| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-27, 10:41 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » "Країна Мрій"-2009 (Участь нашої форумчанської спільноти у ярмарку майстрів 2009)
"Країна Мрій"-2009
Чи візьмете участь в ярмарку майстрів на Країні Мрій цього року?
1. Так, обов"язково! [ 13 ] [37.14%]
2. Планую взяти участь [ 7 ] [20.00%]
3. Хочу, але з певних причин не зможу [ 5 ] [14.29%]
4. Можливо так, можливо ні, хто зна... [ 3 ] [8.57%]
5. Приїду лише як глядач [ 4 ] [11.43%]
6. Не знаю [ 2 ] [5.71%]
7. Ні, не приїду зовсім [ 1 ] [2.86%]
Усього відповідей: 35
VikahoДата: Вівторок, 2009-06-23, 8:07 PM | Повідомлення # 101
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Ага, зі столами проблема sad
В крайньому разі можна розкласти роботи прямо на землі (на тканині) - на КМ так роблять. Але це занизько, звісно wacko

А може, скласти докупи стільці?..
Хоча в мене і стільця немає smile

Додано (2009-06-23, 8:07 Pm)
---------------------------------------------
Не дуже втішна інформація.

Куратор Алеї Майстрів не дав дозволу на продаж робіт учасників нашої спільноти: він проти будь-яких відхилень від автентики. Тобто якщо ви хотіли привезти на КМ якісь сучасні речі, але зі стародавніми орнаментами, таке теж не проходить.

У той же час, за "Вишиванкою" залишається проведення майстер-класів.

Для координації дій спільноти на КМ зв'яжіться, будь ласка, з Лізою телефоном, адже вона буде в інтернеті лише післязавтра.

 
TanaДата: Середа, 2009-06-24, 9:37 AM | Повідомлення # 102
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Так, стільки людей я особисто запросила і пороздавала рекламки "Вишиванки" (сьогодні зустрічаю з Талліна, потім з Москви і Севастополя), що тепер соромно буде в вічі дивитись. Прикро, але зробимо відповідні висновки. cool

Організація така не годиться -- за три дні казати. Та й поняття автентичне для мене не визначене (з огляду на асортимент того, що щороку викладається на фестивалі biggrin )


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
VikahoДата: Середа, 2009-06-24, 9:42 AM | Повідомлення # 103
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Tana, та навіть якщо взяти музичне наповнення фестивалю - там не йдеться про суто автентичні виступи. Народні колективи виступають на денних сценах, а на десерт завжди залишаються музиканти, які міксують етніку з сучасністю. Те саме - і з майстрами...
 
СвітланкаДата: Середа, 2009-06-24, 10:44 AM | Повідомлення # 104
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Vikaho, Tana, дівчатка не переймайтесь! Адже мета наша була не стільки сам ярмарок, а зустрітися всією спільнотою, навчити діток чомусь цікавому, знайти нових учасників нашого форуму, поділитися знаннями з іншими smile все буде добре і все що не робиться все на найкраще!

Коли і де стрічаємось?



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
VikahoДата: Середа, 2009-06-24, 11:10 AM | Повідомлення # 105
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Світланка, гадаю, детальніше домовимося, коли Bullet буде в мережі. Тобто, завтра можна починати домовлятися 6)

Та я більше хвилююся з учасниць спільноти, які будуть їхати здалеку... Якось зовсім незручно вийшло.

 
СвітланкаДата: Середа, 2009-06-24, 12:31 PM | Повідомлення # 106
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Vikaho, заборонили всім учасникам "вишиванки" продавати? невже ляльки-мотанки яля не підпадають під формат фестивалю? Та і закладинки Tana також? Можливо ще можна оскаржити таке рішення... хоча б частково wink


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка


Повідомлення відредагував Світланка - Середа, 2009-06-24, 2:56 PM
 
яляДата: Середа, 2009-06-24, 2:15 PM | Повідомлення # 107
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 94
Нагороди: 2
Репутація: 21
Статус: Offline
Світланка, продаж мені не дуже важливий, я хотіла приіхати поспілкуватися з людьми, показати ляльок, отримати пораду, засмутило трішки відношення і дуже турбуюсь.

