| | Вхід у форум

Неділя, 2024-04-28, 4:34 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » "Країна Мрій"-2009 (Участь нашої форумчанської спільноти у ярмарку майстрів 2009)
"Країна Мрій"-2009
Чи візьмете участь в ярмарку майстрів на Країні Мрій цього року?
1. Так, обов"язково! [ 13 ] [37.14%]
2. Планую взяти участь [ 7 ] [20.00%]
3. Хочу, але з певних причин не зможу [ 5 ] [14.29%]
4. Можливо так, можливо ні, хто зна... [ 3 ] [8.57%]
5. Приїду лише як глядач [ 4 ] [11.43%]
6. Не знаю [ 2 ] [5.71%]
7. Ні, не приїду зовсім [ 1 ] [2.86%]
Усього відповідей: 35
BulletДата: Понеділок, 2009-05-04, 3:05 AM | Повідомлення # 41
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ulyafare, може я вже сонна, та все ж не зрозуміла вашого допису.
Quote (ulyafare)
Мова від початку йшла про "ярмарку майстрів". І люди зрозуміли це як ярмарку. Якщо б це була виставка, то, думаю, в ній також радо б взяли участь, про себе це можу сказати точно. "Жадібні рукотворці" - нонсенс, грошелюбці, як на мене, йдуть зовсім іншими шляхами.

Прошу зрозуміти мене правильно: я як започатковувач цього форума не можу взяти на себе таку велику відповідальність і , скориставшись дозволом організатора фестиваля, притягнути під виглядом форума "Вишиванка" оптових виробників українського о дягу.

ulyafare, я чогось недозрозуміла у вашому останньому коментарі ?... rolleyes



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ulyafareДата: Понеділок, 2009-05-04, 1:54 PM | Повідомлення # 42
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Bullet, перепрошую, мабуть, я не все гаразд зрозуміла також. Чомусь мене просто зачепило про "нежадібних рукотворців"...
До речі, чи є сенс нам усім зустрітись (хто зможе) десь раніше, за тиждень чи коли, перед фестивалем, аби познайомитись наживо і обговорити деталі, допомогти якось в організації? Тільки один день КМ - це мало часу для спілкування і багато руху і роботи.
 
BulletДата: Понеділок, 2009-05-04, 3:31 PM | Повідомлення # 43
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ulyafare, иии smile трошки смішно і соромно водночас:) Я мала на увазі під висловом *нежадібні рукотворці* тих, хто як і Kate-Black-Cat хоче і може поділитись своїми знаннями (провести на КМ майстер-клас). Про гроші зовсім не йшлося smile
Надалі буду виваженіше писати в інтернет! smile

Quote (ulyafare)
До речі, чи є сенс нам усім зустрітись (хто зможе) десь раніше, за тиждень чи коли, перед фестивалем, аби познайомитись наживо і обговорити деталі, допомогти якось в організації? Тільки один день КМ - це мало часу для спілкування і багато руху і роботи.

Я вважаю це просто необхідно. Але я вже змирилась з думкою, що 99% форумчан мешкають поза Києвом sad
Щодо мене особисто, то я щотижня приїжджаю до столиці. Найближчим часом буду в середу. Потім - в настпуні вихідні (15 травня чи десь так) Мій телефон відпишу приватно кожному, хто захоче зі мною зустрітись.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ulyafareДата: Понеділок, 2009-05-04, 4:51 PM | Повідомлення # 44
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Bullet, гора з плеч, чудово, що все прояснилось. Мені теж тепер смішно і соромно redface .
Про зустріч я приватно відписала.
 
Chere6nyaДата: Неділя, 2009-05-17, 2:32 PM | Повідомлення # 45
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
А мені ось що прийшло на думку, можу організувати для дітей не майстер-клас, а щось на зразок вікторини з питаннями про народне вбрання, ремесла і т.і. Сувернірчиками найактивніших забезпечу, і обов"язково придумаю щось на заохочувальні призи. Як ідея, підійде?
 
яляДата: Неділя, 2009-05-17, 4:42 PM | Повідомлення # 46
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 94
Нагороди: 2
Репутація: 21
Статус: Offline
Я теж хочу провести майстер-класс, але живу у Дніпрі, і якщо приіду то лише потягом, щей сама, а в мене ляльки не маленькі та й матеріалів на 15 чоловік не мало потрібно. Коли проводила майстер-класс з шести чоловік то повен рюкзак клаптиків приперла biggrin .Розмірковую про щось не складне та невеличке, бо це діти іх важко втримати надовго. Зустрітися нажаль не зможу до КМ. Дуже бентежать столи, бо коли ми організовували виставку у Дніпрі найнагальнішою проблемою були саме вони.

