| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 6:07 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Зустрічі з Оксаною Косміною
Зустрічі з Оксаною Косміною
ПасіонаріяДата: Субота, 2011-10-22, 10:07 PM | Повідомлення # 21
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Tana)
Пасіонарія, зацікавились Київщиною?

І Київщиною в тому числі. Але більше - автором smile


ore et labore!
 
ЖаннаДата: Неділя, 2011-10-23, 0:54 AM | Повідомлення # 22
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
ух, я дуже-дуже хочу бути! ..але ближче до зустрічі знатиму напевне. сподіваюся, що буду smile


мій рукодільний ЖЖ
 
СміянаДата: Понеділок, 2011-10-24, 4:56 PM | Повідомлення # 23
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 28
Статус: Offline
Я буду, дуже цікаво.
 
TanaДата: Понеділок, 2011-10-24, 6:49 PM | Повідомлення # 24
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Вивісила сьогодні оголошення в бібліотеці, домовилась про гардероб. Сподіваюсь, побачимось.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2011-10-31, 8:00 PM | Повідомлення # 25
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Tana)
Вивісила сьогодні оголошення в бібліотеці, домовилась про гардероб. Сподіваюсь, побачимось.

Чудово!


ore et labore!
 
НаталиGДата: Понеділок, 2011-10-31, 10:05 PM | Повідомлення # 26
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Дуже прошу, дівчата, занотуйте по можливості вашу зустріч з Оксаною Косминою, сам семінар, думаю нам, тим форумчанам які не мають можливості бути на цій зустрічі, буде досить цікаво хоча б віртуально бути присутніми!

 
ZetaДата: Вівторок, 2011-11-01, 6:19 PM | Повідомлення # 27
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Quote (НаталиG)
, буде досить цікаво хоча б віртуально бути присутніми!
-підтримую (эх! ну почему у нас в селе не стоят военные!...)






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
TanaДата: Вівторок, 2011-11-01, 7:39 PM | Повідомлення # 28
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (НаталиG)
Дуже прошу, дівчата, занотуйте по можливості вашу зустріч з Оксаною Косминою, сам семінар, думаю нам, тим форумчанам які не мають можливості бути на цій зустрічі, буде досить цікаво хоча б віртуально бути присутніми!

Працюю над цим питанням.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Середа, 2011-11-02, 2:04 AM | Повідомлення # 29
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (НаталиG)
Дуже прошу, дівчата, занотуйте по можливості вашу зустріч з Оксаною Косминою, сам семінар, думаю нам, тим форумчанам які не мають можливості бути на цій зустрічі, буде досить цікаво хоча б віртуально бути присутніми!

навчіть мене записувати відео на веб-камеру без інтернету і я спробую це зробити! :

Тана, на 80% впевнена, що буду з вами! Субота, чуовий день, але невідомо який коник викине ще наш уряд, тож якщо буде страйк, то підтримаю своїх страйкуючих колег.

Але постараюсь бути-бути!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2011-11-03, 12:45 PM | Повідомлення # 30
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Щойно Олександр Босий повідомив, що має всі три книги на руках, і приїде на зустріч, тож бажаючі зможуть придбати їх на місці!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ЯгаДата: П`ятниця, 2011-11-04, 2:18 AM | Повідомлення # 31
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Таню, скільки коштували "Мокоша" та "Міф.Символ.Орнамент"? question

мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-11-04, 10:57 AM | Повідомлення # 32
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Яга, не знаю, бо купувала раніше в книгарні. Але порядок цін був на Зльоті 25-30 грн.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-11-04, 8:50 PM | Повідомлення # 33
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Завтра стрічаємось. За бажанням можна брати щось до чаю , а також флешки, щоб забрати відео бібліотечне про Зліт із собою.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
KalunaДата: Неділя, 2011-11-06, 0:08 AM | Повідомлення # 34
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Зустріч відбулась!
Для мене вона була цікавою і дуже приємною!
Надзвичайно рада, що зустрілась з форумчанами, і вишивальницями не форумчанати wink з панею Оксаною і Олександром Босим! Дякую всим присутнім за зустріч і організаторам за надану можливість! Низький уклін і до нових зустрічей!







Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2011-11-06, 0:16 AM | Повідомлення # 35
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Kaluna)
Зустріч відбулась!

Які ви гарні! Шкода, що не вишиті smile
Тана, дякую за роботу нал зустріччю, шкодую, що не мала фізичної можливості приїхати :(((( Дуже жаль, дуже-дуже.

Tana, Kaluna, як воно було? Про що говорили? Чаювали? Як вам п. Оксана як людина? Ну розповідайте вже хутчіш!!!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЯгаДата: Неділя, 2011-11-06, 1:04 AM | Повідомлення # 36
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Власне лекція:
Оксана Косміна

Пані Оксана спочатку розвінчувала розповсюджені міфи, а потім відповідала на всі запитання.

