| | Вхід у форум

Четвер, 2024-05-02, 2:20 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Жіноча вишиваночка: крій, пошиття (Обговорення пошиву та поради)
Жіноча вишиваночка: крій, пошиття
тата4590Дата: Середа, 2013-12-04, 3:00 PM | Повідомлення # 761
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 28
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Добрий день.Я у вашій родині новачок.Дуже люблю вишивати.Вже вишила сорочку для чоловіка,синочка і донечки.А тепер наважилась вишити для себе сорочку з льону на довгому рукаві.Якось купила льон луцький у інет-магазині Вечорниці.Тепер думаю який візерунок вибрати і колір.Бо неможу вирішити,який колір буде гарно виглядати на сірому.Підкажіть будь ласка.
 
НаташаОДата: Четвер, 2014-01-02, 8:05 PM | Повідомлення # 762
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Дівчата, виручайте!
Хочу пошити сестрі плаття вишите бісером. Викроювати я не майстер, а тому питаю - є викрійка борщівської сорочки. Приміряю рукави, а вони ж дуже якісь великі пройми, а самі рукави дуже широкі. Мабуть ця викріка не підійде? А ще - в таких платтях на спині вставляється замочок чи ні, бо ж треба щоб горловина не була велика  і плаття можна було якось вдягнути. Допоможіть порадою.
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-01-05, 3:42 AM | Повідомлення # 763
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Підкажіть будь ласка, як обробити краї горловини такої сорочки? Тканина - Оксамит Луцький
Прикріплення: 9042268.jpg (28.0 Kb)
 
ГаннусяДата: Неділя, 2014-01-05, 6:53 PM | Повідомлення # 764
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 1
Репутація: 115
Статус: Offline
НаташаО, робити обтачку. Вона буде з двох діталей - переда і спинки. Вони будуть точно повторювати контури горловини переда і спинки, а потім зтачуються лицем до лиця на відстані 0, 5 см від краю з надсічками, щоб вивернулося без "горбів", Вільний край обтачки обробляється оверлоком. Потім все вивертається, припрасовується. А за бажанням можна по самому краю горловини ще раз покласти строчку.
 
галюняДата: Понеділок, 2014-01-06, 0:21 AM | Повідомлення # 765
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 10
Статус: Offline
ivabog, Дуже сподобалась блузочка!Mотив із журналу?
 
НаташаОДата: Понеділок, 2014-01-06, 2:32 AM | Повідомлення # 766
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Ганнуся, дякую, я щось так і думала, але не була впевнена в цьому. Надсічки для мене трішки проблемно я не кравчиня, та щось потрібно буде думати.
 
tanytryellДата: Понеділок, 2014-01-06, 4:55 PM | Повідомлення # 767
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Цитата тата4590 ()
тата4590 Добрий день.Я у вашій родині новачок.Дуже люблю вишивати.Вже вишила сорочку для чоловіка,синочка і донечки.А тепер наважилась вишити для себе сорочку з льону на довгому рукаві.Якось купила льон луцький у інет-магазині Вечорниці.Тепер думаю який візерунок вибрати і колір.Бо неможу вирішити,який колір буде гарно виглядати на сірому.Підкажіть будь ласка.
Я мала сукню, вишиту по сірому льону доволі яскравими кольорами - жовтим, червоним, зеленим, у поєднанні з коричневим, солом'яно-жовтим та дещицею чорного. Кольори були найпростіші - у часи, коли вона вишивалась, сучасне розмаїття було малодоступним... Але виглядало досить непогано...
Ще мені подобається на сірому монохромна вишивка - білим, сірим (світлішим або темнішим за основу), а також відтінки синього та блакитного... 
Я ось такий варіант підібрала, коли сорочку вишивала 
ВИбачаюсь за якість знімку - іншого не залишилось. Але кольорову гаму видно добре...

Цитата НаташаО: Дівчата, виручайте! Хочу пошити сестрі плаття вишите бісером.

Наталочко, якби Ви показали, що саме збираєтесь шити... І де буде розташована вишивка... Бо наосліп важко щось порадити...
 
MtvДата: Неділя, 2014-01-12, 1:31 AM | Повідомлення # 768
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 75
Нагороди: 0
Репутація: 67
Статус: Offline


Привіт,цю сорочку вишила для себе . Нитки ДМС,мережки: козлик,настил, ляхівка.
Прикріплення: 4464125.jpg (175.0 Kb) · 5853311.jpg (236.6 Kb) · 1613748.jpg (229.1 Kb)
 
LyubovДата: Неділя, 2014-01-12, 1:43 PM | Повідомлення # 769
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Mtv, очаровательная работа! exclaim
 
lady-vДата: Неділя, 2014-01-12, 2:10 PM | Повідомлення # 770
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Mtv,  чудова сорочка!