 
BulletДата: Понеділок, 2009-05-18, 3:00 PM | Повідомлення # 47
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Chere6nya)
А мені ось що прийшло на думку, можу організувати для дітей не майстер-клас, а щось на зразок вікторини з питаннями про народне вбрання, ремесла і т.і. Сувернірчиками найактивніших забезпечу, і обов"язково придумаю щось на заохочувальні призи. Як ідея, підійде?

Черешня, ідея - суперова!! Я активно починаю думати і збирати ймовірні призи. Плюс є ще Танині призи!! (я такий равлико-хомяк, все собі тягну і збираю дома))).
Черешня, як дивишся на зустріч ПЕРЕД КМ?

яля, я маю деякі пропозиції щодо організації МК на КМ (йой, одні скорочення)))
1. для деяких МК не потрібні столи, можна сісти в коло на травичці, попередньо застеленій простирадлом чи кариматом (для нашого здоров"я він кращий!)
2. Я маю дома склад тканин на 2 магазина, невже думаєте, не допоможу тканинами? Відпишіть сюди чи в приват мені, якого розміру заготувати відрізки, бажані кольори, якість тканин - я все зроблю.
3. З потяга ми вас зустрінемо. Домовимось, я чи мій чоловік (соня страшенний :-)***, чи може ще когось, але зустрінемо.
4. Про невеличке: Тана пропонувала МК по лялькам з ниток, стрічки-косички. Може і вам провести МК по примітивним лялькам-мотанкам? Ну ті, що з хлібним м"якишем в голові?... Тому що вчити дітей мотати хрест на лице ляльці - на природі це , на мій погляд, їм буде важкувато , а для вас - нервоз smile

Отакі думки.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Понеділок, 2009-05-18, 4:25 PM | Повідомлення # 48
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Тана пропонувала МК по лялькам з ниток

Ні, такі лялечки -- не моя ідея, кіски з дітьми поплету, але не ляльки)))Плутанина вийшла.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2009-05-18, 6:42 PM | Повідомлення # 49
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana, оу, перепрошую, Танечка.

Дівчатка, давай узгодимо наші майстер-класи (МК):

для малечі:
- плетіння кісок-закладинок (Тана)
- лялька-мотанка (примітивна) (Яля)
для дітей середнього віку:
- лялька-мотанка (Яля)
- в"язання вузликових торбинок з укр. хустки (переплетення східної і слов"янської традицій) Bullet,
- вікторина "Українські ремесла і народний одяг" ( Chere6nya)

Давайте дописуватись , з нами вже сьогодні зв"язався один з організаторів фестивалю на предмет дитячих розваг.
У нас все вийде wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Понеділок, 2009-05-18, 7:16 PM | Повідомлення # 50
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
В мене э кіліка шнуркыв для бейджів , сподіваюсь, нам щось дадуть, але на всяк випадок майте на увазі.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
VikahoДата: Понеділок, 2009-05-18, 7:23 PM | Повідомлення # 51
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Мгм, а може, комусь потрібна бджілка-помічниця на майстер-клас? wink
Щось не можу вигадати нічого такого легенького для дітей... Але зможу допомогти, якщо потрібно буде!
 
BulletДата: Понеділок, 2009-05-18, 7:46 PM | Повідомлення # 52
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Vikaho, супер! Завжди потрібні люди *на підхваті*, якщо вас не ображає таке формулювання wink
Якби ще пара-трійка форумчан зголосились помогти саме в МК - було б супер, крім того, як ярмаркуватимемо, то треба поміч дівчатам і в догляді за розкладками виробів, і в допомозі зібратись. Тобто, якщо є форумчанки, якщо хочуть побачитись під гаслом "Вишиванки", але не мають чи не хочуть ярмаркувати, то обов"язково потрібно прийти smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
яляДата: Понеділок, 2009-05-18, 8:00 PM | Повідомлення # 53
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 94
Нагороди: 2
Репутація: 21
Статус: Offline
Bullet, дякую, тканини можуть стати у нагоді, я ближче до КМ, більш точніе зможу сказати, які потрібні, мене як раз запросили на початку червня провести декілька майстер-классів у дитячому лагері, як раз подивлюсь, що краще дітям піде, і скільки часу йде на ту чи іншу ляльку, бо покищо ляльок робила лише з дорослими.
Каримат обов'язково візьму, я переживаю за столи на яких ми будемо ставити своі роботи, бо в мене дівчатка не маленькі.