Я сприйняла відсотків 10 усієї інформації, бо моє єство щиро вірить, що Адам і Єва були українцями lol


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів

Повідомлення відредагував Яга - Неділя, 2011-11-06, 1:04 AM
 
TanaДата: Неділя, 2011-11-06, 2:50 PM | Повідомлення # 37
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Kaluna, Яга, долучаюсь до розповіді.
Я опростоволосилась дещо організаційно (не впізнала пані Оксану), але дякую всім за розуміння, ми посміялися із ситуації, а наша шанована гостя подивилася на нас із середини, так би мовити. На роботу, спілкування і ... відео про наш Зліт




Трішки теперішньої експозиції




Спільне фото


Лекція. Говорили про поняття давності вишивки і можливі джерела її дослідження, про науковий підхід і методи вивчення, про розвиток вишивки нерозривно від історичного процесу, в контексті розвитку народного господарства, побуту, європейських тенденцій і впливу Сходу. Про запозичення і ідентичність символів і знаків багатьох країн/частин світу. Про хороші нитки і тканини, які як в ХVІІ-ХІХ ст., так і нині найкраще чомусь закордонне wink biggrin Про політику популяризації сільського побуту, про викорінення свого часу міської культури.

Говорили і про сучасну вишивку в народному розумінні і дивились роботи Лесі Демчук Dmitrik09. Про те, як важко стилізувати народний одяг, вишивку. Про те, що середньовічні сукні легше переосмислити в сучасні моделі напротивагу спробам сучасних дизанерів робити колекції за народними мотивами. Про широкий погляд і колекцію Готь'є, про Богуцьку і різні сучасні відомі майстерні, авторів та дизайнерів. Про те, як добре одягати звичайних людей у вишиванки, а не моделей (так що, Лесюню, ти на висоті!). Вишивка і вишиванка завжди були і є ужитковими речам, вишиті картини відносяться до мистецьких творів, і зрозуміло чому.

Торкались теми етнографічного районування України, і його причини-наслідки в вишивці, одязі, ін.
Про походження різних видів одягу, зокрема юпки, жупана. Про літературу і першоджерела (літописи, берестяні грамоти, описи майна, суди, заповіти тощо), де можна шукати історичні довідки. Про те, що одяг завжди був коштовною річчю, його купували/шили вдумливо, надовго, з великою шаною ставилися, і ще оспівували (як Оксана Сміяна). smile

Ще ми ставили питання. Про "перчики", про дитячий одяг, про час появи сільської вишивки -- перехід від прикрашання тканим орнаментом до власне вишитого оздоблення. Про намітки. Про вищезгадані міфи про Дерево Життя, Берегиню та ін. Про народний крій. По відмінності між київськими і полтавскими керсетками. Про Українські головін убори і всі прикраси. Про тогочасні жіночі "косметички" -- були -- не були))), а ще про авторів, яких цікаво почитати.
Я дуже вдячна всім, хто підтримав ідею зустрічі, хто прийшов і допоміг з проведенням, особливо Kaluna, Яга, які і стіл до чаю накрили, і спілкувалися з усіма новоприбулими до нашого гурту.
Пані Оксані Косміній подякували закладинкою з побажанням вкласти її в нову книжку -- другу частину Традиційного вбрання українців(презентація якої запланована на початок наступного року) і брелок для ключів, що відкривають усі двері до нових звершень. Також серед зараєстрованих учасників відбулася лотерея (щасливчиків обирала гостя), яка (лотерею маю на увазі), сподіваюсь, стане доброю традицією наших зустрічей.
Хто дочекався Босого, зміг придбати книжки (хто просив, тому придбала, передам)

Bullet і всі, хто з різних причин не міг доїхати, засмучуйтесь, але несильно, бо маємо надію, що стрічатимемося ще.
На чаюванні зійшлися на нашому побажанні і пропозиції пані Оксани зробити велике заняття по крою сорочок і верхнього одягу, звісно, з практичними завданнями; подумаємо і продумаємо як і коли це зробити. Але намір -- вже велике діло smile cool biggrin
Коротенько все.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
KalunaДата: Неділя, 2011-11-06, 5:18 PM | Повідомлення # 38
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Залишилось добавити про чаювання - в термосі був дууууже смачний чай wink і цікаве спілкування за ним smile




Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
010101Дата: Неділя, 2011-11-06, 7:07 PM | Повідомлення # 39
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Дівчата, заздрю по-доброму! А хтось лекцію саму фільмував? Так хотілося би послухати!
 
BulletДата: Неділя, 2011-11-06, 7:11 PM | Повідомлення # 40
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Bullet і всі, хто з різних причин не міг доїхати, засмучуйтесь,

засмучуюсь sad

Дякую за цікаву оповідьпро зустріч! Сподіваюсь, то була не єдина можлива зустріч smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Зустрічі з Оксаною Косміною
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.