окрім шовкових ниток і ниток для вишивання у великих котушках (ніде поки не знайшла гарної пропозиції на опт.). А так, в принципі, практично на все вже знайшла постачальників. Крім того, будуть ще готові вишивальні (і не тільки) роботи.
По другому напрямку поки що є тільки готові вироби, а саме - етно-біжутерія і різні прикраси. Ще буде бісер (китайський або чеський), фурнітура - волосини, мотузки і т.д. Також шукаю гарного постачальника різних бусин і металевих частин. Наразі пропозиції по оптових закупках так собі... Роздрібна ціна буде дуже високою, боюсь, що не зможу продати. Тому ще в пошуку.
Крім того, у мене ще є третій напрямок, який пов'язаний із двома першими - подарунки.
Вже є багато цікавих речей, яких у моєму місті (і навіть сусідніх містах) немає. Тому зараз розмірковую над тим, як краще їх подати на вітрині.
Паралельно шукаю постачальника обгорткового паперу і прозорої плівки. З цього має робитись подарункова упаковка.
От якось так.

А яку площу має той рукодільний магазин у сусідньому місті? Там має бути не менше 100 квм, щоб усе вмістилось...

Іще - чи можна дізнатися адресу магазинчика у Львові? Я на наступних вихідних планую там бути, то за одно і подивилася б, як працюють інші smile
 
BulletДата: Вівторок, 2012-10-30, 1:50 AM | Повідомлення # 56
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (sovka)
До того ж, я подумала, що треба мати ще й літературу по темі - журнали усілякі і книги. Бо ж потрібно людям пропонувати нові схеми та ідеї?

Журнал "Все о рукоделии", гадаю, ндасть вам журнали свої для продажу. А тим, хто розповсюджує їх журнали, вони надають (якщо не помиляюсь - безкоштовно) рекламу машгазину в їх журналі smile

Quote (sovka)
Ціна за таке задоволення.... може 50 коп за сторінку? Без поняття, треба розрахувати вартість паперу і файлів. Що скажете? Вас би таке зацікавило?

жартуєте? У Фастові ксерокс коштує дорожче. Тож у будь-якому випадку вище 1 грн повинна бути ціна. Не знецінюйте роботу редакторів видань smile

Quote (sovka)
1/ Сканера як такого в магазині НЕ треба, бо можна попередньо засканувати усі свої друковані видання, а далі - просто роздруковувати потрібні сторінки. Тут я цілком згодна...

Дозволю собі не погодитись: бо у такому разі вам потрібно витратити кілька днів на сканування сторінок, які, можете бути певні, нікому не знадобляться.

Quote (sovka)
Наскільки мені відомо, питання ліцензії можна вирішити порівняно малою кров'ю (з точки зору грошей)...

хто вам таке сказав? Офіційна ліцензія на фотошоп, який я користую (тоюто я знаю, про що кажу) коштує 600 доларів. Класні у вас *копійки* smile

Леся, робіть кольорові копії у себе вдома, якщо замовники захочуть роздруковувати, то записуйте їх побажання і приносьте наступного дня. Якщо наступного дня замовниця не з"явилась, то на третій день спокійно продавайте ту копію smile

Quote (sovka)
4/ Авторське право - чоловік запитав мене, чи не буде копіювання сторінок друкованих видань порушенням авторського права?

Якщо ви братимете гроші за такі сторінки - це буде порушення авт. права, я вам гарантую.
Але автор ніколи у вас не виграє суд. Але ненавидітиме вас до кінця життя smile Зважте за і проти smile

Тому в будь-якому випадку ви робитимете це нелегально, балансуючи між дотриманням букви закону і догоджанням покупцям. Тому краще робити то вдома, не те, щоб нелегально, а ніби в приватному порядку: для хорошої покупчині роздрукувала. А якщо повісите оголошення, то прийдуть "колядники" з усіх інстанцій.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Вівторок, 2012-10-30, 2:50 AM | Повідомлення # 57
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (sovka)
4/ Авторське право - чоловік запитав мене, чи не буде копіювання сторінок друкованих видань порушенням авторського права?