Додано (2009-05-18, 8:00 Pm)
---------------------------------------------
Vikaho, допомога буде потрібна , бо 15 дітей це досить багато .


 
Chere6nyaДата: Понеділок, 2009-05-18, 10:09 PM | Повідомлення # 54
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
Bullet Давай зустрінемось перед КМ! Я планую приїхати 22 або 23!

Починаю думати над питаннями, хто може приєднуйтесь! а ще можна як заохочувальні призи зробити аркуші з розмальовками національного костюму, а на листочках наш логотипчик з координатами wink

Можу допомогти нитками для примітивних ляльок, мені як раз спонсорували smile Я такі з ниток в дитинстві робила, вони прості дитинка зможе і зробити, і ще когось навчити!

 
ulyafareДата: Вівторок, 2009-05-19, 2:50 AM | Повідомлення # 55
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Я можу зробити кулончики-квіточки для дівчаток на вікторину, кажіть скільки штук. Також радо допоможу в майстер-класі, ляльки мені, правда, заскладно буде... то хто бере на підхват?
 
Chere6nyaДата: Вівторок, 2009-05-19, 8:42 AM | Повідомлення # 56
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
Приєднуйся до мене!!!! По моїй задумці дорослих має бути двоє!
 
TanaДата: Вівторок, 2009-05-19, 8:55 AM | Повідомлення # 57
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Тож домовляємось про зустріч наперододні. Зайвими руки не бувають. Я так думаю, що всі ми будемо у МК брати участь, адже дітей буде не 1-2.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2009-05-19, 9:25 AM | Повідомлення # 58
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Chere6nya)
а ще можна як заохочувальні призи зробити аркуші з розмальовками національного костюму, а на листочках наш логотипчик з координатами

це мені неважко зробити, це фактично за фахом моїм. Про виконання розмальовок споівіщу наступного тижня! wink Черешня, дякую за підказку відмінної ідеї!!!

Tana, цього тижня уточнимо з режисором цього фестиваля щодо взагалі майстер-класів.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
AniaДата: Вівторок, 2009-05-19, 9:17 PM | Повідомлення # 59
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 12
Статус: Offline
Девочки, я тоже хочу принять участие в КМ, как "люди на подхвате". Я могу и с детьми, и просто смотреть за товаром, если научите, могу и МК помагать... Приезжаю в Киев 15 июня. И еще у меня есть идея насчет раскрасок с костюмами. Здесь , где я живу, (в Канаде), мы были на ярмарке и они сделали такое мероприятие с раскрасками: в определённое время, скажем в 13:00, обьявили конкурс , кто лучше всех раскрасит свою картинку, потом дети сами голосовали - за какую картинку громче всех кричат - та и победитель. Как уж это всё организовать можно придумать, но мой ребёнок был просто в восторге от самого факта победы, даже не от самого приза, который мы даже не забрали. Можно поставить кого-то с маленькими бумажками рекламками о мероприятиях на вашей точке при входе на Спивоче Поле, чтобы всем раздавали. Скорее всего это будет сделать тяжело - на КМ ужасное столпотворение обычно и устроить что-то такое массовое внутри такого нереального хаоса будет тяжело, но это только идея...
 
BulletДата: Середа, 2009-05-20, 11:46 AM | Повідомлення # 60
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ania)
Можно поставить кого-то с маленькими бумажками рекламками о мероприятиях на вашей точке при входе на Спивоче Поле, чтобы всем раздавали.

Идея отличная! Надеюсь, вы понимаете украинский? Мы тут на 90% говорим по-украински smile

Quote
в определённое время, скажем в 13:00, обьявили конкурс , кто лучше всех раскрасит свою картинку, потом дети сами голосовали - за какую картинку громче всех кричат - та и победитель.

exclaim exclaim exclaim взагалі суперова ідея!!! Дякуємо, Аня!
Так, записуємо:
нам потрібні
- фломастери для конкурса з розмальовками...
- велике покривадло для дітей чи стенд, на який кріпитимуться розмальовки (хто має якісь думки з цього питання, прошу дописуйте!)
- столи
- стільці
- великий парасолик для МК



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » "Країна Мрій"-2009 (Участь нашої форумчанської спільноти у ярмарку майстрів 2009)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.