| | Вхід у форум

Неділя, 2024-04-28, 4:51 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » "Країна Мрій"-2009 (Участь нашої форумчанської спільноти у ярмарку майстрів 2009)
"Країна Мрій"-2009
Чи візьмете участь в ярмарку майстрів на Країні Мрій цього року?
1. Так, обов"язково! [ 13 ] [37.14%]
2. Планую взяти участь [ 7 ] [20.00%]
3. Хочу, але з певних причин не зможу [ 5 ] [14.29%]
4. Можливо так, можливо ні, хто зна... [ 3 ] [8.57%]
5. Приїду лише як глядач [ 4 ] [11.43%]
6. Не знаю [ 2 ] [5.71%]
7. Ні, не приїду зовсім [ 1 ] [2.86%]
Усього відповідей: 35
TanaДата: Понеділок, 2009-04-13, 12:48 PM | Повідомлення # 21
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Зрозумійте, прийти на КМ може будь-хто, і Вишиванка збиратиме зустріч учасників. Але ні ми з Лізою, ні Наталка Скрипка не можемо забезпечити всім комфортні умови. Для нас велика радість потрапити нарешті як спільнота на фестиваль. Всіх активних формчан ми знаємо))) З усіма іншими будемо знайомитися, наприклад, коли показуватимемо дітям, як плести кіски.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
яляДата: Понеділок, 2009-04-13, 3:29 PM | Повідомлення # 22
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 94
Нагороди: 2
Репутація: 21
Статус: Offline
Дівчата у нас в Дніпрі буде у квітні виставка ручних робіт у різних техніках, я теж буду брати участь зі своіми мотанками. Серед участниць є жіночка, яка вишиває шикарні галстуки. Я іі запросила на ваш форум, вона б теж дуже хотіла поіхати на краіну мрій.

 
TasuДата: Вівторок, 2009-04-14, 7:46 PM | Повідомлення # 23
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Нагороди: 0
Репутація: 10
Статус: Offline
Доброго дня! Дуже рада зустрічи з вами.
Дякую Ялі за попереднє представлення мене вам.
Tana, питання не в тому чи можна прийти, а в тому чи можна разом з вами виставити свої роботи на продаж?
А що таке "комфортні умови"? Хто був на ярмарку в Пірогово, ті, мабудь, все щодо умов розуміють. Головне атмосфера!! І багато друзів, щоб була можливість піти відпочити tongue

Шукаю як вставити фото....

 
TanaДата: Вівторок, 2009-04-14, 9:14 PM | Повідомлення # 24
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Зовсім поряд тема Як викладати фото на форумі

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2009-04-14, 11:36 PM | Повідомлення # 25
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
felonu, взагалі особисто мені, як "затівачу" цієї возні з КМ хотілось би, щоб була представлена наша спільнота - форумчани сайту, які роблять щось руками. Якщо ви - виробник оптовий (чи як це вірно назвати?), приватний підприємець, що займається подібними вишивками - то відповідь буде однозначно ні. Принаймі, не з нашою когортою. Тоді вам доведеться спілкуватись і особисто налагоджувати контакти з адміністрацією (оргкомвтетом) Країни Мрій. Принаймі, на мою думку, так буде максимально коректно з боку виробника одягу.
Якщо ви - творите руками і не тиражуєте , то відповідь напевно так.
Але, думаю, вирішувати це питання треба гуртом. smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Середа, 2009-04-15, 8:10 PM | Повідомлення # 26
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Шановні форумчани! Ми так мріяли про фестиваль, так хотіли поспілкуватися, провести зустріч учасників. Дуже приємно, що багато нових рукодільниць і майстрів зареєструвались і висловили бажання прийти на Країну Мрій. Але постає питання, як ви себе позиціонуєте: як учасник форуму, який прийде поділитися досвідом, провести майстер-клас, поплести кіски з дітьми, можливо, щось продати , чи як продавець, якому потрібне виключно місце для торгівлі на Алеї майстрів. Прикро, якщо "Спілкування за вишиванкою" постане лише приводом, а не метою. Сподіваюсь, я нікого не образила. Адже наш форум -- ресурс неприбутковий, і лише завдяки активній популяризації традиційного українського рукоділля (статтям, МК, викладеним схемам, книгам, порадам, обговоренням тощо) ми отримали "квиток" на фестиваль. Давайте виправдовувати нашу назву і призначення!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: П`ятниця, 2009-04-17, 10:18 AM | Повідомлення # 27
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Давайте надалі тут, на форумі, і на фестивалі популяризувати традиційне українське рукоділля -- вишивку, плетіння, ткацтво, писанкарство, різноманітні ручні поробки в народному стилі, але в сучасній інтерпретації, ділитись своїм досвідом, і вже потім реалізовувати власний крам. Це ідеологія нашого форуму, якщо завгодно.

Яким би форум не був, він створений лише на ентузіазмі людей і бажанні поділитися з іншими тим, що знаєш і вмієш. І як можемо, так і напонюємо його. Хочете зробити його кращим, залучайтесь до гілок, які цікаві. Якщо є ідеї, як провести фестивальні дні з користю і з задовленням від спілкування, радо обговоримо.

