| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-05-03, 2:10 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka, Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Галерея досягнень форумчанок » Вишиваємо довгобуди (Пропоную об"єднатися і спільно попрацювати!)
Вишиваємо довгобуди
shtynkaДата: Четвер, 2009-11-26, 12:28 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Напевно, не мені одній знайома ситуація, коли розпочатих проектів уже накопичилось уже стільки, що совість не дозволяє братись за щось нове. Тож пропоную організувати гру "ДРУГИЙ ПОДИХ" у нас на форумі. Сподіваюсь, це стане додатковим стимулом для закінчення проектів, що тяжко нам даються!

Отже, правила гри:
1. Норма вишивання за тиждень - 300 хрестиків (більше можна, менше - ні)
2. Раз на тиждень викладуємо фото-звіт "БУЛО" і "СТАЛО" із зазначенням кількості відшитих хрестиків. День звітності - четвер (чому? не знаю, просто мені так хочеться wink ). Раніше відзвітувати можна, пізніше - не бажано.
3. За пропуск звіту - ШТРАФ по схемі 300 хрестиків за пропущений тиждень + 300 хрестиків за поточний звіт + 100 хрестиків штрафу.
Разом 700 хрестиків.
4. За пропуск 2-х звітів схема штрафування та ж сама, + 100 хрестиків штрафу. Тобто, 700+300+100+100=1200
5. Після трьох пропущених звітів - учасник вибуває з гри!
6. Кожна учасниця має право на відпустку протягом місяця раз на пів-року (менше - можна, більше - ні).
7. По завершенні довгобуду учасниця може вийти з гри, або продовжити вишивати з нами інший довгобуд, або нову роботу.


Галерея завершених робіт
Всі процеси
Table

ОСКІЛЬКИ МИ ВІДКРИЛИ НОВУ ТЕМУ ДЛЯ 2012 РОКУ,
ЦЮ ТЕМКУ ЗАКРИТО!

Ласкаво прошу сюди




Моя майстерня
 
ГномикДата: Четвер, 2010-05-27, 11:11 PM | Повідомлення # 341
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 27
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
shtynka, вітаю з завершенням довгобуду. Сорочечка пречудова.
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2010-05-28, 9:31 AM | Повідомлення # 342
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Дякую, дівчата, всім за підтримку! Без вас би я ще довго мучила свою першу сорочечку.
Тепер зароджуються ідеї для наступної - вже більш традиційної. Тепер маю трохи досвіду, і думаю, краще мабуть вишивати на тканині, а потім збирати виріб уже докупи... Поради знадобляться, але це буде вже після бабусиних картин, можливо, рушника, і напевно, чоловічої сорочки ))) Отакі в мене плани )))


Моя майстерня
 
СвітланкаДата: П`ятниця, 2010-05-28, 10:27 AM | Повідомлення # 343
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
shtynka, у нас у всіх плани як у Напалеона cool гарна сорочка і ідеальний виворіт! мені до такого рости і рости! Бажаю вишити гарну сорочечку і для коханого чоловіка


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
ЦветанаДата: П`ятниця, 2010-05-28, 1:38 PM | Повідомлення # 344
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Девочки, привет!
Наблюдаю за вашей компанией давно, но сейчас решила зайти в гости.
У вас очень интересно, и я бы с удовольствием присоединилась, но... есть недостаток biggrin - нет долгостроев wink
Завести себе какой-нидь захудаленьки, чтоль, чтобы с вами тусить? biggrin
shtynka, очень нежная сорочечка вышла! Прямо, мням!
На изнаку твою облизнулась. Спасибо, что показала, а то я в борьбе за ее идеальность иногда задумываюсь - а может, ну ее в ***. А ты меня стимульнула бороться дальше biggrin
Желаю расправиться с бабушкиными долгостроями и приступить уже к отшиву новой вышиваночки!
Tana, рушник твой очень нравится! Узор ооочень стародавний, давно заглядывааюсь....
У меня к тебе вопрос насчет отшива 2-й части рушника.
Где-то встретила инфу про левый-правый конец рушника, его +/- и что-то вроде утверждения, что 2-я половина отшивается намного менее успешно, медленнее и более неохотно. Она же и становится мужской (я не путаю?)
Мой личный опыт уже дважды опровергает это утверждение - 2-я часть шьется быстрее, веселее и проще: нет мороки с расположением орнаментов на боковинах рушника, можно начинать не обяз.с середины, а слева или спрва, все ясно и понятно. В общем, "зеркалишь" и все.
Это у меня одной такое впечатление о вышивке на 2-й части или у тебя, напр., тоже так?


