| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 3:19 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Lyubov. " Вишивка, як образ думки" (Творча майстерня Любові.)
Lyubov. " Вишивка, як образ думки"
LyubovДата: П`ятниця, 2012-01-13, 10:39 PM | Повідомлення # 21
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Всем добрый вечер! Это моя первая попытка сшить и вышить миниатюрный украинский девичий костюм. Выкройки брала в интернете, уменьшала их; старалась подобрать те цвета и рисунок ткани, которые, как мне казалось, больше всего могли подойти для этой цели. Впереди, после диплома, меня ждет возможность отшить и вышить украинский костюм для своей дочурки. Так что, дорогие форумчанки, с удовольствием и благодарностью пока черпаю Ваш ценный для меня опыт!

 
lady-vДата: П`ятниця, 2012-01-13, 10:46 PM | Повідомлення # 22
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Lyubov, вітаю з чудовим початком! Бажаю творчих успіхів і надалі

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
LyubovДата: П`ятниця, 2012-01-13, 10:50 PM | Повідомлення # 23
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Спасибо, Виктория!!! Вам - того же.
 
ЯгаДата: Субота, 2012-01-14, 2:57 AM | Повідомлення # 24
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Lyubov, thumb
Трохи нюансів: (для майбутнього костюму)
Якщо носили нагрудний одяг, то пазуху рясно не вишивали. Лівобережна Україна в більшості має невишиті пазухи.
Хоча з обереговою метою можна вишивати і пазуху і робити розшивки по швам, хоч це і не характерно, скажімо, для Полтавщини.

У нас плахта складається звичайно з двох пілок (двох полотнищ), тоді ззаду гарне змережування плахтовим швом. Це все пішло з неможливості виткати достатньо широке полотнище на верстаті, проте в цьому ж якийсь традиційний колорит. Ну і звичайно пояс окремо.


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
LyubovДата: Субота, 2012-01-14, 11:59 AM | Повідомлення # 25
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Юля, спасибо за важные нюансы! Но для меня остается загадкой: как все-таки держится плахта на женщине, если пояс - отдельно? Может, на плахту прикрепляются какие-то тесемки? Я понимаю, что спринт в этом не бегут, но все же дом, детишки, хозяйство...
 
zetkaДата: Субота, 2012-01-14, 12:30 PM | Повідомлення # 26
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 216
Нагороди: 2
Репутація: 162
Статус: Offline
Lyubov, насправді плахта трималась міцніше, ніж з будь-якими зав`язками, ось так
тобто, зшитою частиною обгорталися, підперезувались простим поясом (або навіть мотузкою) - якого не видно, а незшиті частини - поверх. Через розріз верхної частини ззаду були видно гарний плахтовий шов, яким зшита нижня частина. Попереду розріз прикривався попередницею - фартухом.
А вже поверх цієї краси вив`язували гарний тканий пояс - крайку.

Але, взагалі-то, плахта була більш святковим одягом, а в будній день жінки вдагяли запаску, яка виглядала приблизно так, як Ви пошили.




Повідомлення відредагував zetka - Субота, 2012-01-14, 12:40 PM
 
LyubovДата: Субота, 2012-01-14, 11:40 PM | Повідомлення # 27
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Оля, как это носится мне даже трудно представить, наверно, это из того раздела, что "лучше один раз увидеть". Зато выглядит богато! Как они учились всей этой премудрости! Это как мой муж ездил с музыкальным коллективом во Францию, а там, в одной семье, где они жили, маленькая 3-хлетняя француженка бегала и по-французски лопотала. Кто-то из наших музыкантов сказал вслух: "Надо же, такая маленькая, а как по-французски хорошо разговаривает!"

Додано (2012-01-14, 12:47 PM)
---------------------------------------------
Спасибо за помощь, Оленька, теперь я знаю, что сшила запаску, а не плахту!