Давайте розуміти та збагачувати один одного, а не відшукувати образи. Нас всіх об'єднує прерасне -- не забуваймо про це.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2009-04-17, 12:33 PM | Повідомлення # 28
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Прошу вибачити мене, запального і по-дитячому вразливого адміністратора smile Та я теж людина.
Якщо один адміністратор відповідає на ваше прохання відмовою, не намагайтесь писати приватні повідомлення іншому адміністратору.
Всі можливі непорозуміння легко обговорюються і спростовуються в публічному спілкуванні. happy



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ulyafareДата: П`ятниця, 2009-04-24, 1:51 AM | Повідомлення # 29
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Сумно, на сайті "Країни мрій" побачила отаке:

Шановні друзі!
Звертаємо вашу увагу, що цьогорічний етнічний фестиваль Країна Мрій триватиме лише один день і відбудеться 27 червня 2009 р.

І сюди криза дійшла?... sad

 
TanaДата: П`ятниця, 2009-04-24, 7:51 AM | Повідомлення # 30
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дійсно, прикро, але сконцентруємося на тому, як зробити нашу зустріч якнайприємнішою та змістовною.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2009-04-27, 12:30 PM | Повідомлення # 31
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Давайте обговоримо, хто з нас що саме може представити на фестивалі і якими саме знаннями (майстер-клас) може поділитись.

Bullet поділиться вмінням робити вузликові торбинки з української хустки (5 - 15 хв).
Представлю також етнічні торбинки власної ручної роботи.

Від Tana МК (майстер-клас) по закладинкам і власне закладинки.
І плетемо кіски з дітьми   

Пропоную всім охочим розповісти загалу, що ми можемо представити smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
VikahoДата: Понеділок, 2009-04-27, 8:04 PM | Повідомлення # 32
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Я тут новенька, тож цього року лише прийду подивитися на вас cool

Повідомлення відредагував Vikaho - Понеділок, 2009-04-27, 8:04 PM
 
BulletДата: Вівторок, 2009-04-28, 2:56 AM | Повідомлення # 33
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Vikaho, ще до КМ є час, може потоваришуємо і візьмете участь як форумчанка, хто зна, як воно буде wink


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
VikahoДата: Середа, 2009-04-29, 0:12 AM | Повідомлення # 34
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Bullet, wink
 
Chere6nyaДата: Середа, 2009-04-29, 12:02 PM | Повідомлення # 35
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
Планую приїхати на КМ. З задоволенням би взяла участь у проведенні майстер-классів! І є чим поділитися, але в польових умовах, треба придумати щось цікаве і реальне до відтворення!
 
TanaДата: Середа, 2009-04-29, 1:00 PM | Повідомлення # 36
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Щоб не робилось, не пилилось... Звісно, радо повчимося новому. І помилуємось Вашими прикрасами, іграшками wink

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Kate-Black-CatДата: Середа, 2009-04-29, 4:24 PM | Повідомлення # 37
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 13
Нагороди: 0
Репутація: 10
Статус: Offline
Добридень, шановне дівоцтво!

Я з ваших "сусідів", з форуму Ежевики, однак деякі ваші учасники зі мною вже знайомі smile

Якщо це можливо, хотіла би прийняти участь у події разом з вами. Я вишиваю, але трошки й для себе, плету бісер досить активно, роблю речі з войлоку, вмію ткати руками, виготовляю біжутерію і всяке таке інше. Продавець з мене не дуже, та й робити речі на продаж мені трошки нудно, а ось майстер-клас можу провести. Умова - зробити щось саме для дітей? Чи для дорослих також можна?

Можу показати, як "ткати" бісерні стрічки, чи хоча б поставити біля місця, де ви будете, станок та надавати перехожим можливість спробувати, як це було минулого року із тканням; можливо - покажу, як робити щось із дроту (хоча це не надто українському етно властиво). Можу щось ще вигадати нашвидкоруч.

Візьмете до себе? smile

 
TanaДата: Четвер, 2009-04-30, 6:59 PM | Повідомлення # 38
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ура biggrin xочуце wink Покажи.Прошу smile

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2009-04-30, 7:22 PM | Повідомлення # 39
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Kate-Black-Cat, ааа, таких нам побільше!! І нашій країні всяких нежадібних рукотворців теж побільше!! smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ulyafareДата: Неділя, 2009-05-03, 1:37 PM | Повідомлення # 40
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Вікіпедія: Ярмарки (з нім. Jahrmarkt — річний ринок), періодичні торги і місця, де відбувалася за визначеного часу гуртова й роздрібна торгівля різними товарами; продавці й покупці з'їжджалися на Ярмарки з різних сторін, у тому числі й з-за кордону.
Мова від початку йшла про "ярмарку майстрів". І люди зрозуміли це як ярмарку. Якщо б це була виставка, то, думаю, в ній також радо б взяли участь, про себе це можу сказати точно. "Жадібні рукотворці" - нонсенс, грошелюбці, як на мене, йдуть зовсім іншими шляхами.

Kate-Black-Cat, рада бачити тут ще одну людину, захоплену бісером. Теж мудрую, щоб таке цікаве і етнічне придумати з бісером.

 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » "Країна Мрій"-2009 (Участь нашої форумчанської спільноти у ярмарку майстрів 2009)
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.