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2014-01-12, 2:43 PM | Повідомлення # 771
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Mtv, дуже гарна і вишукана блузка. Впізнаю чийсь почерк.... biggrin

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-01-12, 8:27 PM | Повідомлення # 772
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Mtv, гарна сорочка, молодчинка.
Цитата Dmutrik09 ()
Впізнаю чийсь почерк
А чий же це почерк, розбирає любопитство ?
 
MtvДата: Понеділок, 2014-01-13, 8:37 PM | Повідомлення # 773
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 75
Нагороди: 0
Репутація: 67
Статус: Offline
Lyubovlady-vDmutrik09НаташаО, дякую за оцінку моєї вишиванки. Хотілось би щоб моя робота мала мій почерк,але не судіть строго, бо я тільки вчусь.
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2014-01-13, 9:44 PM | Повідомлення # 774
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Mtv, раз вийшов такий гарний виріб - значить дуже хотілося і дуже старалося! І якщо це тільки початок - то це початок на "відмінно". Нехай наступні роботи будуть також на такому високому рівні!

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
НаташаОДата: П`ятниця, 2014-02-07, 4:52 AM | Повідомлення # 775
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Доброї ночі, дорогі форумчанки! Підскажіть будь ласка. Планую пошити та вишити вишиванку мамі. Але не знаю як то краще збудувати свою викрійку. В плечах мама має 46 см, в талії- 109 см, і різко розширюється -128 см, можна сказати, не доходячи до бедер. Думала шити по методу Андрія, з квадратів. Але тут виникають питання- як же бути з різким розширенням після талії. Може є в кого якісь інші варіанти, вставки чи що , робити. Якщо можна то із фото.
 
тата4590Дата: Неділя, 2014-02-16, 1:54 PM | Повідомлення # 776
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 28
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Дякую за пораду.Щодо вишивки на льоні.
 
nisaДата: Субота, 2014-03-01, 6:48 PM | Повідомлення # 777
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 79
Нагороди: 2
Репутація: 53
Статус: Offline
Дівчатка, а в мене таке питання. Мені подарували вишиванку (свекруха, сама шила і вишивала), але проблема в тому, що вона, незнаючи моїх параметрів, зробила занадто глибокий виріз спереду. Горловина оброблена рубчиком.
Чи можна її додатково обробити обв'язкою гачком, щоб можна було вставити зав'язки, для того щоб стягнути трохи.
Розумієте, виріз дуже великий, і свекруха постійно питає - чому не одягаю. Виходить - ні одягнути, і образити не хочеться smile - стосунки трохи напружені.
Можливо хтось поділиться своїм досвыдом, а ще було б добре отримати схемку обв'язки.
Дуже дякую.
 
BulletДата: Субота, 2014-03-01, 8:57 PM | Повідомлення # 778
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата nisa ()
а ще було б добре отримати схемку обв'язки.

я не дуже зрозуіла, що означає "оброблена рубчиком", але яка може бути схема обвязки гачком?
Якщо на словах: в край горловини - 1 стовбчик з накидом, 1-2 повітряних петлі, 1 стовбчик з накидом, 1-2 повітряні петлі і так по всій окружності горловини. Ну це наскільки я зрозуіла потребу smile

збільшіть по максимуму фото - тут моя вишиванка з обвязаною горловиною саме гачком. у мене по центру - китиці.
Видно, як саме обв"язано - як я пояснювала вище.
Прикріплення: 8621687.jpg (600.8 Kb) · 9064506.jpg (467.6 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nisaДата: Понеділок, 2014-03-03, 0:39 AM | Повідомлення # 779
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 79
Нагороди: 2
Репутація: 53
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
я не дуже зрозуіла, що означає "оброблена рубчиком"
Це  потовщення на краю. Я не швея, в термінах не розуміюсь, але так нас вчили в школі на уроках домоводства, може це і неправильна назва.

Розумієте, Bullet, у Вашої сорочки цілком пристойний виріз, мій в двічі більший - по самі .... biggrin ,не буду казати далі biggrin .
В мене в дитинсві була вишиванка від бабусі, там була широка в 'язана кайма, але на жаль ця сорочка не збереглась. То я і подумала таким чином обвязати горловину, щоб трохи виріз, так би мовити, зменшити, і акцентувати увагу саме на каймі. А ще туди просунути зав'язки.
Дехто порадив сіточку з повітряних петель, але хотілось би чогось наряднішого.

До речі, приємно познайомитись з такою колоритною пані  - Вам до лиця exclaim
 
sjana_ifДата: Понеділок, 2014-03-03, 2:08 AM | Повідомлення # 780
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
nisa, у мене теж була сорочка з обв'язкою шириною 4-5 см. Було гарно, проте найближчим часом показати не можу  smile

 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Жіноча вишиваночка: крій, пошиття (Обговорення пошиву та поради)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.