| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 1:41 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: Tana, nosiknata, Dmutrik09, lady-v  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » Конкурс "Вишита подушка" (збір робіт, умови (2 вересня - 2 жовтня 2013))
Конкурс "Вишита подушка"
SabrinДата: Понеділок, 2013-08-05, 12:04 PM | Повідомлення # 1
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Увага! Увага!

Розшукуються для участі у конкурсі ВИШИТІ ПОДУШКИ!


Фото своїх подушок надсилайте мені з 2 вересня до 2 жовтня на мейл:ok-ras@ukr.net, вказавши у темі назву конкурсу. Голосування з 4 жовтня.* На прохання форумчанок терміни можуть бути змінені.

Номінації:

1. "Давні українські взори(візерунки)". Прохання вказувати, звідки взяли схему: книга/автор, відшито зі старої бабусиної(сусідки, тітки...) подушки, з журналу, скачано з інтернету...* Відшиті роботи(відтворені) отримають додатково 1 голос, якщо буде фото оригіналу, звідки відшивалося.
2. "Сучасна вишивка". Пейзажі, тваринки, абстракція, квіти...Все, що душа забажає.
3. "Дрібна вишивка". Мається на увазі вишивка невеликого розміру, вставлена у "віконечко" звичайної подушки.
4. "Вишита подушка за власним дизайном схеми".Тут мають місце подушки, схеми до яких, Ви придумали самі. В листі прошу також вислати мені схему, (схему виставляти не буду, це для перевірки).

Умови конкурсу.

1. Учасником може стати учасник(-ниця) форуму, який має більш, ніж 30 змістовних повідомлень на час подання роботи на конкурс.
2. Робота має бути вишита у 2013 році і не виставлена ніде у мережі.
* Роботи, вишиті спеціально до конкурсу отримають додатковий 1 голос. Але такі учасники мають подати крім фото готового виробу 2 фото з процесом вишивання(біля "роботи в процесі" має бути також на фото листочок з написом "Конкурс вишитих подушок 2013")

В листі має бути інформація:

1)Ваш нік на форумі;
2)повне ім’я та поштова адреса з індексом;
3)назва роботи, номінація;
4)опис роботи (довільний, до 5 форумських рядків);
5)приєднані фото (не архів, не ВВ-коди) у кількості 1-4 шт.; розмір
мінімум 500 пікселів по меншій стороні, максимум - 1000 по більшій
стороні. Вага фотографії не повинна перевищувати 250 Кб. На фото має
бути чітке зображення конкурсної роботи , і не повинно бути жодного
авторського підпису .


Кількість робіт від одного учасника – необмежена. Але кожний виріб надсилайте окремим листом.

Призовий фонд формується. Бажаючі можуть долучатися.* Якщо у номінації буде менше 3 робіт, то номінацію скасовую, а роботу переведу в іншу підходящу номінацію, про що автора буде попереджено.

1. Приз від координатора Sabrin:
шматок канви з крупним хрестиком, приблизно 30*30 см, і тканина для "низу" подушки.
 
BulletДата: Вівторок, 2013-10-01, 10:58 PM | Повідомлення # 41
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Тетяна)
Ні-ні! То я свою механічну стару машинку сама розбирала, складала, регулювала, мастила... У машинки є господиня + у хаті два мужики на підмогу. Самі-самі-самі...

я б ніколи в житті не довірила НІКОМУ змащування моєї машинки. 1-2 зайві краплі - і капець. Зі сторони ж жіночої, то мабуть, ви з огляду на те писали, що жінка має займатись "жіночим", а чоловік - "чоловічим"? )))

Цитата (Сестра_Юлія)
Bullet, чудовий приз- сумочка!

дякую, мені приємно

Цитата (Sabrin)
Хто ще не встиг? Дошиваємо, висилаємо...Якщо потрібно - почекаю ще день-два. Потрібно?

мені потрібно sad яказ дні два і потрібно, із-за перевірок на роботі я не встигла дошити. Розумію, що це все відмовки, але ти ж знаєш, Оксано, я свою подушку спеціально почала для конкурса і так хочу взяти участь. Перемога не суть важлива, головне мені - встигнути! Бо я хронічно не встигаю, от і з шкільним конкурсом пролетіла, яко ще з подушковим пролечу - взагалі розстроюсь.. хоча буде справедливо )))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
marysya9Дата: Середа, 2013-10-02, 8:04 AM | Повідомлення # 42
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 88
Нагороди: 1
Репутація: 52
Статус: Offline
Цитата (Sabrin)
Якщо потрібно - почекаю ще день-два. Потрібно?
Ой як же потрібно! Якщо можна - зачекайте. Дошию то сьогодні точно, та не хочеться прямо з конвеєра здавати роботу. Вперше взяти учать у конкурсі дуже хотілось би, тим паче саме ця нагода й спонукала вишити давно заплановану подушку
 
SabrinДата: Середа, 2013-10-02, 10:02 AM | Повідомлення # 43
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
мені потрібно
 
Цитата (marysya9)
Ой як же потрібно!
Отже, збір робіт продовжено до 6 жовтня.
 
ТетянаДата: Середа, 2013-10-02, 1:33 PM | Повідомлення # 44
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
НІКОМУ змащування моєї машинки.
А машинка офіційно НЕ моя... Тож власниця зрештою дала їй лад...
 
BulletДата: Середа, 2013-10-02, 3:00 PM | Повідомлення # 45
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Sabrin)
Отже, збір робіт продовжено до 6 жовтня.

дякую від імені всіх, як писала Сестра_Юля, невтигаль smile
Цитата (Тетяна)
А машинка офіційно НЕ моя... Тож власниця зрештою дала їй лад...

аа, це докорінно змінило ситуацію wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SabrinДата: Понеділок, 2013-10-07, 10:15 AM | Повідомлення # 46
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Все, збір робіт припинено! Сьогодні сортую роботи по номінаціях, завтра - починаємо голосування.
 
BulletДата: Четвер, 2014-07-17, 11:47 AM | Повідомлення # 47
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Sabrin, а чи проводитимемо цього року конкурс вишитих подушок? Я якраз починаю вишивати свою, але пам"ятаючи про правила, поки що боюсь її показувати в інтернеті smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » Конкурс "Вишита подушка" (збір робіт, умови (2 вересня - 2 жовтня 2013))
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.