Quote (Bullet)
Якщо ви братимете гроші за такі сторінки - це буде порушення авт. права, я вам гарантую.
А якщо велика фірма, і збитки від передруку великі, то можуть бути проблеми і юридичні теж.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
Andrew_YerДата: Вівторок, 2012-10-30, 10:40 AM | Повідомлення # 58
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Якщо ви братимете гроші за такі сторінки - це буде порушення авт. права, я вам гарантую.

Копіювання і розповсюдження безоплатно також буде порушенням авторського права.
Закон передбачає обмеження авторського права у такому випадку лише для бібліотек та учбових закладів за певних умов, основними з яких є:
- таке розповсюдження не є комерційним
- не є масовим
- є виправданим за певних обставин
тощо


Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
sovkaДата: Вівторок, 2012-10-30, 3:21 PM | Повідомлення # 59
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Дівчата і хлопці,
перечитала ваші коментарі і переконалася, що ідея відкрити тут тему була ДУЖЕ вдалою biggrin

Щодо ціни за кольорові копії - 50 коп. написала просто від балди. Я в курсі по чому зараз комплект кольорових картриджів wink Думала, точну ціну сторінки порахую, коли вже визначуся, чи це мені треба і чи це мені можна. smile

А щодо ліцензій - також в курсі цін, але я фотошопом (чи ін. спеціалізованими платними програмами) не користуюсь.
А ліцензійний Windows і Office старих версій у мене є. Власне тому і написала, що перевстановлення обійдеться дешево.
У мене тут зовсім інша проблема - на старих версіях ліцензійних ПЗ у мене точно будуть проблеми з деякими спеціалізованими редакторами (безкоштовними), якими я користуюся для блогів.

Вирішила, що вдома робити копій точно не буду. Я краще витрачу цей час на якийсь креатив для оформлення магазину.
Якщо вдасться домовитися з окремими видавництвами або представниками, щоб були наприклад "Все о рукоделии", "Настуся", "Вишиванка", "Українська вишивка", "Майстерня вишивки" і т.д...... що там ще є?, то в магазині будуть журнали.
А як ні, то - ні. Особливих проблем не бачу.
 
BulletДата: Вівторок, 2012-10-30, 10:41 PM | Повідомлення # 60
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Andrew_Yer)
Копіювання і розповсюдження безоплатно також буде порушенням авторського права.

Андрію, ну якщо розглядати не дуже чесні варіанти, то ЯКЩО уявити нелегальний (читайте: таємний) роздрук, то ніхто не здогадається про порушення авт. права wink Розумію, що пишу крамольнгі речі, але я думаю, що особисто мені вже точно можна таке писати, я неодно(десятко)разово постраждала від порушення авт. права і наш український закон вельми умовний. Про мораль мовчу smile

Quote (sovka)
А ліцензійний Windows і Office старих версій у мене є. Власне тому і написала, що перевстановлення обійдеться дешево.

Зауважу, що для комерційних потреб потрібно купувати зовсім інші ліцензії майкрософту. На майбутне пораджу вам ОпенОфіс http://openoffice.softsalad.ru/ - безкоштовно, без реєстрації, без смс. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Я сама зараз на такому працюю, тому що якийсь вірус зжер шматок майкрософт Ворду. Опен офіс підтримує всі стандартні розширення.
(десь тут мало би бути гасло "Переходьмо гуртом на лінукс"))))))

Quote (sovka)
Вирішила, що вдома робити копій точно не буду. Я краще витрачу цей час на якийсь креатив для оформлення магазину.

+1.

Я би дуууже хотіла з вами співпрацювати, але поки не уявляю, якимчином. Вишивок я не вишиваю, журналів не друкую. Але бажання є. До того ж, ви майже поруч зі мною smile ну майже.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Магазинчик совки (досвід відкриття магазину товарів для вишивки)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.