 
СвітланкаДата: Середа, 2009-06-24, 2:55 PM | Повідомлення # 108
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
яля, може якось Ліза зможе вирішити це питання smile адже ваші ляльки-мотанки і закладинки Tana підходять під формат фестивалю wink тож може все ще зміниться...
а зустрітися таки варто! не можна залишити наших адміністраторів сам на сам з цією проблемою.... їм зараз дуже потрібна наша підтримка wink

та й висновки треба зробити на наступний рік smile



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
яляДата: Середа, 2009-06-24, 5:53 PM | Повідомлення # 109
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 94
Нагороди: 2
Репутація: 21
Статус: Offline
я точно буду, Лізі відзвонилась, в мене вже білети на руках, і ляльок цілу купу змотала biggrin буде що показати, жаль що столиків немає. Може коробки картоні в когось є ( хто на машині звісно), вони б замінили столики. Тканиною накрив і нормальноо

 
ТамиДата: Середа, 2009-06-24, 11:38 PM | Повідомлення # 110
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Дівчата! Столи розкладні дуже зручні можна придбати в МЕТРО, але ціну я не знаю. Я придбала пару років тому собі такий -дуже зручний. З досвіду можу підказати такий варіант, як -вкопуються тички і натягується мотузка на яку можна розвішати будь-які вироби. Бачила саме на КМ. На тканині на землі також нормально усе позкладається. Але наполегливо нагадую-подбайте про накриття від дощу. Краще привезти з собою шмат плівки ніж зіпсувати роботи. Дощ не обминає Співоче поле жодного року. Квиток до Київа я вже придбала. Буду на Співочому полі десь о10-й годині.
 
яляДата: Четвер, 2009-06-25, 11:55 AM | Повідомлення # 111
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 94
Нагороди: 2
Репутація: 21
Статус: Offline
Я так собі і вирішила, що стіл куплю у Києві в Метро, але де воно знаходиться було б непогано дізнатись

 
ulyafareДата: Четвер, 2009-06-25, 11:56 AM | Повідомлення # 112
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
http://rukotvory.com.ua/lang....ho-sela

"Цього року народних майстрів на фестивалі «Країна Мрій» буде більше. Якщо попередні роки свій рукотворний крам привозили до ста умільців, то тепер з півтори сотні. Як ніколи, багато буде народних іграшок та ляльок з різних регіонів України. Порадують і сучасні модельєри, які представлять сучасний одяг з прадавньою традиційною народною вишивкою.

Як повелося, у день свята куватимуть ковалі, ткатимуть верстати, крутитимуться гончарні кола. А особливістю майстер-класів на дитячому майданчику буде те, що навчатимуть дітей самі діти – вихованці досвідчених та заслужених майстрів народного мистецтва."

Дівчатка, є в когось новини про нашу участь?

Яля, магазини Метро на околицях Києва і треба спецкартку. В мене є. Та часу треба тільки аби туди-сюди добратись. Коли Ви прибуваєте до Києва?

Повідомлення відредагував ulyafare - Четвер, 2009-06-25, 11:59 AM
 
яляДата: Четвер, 2009-06-25, 1:19 PM | Повідомлення # 113
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 94
Нагороди: 2
Репутація: 21
Статус: Offline
ulyafare, в п'ятницю зранку

 
ulyafareДата: Четвер, 2009-06-25, 1:24 PM | Повідомлення # 114
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Тоді встигнете smile
 
BulletДата: Четвер, 2009-06-25, 7:20 PM | Повідомлення # 115
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Привіт всім! Я повернулась, відписую почергово!

З У С Т Р І Ч _ Ф О Р У М Ч А Н О К

Зустрічаємось 0 9 ранку перед входом до Співочого поля ті, хто має намір ярмаркувати.
Нас 8 активістів, ми маємо телефони одна одної, зтелефонуємось (хто хоче нас знайти - до завтрішнього вечора прошу в приватні повідомлення)

Більшість форумчан прийдуть *подивитись* і *допомогти з майстер-класами*. Таких прошу приходити о 12.00 , щоб у майстринь, що проводитимуть майстер-класи, був час познайомитись з форумчанками і довірити їм свої виставкові експонати і роботи, що продаватимуться, на догляд під час проведення роботи з дітками! Також ми маємо 2-3 помічниці для проведення майстер-класів. Але ж то дітки, на всяк випадок, краще мати ще 2 помічниці smile Щось підтримати, рознести-роздати, вчасно підхопити т.п.