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
TanaДата: П`ятниця, 2010-05-28, 3:18 PM | Повідомлення # 345
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цветана, перший--правий кінець, чоловічий; другий--лівий, жіночий, шиється швидше. В мене вони не дзеркальні, є відмінності, покажу нареченій, вірніше, вже показала, щоб вона знала.
Стосовно орнаменту. Так, він давній, зустріла нещодавно його в книжці Сороханюк "Гуцульщина в низинці" як розвід для низинки. Зрозуміло, лише наші покоління шиють рушники низинкою, хрестиком B)...мене вже заносить, перепрошую... biggrin Тобто це осучаснена версія)). Сподіваюсь, наступні рушники мої будуть більш традиційними.
Те, що нема довгобудів, свідчить лише про високу самоорганізацію. Вітаю з такою!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ЦветанаДата: П`ятниця, 2010-05-28, 3:47 PM | Повідомлення # 346
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Tana, спасибо за ответ!
...что-то я путаюсь с концами рушника wacko
Ну, выходит, не я одна 2-ю часть отшиваю быстрее -))
Про довгобуди: якщо недоробка з*явиться, я до неї мабудь, не повернуся... дуже швидко остываю... Тому намагаюся, щоб вони не з*являлися в моей роботи (бо жалко))) cool
Надхнення и легких хрестиків вам, феї!


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2010-05-28, 7:25 PM | Повідомлення # 347
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Цветана, це дуже добре, що у вас довгобуди просто не з"являються. А в мене така натура - хочеться всього і одразу, тому завжди в роботі декілька проектів... Хоча слово проект - мабуть сильно голосно сказано...
Але я стараюсь, щоб довгобудів стало принаймні менше - і форум дуже допомагає )))

А щодо того, щоб завести собі довгобудик - можна поточний процес приєднати, або просто заходьте до нас у гості в цю тему, - завжди раді!

Leontyk, як там ваша вишиваночка? По ночах вишивати не завжди добре - бережіть себе, здоров"я головніше за довгобуди!

Оленко, твоя відпустка триває, чи ти вже з нами? Дуже хочеться побачити сонячно-місячну подушечку в готовому вигляді... Хоча, останні фото із валяними виробами заохочують до роботи... Напевно, цей вид рукоділля теж дуже цікавий!

Лізо, як там мадонна? Чекає нового нового року? wink


Моя майстерня
 
lakizkaДата: Субота, 2010-05-29, 9:34 AM | Повідомлення # 348
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
shtynka, дякую за теплі слова. Я думала, що відзвітую вже наступного четверга, бо із запланованих 700 хрестиків вчора вишила тільки 300. Твоя сорочечка чудова, дуже лаконічно і символічно.

 
shtynkaДата: Субота, 2010-05-29, 11:03 AM | Повідомлення # 349
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
lakizka, добре, я подовжила відпустку - чекаю на звіт наступного четверга!

Дякую за схвалення моєї сорочечки - мені вона теж надзвичайно подобається, особливо із кораловим намистом, символічно на моїй фігурі..... Нічо, як все вийде - може в понеділок похвалюсь фотосесією ))) Хочу зафотати себе і сорочку, поки налазить на пузо, - на Хортиці. Головне, щоб погода не підвела ))) Викладу у відповідну темку )))


Моя майстерня
 
lakizkaДата: Субота, 2010-05-29, 4:36 PM | Повідомлення # 350
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
shtynka, а я зранку поскромнічала запитати чи вона ще по розміру підходить. biggrin )