Додано (2012-01-14, 11:40 PM)
---------------------------------------------
Добрый вечер! У нас, в Краснодаре сегодня впервые за зиму пошел снег, поэтому захотелось небольшого кусочка тепла в виде букета анютиных глазок, залитых солнечным светом!

 
nosiknataДата: Неділя, 2012-01-15, 1:55 PM | Повідомлення # 28
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Lyubov, бажаю вам успіхів - все дуже гарно вийшло!! Не забудьте про коралі - вони дуже прикрашають! smile


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
LyubovДата: Понеділок, 2012-01-16, 1:08 AM | Повідомлення # 29
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Nosiknata, спасибо за добрые пожелания! Что касается кораллов - абсолютно согласна с Вами. Вот такие уже ждут своей очереди для костюма в натуральную величину.

Додано (2012-01-16, 1:08 AM)
---------------------------------------------
Прекрасная музыка, прекрасная атмосфера, прекрасные исполнители!!!


Повідомлення відредагував Lyubov - Понеділок, 2012-01-16, 1:04 AM
 
BulletДата: Понеділок, 2012-01-16, 1:21 AM | Повідомлення # 30
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Lyubov)
Что касается кораллов - абсолютно согласна с Вами. Вот такие уже ждут своей очереди для костюма в натуральную величину.

Это кораллы?? такие крупные?? такие круглые?? ого ... smile
Quote (Lyubov)
Прекрасная музыка, прекрасная атмосфера, прекрасные исполнители!!! _uVideoPlayer({'url':'http://youtube.com/watch?v=z7wLwY4kyXI&hd=1','width':'425','height':'355'},'scr07fT1rMxjb');

ух ты, это же Барбара Стрейзанд, если не ошибаюсь?? smile клас.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LyubovДата: Понеділок, 2012-01-16, 11:49 PM | Повідомлення # 31
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Да, Лиза, такие коралловые бусы из обработанного и необработанного коралла делает дизайнер Ольга из г.Сочи. Мне очень понравилось ее художественное решение и вкус, так как до этого я видела коралловые бусы или только из обработанного или только из необработанного коралла. И Вы абсолютно правы: это концерт Барбары Стрейзанд с группой Il Divo. В их очень красивом и профессиональном исполнении есть Адажио Альбинони. Приятного прослушивания!!!

Додано (2012-01-16, 11:49 PM)
---------------------------------------------
А это авторская вышивка анютиных глазок на черном фоне Г.П.Костина со схемой, которые были опубликованы в журнале "Вышиваю крестиком" № 2,2002г. Но мне показалось, что на желтом фоне тоже будет неплохо. Как говорится - на вкус и цвет... и т.д.
Так что, любители анютиных глазок, - навались!



Повідомлення відредагував Lyubov - Понеділок, 2012-01-16, 1:52 AM
 
РолічокДата: Вівторок, 2012-01-17, 0:06 AM | Повідомлення # 32
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Lyubov, костюм - хорошо сделан. это на куклу? я еще не решаюсь на реконструкцию.
анютины глазки - яркое пятно! в такую погоду наверное поднимает настроение?

Додано (2012-01-17, 0:06 AM)
---------------------------------------------
а гипюрная салфетка - взрыв мозга!!! очень кропотливая, нежная и красивая!
и жар-птица! спсб за схему!



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
LyubovДата: Вівторок, 2012-01-17, 0:48 AM | Повідомлення # 33
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Да,Ролічок, это моя экзаменационная работа - костюм на куклу. Скажу честно, самой сложной для меня была - корсетка. Но спасает, как и в этом ролике, железная мотивация: "На старт! Внимание! Марш!!!!!!"

Анютины глазки - точно лучик солнышка в нашу краснодарскую хмуро-дождливую зиму. Спасибо за Ваши теплые слова!!!
 
TanaДата: Вівторок, 2012-01-17, 2:48 PM | Повідомлення # 34
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Lyubov, гарна спроба з костюмом, бажаю, щоб в натуральну величину видався ще більш натхненим!
А робити костюм якої області Ви бажаєте?


