| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 10:52 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Dmutrik09: Мої скарби
Dmutrik09: Мої скарби
Dmutrik09Дата: Субота, 2010-02-20, 3:20 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Дякую адміну за відкриття теми. Сюди винесу свої майстер класи для зручності
МАЙСТЕР КЛАС ПО НАБИРУВАННЮ
МАЙСТЕР КЛАС ПО НАСТИЛУ ( складна мережка з чисницями та прутиками)


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Bullet - Неділя, 2014-10-19, 1:39 PM
 
TanaДата: Понеділок, 2010-04-12, 10:35 AM | Повідомлення # 81
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Жупан бісерний 1940,с.Рудківці, Жидачівщина
...Сорочка чоловіча1959р. Тернопільщина,низинка

Спонукають до дії так іроботи))Дякую! Будемо просити Вас від адміністрації форума як подарунок на якийсь конкурс диск з Вашими фото-скарбами.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2010-04-12, 1:13 PM | Повідомлення # 82
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Tana, не бачу проблем! Треба буде скажете,зроблю...Тішуся з того,що є люди,яким ЦЕ потрібно... wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: Понеділок, 2010-04-12, 2:33 PM | Повідомлення # 83
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Потрібні, потрібні ілюстрації .Нажаль ,н евсі мають змогу подорожувати і ходити по музям і ярмаркам, в цьому велика допомога мережі і небайдужих людей!
Quote (Dmutrik09)
Представляю вашій увазі дві моїх роботи,виконані у 2005році і подаровані церкві в с. Крехів, Жидачівського р.-ну, Львівської обл.

Хороша справа! Теж хочу зробити щось для церкви, яка біля нас будується. Охрестимо там доню, мабуть, розвидныэться, що треба зробити...


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2010-04-12, 6:05 PM | Повідомлення # 84
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Tana, найкраще -це запитати,що потрібно до церкви.Щоб не вишити, того, чого поки для церкви не дуже потрібно,щоб вишивка не лежала десь там у загашнику і не чекала своєї черги. Я покрайній мірі так робила.
Представлені авторські вироби викладені з ознайомчою ціллю. Не для тиражування і копіювання чи видавання в засобах масової інформації. Використання схем в комерційних цілях без згоди автора , заборонено. Автор - Леся Демчук.


Цих 13 рушників я вишивала до церкви в с.Чорний Острів на хресну дорогу.Ще знаю в нас в селі на піст вдівають храм в голубе вишиття , на Великодні та Різдв"яні св"Ята різнокольорове, на Зелені св"ята-у зеленкові шати...Все залежить від настоя теля храму,від людей, котрі відвідують цей храм, а також від можливості храму.


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: Понеділок, 2010-04-12, 6:56 PM | Повідомлення # 85
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дуже багато читала по кольорам церковних свят, коротко це викладено в одній з книжок, не полінюсь, наберу. Просто вражена Вашою активністю. Діти, мабуть, ще швидші?... Гарно вишитий рушник, вишукано вийшло...

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2010-04-12, 10:10 PM | Повідомлення # 86
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Просто я,Танечко, цих півтора тижні у відпустці, комп"ютер майже не виключається, отримую велике задоволення від спілкування з однодумицями... А ще, куди би не йшла , ношу з собою в торбі фотоапарат, понад усе люблю вишивати,збирати "живі" узори, милуватися композицією побудови узору у готовій речі....В п"ятницю освоїла новий шов-Цирку.Хочу вишити чоловічу сорочку. І ще хочу вишити Українську мадонну...Стільки планів,а відпустка така мала. sad

Додано (2010-04-12, 10:10 PM)
---------------------------------------------
А така книжечк про кольори -це дуже добре почитати...


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
veronikaДата: Четвер, 2010-04-15, 11:14 AM | Повідомлення # 87
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Цікаво в Вас тут, стільки гарних виробів, взорів. Яку сорочку надумали шити wink

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2010-04-15, 3:55 PM | Повідомлення # 88
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
veronika, Хотіла вишити чоловікові сорочку мережкою-шабаком.але,це поки,що не wink є складно,але потребує досвіду. На минулому тижні освоїла цирку.Тож буду вишивати циркою.Якщо встигну,то щей виставлю на конкурс. wink

