| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 11:02 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Tana, nosiknata, Dmutrik09, lady-v  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » Конкурс "Вишита подушка" (збір робіт, умови (2 вересня - 2 жовтня 2013))
Конкурс "Вишита подушка"
SabrinДата: Понеділок, 2013-08-05, 12:04 PM | Повідомлення # 1
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Увага! Увага!

Розшукуються для участі у конкурсі ВИШИТІ ПОДУШКИ!


Фото своїх подушок надсилайте мені з 2 вересня до 2 жовтня на мейл:ok-ras@ukr.net, вказавши у темі назву конкурсу. Голосування з 4 жовтня.* На прохання форумчанок терміни можуть бути змінені.

Номінації:

1. "Давні українські взори(візерунки)". Прохання вказувати, звідки взяли схему: книга/автор, відшито зі старої бабусиної(сусідки, тітки...) подушки, з журналу, скачано з інтернету...* Відшиті роботи(відтворені) отримають додатково 1 голос, якщо буде фото оригіналу, звідки відшивалося.
2. "Сучасна вишивка". Пейзажі, тваринки, абстракція, квіти...Все, що душа забажає.
3. "Дрібна вишивка". Мається на увазі вишивка невеликого розміру, вставлена у "віконечко" звичайної подушки.
4. "Вишита подушка за власним дизайном схеми".Тут мають місце подушки, схеми до яких, Ви придумали самі. В листі прошу також вислати мені схему, (схему виставляти не буду, це для перевірки).

Умови конкурсу.

1. Учасником може стати учасник(-ниця) форуму, який має більш, ніж 30 змістовних повідомлень на час подання роботи на конкурс.
2. Робота має бути вишита у 2013 році і не виставлена ніде у мережі.
* Роботи, вишиті спеціально до конкурсу отримають додатковий 1 голос. Але такі учасники мають подати крім фото готового виробу 2 фото з процесом вишивання(біля "роботи в процесі" має бути також на фото листочок з написом "Конкурс вишитих подушок 2013")

В листі має бути інформація:

1)Ваш нік на форумі;
2)повне ім’я та поштова адреса з індексом;
3)назва роботи, номінація;
4)опис роботи (довільний, до 5 форумських рядків);
5)приєднані фото (не архів, не ВВ-коди) у кількості 1-4 шт.; розмір
мінімум 500 пікселів по меншій стороні, максимум - 1000 по більшій
стороні. Вага фотографії не повинна перевищувати 250 Кб. На фото має
бути чітке зображення конкурсної роботи , і не повинно бути жодного
авторського підпису .


Кількість робіт від одного учасника – необмежена. Але кожний виріб надсилайте окремим листом.

Призовий фонд формується. Бажаючі можуть долучатися.* Якщо у номінації буде менше 3 робіт, то номінацію скасовую, а роботу переведу в іншу підходящу номінацію, про що автора буде попереджено.

1. Приз від координатора Sabrin:
шматок канви з крупним хрестиком, приблизно 30*30 см, і тканина для "низу" подушки.
 
soncevudaДата: Понеділок, 2013-08-05, 12:41 PM | Повідомлення # 2
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
Оксано, це цей конкурс, що говорила Ліза ? 

Єдине прохання - часто-густо про нього нагадувати! бо я,наприклад, вибрала кілька схем і маю кілька ідей, але .....як завжди то забуду, то не встигну.



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2013-08-05, 12:54 PM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
От.... Уже виставила фото подушки в Живому Журналі. зараз він - "тільки для друзів". Але, певно, це не підходить під умови конкурсу, так?
 
SabrinДата: Понеділок, 2013-08-05, 1:02 PM | Повідомлення # 4
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Сестра Юлія, якщо є можливість - заберіть фото з ЖЖ, якщо не шкода. Тоді прийму на конкурс.
 
