| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-05-17, 1:55 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Події, що стосуються вишиванки (викладаємо тут, щоб не створювати разових тем)
Події, що стосуються вишиванки
TanaДата: Субота, 2009-10-31, 8:22 AM | Повідомлення # 101
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Tana)
Запрошую на виставку "Декоративно-прикладне мистецтво сучасної України" до Музею видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького. Прес-реліз

Трішки фото з круглого столу та відкриття.

Виступаючих було багато, майстрів, метрів, працівників музеїв. Найбільше сподобалась доповідь Оксани Константинівської, старшого наукового співробітника музею, на тему "Етнографічна діяльність Олени Пчілки"

та Михайла Селівачова "Сучасний стан народознавчої науки". Гумор, лаконічні тези були дуже влучними. Надзвичайно харизматична людина й спеціаліст нашого улюбленого діла))

Багато фото не викладатиму, сподіваюсь, відвідувачі до 4 грудня подивляться власними очима на кераміку, гобелени, витинання, печворк, батик, вишивку, писанки та ін., а потім вже викладу ширший фотозвіт

Мій внесок в експозицію. Ледве втрималась на ногах, коли побачила, що 5 з 12 закладинок лежать виворітньою стороною... без коментарів


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Chere6nyaДата: Субота, 2009-10-31, 3:58 PM | Повідомлення # 102
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
Цікавий фотозвіт!

Повідомлення відредагував Chere6nya - Субота, 2009-10-31, 3:59 PM
 
nosiknataДата: Вівторок, 2009-11-10, 8:26 PM | Повідомлення # 103
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Інформація звідси
http://www.bukinfo.cv.ua/index.php?mcmd=shownews&lid=3714

У Підзахаричах відгуляв ІХ-й фольклорно-етнографічний гуцульський фестиваль-ярмарок «Захарецький Гарчик»
+ Фоторепортаж
Жителів села Підзахаричі Путильського району Чернівецької області здавна жартома називають «гарчиками», бо добре вже їм вдалося гуслити молоко в гарчику (бондарській посудині), яке носили на продаж до міста Вижниця. До того ж місцеві жителі жартівливі, кмітливі та й мають веселу вдачу, а в роботі не лінуються і підбадьорюють себе власними гуморесками та примовками. В селі є п’ять музеїв народних ремесел, родинні школи мистецтв, музей етнографії та ремісництва Гуцульщини, народний етнографічний колектив «Черемош».

Тут збереженні автентичні народні традиції, справляються колоритні гуцульські весілля, тут пізнається історія гуцульського роду не лише за підручниками та музейними експонатами а через безпосередню участь при виготовленні ремісницьких виробів власноруч. Саме тому в цьому краї народився фольклорно – етнографічний фестиваль – ярмарок «Захарецький Гарчик», заснований у 2001 році.

Загалом мета фестивалю: пропагування та сприяння розвитку сільського туризму, малого та середнього бізнесу в галузі виробництва екологічно чистої місцевої продукції, виявлення шляхів ефективного використовування існуючого потенціалу сільської місцевості: унікальних природних ресурсів та об’єктів історико-культурної спадщини, збереження та відродження національної культури, етнічних традицій і ремесел, пошук та підтримка обдарованої молоді.

В рамках фестивалю пройшов Третій міжнародний Форум «Партнерство без кордонів», на якому обговорили актуальні соціально-економічні та екологічні проблем Карпатського регіону, вироблили концептуальні підходи до формування та реалізації сталого розвитку, прописаних у Карпатській конвенції, сучасні виклики транскордонної співпраці.

У конференції взяли участь провідні вчені, практики, керівники регіональних органів державної влади і місцевого самоврядування, громадські діячі, власники особистих селянських господарств, підприємці та партнерські громадські організації Румунії, Польщі та Молдови, слухачі навчальної програми «Організація сільського туризму на Буковині» тощо.

БукІнфо (с)
Фоторепртаж Сергія Зарайського, УНІАН/БукІнфо (с)

Гарні фотографії, багато вишивок, шкода тільки що інформація застріла трішки.



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
nosiknataДата: Вівторок, 2009-11-10, 8:35 PM | Повідомлення # 104
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
montan, Дякую за гарні фото!
Родинний гурт Тафійчуків слухала колись наживо, маю вдома їх записи і фільм документальний про них, а на "Червоній руті" об"їлася сирними кониками) - там такі "споруди" були! - сирний віз з кіньми і фірою, сирні коники і козлики, пташки, - то все така смакота!!! biggrin



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
lakizkaДата: Середа, 2009-11-11, 1:08 AM | Повідомлення # 105
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (Chere6nya)
З овечої вовни необробленої ніколи не пробувала валяти, як вона кусається?