 
ГномикДата: Понеділок, 2010-05-31, 2:24 PM | Повідомлення # 351
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 27
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Почала в цьому році вишивати клаптики для майбутнього одіяльця донечці в стилі печворк (так як і вишивка -печворк для мене нове, але декретна відпустка надихає на щось невивчене, творче).
Ось, що в мене є на сьогоднішній день

Таких ведмедиків має бути приблизно 28 плюс 7 клаптиків з розповіддю та дві подушечки (ідею піддивилась в інтернеті)

Приймаю участь в конкурсі на сусідньому форумі, але там немає норми виконання за тиждень чи місяць, а мені цікаво спробувати вишивати саме не менше норми, а то паралельно пробую вишивати ще щось і про ведмедиків забуваю.
От і прошуся до вас в компанію, хоч вишивка і не в народному стилі, але довгобуд "конкретний" (думаю років на 2)

 
TanaДата: Понеділок, 2010-05-31, 2:43 PM | Повідомлення # 352
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Гномик)
От і прошуся до вас в компанію, хоч вишивка і не в народному стилі,

Довгобуд не обмежений стилями чи формами, ц епросто роботи ,які затягуються, і треба себе підштовхувати, щоб їх завершити. Долучайтесь! Працюватимемо разом.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: Четвер, 2010-06-03, 9:07 AM | Повідомлення # 353
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Мій звіт, ненабагато більше 300, менше, ніж завжди, але все ж таки будую wink

Не втомлююсь дякувати Танюші-shtynka за організацію цієї теми. Краще планую свій час, особливо коли його не так багато відведено на вишивання.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
shtynkaДата: Четвер, 2010-06-03, 11:50 AM | Повідомлення # 354
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Ого, четвер прийшов непомітно!

Tana, дякую за теплі слова і за невтомну працю! Ти в нас найкращій приклад для наслідування!

Я перепочила трохи, пора і собі включатись до роботи... Отже, сьогодні покажу картинку і вже на наступний четвер буду старатись не відставати від товариства! Отакий маю казковий сюжет wink

Перепрошую всіх, останній робочий тиждень геть вирвав мене із життя форуму (з одного боку купа справ, а з іншого - технічні несправності з інтернетом на роботі...)


Моя майстерня
 
lakizkaДата: Четвер, 2010-06-03, 12:39 PM | Повідомлення # 355
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Таня така позитивна картинка, зразу асоціація з казочками які доведеться читати biggrin ... Успіхів у вишиванні.
Нарешті мій фотозвіт. Десь близько 800 хрестиків. Мені до завершення довгобуду ще довго, але дрібними перебіжками я його осилю завдяки цій чудовій темці. URL=http://radikal.ru/F/s52.radikal.ru/i136/1006/4d/068a1753f08a.jpg.html][/URL]


 
shtynkaДата: Четвер, 2010-06-03, 12:52 PM | Повідомлення # 356
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
lakizka, Оленко, - супер картинка виходить! Ти молодець! Я все більше в неї закохуюсь ))) А схема у тебе в ПМ чи на папері?

Моя майстерня
 
TanaДата: Четвер, 2010-06-03, 2:45 PM | Повідомлення # 357
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
shtynka, дійсно, вишивана казка, дуже гарно, якось так по-нашому, по домашньому...
lakizka, головне, що робота рухається.
А така схемка в мене є на папері, якщо, shtynka, захочеш вишити, радо перешлю покористуватися.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СвітланкаДата: Четвер, 2010-06-03, 3:53 PM | Повідомлення # 358
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Tana, а можеш відсканувати цю схему? бо мені теж в око впала cool подушечку б таку вишити!


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
TanaДата: Четвер, 2010-06-03, 4:01 PM | Повідомлення # 359
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Світланка, сканера не маю, можу дати схему на користування, відшиєш, повернеш.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СвітланкаДата: Четвер, 2010-06-03, 4:13 PM | Повідомлення # 360
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Tana, дякую! з великим задоволенням! може якось на Країні мрій зустрінимося? чи ще якось smile бо в тебе ж малеча happy


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Галерея досягнень форумчанок » Вишиваємо довгобуди (Пропоную об"єднатися і спільно попрацювати!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.