ТетянаДата: Понеділок, 2013-08-05, 2:57 PM | Повідомлення # 5
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Цитата (Sabrin)
3. "Дрібна вишивка". Мається на увазі вишивка невеликого розміру, вставлена у "віконечко" звичайної подушки.
А якщо сама подушечка 10х10 або 15х15 см - сюди підійде чи це вже не подушка?
Цитата (Sabrin)
2. Робота має бути вишита у 2013 році і не виставлена ніде у мережі.
Жаль, що я цього взимку не знала... confused
 
SabrinДата: Понеділок, 2013-08-05, 3:52 PM | Повідомлення # 6
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Тетяна, і я не знала взимку...Але є ще практично 2 місяці, можна нову подушку вишити(і   при тому додатково голос чи навіть 2 отримати ;)). Подушка - це те, на чому ми спимо чи під голову підкладаємо(валик,наприклад). Тому 10*10 - напевно, не подушка.
 
SabrinДата: Понеділок, 2013-08-12, 1:28 PM | Повідомлення # 7
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Похвалюся: вже бачила шматочок вишивки до подушки на конкурс. Тому додам цій роботі 1 бал(в умовах є, що роботи, вишиті спеціально до конкурсу, отримують додатковий голос), навіть якщо не буде фото в процесі вишивання. Попереджаю одразу, щоб потім не було ображених листів чи коментарів, що я комусь голос "подарувала".
Дуже мене тішить, що люди конкурсом зацікавилися. Будь ласка, хто планує вишивати чи виставляти роботу на конкурс - відгукуйтеся у коментарях.
 
BulletДата: Понеділок, 2013-08-19, 10:13 PM | Повідомлення # 8
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Sabrin)
Дуже мене тішить, що люди конкурсом зацікавилися. Будь ласка, хто планує вишивати чи виставляти роботу на конкурс - відгукуйтеся у коментарях.

Відгукуюсь! Строки широкі (2 вересня - 2 жовтня), тож я намагатимусь і не одну вишити!

Як і обіцяла, долучусь до формування призового фонду, акож днями зроблю спеціальну кнопочку рекламну для конкурсу подушок, щоб люди охоче зголошувались і взагалі, щоб побільше люду дізналось про конкурс!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SabrinДата: Вівторок, 2013-08-20, 10:39 AM | Повідомлення # 9
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
днями зроблю спеціальну кнопочку рекламну для конкурсу подушок
Дякую!
Днями виставлю фото призів. Сподіваюся, це теж сприятиме зацікавленню конкурсом.
 
РолічокДата: Вівторок, 2013-08-20, 11:17 AM | Повідомлення # 10
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Sabrin, на відпочинок брала вишивку. наче і не складна, але щось швиденько не виходить...
а "дрібна вишивка" і "сучасна" - не потрібно вказувати звідки схема? 

Цитата
Днями виставлю фото призів. Сподіваюся, це теж сприятиме зацікавленню конкурсом.
може бути! моє активне спілкування і знайомство з форумом з конкурсу подушок і розпочалося!



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
lady-vДата: Вівторок, 2013-08-20, 12:32 PM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Цитата (Sabrin)
4. "Вишита подушка за власним дизайном схеми".Тут мають місце подушки, схеми до яких, Ви придумали самі. В листі прошу також вислати мені схему, (схему виставляти не буду, це для перевірки)

Я не знаю, чи вишию подушку до конкурсу, але може це питання допоможе комусь іншому. Я вишиваю часто взагалі без схеми ( не хрестиком) просто користуючись загально відомими швами та елементами ( наприклад, так я вишила свій минулорічний конкурсний рушник вирізуванням, і свою зелену сукню, ту що на пасху одягала, фото є в моїй майстерні). То, що ж, тепер треба схему малювати? Бо для мене чесно кажучи, це проблема wink


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
SabrinДата: Вівторок, 2013-08-20, 1:11 PM | Повідомлення # 12
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Ролічок, для "сучасних" і "дрібних" схему вказувати  бажано, але не обов'язково.

Вікторія, я не уявляю собі, як вишивати без схеми... Якщо Ви таке вмієте - то Ви справжня Майстриня. А схема мені потрібна, щоб перевірити, чи вона дійсно авторська. Я нікого ні в чому не підозрюю, але дуже боюся "розборок" на конкурсі. Номінацію створила на пропозицію Лізи. Ідея просто супер, але як перевірити авторство, крім пошук схеми через Інтернет - не знаю. Якщо хтось має ідеї - поділіться.
 
