| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-30, 6:36 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Великдень: Вишивка у святковий кошик (голосування)
Великдень: Вишивка у святковий кошик
Оберіть переможця в цій номінації
1. Великодній рушничок з заквітчаним хрестом [ 23 ] [32.86%]
2. Рушничок мережаний [ 16 ] [22.86%]
3. Рушничок на кошик [ 9 ] [12.86%]
4. Рушничок Максима [ 6 ] [8.57%]
5. Мамин рушничок на паски [ 2 ] [2.86%]
6. Великодній рушничок обплетений гачком [ 1 ] [1.43%]
7. рушничок у святковий кошик "Весняна Пасха" [ 3 ] [4.29%]
8. Серветка з писанками [ 2 ] [2.86%]
9. Рушничок "Христос Воскрес" [ 1 ] [1.43%]
10. Вишита серветка під паску [ 7 ] [10.00%]
Усього відповідей: 70
BulletДата: Четвер, 2009-04-23, 2:09 AM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
1. "Великодній рушничок з заквітчаним хрестом.
Сама робота виконана хрестиком, а от серединки кв т в - половинним хрестиком.
Для композиц я взяла один з орнамент в з альбому для вишивання, а хрест з квітами - це просто малюнок, перетворений у схему для вишивки за допомогою програми. Ширина рушничка - 200 хрестик в, а от довжину я не рахувала, яка була тканина - так зробила... А матер алами були чорн та червон акрилов нитки (всього 2 кольори) та звичайна вишивальна тканина типу А ДА (куплена на базар
м. Львова). А ще 2 тижн мо роботи...
P.S. Якщо хтось захоче отримати моъ схеми, то буду рада под литись ними...

2. Рушничок мережаний
рушничок , довжина -75 см, ширина – 40см, тканина –льон (100%), нитки – льон/віскоза/бавовна.
Вишивка:
1)хрестики - вишиті гладдю;
2) мережки починаючи знизу чеська панка, одинарний прутик, "зірка";
далі йде поєднана мережка з "павучка", "снопика"(або "жучок"); далі - підстрочка (або панка);
3) верхошви (1. - між "зіркою" і комбінованою, 2. - між комбінованою мережкою і панкою)
4) двухсторонній шов - над панкою. Краї рушничка - шириною 2 см, оброблені мережкою одинарний прутик

3. Рушничок на кошик :
хрестик, трохи зм нена схема В.Киселя. Перепрошую за якість фото .

4. Рушничок Максима
Це рушничок мого сина Максима на кошик з паскою. Вишивка розміром 35Х21, акрилові нитки, відшито приблизно за 10 днів, техніки - хрестик, шов голка вперед.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Четвер, 2009-04-23, 2:12 AM | Повідомлення # 2
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
5. Мамин рушничок на паски.
Рушничок на корзинку з паскою.Робота розміром 51х27 см. Вишивалась акриловими нитками на канві Аїда, приблизно місяць потрачено на композицію і втілення її у вишивці. Вишивала моя мама - Носата Ярослава Михайлівна, мені у подарунок

6. Великодній рушничок обплетений гачком
Розмір виробу 39х70 см. Для виконання роботи застосовано вишивання хрестиком(простим) і деякі елементи виконано болгарським хрестиком. Крім того застосовано два види мережки. З обох кінців рушничка – бордюр з двійним стовпчиком(рожево-персиковими нитками),з двох боків рушничка-зеленими нитками виконано двічі перевиті стовпчики.
Зі швів використано кружевний козлик(з обох сторін рушничка біля зеленої мережки), і двійний козлик з обох кінців рушничка(темно-зеленими і світлими нитками) біля троянд. Схеми квітів взято із підшивки «Современная вышивка крестом». Хрест посередині, а також напис взято із буклетика і перероблено на свій смак. Обидва боки рушничка обв’язано гачком (стовпчики без накиду, з одним накидом та двома).

Використані матеріали: Патрисия Бейдж « Искусство мережки», Бетти Барнден «Вышивка энциклопедия», підшивка «Современная вышивка крестом».


7. рушничок у святковий кошик "Весняна Пасха"
Использовались нитки-мулине и обычная белая ткань для вышивки. Схема взята с
журнала "Рукоделие", но слегка изменена мною. Техника - крест.

8. Серветка з писанками
Высылаю свою работу для участия в конкурсе. Салфетка вышита специально для коллеги по работе в подарок на день рождения. Узоры найдены в интернете. Нитки Анкор.
(примітка: фото роботи з двох сторін!)

9. Рушничок "Христос Воскрес"
Це пасхальний рушничок вишитий в подарунок матері мого чоловіка. Нитки муліне (Росія), тканина звичайна для вишивання smile

10. Вишита серветка під паску




Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2009-04-23, 8:03 AM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Прикро, що в цій номінації не можна обрати кілька переможців, адже робіти такі різні, і їх важко порівнювати. Дякую за подароване натхнення й створений настрій!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СвітланкаДата: Четвер, 2009-04-23, 10:36 AM | Повідомлення # 4
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Вітаю всіх з початком конкурсу і такою кількістю робіт! Шкода що проголосувати можна тільки за одну роботу sad Дуже сподобалась робота "вишита серветка під паску" і "рушничок мережаний", але вони універсальні і можуть підійти до любого свята wink


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
GastingggДата: Четвер, 2009-04-30, 6:24 PM | Повідомлення # 5
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Всі роботи різні тому їх просто неможливо оцінити... І, як на мене, важко оцінювати одночасно дві техніки: мережку та хрестик... Їх би в окремі розділи для голосування... happy
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Великдень: Вишивка у святковий кошик (голосування)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.