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
LyubovДата: Вівторок, 2012-01-17, 3:05 PM | Повідомлення # 35
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Танюша, спасибо большое за пожелание! Изначально мне хотелось сшить и вышить костюм Полтавской области (кукольный вариант - попытка этого), но наблюдая за тем, какие красивые костюмы есть и в других областях Украины, - честоно говоря, теряюсь. Глаза разбегаются по всем уголкам Украины. Тем более, я сейчас читаю книгу Т. Кара-Васильевой "История украинской вышивки" - поражает, какое везде разнообразие, вариативность и красота! Очень скрупулезный труд! И мы с Манюней очень бы хотели научиться ну хоть немногому из того, как вышивают украинские гаптарки-мастерицы!!!
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2012-01-17, 8:57 PM | Повідомлення # 36
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Lyubov, як гарно у вашій майстерні.. Просто чудово , тепло і затишно... smile
Quote (Lyubov)
Анютины глазки - точно лучик солнышка в нашу краснодарскую хмуро-дождливую зиму. Спасибо за Ваши теплые слова!!!

У нас вже випав сніг. Навалив такі кучугури.. І ще падає...Люблю коли холодно, закручуюся в ковдру , нікуди не йду , п"ю чай і вишиваю!Чого івам бажаю! biggrin


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
LyubovДата: Вівторок, 2012-01-17, 9:38 PM | Повідомлення # 37
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Спасибо, Леся, за Ваше внимание! Вы так поэтично относитесь к зиме и снегу, - здорово! У нас он выпал - и тут же к огорчению ребятни - растаял, оставив о себе одни воспоминания.Я тоже люблю, когда холодно - и можно в уюте посидеть за чаем дома, а с вышивкой - это вообще творческое наслаждение!!!
Сегодня прочла в книге Татьяны Кара-Васильевой интересную фразу:"Довгими зимовими вечорами збиралась молодь на вечорниці, пряли, вишивали, співали. У вишитих орнаментах дівчата відтворювали свої думки і почуття, надії і сподівання на щасливу долю." Мне и раньше думалось, что художник творит то, о чем думает, мечтает. Вот почему мне захотелось назвать свою мастерскую "Вышивка как образ мысли".
Вышивка - также высокохудожественное искусство, на мой взгляд. Нет одинаковой вышивки. Мы с моей подругой как-то вышивали маки - поверьте, они у нас получились совсем разные, хоты вышивали по одной схеме. Позже я выложу свою версию и схему. А вообще, Леся, мне очень хочется, чтобы всем было тепло и уютно, и если это немного получается - спасибо всем!!!


Повідомлення відредагував Lyubov - Вівторок, 2012-01-17, 9:40 PM
 
ZetaДата: Вівторок, 2012-01-17, 11:22 PM | Повідомлення # 38
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Quote (Lyubov)
хочется, чтобы всем было тепло и уютно, и если это немного получается
-думаю.що вам нема чого хвилюватися smile -Ви доброзичлива хазяйка і маєте дуже цікаві роботи - тож Вам це вдалося! вітаю з чудовою майстернею!
newyear
Новгородський гипюр дуже нагадую мені італійську книгу по вишивці ,яку я скачала - але ще не засвоїла,а ще маю латиську книжечку ,там таке називається ігольне мереживо smile -але я поки ще не наважуюся цим зайнятися - готую персональну виставку до літа треба ьагато встигти.якщо ви вже таке вмієте робити - то буде з ким порадитися cool бажаю вам натхнення і подальших творчих успіхів smile






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
КатюняДата: Вівторок, 2012-01-17, 11:31 PM | Повідомлення # 39
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Lyubov, Чудовий костюм! гарний такий, а корали приголомшили, якось звикли, що вони трохи менші cool
Чудові теплі та сонячні квіти!!!! Чудова майстерня, та люб'язна господиня


Я листоноша ЩАСТЯ!
 
LyubovДата: Середа, 2012-01-18, 0:01 AM | Повідомлення # 40
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Zeta, Катюша, спасибо Вам за теплые слова! Я с большим удовольствием буду делиться тем, что у меня есть, и тем, что умею. Вообще, чувствую, нужна Вечность, чтобы всему научиться! Всех благ!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Lyubov. " Вишивка, як образ думки" (Творча майстерня Любові.)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.