BulletДата: Вівторок, 2013-08-20, 2:32 PM | Повідомлення # 13
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (lady-v)
Я не знаю, чи вишию подушку до конкурсу, але може це питання допоможе комусь іншому. Я вишиваю часто взагалі без схеми ( не хрестиком) просто користуючись загально відомими швами та елементами ( наприклад, так я вишила свій минулорічний конкурсний рушник вирізуванням, і свою зелену сукню, ту що на пасху одягала, фото є в моїй майстерні). То, що ж, тепер треба схему малювати? Бо для мене чесно кажучи, це проблема


Я розумію вас, Віко! Я про то саме і вела мову ще в темі обговорення конкурсів, бо і сама збиралась отак і вишивати - смужки різноманітними швами - і готова подушка,і швидко smile

Цитата (Sabrin)
Я нікого ні в чому не підозрюю, але дуже боюся "розборок" на конкурсі. Номінацію створила на пропозицію Лізи. Ідея просто супер, але як перевірити авторство, крім пошук схеми через Інтернет - не знаю. Якщо хтось має ідеї - поділіться.

А якщо просити опис "авторства"?Наприклад, якщо результатом вишивки буде компіляція різних швів? Я ще люблю вишивати "підряд" безрисунково (боюсь точніше описати, бо тоді моя робота буде легко впізнаватись в голосуванні).
Ну типу - просто малюєш олівцем по канві і собі шиєш абстракцію...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SabrinДата: Понеділок, 2013-09-02, 10:25 AM | Повідомлення # 14
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Можна надсилати роботи на конкурс! Але почати вишивати(чи закінчити) нову подушку ще не пізно! Чекаю Ваших шедеврів. А для зацікавлення - ось такий буде приз: шматок канви з крупним хрестиком, приблизно 30*30 см, і тканина для "низу" подушки.

Про авторські подушки: якщо схеми немає, вишивалося "в процесі", то надсилайте детальний опис процесу+фото процесу. Якщо виникнуть запитання - будемо уточнювати.
Прикріплення: 3350978.jpg (109.6 Kb)
 
olgavasilevskiaДата: Понеділок, 2013-09-02, 12:02 PM | Повідомлення # 15
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
І я хочу на конкурс....завтра зшию все до купки!!!
 
BulletДата: Понеділок, 2013-09-02, 12:12 PM | Повідомлення # 16
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Sabrin)
А для зацікавлення - ось такий буде приз: шматок канви з крупним хрестиком, приблизно 30*30 см, і тканина для "низу" подушки.

хехех smile А від мене було оголошено такий самий приз (ще в обговоренні конкурсу)))). Мені його надавати чи інший зробити? Можу одну із своїх сумочок надати на конкурс, можливо, це навіть краще буде, як скажете?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2013-09-02, 12:45 PM | Повідомлення # 17
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, сумочка це буде дуже і дуже круто! Може, прибережи її на рушниковий конкурс. а втім, як ти схочеш. Але це дуже стимулюючий приз!
Цитата (Bullet)
Можу одну із своїх сумочок надати на конкурс
 
SabrinДата: Понеділок, 2013-09-02, 3:25 PM | Повідомлення # 18
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Можна і сумку. Як на мене - то навіть краще. Просто я канву купила спеціально для призів ще до оголошення конкурсу, коли тільки написала в скайпі про бажання вести цей конкурс. Але якщо є бажання надати комплект для створення подушки - то теж підійде. Вони ж різні будуть(комплекти), не думаю, що хтось відмовиться.
 
olgavasilevskiaДата: Середа, 2013-09-04, 11:10 AM | Повідомлення # 19
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Все,заявку відправила...тільки для мене ще тяжко....1000 пікселей..250 ГБ....Маю надію,що зглянетесь і допоможете...
 
BulletДата: Середа, 2013-09-04, 4:16 PM | Повідомлення # 20
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (olgavasilevskia)
Все,заявку відправила...тільки для мене ще тяжко....1000 пікселей..250 ГБ....Маю надію,що зглянетесь і допоможете...

Поясніть мені, навіщо заявка? sad



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » Конкурс "Вишита подушка" (збір робіт, умови (2 вересня - 2 жовтня 2013))
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.