Трохи кусалася, але вона була трохи сплутана(мені одна товаришка дала на пробу пакетик, в неї на горищі валялась і таки трохи звалялась, тобто заплуталась biggrin ), тому коли викладала шерсть то не могла помітити що не рівномірно. От і вийшло в одному місці грубе В іншому світиться. Зараз пробую квіточки робити (вже з купленої шерсті), але трохи сачкую, бо готую подарунки до дня св.Миколая.


 
Chere6nyaДата: Середа, 2009-11-11, 2:17 AM | Повідомлення # 106
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
lakizka, треба сумістити smile нехай квіточки будуть подарунками!
 
lakizkaДата: Середа, 2009-11-11, 4:22 AM | Повідомлення # 107
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Дівчата! Вчора був день вишивальниці. Вітаю всіх хоч і із запізненням. Бажаю творчого натхнення, побільше вільного часу, яке ви зможете присвятити улюбленій справі і прекрасних робіт! smile

 
BulletДата: Середа, 2009-11-11, 8:22 PM | Повідомлення # 108
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (lakizka)
Дівчата! Вчора був день вишивальниці.

е..? день вишивальщиці в червні відзначали у Пироговім....



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
VikahoДата: Середа, 2009-11-11, 8:27 PM | Повідомлення # 109
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Bullet, я теж про це згадала... але може то в Пирогові такий розклад? бо у них влітку щовихідних чиєсь професійне свято - то гончарів, то ковалів...

lakizka, а звідки відомості про свято? пора вже дійсно визначити, коли ж наш день )))))

 
lakizkaДата: Середа, 2009-11-11, 11:45 PM | Повідомлення # 110
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
"10 ноября - день святой Параскевы Пятницы. Параскеву величают покровительницей домашнего очага, а любители вышивки считают её и своей покровительницей. В старые времена на Параскеву мастерицы хвалились друг перед другом вышитым за год. "
Це я прочитала на одному сайті. Скоріш це можна назвати як день вишивки, а в червні день вишивальниці.


 
BulletДата: Четвер, 2009-11-12, 0:26 AM | Повідомлення # 111
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (lakizka)
"10 ноября - день святой Параскевы Пятницы. Параскеву величают покровительницей домашнего очага, а любители вышивки считают её и своей покровительницей. В старые времена на Параскеву мастерицы хвалились друг перед другом вышитым за год. " Це я прочитала на одному сайті. Скоріш це можна назвати як день вишивки, а в червні день вишивальниці.

скоріш, цей день називається саме днем Параскеви-п"ятниці....



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lakizkaДата: Четвер, 2009-11-12, 2:38 AM | Повідомлення # 112
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (Bullet)
скоріш, цей день називається саме днем Параскеви-п"ятниці....

Ну нехай буде так... А то я вже сама заплуталась. Доречі почитавши деякі статті про це свято, дізналася, що в давнину по пятницям намагалися не вишивати, ткати і т.д


 
shtynkaДата: Четвер, 2009-11-12, 9:54 AM | Повідомлення # 113
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (lakizka)
Доречі почитавши деякі статті про це свято, дізналася, що в давнину по пятницям намагалися не вишивати, ткати і т.д

А за давніми віруваннями слов"ян по середах не варто вишивати, щоб не гнівити покровительку Мокошу...
А християни переконують в неділю не шити...
Особисто в мене - кожен день, коли маю змогу вишивати - це свято! Так що не переймаюсь забобонами і шию, коли хочеться wink


Моя майстерня
 
Chere6nyaДата: Четвер, 2009-12-10, 1:53 AM | Повідомлення # 114
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
Не знала куди втулити оголошення про виставку wacko Тому ставлю сюди, щоб інформацію не загубити. Знайшла на іншому форумі.

С 23 декабря по 10 января в Киеве будет проходить выставка "Вірую в святий образ України" по адресу: ул. Липская, 16 (напртив ТЮЗа). Выставку организовывает Фонд культуры Украины, вход бесплатный. На выставке будут представлены уникальные вышитые сорочки, восстановленный современными мастерицами по старым образцам, собранным узорам, дошедшим до нас через столетия. Также будут рушники. Можно будет познакомится и пообщаться с Татьяной Островской, автором книги" 155 давніх узорів вишивок"

 
BulletДата: Четвер, 2009-12-10, 2:00 AM | Повідомлення # 115
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Chere6nya)
Не знала куди втулити оголошення про виставку Тому ставлю сюди, щоб інформацію не загубити. Знайшла на іншому форумі.