Додано (2010-04-15, 3:55 PM)
---------------------------------------------

Придумала я таку штукенцію,бо не було куди гарно і впорядковано складати нитки.До роботи залучила усіх домашніх. Найперше купила цупкий картон, розрізала аркуш на двоє.Розграфила прямокутнички, зверху зліва написала порядковий номер сторінок, тоді за допомогою буклетику номерів DMC по порядку( не в кольоровій гамі, бо так зручніше шукати номери ниток) написала усі номери ниток. Після цього діроколом зробила по дві- три дірочки на одному місці, там, де мають зав"язуватися ниточки.Якщо є цілі моточку, причіпляю за допомогою шпильки в дірочку, якщо ж кусочки,то причіпляю просто до кортону. (Економлю час на розмотуванні та намотуванні ниток).Вийшло в мене 30 аркушів.Купила 30 файликів і 30 біндерів.Склала аркуші в файлики,закріпила кожен файлик з картоном біндером, тоді зв"язала усі файлики до купи,можна файлики вставити в грубу папку. Нитки ніколи не губляться, не розв"язуються,і не порошаться ,і не вимазуються.Єдне- потрібний час для приготування такої вишивальної штукенції. Думаю моя ШТУКЕНЦІЯ комусь тай пригодиться! wacko


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Четвер, 2010-04-15, 3:21 PM
 
veronikaДата: Четвер, 2010-04-15, 5:37 PM | Повідомлення # 89
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
А що то шов цирка, просвітіть, або то назва незвична мені. Нас навчіть теж biggrin

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2010-04-15, 6:18 PM | Повідомлення # 90
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
veronika, правильніше сказати, буду робити чоловічу сорочку настилом по сітці.Буду вишивати,можна буде викласти в кінці роботи звіт.Вчила мене п. Марія Мельник,а іїї в свою чергу учениця Мирослави Кот.у нас в галереї є ії книжка.У №88 повідомленні є білий рушник настилом.Ще зайди в книжку М.Кот в неї цікаво поєднується хрестик,мережка і настил. wink

Додаю блузку,сучасну,вишиту п.М.Мельник для іїї дочки,а моєї братової настилом посітці білим шовком.Просто хочу,щоб ви уявляли,що це таке.



Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Четвер, 2010-04-15, 6:18 PM
 
TanaДата: Четвер, 2010-04-15, 6:33 PM | Повідомлення # 91
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (veronika)
А що то шов цирка, просвітіть, або то назва незвична мені.

Дівчата, в книзі Стахурської дивіться стр. 133 і поряд з нею.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2010-04-15, 7:27 PM | Повідомлення # 92
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Дякую, Tana, моя Стахурська зараз у користуванні у коліжанки.Але,як віддадуть,обов"язково залізу... wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ganzyaДата: Четвер, 2010-04-15, 11:54 PM | Повідомлення # 93
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
А може поки вишиваєте зробити пошагові фото, та майстер клас. Ну дуже потрібно, для таких самоуків як я.

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
Dmutrik09Дата: П`ятниця, 2010-04-16, 0:09 AM | Повідомлення # 94
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
ganzya, так і зроблю, бо сама дуже хотіла навчитися,аж поки добрі руки не показали,доти не навчилася.Між іншим дуже просто,головне,щоб був добрий вчитель - а пані Марія, вчитель хороший, а головне, що хотіла поділитися своїм вмінням. Ще планую записатися на курси,до тієї самої вчительки, що будуть у Стрию,як тільки закінчаться посівні польові роботи. Так,що все попереду... wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - П`ятниця, 2010-04-16, 0:35 AM
 
TanaДата: П`ятниця, 2010-04-16, 8:53 AM | Повідомлення # 95
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
моя Стахурська зараз у користуванні у коліжанки.

Ось для чого і наш архів з книгами, тепер згодиться)))

Прекрасно, що є курси вишивання біля Вас неподалік.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ganzyaДата: П`ятниця, 2010-04-16, 9:18 AM | Повідомлення # 96
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
головне,щоб був добрий вчитель - а пані Марія, вчитель хороший, а головне, що хотіла поділитися своїм вмінням.

Добре коли поряд є така людина, мені на жаль не зустрілась. Вишивальниці що поряд дуже переймаються своїми секретами, і нічого не покажуть. Пробувала запитати о курсах вишивки, та отримала від керівництва миколаївської філії спілки майстрів, повну зневагу і презирство до "любителей", потім змилостившись вони назвали таку ціну , що мені не їсти не пити та все одно не вистачить грошей, на їх уроки. звиняйте наболіло.
Тому я дуже щаслива що в мене стільки інтернет знайомих, без вашого досвіду та допомоги ніяк. biggrin
Чекаю фото.


