| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 12:39 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Декоративне вишивання » Вишивання стрічками (зразки :))
Вишивання стрічками
rulka71Дата: Четвер, 2009-05-14, 0:17 AM | Повідомлення # 21
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Дякую!!!
 
BulletДата: Середа, 2009-05-20, 12:04 PM | Повідомлення # 22
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
rulka71, я відверто вражена smile До цього часу я бачила вишивку стрічками тільки на листівках і подушках, ще на сумках. Але одяг - це цікаво і гарно smile exclaim


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
NitkaДата: Неділя, 2009-05-31, 6:56 PM | Повідомлення # 23
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
rulka71, а речі Ви також власноруч шиєте?

 
БусинкаДата: Четвер, 2009-07-09, 6:35 PM | Повідомлення # 24
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 31
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Такое умиление нашлось...



smile smile smile

Додано (2009-07-09, 6:35 Pm)
---------------------------------------------
Bullet, Можливо Вам буде цікаво і це...

Особисто мене привабило - це smile


Ще не вмерла Україна, доки живуть і діють Українки!!!
 
TanaДата: Понеділок, 2009-10-19, 12:46 PM | Повідомлення # 25
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Схеми

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2010-08-06, 11:51 PM | Повідомлення # 26
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline

[img]http://2.bp.blogspot.com/_pfGajzTxAG0/SV7OurJ_rbI/AAAAAAAABJI/lJ0EnzvbRNA/s320/Romantic+heart++pillows+055+copy.jpg[/img]

і багато інших красивих речей можна побачити на цьому сайті



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
koolfeДата: Неділя, 2010-08-08, 5:27 PM | Повідомлення # 27
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 37
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Я теж трішечки вишиваю стрічечками. Розпочала з того що була потреба на весілля вишити подушечку для кілець в подарунок співробітниці. Це була моя перша робота
це процес
це результат

потім мені закортіло зробити її кольоровою

а вчора я закінчила новий варіант цієї теми, співробітниця буде женити сина, вони захотіли трішечки змін. Ось що у мене получилося

 
lady-vДата: Неділя, 2010-08-08, 5:38 PM | Повідомлення # 28
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
koolfe, в мене нема слів, щоб висловити своє захоплення Вашими подушечками

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
koolfeДата: Неділя, 2010-08-08, 6:04 PM | Повідомлення # 29
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 37
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Дякую, я крім цих подушечок нічого більше не вишивала стрічечками., хіба що розочки ще крутила. Дуже хочу опанувати цей вид вишивки.
 
koraliДата: Понеділок, 2010-09-06, 11:08 PM | Повідомлення # 30
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 63
Нагороди: 0
Репутація: 53
Статус: Offline
Ось моя вишивка стрічками на сумках:
 
lady-vДата: Понеділок, 2010-09-06, 11:24 PM | Повідомлення # 31
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
korali, Мої Вам оплески! Чудові роботи

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
TanaДата: Вівторок, 2010-09-07, 10:00 AM | Повідомлення # 32
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (koolfe)
я крім цих подушечок нічого більше не вишивала стрічечками

Вдалий початок, koolfe, і дуже символічний!

korali, дуже функціонально як для вишивки. Вітаю!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
koraliДата: Вівторок, 2010-09-07, 11:31 AM | Повідомлення # 33
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 63
Нагороди: 0
Репутація: 53
Статус: Offline
lady-v, Tana, дякую. Ще покажу дві свої функціональні вишивки стрічками:
 
BulletДата: Вівторок, 2010-09-07, 11:45 AM | Повідомлення # 34
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
koolfe, подушечка для обручок дуже мила!

korali, волошки-ромашки надзвичайні!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TortillaДата: Вівторок, 2010-09-07, 11:20 PM | Повідомлення # 35
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 15
Статус: Offline
цікава тема і багато чудових робіт для надхнення!
korali , сумочки - просто мрія!
я трохи пробувала вишивати стрічками, але зовсім простенькі роботи, щоб спробувати техніку

