| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 1:58 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Bullet  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Майстер-класи » МК по зубцюванню (обробка краю, комірця (Kaluna))
МК по зубцюванню
BulletДата: П`ятниця, 2011-08-12, 1:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
МК підготовано і викладено користувачем Kaluna
взято звідси, повідомлення 75.

Вчора зважилась підійти до зубцювання, хочу вже як скоріше зібрати чоловікові сорочку, щоб братись до своєї wink
Все традиційно, wink зібрала до купи всі книжки, і, ..... очі бояться а руки роблять smile Можливо, мій досвід комусь теж стане у пригоді wink
Такий вийшов МК як я робила зубчики вперше wink

В основі зубцювання лежить мережка. Там де мають бути зубчики, витягнула три нитки ( залежно від товщини ниток і полотна) і вишиваючи справа на ліво (мені більш до вподоби шити навпаки, з ліва направо, та чітко дотримувалась інструкціі щоб не наплутати smile ) набираючи на голку чотири вертикальні нитки (залежно знову ж таки від товщини ниток і полотна) пройшла ряд "однобічним прутиком". Вишивальну нитку слід добре притягувати до полотна, що зубчики потім були гарнішими smile Вишивши, перегнула "прутик" по центру (ніби склала) і утворились зубчики. Детальне фото кожного кроку wink :



Після чого, знову ж, починаючи справа, вишивають стебнівку (стібами "позадголку") вздовж від краю до краю, вколюючи голку слідами мережки. На фото: вколюю голку з вивороту і виколюю з лиця , а потім з лицевої сторони стібок "позадголкою" паралельно до краю:


Можна робити зубчики на основі прутика і по -іншому. Спочатку зубчики обметують вишивальною ниткою між прутиками (почергово роблячи стібки то з одного то з іншого боку), на фото виглядає як паралельні стовпчики, а нитка між ними проходить в середині полотна. Покрокове фото:


Обметавши між всима зубчиками, шиємо ряд стебнівки (стібами "позадголку") через всі верстви полотна. Стібки стебнівки шиємо слідами обметування :


Також, зубчики роблять і з інших вузьких мережок. Та це вже наступного разу ....

Ось таким в мене вийшов край комірця чоловікрвої сорочки wink :



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Майстер-класи » МК по зубцюванню (обробка краю, комірця (Kaluna))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.