"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
Dmutrik09Дата: П`ятниця, 2010-04-16, 11:28 AM | Повідомлення # 97
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
ganzya, У нашому місті точно така ж ситуація,не дивлячись на те,що Галичина вважається вишивальним краєм.Я трохи вчилася сама,купувала серветки на Вернісажі, розпорювала краї підгину, мережку, шукала,літературу (купила книжки О.Возниці),по ній же і вчилася вставляти мережки в рушники,серветки. Захоплення народним почалося десь приблизно років 10 назад.До цього часу я захоплювалася тільки вишиванням картин. Якщо все складеться добре, буду їздити на курси, чому б і не викласти всього чому будуть вчити! Проблем не бачу.Та пані,котра викладатие(на жаль поки,що не знаю прізвища,знаю,що учениця Мирослави Кот) знає близько 70 швів,так,що можете уявити собі скільки інформаціїї можна буде почерпнути... на рахунок оплати,щн не знаю точно,але минулого року навчання відбувалося 1 раз в тиждень ізаняття коштувало 50 гривень, перше заняття було безкоштовне.а плата бралася тільки за аренду приміщення, тобто вчителька не брала собі грошей. По моїх мірках це недорого.Це зі слів п.Марії.
А ще постає друге запитання: для чого тоді ці спілки майстрів,якщо не проводять жодних заходів,і не вчать вишивати "любителів" ? На любителях і тпримається все. Ми з вами напевно більше несемо в люди, аніж спілчани. Не хочу нікого ображати і прохання не сприймати мої слова,як образи! Не хочу,щоб на моїй сторінці вияснялися потім взаємини- немає в мене часу на таке. Ще трошки і буде інтернет в кожній оселі, можливо тоді полегшимо життя собі і комусь у будь-якій спраі
Отож тримаймося купи," Вишиваночки"!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Субота, 2010-04-17, 1:41 AM
 
veronikaДата: П`ятниця, 2010-04-16, 11:40 AM | Повідомлення # 98
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Настил по сітці, то це зрозуміло таке я вмію, взагалі різні мережки то моє biggrin , просто цирка це то якась назва така не науна, тобто, тому незнала про що Ви. Дякую за поснення. Та техніка трохи складна, спочатку сіточку треба зробити, а потім настелювати, удачі Вам на таку складну працю.

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
ЦветанаДата: Понеділок, 2010-04-19, 4:57 PM | Повідомлення # 99
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Dmutrik09, спасибо за рассказ и фото!
Очень интересно было виртуально побывать на венчании в вашей церкви!
В убранстве церкви есть и ваши работы, Dmutrik09? Вы нам их показали? B)- Хде? не стесняйтесь wink
Красив рушник под ногами у молодых!
Такие расцветки и узор - характерны для вашего региона? Очень нежный! ...только... не короткий ли? Кажется, пара должна стоять на белом, незашитом полотне свободно, а там видно, что вышивка прямо под ногами? (вопрос оочень насущный для меня - впереди маячит подготовка приданого для дочери, включая свадебные ритуальные рушники)
А оператор - красавец!
Передавайте привет и восхищение! И жене его - респект за вышиванку для коханого wink


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2010-04-19, 5:07 PM | Повідомлення # 100
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Мої хоругви знаходяться в церкві с.Крехів на Жидачівщині,на батьківщині чоловікового батька.Так,як церкву там збудували зовсім недавно,і треба було вишити
... wink
На рахунок рушника.Як сказала Таnа,рушник на західній Україні почали стелити рушник не так давно. І для нас, як і для мене особисто значення якого кольору і якої довжини значення не має. Що подобається, те і вишиваємо.Білий, червоно- чорний, чи кольоровий рушник, низинкою,хрестиком, чи гладдю вишитий не має значення у нашому селі.Так само і довжина. Я особисто, люблю експериментувати, люблю додати до хрестика гладдєві стібки, змережити і т.д. і т.п.
Цей рушник для нашого регіону не є характерний. Це- сучасний рушничок вишитий нашою нареченою.Для нас -це є хрестик,можливо троки низинки,навіть трошки яворівських швів. wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Понеділок, 2010-04-19, 5:19 PM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Dmutrik09: Мої скарби
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.