| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 2:54 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Технічні питання » Ваші питання і пропозиції по роботі форума » Відкрито розсилку новин і нагадувань нашого сайту
Відкрито розсилку новин і нагадувань нашого сайту
BulletДата: Середа, 2008-08-20, 9:49 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Прошу звернути увагу, що на всіх сторінках в меню злів з"явилась форма підписки на розсилку оновлень сайту, нагадувань про конкурси тощо.

Обіцяю, що нагадуватиму про наш сайт нечасто, тому не переживайте за вашу поштову скриньку smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2009-09-20, 10:52 AM | Повідомлення # 2
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
У нас менше сотні підписувачів. Як вважаєте, потрібна розсилка нагадувань? Може, ви б хотіли отримувати витримки з цікавих тем?
Напишіь тут, будь ласка, чого б вам хотілось.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Chere6nyaДата: Неділя, 2009-09-20, 11:13 AM | Повідомлення # 3
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
Я думаю, що для тих хто зареєструвався зробити розсилку обов"язковою, а після допустим 50 повідомлень можна самому вирішувати чи це потрібно. Бо часто людина зацікавилась зареєструвалась, скористалася інформацією, і забула де вона її взяла, нічого корисного на форум не вносячи. А коли пару раз до неї прийде нагадування про форум, про те є новини, цікава інформація. вона можливо буде приймати більше участі у житті форуму. А по собі скажу, що найбільший поштовх мені у спілкуванні дала особиста зустріч на КМ.
 
BulletДата: Неділя, 2009-09-20, 10:02 PM | Повідомлення # 4
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Chere6nya, : ))) Я дуже переживала, якщо чесно, що своїм червоним (попеченим сонцем) виглядом і постійною своєю біготнею розлякаю всіх форумчанок, що прийшли на КМ : ))))

Дякую, Таня, я взяла до уваги твою думку. Працюю.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Chere6nyaДата: Понеділок, 2009-09-21, 0:09 AM | Повідомлення # 5
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
ХА! Про червону і попечену, це ти мені розповідаєш biggrin Шкода, що часу на знайомство і спілкування було мало.
 
veronikaДата: Середа, 2010-04-07, 1:10 PM | Повідомлення # 6
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Розсилка новин це гарно, яб теж хотіла щоб повідомляли на пошту про якісь новинки, або про конкурси, чи вишивальні ігри такі як робіни, бо якось все недобачаю і втрачаю, обмін подаруночками щастя прогавила sad

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
ЦветанаДата: Середа, 2010-04-07, 1:42 PM | Повідомлення # 7
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Я тоже за напоминания про Конкурсы, какие-то новости: новые схемы в Альбомах, новые книги в Библиотеке, какие-то Мастер-классы, инфа-анонсы реальных встреч, да мало ли...
Нет, канеш, постоянные и верные пользователи и без напоминания отслеживают все новости на сайте, но... мы, девушки, народ творческий biggrin , можем запросто на несколько дней уйти в рукодельный запой... cool И будет жалко, если пропустили начало какого-то Конкурса или еще какую-то важную инфу.
Я - за рассылку!


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2010-04-07, 3:40 PM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, хочу розсилку!!! Та не второпаю, куди тиснути??
 
BulletДата: Середа, 2010-04-07, 5:47 PM | Повідомлення # 9
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
veronika, Цветана, Сестра_Юлія,

я не можу вставити сюди блок з лінком на розсилку, тому що у форумі - ВВ-коди, а стандартний код-лінк розсилки - в хтмл-коді.

Тож прошу звернути увагу на любу сторінку сайта, окрім форума, зліва в самому низу , просто над лічильником відвідувань є блок розсилки Сабскрайб.ру. Там і оформити можна підписку на розсилку, просто ввівши свій е-мейл.

Або перейдіть на сторінку розсилки тут: http://subscribe.ru/catalog/rest.hobby.48329
Листи приходитимуть десь раз на місцяь-два, іноді частіше, якщо потрібно повідомляти про конкурси тощо.

Заодно прошу написати, які саме оновлення чи може навіть оновлення статей, чи частковий передрук нових статей вас зацікавить в розсилках.
Дякую.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2010-07-30, 12:29 PM | Повідомлення # 10
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Шановні форумчанки!
Бачу, щодня у нас 300-500 відвідувачів форума, а підписані на новини і цікаві статті лише 90 осіб.

Тож нагадую, що активовано розсилку нашого сайта і форума.
Підписатись можна по цьому посиланню.

Минулого тижня вже вийшов перший випуск "Традиційна вишивка", підготований нашою форумчанкою Tana. Кожен з вас при бажанні може підготувати розсилку, надіславши мені її варіант в приватні повідомлення.

Зараз у нас дійсні наступні тематичні розсилки:

Щомісяця:
анонси конкурсів, подій, заходів, що стосуються вишиванки,
цікава стаття про вишивку з архіва сайта,
традиційна схема хрестиком,
майстер-клас

щотижневі розсилки:
1. "Традиційне вишивання": огляд форума і статей, народний стрій, традиційні узори
2. "Уроки вишивки для дітей": розповіді про укр. вишивку, схемки дитячі традиційні, уроки вишивки
3. "Майстри України": цікаві статті, розповіді, фотозвіти з фестивалів та виставок.
4. "Вишивка:цікаве в мережі": підбірка цікавих посилань на традиційне вишивання в Міжмережжі.

Листи розсилки легкі, зазвичай важать до 100 кб, неяскраві, без флеші, ненав"язливі, раз на тиждень.

Підписатись можна по цьому посиланню. Будьте в курсі останніх подій у світі традиційного вишивання smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2010-07-30, 6:24 PM | Повідомлення # 11
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
виникли питання у формчанок, тому додаю:

ніхто не підписаний на розсилання! Розсилка, прояку йдеться вище, ніяк не пов"язана з реєстрацією на нашому сайті не є автоматичною! Хто бажає, краще підпишіться на розсилку. тому що приватні повідомлення - це зовсім інше:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Технічні питання » Ваші питання і пропозиції по роботі форума » Відкрито розсилку новин і нагадувань нашого сайту
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.