фото ще не вставляються нажаль, забороненi ББкоди, тоді спробую просто їх адресу
http://s001.radikal.ru/i194/1009/a3/aefa34d6c7a5.jpg.html
http://s001.radikal.ru/i196/1009/e1/571ba4b5bf28.jpg.html
http://s48.radikal.ru/i120/1009/66/c061ffd544aa.jpg.html

хочу тепер сумку стрічками вишити по домотканному полотну, польові квіти мабуть... ще не придумала остаточно

Додано (2010-09-07, 11:20 PM)
---------------------------------------------
хотіла відредагувати адреси картинок, але нема кнопки "редагувати", вибачте, я на форумі не не все освоїла, не знала, що тут не можна редагувати запис, у адресах фото треба прибрати .html , тоді лінки працюють

 
lady-vДата: Середа, 2010-09-08, 11:33 AM | Повідомлення # 36
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Tortilla, Симпатичні роботи, особливо мені гольничка з червоною трояндою сподобалась smile

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
УкраїнкаДата: Середа, 2010-10-06, 1:25 PM | Повідомлення # 37
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
такі сумочки надибала в тирнеті




"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
koraliДата: Середа, 2011-01-19, 7:44 PM | Повідомлення # 38
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 63
Нагороди: 0
Репутація: 53
Статус: Offline
У цій темі небагато дописувачів... Покажу ще дві свої сумки з колекції "Розцвітають квіти":

 
lady-vДата: Четвер, 2011-01-20, 4:15 PM | Повідомлення # 39
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
korali, дуже гарні!

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
JasjkaДата: Четвер, 2011-01-20, 4:51 PM | Повідомлення # 40
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Історія вишивки стрічками

З давніх часів вузькі смужки тканини застосовувалися в повсякденному житті та господарській діяльності людей. Вже в Стародавній Греції жінки вплітали у волосся смужки тканин, щоб "оживити" свій образ. Пов'язки, прикрашені золотом і коштовним камінням впліталися у волосся в Стародавньому Римі. Крім того, кольоровими стрічками оброблялися одяг, причому кожному соціальному класу відповідав свій колір і матеріал. В середні віки в Італії стрічками вже декорували спинки стільців і балдахіни, а також підв'язували важкі завіси, якими закривалися вікна для захисту від холоду в зимовий час.

Але тільки в XIV столітті почало розширюватися побутове застосування шовкових стрічок. Традиції ткацтва в Ліоні і сприятливі кліматичні умови півдня Європи сприяли швидкому розвитку виробництва цінного шовкової нитки. Після переїзду папської курії в Авіньйон, під опіку французького короля, знатні пани стали ходити в розкішних шатах, оздоблених стрічками із золотою облямівкою або парчевими стрічками, відповідно рангу і походженням носив їх.

У 1446 році майбутній король Людовик XI запросив італійських ткачів, щоб вони навчили своєму мистецтву жителів Ліона. З цієї затії нічого не вийшло, але в місто були завезені різноманітні верстати як для вичинки шовку, так і для виготовлення шовкових стрічок. Попит на стрічки продовжував зростати, і Ліон поступово перетворювався на крупний текстильний центр. У 1560 році в ньому вже п'ятдесят тисяч ткачів, які виготовляли різні, в тому числі дорогі й екстравагантні, шовкові стрічки, а південніше в Везли і Сент-Етьєні, майже сорок п'ять тисяч чоловік працювали на виробництві тасьми.

До 1660 року в Сент-Етьєні та околицях налічувалося вже близько вісімдесяти тисяч ткацьких верстатів для вироблення стрічок і триста сімдесят - для виробництва позументних виробів (позумент, галун, басонних). На початку XVIII століття попит на ці товари різко зріс, і почався період бурхливого поширення розкішних і красивих стрічок. Король Франції Людовик XIV прикрашав стрічками, унизаними дорогоцінними каменями, навіть своє взуття і закликав двір одягатися оригінально і з вигадкою.

Настала епоха рококо, і стилем французького двору стало легковажність. Король Людовик XV любив вишивати і часто дарував придворним дамам милі дрібнички, виготовлені ним самим. Сукні стали об'ємними і просторими, пишними стрічками. У моду увійшли "летять сукні" з незастроченим складками (защипами) на грудях і численними стрічками.