в афішу треба було, зараз перенесу. Дякую, Таня smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Неділя, 2010-01-31, 11:53 AM | Повідомлення # 116
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Музей українського народного декоративного мистецтва
хоче повідомити Вас, що:

5 лютого 2010 р. відкривається виставка «Відроджені шедеври», на якій будуть
представлені відтворені ескізи вишивок українських художників-авангардистів
початку ХХ століття.
Автором ідеї та куратором проекту є доктор мистецтвознавства Т. Кара-Васильєва
(Інститут ІМФЕ ім. М.Рильського НАН України, Київ), науковим консультантом –
доктор мистецтвознавства Г. Коваленко (Російська академія мистецтв, Москва).
Ескізи художників-авангардистів відшито в матеріалі викладачами та студентами
Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім.
М. Бойчука.

Більш детальна інформація представлена на веб-сайті музею:
http://www.mundm.kiev.ua


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
NitkaДата: Вівторок, 2010-02-09, 11:45 AM | Повідомлення # 117
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Я туди хочу втрапити:)

Додано (2010-02-09, 11:45 Am)
---------------------------------------------
Втрапила на відкриття виставки "Відроджені шедеври". Фото поки не можу викласти, та й не багато того фото biggrin Експозиція - вишиті картини, відтворені студентами і викладачами інституту ім. М.Бойчука. Серед експонатів - роботи Є. Прибильської, Г. Собачко-Шостак, В. Довгошиї. Навіть Малевич був відроджений з ескізу;) Серед присутніх також був Юрій Кочубей (посол України у Франції в 90-і роки), котрий висловлював свої міркування щодо шароварщини та автентичності, а також щодо митців народного стилю, котрих залишилось не багато smile Я відчула якусь гордість за те, що ми з вами тут підтримуємо (як можемо) саме таку творчість!


 
TanaДата: Вівторок, 2010-02-09, 2:44 PM | Повідомлення # 118
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Всі фото прошу викласти, потрудись, будьласка!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
NitkaДата: Середа, 2010-02-10, 10:07 PM | Повідомлення # 119
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Я фотографувала на телефон. Візьму оту штукенцію, куди картки вставляти, і зразу викладу)

 
TanaДата: Неділя, 2010-02-14, 5:03 PM | Повідомлення # 120
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Масляна закінчується і ... шукаю нові виставки-ярмарки для "Вишиванки"
Знайшла
РУКОДЕЛИЕ И ХОББИ - 2010
УКРАИНА, КИЕВ
Выставочный центр “КиевЭкспоПлаза” (ул. Салютная, 2-б)
20 – 23 апреля 2010 года

В программе выставки - семинары, мастер-классы, презентации
Конкурс «Золотые руки мастеров»
УСЛОВИЯ УЧАСТИЯ В ВЫСТАВКЕ
(стоимость указана в грн., без учета НДС и налога на рекламу)
Фирма (лицо), желающая принять участие в выставке, отправляет на адрес Оргкомитета выставки заявку не позднее 1 марта 2010 года. Контракт и счет высылаются после получения Оргкомитетом заполненной заявки. Оплата за участие в выставки должна быть произведена не позднее 20 марта 2010 г.

Стоимость 1 кв.м. оборудованной выставочной площади
В стоимость стандартного стенда входят: площадь, оборудованная стеновыми конструкциями, монтаж и демонтаж стенда, стол, 2 стула, ковровое покрытие, светильник, вешалка, источник электропитания, корзина для бумаг, охрана (в дни работы выставки с 18-00 до 10-00) и ежедневная уборка стенда. 800,00
Стоимость 1 кв.м. необорудованной выставочной площади
необорудованная площадь, общее освещение и охрана (в дни работы выставки с 18-00 до 10-00) 750,00
Стоимость заочного участия (размещение информации об участнике в выставочном каталоге, размещение материалов на информационном стенде выставки, каталог )
1000,00
Надбавки при заказе углового стенда (две стороны открыты, мин. 12 кв.м.) +10% от стоимости выставочной площади, полуостровного стенда (три стороны открыты) +15%, островного (четыре стороны открыты) + 20% от стоимости выставочной площади.
Фирма «МЭДВИН»: (044) 501-03-66, 501-03-44, 501-03-42 www.medvin.kiev.ua

Ціна участі не порівняна з цінами Експоцентру. Що скажете?


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Події, що стосуються вишиванки (викладаємо тут, щоб не створювати разових тем)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.