| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 2:56 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: Tana, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Техніка вишивання » Проблемні голки
Проблемні голки
TanaДата: П`ятниця, 2011-06-24, 3:48 PM | Повідомлення # 41
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Зараз я підгинаю прутиком білоруський льон гострою голкою в одну нитку муліне через чотири нитки полотна, ех, тупою краще, але тупої тонкої в мене нема... також інколи голки гнуться, рідше, але буває, ламаються, такщ що все це витратний матеріал.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
МаківкаДата: П`ятниця, 2011-06-24, 7:51 PM | Повідомлення # 42
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Сьогодні вже купила тупу, буду пробувати!
 
010101Дата: Четвер, 2011-06-30, 10:56 AM | Повідомлення # 43
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
От тільки розхвалила голки, а одна з них тут же зламалась. Висновок - для грубшої тканини треба брати товщу голку з меншим номером. Але сьогодні піду докуплю тоненьких з тупим кінчиком. Хай буде пачка у запасі - в роботі вони мені дуже сподобались smile
 
tanyakornДата: Вівторок, 2011-07-19, 9:59 AM | Повідомлення # 44
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 80
Нагороди: 1
Репутація: 4
Статус: Offline
я випадково придумала, як боротись із поколеним середнім пальцем. пучку пальця треба обмотати пластиром аптечним, тим що на тканинній основі. чим плотніший пластир, тим на довше вистачає. головне не дуже тісно. може комусь допоможе, мені покищо - так smile
 
КиянкаДата: Неділя, 2012-01-08, 9:08 PM | Повідомлення # 45
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
У моєму арсеналі декілька голок різних фірм: і довгі, і короткі, і тупі, і гострі. Я не знаю, які голки кладуть виробники вишивальних наборів, але ті, які в мене залишилися після відшитих картин із наборів, найкращі для подальших робіт. Вони якось стандартно довгі з довгими позолоченими вушками, до того ж, не деформуються і не темніють. Але на наборах вказано інформацію лише про виробника канви і ниток, а от про голку лише вказують її наявність.

Із середнім пальцем лівої руки, бачу, не одна я скалічена. Але так якось інтуїтивно зручно тканину тримати, хоч і боляче працювати.

А наперсток у роботі просто з пальця злітає й заважає.
 
IstanbulДата: Середа, 2014-04-09, 3:43 PM | Повідомлення # 46
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 26
Статус: Offline
Не знаю, чи тема ще актуальна, але я теж дуже люблю вишивати затупленою голкою =) Дуже зручно. Якось спробувала госторою,то після кількох десятків хрестиків, побігла купувати затуплену.

Колись куплю якусь хорошу голку, щоб дорога і якісна була, а то мої "простенькі" люблять чорніти wink
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Техніка вишивання » Проблемні голки
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.