Як ми розташуємось?
Так як 2 організатори КМ сказали мені майже протилежні речі щодо нашої участі в КМ, то давайте підготуємось до найгіршого (нехай звиняє Наталка Скрипка, якщо раптом це прочитає): місця нам не дадуть, бо ми не представляємо української автентики (с) О.Доля.
Розмістимось обов"язково спільно, всі поруч, бо ж ми з одного веб-проекту.
Де? На Алеї майстрів нам не світить (хоча дехто нахабніє і без запрошення там стоїть, але ми підемо іншим шляхом))). Перед алеєю майстрів буде Книжковий ярмарок. Напевно ми будемо аж перед ним.

Оргмоменти:
я маю пляжного парасоля великого, але на 1 особу (на мене з сумками) і досить важкого рибальського стільця розкладного. Виіршила, що сидітиму на подушечці, бо її легше везти.
Розкладні столики продаються у м. Фастів від 250 грн. Я не маю столика. Розкладатиму свої торбинки на вузькому простирадлі просто неба.

Вода/харчі:
Трошки вбік від Співочого поля (навпроти монументу *свічки* - чергового позорного пам"ятника голодомору) є недорогий продовольчий магазин. Харчі і питво можна купити там. Під Співочим полем ціни будуть взвинчені в кілька разів і за цілий день ми не нап"ємось smile

Одяг: не забудьте про головні убори. Український стрій є вашим особистим вибором. Після того, як нас попустили щодо алеї майстрів, я не думаю, що варто мучитись в шерстяних спідницях..... Але хто буде в укр. строї - це чудово smile

П Р И З И

- Овца-рукодельница. Сьогодні узгодила час зустрічи з нашим призовим спонсором, інтернет-магазином "Овца рукодельница", пані Ольга привезе призи на 15.00 на Співоче поле, маємо зустріти її великим спільним колом вишивальниць і зацікавлених (ми ж хочемо і надалі співпрацювати?)
- Книги В. Підгірняка: вислали мені давно, захоплю їх і роздам особисто! Роздача призів о 15.00 на Співочому полі.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2009-06-25, 8:29 PM | Повідомлення # 116
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Шкода, що участь нашої спільнти поза межами Алеї Майстрів. Я готувалась до цієї події довго, і зроблю все можливе й неможливе, щоб бути на Алеї. До зустрічі!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
яляДата: Четвер, 2009-06-25, 9:29 PM | Повідомлення # 117
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 94
Нагороди: 2
Репутація: 21
Статус: Offline
Я вже вибігаю на потяг так що до зустрічі biggrin

 
Chere6nyaДата: П`ятниця, 2009-06-26, 12:03 PM | Повідомлення # 118
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
Приєднуюсь до думки, що основною метою є все таки знайомство і зустріч! Набрала клаптиків різноманітних до мотанок!
І з нетерпінням чекаю завтрашнього ранку!!!
 
СвітланкаДата: П`ятниця, 2009-06-26, 12:37 PM | Повідомлення # 119
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Bullet)
навпроти монументу *свічки* - чергового позорного пам"ятника голодомору

Лізонько, а чому він позорний?



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
BulletДата: П`ятниця, 2009-06-26, 2:57 PM | Повідомлення # 120
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Світланка)
Лізонько, а чому він позорний?

Зауважте, якось дивно: пам"ятник голодомору (!) і у вигляді величезної свічки (як для торту), а ще оте *під золото* мене просто вбиває, коли мова йде про голод... словом, неясно, хто і кому цей пам"ятник поставив. Певно той, хто розкошував, поки люди їли одне одного (не в суботу буде згадане).



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » "Країна Мрій"-2009 (Участь нашої форумчанської спільноти у ярмарку майстрів 2009)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.