Саме в ці часи у Франції і з'явилася вишивка шовковими стрічками. Спочатку знатні дами стали прикрашати свої сукні, оформляючи корсажі дрібними трояндочками "а ля рококо", листям і безліччю розкиданих квітів з перлинами і кришталиками. Потім настала черга білизни. Воно ставало все більш витонченим і розкішним. В ательє, що носили високе звання "Постачальники королівського двору" за допомогою простої голки і стрічок створювалися справжні шедеври. Тепер вони красуються в музейних вітринах по всьому світу - від Лондона до Преторії.

З Франції цей вид вишивки перекочував на острови в Англію. А звідти розійшовся по всіх країнах колишньої Британської імперії. Разом з переселенцями зі Старого Світу він потрапив до Америки, де швидко завоював популярність. Розквіт мистецтва припав на 70-і роки XIX століття. До того часу вишивку можна було побачити не тільки на сукнях, але і на парасольках, абажурах, стьобаних ковдрах, дрібнички для дому і капелюхах.

Після Другої світової війни інтерес публіки до всіх видів рукоділля став знижуватися. Але в перебігу двох останніх десятиліть почалося відродження вишивки. Повернувся інтерес, і це мистецтво знову заблищали усіма своїми гранями. Адже шити шовковими стрічками надзвичайно цікаво, це не потребує складних пристроїв і великих попередніх витрат. До того ж тут застосовуються прості і всім добре відомі прийоми вишивки. А об'ємний малюнок настільки привабливий, що можна, без жодного сумніву, стверджувати: в найближчі роки цей вид вишивки чекає широке поширення та успіх!

Шовкові стрічки і тасьма застосовуються для опорядження міцно увійшли і в наше повсякденне життя. Про них зазвичай згадують перед святами та урочистими подіями, коли виникає необхідність прикрасити і розцвітити оточуючий нас світ. В Італії галасливі і веселі торжества, які вдалися на славу, навіть називаються "святами з бантиками".

Красива стрічка додає добре упакованому подарунку вишуканість, підкреслюючи урочистість моменту. Перев'язаний стрічкою букет виглядає не тільки привабливішою, але і багатшим. Стрічки оживляють зачіску, а оброблені ними і тасьмою капелюшки, сумочки і сукні набувають так звану родзинку. Напевно більшість з нас завмирали від захоплення, розглядаючи весільні вбрання наречених, багато прикрашені мереживом, стрічками і рюшами!

На Заході прийнято, готуючись до урочистостей прикрашати святковий стіл всілякими бантами в тон скатертини. З їх допомогою намагаються створити в будинку святкову атмосферу. Червоні стрічки і банти стали символом різдвяних свят. Їх прикріплюють до вхідних дверей будинків напередодні Різдва і зустрічі Нового року. У нас же склався звичай прикрашати автомобілі весільного кортежу стрічками квітів державного прапора і перев'язувати конверти з новонародженими блакитними або рожевими стрічками, в залежності від статі дитини.

Історія цієї техніки сходить до стародавніх англосаксонським традиціям. Для такого виду вишивки береться дуже вузька стрічка, яка підходить до будь-яких типах тканин. Вона вільно проходить через самий щільний качок, не втрачаючи своєї форми. Особливість цієї техніки вишивки в тому, що вона надає малюнку об'ємність.

Вивчивши різні види швів, Ви без праці зможете їх повторити і створити своїми руками надзвичайно гарні речі. Крім цього у Вас з'являється можливість надати готовим виробам неповторний індивідуальний вигляд, прикрасивши сукню чи капелюшок. За допомогою оригінального об'ємного малюнка або банта Ви зможете об'єднати в єдиний ансамбль кілька предметів вашого гардеробу. Універсальність цього виду вишивки в тому, що вона дозволяє оформити і дитячий полотняний рюкзачок і дамську вечірню сумочку. Крім того, Ви навчитеся робити красиві скатертини та серветки, мішечки для флакончиків з духами, коробочки для коштовностей і безліч інших милих дрібничок.


Творча майстерня
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Декоративне вишивання » Вишивання стрічками (зразки :))
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.